31 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

31 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul Sanayi Odası Başkanı Küçük: "Kimya Sektörü, Sanayinin Lokomotifi Durumundaki Sektörlerden Biridir" İstanbul Sanayi Odası (İso) Başkanı C. Tanıl Küçük, Kimya Sanayinin Son Derece Dina..
Silopi'de Patlamaya Hazır El Bombası Bulundu Şırnak'ın Silopi İlçesinde Güvenlik Güçleri Tarafından Dere Yatağında Patlamaya Hazır El Bombası Bulundu.
AB Dışilişkiler Komisyonu'ndan Ferrero Waldner Kahire'de Avrupa Birliği (AB) Dışilişkiler Komisyonu Üyesi Ferrero Waldner, Enerji Konferansı İçin Geldiği Mısır'da Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ..
2008 Yılı Bütçe Müzakereleri Devlet Bakanı M. Sait Yazıcıoğlu, Türkiye'nin Malezya ile Karşılaştırılmasına Tepki Göstererek, "Hem Eğitim Hem de Hizmet Boyutuyla İslam Ülkelerine Örnek Olacak ..
Turgutlu CHP'de Yönetim Tartışmaları CHP Manisa İl Başkanı Vehbi Köse, Turgutlu İlçesinde CHP İlçe Teşkilatı'nın İl Yönetimi Tarafından Düşürülmesine Rağmen Görevi Yeni Yönetime Devretmediğin..
Erdal İnönü'nün Vefatı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, Eski Başbakan Yardımcılarından, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün Oğlu Prof. Dr. Erdal ..
Erdal İnönü'nün Vefatı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Kaybından Büyük Acı Duyduğu Erdal İnönü'nün, Türkiye'nin Yetiştirdiği Çok Değerli Bir Bilim Adamı Olarak Daima Saygın Bir Yere Sahip Old..
TBMM Başkanı Toptan'dan, DTP'nin "Özerklik" İsteğine Eleştiri Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, Kurtuluş Savaşı'nda Yurdun Tüm Kesimlerinden Vatan Evlatlarının Çarpış..
Sobadan Sızan Gazdan Zehirlenen 2 Kadın Öldü Soğuklarla Birlikte Soba Zehirlenmeleri de Başladı.
Bimeks, 25. Mağazasını Eskişehir'de Açtı Bimeks'in 25. Mağazası Eskişehir'de Açıldı.
Şehit Uzman Çavuş Çiçek'in Cenazesi Toprağa Verildi Türk Silahlı Kuvvetlerinin Terör Örgütüne Yönelik Sürdürdüğü Operasyon Sırasında Şırnak'ta Şehit Olan Jandarma Uzman Kıdemli Çavuş Ercan Çi..
Kevin Costner'in Boğazına Pala Dayanması Ünlü Hollywood Yıldızı Kevin Costner'ın Katıldığı Yemekte Boğazına Pala Dayanması Tepkilere Yol Açtı. Zenger Paşa Konağı Müdürü Erhan Öz, Şovun Gelene..
Şınak'ta Terör Örgütü Operasyonu Şırnak'ın Kasrık Beldesinde Terör Örgütü Elemanlarının Kullandığı Bir Sığınak Ele Geçirildi.
12 Yaşında 10 Roman Yazdı Çin'in Guangdong Eyaletinin Congşan Kentinden Yaşayan 12 Yaşındaki Cu Şiaocün Adlı Kız, Son 4 Yılda 10 Roman Yazdı.
Şehit Uzman Çavuş İlyas Karadavut Son Yolculuğuna Uğurlandı Şırnak'ın Cudi Dağı Bölgesinde Yürütülen Operasyon Sırasında PKK Terör Örgütü Mensuplarıyla Girilen Çatışmada Şehit Olan Jandarma U..
Geçti O Günler, Geçti! Hülya Avşar, Bu Ay, Hülya Dergisindeki Köşesinden Bir Türlü Mutlu Olmayı Beceremeyenlere ve Başkalarının Mutluluğunu Kıskananlara Çattı: Yiyorsa Mutlu Olun!..Hülya Avşar, Bu Ay, Hülya Dergisindeki Köşesinden Bir Türlü Mutlu Olmayı Beceremeyenlere ve Başkalarının Mutluluğunu Kıskananlara Çattı: Yiyorsa Mutlu Olun!..
