30 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

30 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Paşayı Kızdıran Soru
Paşa'yı Kızdıran Soru
Futbol Federasyonu'nun Protokolde Yaptığı Tarihi Gaf... Federasyon Üyesi, Aziz Yıldırım'ı Genelkurmay Başkanı Büyükanıt'a Şikayete Kalkıştı.
Düzce'de Uyuşturucu Operasyonu Düzce'de Düzenlenen Operasyonda 103 Adet Extacy Hap Ele Geçirildi.
Türkiye Haber İş Sendikası'ndan Telekom Yöneticileri Hakkında Suç Duyurusu Türkiye Haber- İş Sendikası, Türk Telekom Genel Müdürü Paul Donay ve Diğer Şirket Yöneticileri Hakkında Savcılığa Su..
DTP Lideri Türk: Korktuğumuz Gelişmelerle Karşı Karşıya Kalabiliriz Ankara - "Kürdü'yle, Türkü'yle Omuz Omuza İstiklal Savaşını Veren İnsanlar, Bugün de Omuz Omuza Çatışma Sürecini Atlatmaya ..
Sabotajlar Telekomu Zarara Soktu
Sabotajlar Telekom'u Zarara Soktu
Türk Telekom, Gerek Fiber Optik Kabloların Top Yekun Yenilenmesi, Gerekse Saha Dolaplarının Onarılması ve Değiştirilmesi Başta Olmak Üzere Yapılan Sabotajlar Dolayısıyla Yüz Milyonlarca YTL'lik Bir Kaybın Söz Konusu...
Merril Lynch'in Yönetim Kurulu Başkanı ve Ceo'su O'neal Görevi Bıraktı Dünyanın En Büyük Borsa Aracı Kuruluşu Merril Lynch'in Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi Stan O'neal Emekliye Ayr..
Danışmanlık Hizmeti
Danışmanlık Hizmeti
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (Itso) Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç, Ağustos Ayından Bu Yana Oda Üyelerinin Sıkıntılarını Dinlemek Daha Kolay Çözüm Bulmak ve Bazı Konularda Bilgilendirmek Amacıyla Oda Bünyesinde...
Türk Telekom'dan Sabotajlara Yönelik Açıklama Türk Telekom, Gerek Fiber Optik Kabloların Top Yekun Yenilenmesi, Gerekse Saha Dolaplarının Onarılması ve Değiştirilmesi Başta Olmak Üzere Yapıla..
116 Yıllık Portakal
116 Yıllık Portakal
İngiltere'de, 116 Yıl Önce Bir Madencinin Maden Ocağındaki Patlamada Hayatını Kaybettiği Gün Beslenme Çantasında Bulunan Portakal, Staffordshire Bölgesindeki Bir Müzede Sergileniyor.
Sümeyra Sağlam'ın "Zaferin Çocukları" Adlı İlk Kitabı Çıktı Genç Yazar Sümeyra Sağlam'ın "Zaferin Çocukları" Adlı İlk Kitabı Çıktı. Sağlam, İlk Kitabını 3 Kasım'da Tüyap Kitap Fuarı'nda İmzal..
Bu Baraj Yıkılırsa 500 Bin Kişi Ölür Amerikalı Yetkililer Musul Barajı'nın Yıkılma Tehlikesiyle Karşı Karşıya Olduğunu, Irak'ın En Büyük Barajı Konumundaki Yapının Yıkılması Halinde 500 Bin K..
Kahraman İki Türk Kızı Bölücü Terör Örgütü Yandaşlarının Londra'da Düzenlediği Yürüyüşte, İki Kahraman Türk Kızı Bölücüleri Çileden Çıkardı!
Parkta İlişkiye Girerken Yakalandı Parkta Tanıştığı Kişiyle, Cinsel İlişkiye Giren Devlet Korumasındaki 14 Yaşındaki F.ç.'den Şok İtiraflar...
Kaçırılan Mehmetçik'ten Şok Sözler Kaçırıldığı İddia Edilen 8 Askerin, Kaçırılmadığı Yönündeki Şüphesini Arttıracak Görüntüler
Cudi'de Terör Yuvalarına Bomba Yağıyor Şirnak'ta Teröristlerle Çıkan Çatışmada Dün 3 Askerin Şehit Olduğu Cudi ve Gabar Dağlarında, Başlatılan Geniş Çaplı Operasyon Tüm Hızıyla Sürüyor.
CHP Lideri Baykal: "Söz Konusu Olan Başbakan Erdoğan'ın İtibarı Değil, Türkiye Cumhuriyeti'nin İtibarıdır" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Erdoğan'ın Grup Toplantısında Yaptığı Konuş..
Leyla Zana Hakkında Suç Duyurusu
Leyla Zana Hakkında Suç Duyurusu
Malatya Kerkük Kardeşlik Derneği Tarafından Eski Dep'li Leyla Zana Hakkında Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı'na Suç Duyurusunda Bulunuldu.
Başbakan'dan Af ve İş İstediler Çeşitli nedenlerle okudukları üniversiteden ilişkileri kesilen öğrenciler Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan af çıkarılmasını istediler. Başbakan Recep Tayyip..