Aysun Kayacı, Sarışın... Aysun Kayacı 'Sessiz Gemiler'deki Rolü İçin Kendisine Yakışmayan Kıyafetleri Arıyor.Aysun Kayacı 'Sessiz Gemiler'deki Rolü İçin Kendisine Yakışmayan Kıyafetleri Arıyor.
Dünyaya Açılıyor Manken Simge Tertemiz, Özel Bir Proje ile Yurtdışında Çekimlere KatılacakManken Simge Tertemiz, Özel Bir Proje ile Yurtdışında Çekimlere Katılacak
Tezgahına El Konulan Seyyar Satıcı Kendini Yakmak İstedi Adana'da Zabıta Tarafından Tezgahına El Konulan Bir Seyyar Satıcı, Büyükşehir Belediyesi Binası Önünde Kendini Yakmak İstedi.
Şüpheli Paket İzdihamı
Şüpheli Paket İzdihamı
Adana'da Bir İş Merkezinin Önüne Bırakılan Şüpheli Paket Fünye ile Patlatılırken Çevrede Toplanan Meraklı Vatandaşlar Paketten Çıkan Elektronik Malzemeyi İncelemek İçin İzdihama Neden Oldu.
Eğlence Dönüşü Bıçaklı Kavga: 2 Yaralı Eskişehir'de 2 Genç, Eğlence Dönüşü Çıkan Kavgada Bıçakla Yaralandı.
Yaşlı Adam Kefen İçin Ayırdığı Paraları Kapkaççılara Kaptırdı Bursa'da Patates Soğan Satarak Sokak Aralarında Dolaşan Kimliği Belirsiz 2 Şahıs, Camda Gördükleri Yaşlı Adamın Bin 750 YTL Paras..
Simit Çay Keyfi Zamlandı
Simit Çay Keyfi Zamlandı
İstanbul Un-iş Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Sami Özdemir, Simit Fiyatlarına 18-19 Aydır Zam Yapılmadığını, Esnaftan Gelen Talep Üzerine, Kendilerinin Birliğe Başvuruda Bulunduklarını Belirterek, "Birliğe, 75 Ykr...
Almanya Dışişleri Bakanı Steınmeıer Mübarek ile Görüştü Almanya Dışişleri Bakanı Frank Walter Steinmeier, Mısır Ziyaretinin İkinci Gününde Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ile Görüştü.
Baykal: İnönünün Yeri Doldurulamaz
Baykal: İnönü'nün Yeri Doldurulamaz
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Erdal İnönü'nün yaşamını yitirmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı ve İnönü'nün sosyal demokrasideki yerini anlattı.
ABD Gezisine Bir Komutan da Katılıyor
ABD Gezisine Bir Komutan da Katılıyor
Başbakan Erdoğan'ın Önümüzdeki Günlerdeki ABD Gezisine, Sürpriz Bir Şekilde Genelkurmay'ın İkinci İsminin de Katılacağı Açıklandı.
DSP Genel Başkanı Sezer: "İnönü, kendine özgü sıcak kişiliğiyle saygın ve müstesna bir insandı'' DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Erdal İnönü için ''Kendine özgü sıcak kişiliğiyle saygın ve müst..
Başbakan Erdoğan, İnönü'nün ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri eski Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Erdal İnönü'nün ölümü nedeniyle taziye mesa..
PKKya Ulaşamadan Yakalandılar
PKK'ya Ulaşamadan Yakalandılar
Habur'da, Yasa Dışı Yollardan Getirilen 27 Adet Çeşitli Çapta Silah ve Tabanca Ele Geçirildi. Silahların K.irak'tan PKK'ya Şehir Merkezleri Eylemlerinde Kullanılmak Üzere Getirildiği Belirtildi.
TBMM Başkanı Toptan, Erdal İnönü'nün Ölümünden Duyduğu Üzüntüyü Dile Getirdi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, Kanser Tedavisi Gördüğü ABD'nin Houston Kentinde Hayatı..
Maden işçisinin organları 3 kişiye umut olacak
Maden işçisinin organları 3 kişiye umut olacak
Çorum'da beyin kanaması sonucu kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen emekli maden işçisinin organları, Ankara ve İstanbul'daki 3 hastaya nakledilecek.
Şehid Uzman Çavuş Ercan Çiçek, gözyaşları arasında toprağa verildi
Şehid Uzman Çavuş Ercan Çiçek, gözyaşları arasında toprağa verildi
Şırnak'ın Cudi Dağı Nar mevkiinde teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Ercan Çiçek, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kilis'in Elbeyli ilçesine bağlı Alahan Köyü Uzunali...
Cumhurbaşkanı Gül, İnönü'nün vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dışişleri eski Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Erdal İnönü'nün ölümü nedeniyle taziye mesaj..
Babaya Mektuplar Erdal İnönü Tam 60 Yıl Önce, 1947'de Lisansüstü Eğitimi için Amerika'ya Gitti. İşte Oradan Babasına Yazdığı Mektuplar.
En Güzel İnönü Espirileri Erdal İnönü, Çok Renkli Bir Siyasetçiydi. Özverili Tutumu, Mütevazı Kişiliği ve İnce Espri Anlaşıyışla Pek Hatırlanacak.
TİM Başkanı Satıcı: 'Barışın olmadığı yerde ticareti bölgeden çekeriz'
TİM Başkanı Satıcı: "Barışın olmadığı yerde ticareti bölgeden çekeriz"
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Oğuz Satıcı, ihracatçıların terörle mücadeleye destek vermeye hazır olduğunu belirterek, barışın olmadığı Irak'a ticareti kesebileceklerinin mesajını verdi. Satıcı, "Madem...
Fenerbahçe'den Transfer Açıklaması Fenerbahçe Kulübü, Medyada Yer Alan Transfer Haberleriyle İlgili Açıklamalar Yaptı.
ABD'de 3. Çeyrek Büyüme, Beklenti Üzerinde: 3,9 Washington - ABD Ekonomisi Yılın Üçüncü Çeyreğinde Yüzde 3,9 Gsyh Artışı Kaydederek, Beklentilerin Üzerinde Büyüdü. Beklentiler İse, Ekonominin..
Tkb Gm Çelik: İlk 6 Ayda Kredi Hacmimiz Yüzde 14 Arttı, Net Karımız 148 Milyon YTL Ankara - Türkiye Kalkınma Bankası (Tkb) Genel Müdürü Abdullah Çelik, Bu Yılın İlk 6 Ayında Kredi Haciminin G..
Enerji Bakanlığı'ndaki 'Yolsuzluk' Operasyonunda Bir Kişi Daha Tutuklandı Ankara - Botaş'taki "Yolsuzluk" İddiaları Üzerine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bünyesinde Başlatılan Soruşturm..
Tasarı Kabul Edildi, İller Bankası 'İlbank' Oluyor Ankara - TBMM İçişleri Komisyonunda, Geçen Dönem Kadük Kalan ve Hükümetin Yenilediği İller Bankasının Yapılandırılmasını Öngören Kanun Tasar..
31 Ekim Uluslararası Karadeniz Günü
31 Ekim Uluslararası Karadeniz Günü
Samsun Çevre ve Orman İl Müdürü Kadir Kılıç, Karadeniz'de Ekosistemin Ciddi Zarar Gördüğünü, Karadeniz Ülkelerinin Kirliliğin ve Kirliliği Önleme ile İlgili Çabaların Farkında Olmadığını Söyledi.
Erdal İnönünün Evi Ziyaretçi Akınına Uğruyor
Erdal İnönü'nün Evi Ziyaretçi Akınına Uğruyor
ABD'de Vefat Eden Eski Başbakan Yardımcılarından Erdal İnönü'nün Anadolu Hisarı'ndaki Evi, Vatandaşların ve Basın Mensuplarının Akınına Uğradı.
Kuzey Kıbrıs'tan Başkan Eryılmaz'a Teşekkür Belgesi Çankaya Belediyesi, Türk Çocuklarının Kendi Tarihlerini Öğrenmeleri ve Bunu Gelecek Kuşaklara Taşımaları İçin Verdiği Mücadeleyi Yurt Dışın..
Parkoran Konutları Tanıtıldı Mesa-aktürk-emlak Pazarlama Ortaklığının, TBMM Eski Lojman Alanında Yürüttüğü "Parkoran Konutları" Projesi Tanıtıldı.
Türkiye Tv İzlemede Dünya Birincisi Türkiye Her Bin Kişiden 1'inin Kitap Okuduğu Bir Topluma Sahipken, En Çok Tv İzleyen Ülke Olan ABD'nin Önüne Geçerek Dünya Birincisi Oldu. Samsun Yazarlar ..
Tff 1. Lig Tff 1. Lig Takımlarından Altay'ın Teknik Direktörü Feyyaz Uçar, Antalyaspor Deplasmanından Galibiyetle Dönerek Ligdeki Çıkışlarını Sürdüreceklerini Belirterek, "Takımlara Saygımız ..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10