Dev A380, Deneme Uçuşunu Başarıyla Gerçekleştirdi Türkiye Pazarına Tanıtılmak Üzere İstanbul'a Getirilen Dünyanın En Büyük İki Katlı Yolcu Uçağı Airbus A380, 200 Davetlinin Katılımıyla 1 Saat..
Jandarma Çevre ve Gürültü Kirliliğine Taviz Vermiyor Sakarya İl Jandarma Alay Komutanlığı Ekipleri, Çevre ve Gürültü Kirliliğine İzin Vermiyor.
Süleymaniye "Doğum Hizmetleri" Artık Semiha Şakir Ek Binası'nda Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi "Doğum Hizmetleri" Artık Semiha Şakir Ek Binası'nda Verilecek.
Ez Gözde Bekar Kim? Sanat – Sosyete Dünyasının En Gözde Bekar İsmi Sizce Kim?Sanat – Sosyete Dünyasının En Gözde Bekar İsmi Sizce Kim?
Kanlı Gasp Davası Sanığı Beraat Etti
Kanlı Gasp Davası Sanığı Beraat Etti
Samsun'un Tekkeköy İlçesinde Evine Girdiği Kadını Silah Zoruyla Etkisiz Hale Getirip Bağlayarak Darp Edip Ziynet Eşyalarını Gasp Ettiği İddiasıyla Yargılanan Genç, Olay Günü Başka Bir Yerde Olduğunu İspatlayınca Beraat...
Çalıntı Otomobille Yakalanan Sabıkalı Hırsız Gözaltına Alındı Samsun'da, Çalıntı Otomobille Yakalanan Sabıkalı Hırsızlık Zanlısı, Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Filistinliler Devlet Kurmaları İçin Bir Takvim Belirlenmesini İstedi Filistinli Yetkililer, ABD Öncülüğünde Yapılması Planlanan Ortadoğu Barış Konferansında Görüşülmek Üzere İsrail'le Birlikt..
Ders Saatinde Protestoya Soruşturma Rize'de Okulda Olmaları Gereken Saatte Terörü Protesto Yürüyüşüne Katılan Öğrencilerin Okuduğu Okulların Müdürleri Hakkında Soruşturma Başlatıldı.
Fransız Yardım Görevlilerine Dava Çad'da 100'den Fazla Darfurlu Çocuğu Uçakla Ülke Dışına Kaçırmak Üzereyken Yakalanan 9 Fransız Yardım Görevlisi Hakkında, Çocuk Kaçırma ve Dolandırıcılık Suç..
Haber-iş'ten Telekom Yöneticileri Hakkında Suç Duyurusu Türkiye Haber-iş Sendikası, Grev Süreci İçerisinde İlgili Yasa ve Mevzuatı Çiğnedikleri ve Sendikaya İftirada Bulundukları İddiasıyla T..
Şanlıurfaspor: 3 - Alanyaspor: 0 Fortis Türkiye Kupası (C) Grubu'nda Şanlıurfaspor, Alanyaspor'u 3-0 Yendi.
Başbakan Erdoğan Hakkında Soruşturma Açılmasına İlişkin Önerge Görüşmeleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hakkında, Ankara'da Yaşanan Su Sıkıntısı Konusunda İhmali Bulunduğu Gerekçesiyle Veril..
Kızamık Aşısı Oranı Düştü Diyarbakır Tabibler Odası Başkanı Dr. Adem Avcıkıran, Sspe Hastalığından Endişe Duyan Ailelerin, Çocuklarına Kızamık Aşısı Yaptırmadığını Söyledi.
CHP Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin Kendi Coğrafyasında Etnik Ayrımcılık Noktasında En İleri Ülkelerden Biri Olduğuna İşaret Ederek, "Terör Konusunda Takınılacak G..
Reysaş'tan 1 Milyon Dolarlık Yatırım İstanbul - Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.ş, Doralp Teknolojik Montaj Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti. ile 1 Milyon Dolarlık Yatır..
Ardahanda Renk Cümbüşü
Ardahan'da Renk Cümbüşü
Ardahan'ın Posof İlçesinde, Sonbaharın Gelmesiyle Yaprak Dökümüne Hazırlanan Ağaçların Renk Değiştirmesi Güzel Bir Görüntü Oluşturdu.
Avrupaya Göç  46. Yılını Doldurdu
Avrupa'ya Göç 46. Yılını Doldurdu
1961 Yılında Türkiye ve Almanya Arasında İmzalanan İş Gücü Alım Antlaşması ile Başlayan Göç 46 Yılı Arkasında Bıraktı.
Sınır Boyuna Tank ve Top Sevkiyatı Sürüyor Malatya'da Bulunan 2. Ordu Komutanlığı'na Bağlı Birliklerden Sınıra Tank Sevkiyatı Devam Ediyor.
Bolu Emniyet Müdürlüğü Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Aldı Bolu Emniyet Müdürlüğü Tse-ıso-en 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Aldı.
Kura Nehri Yatağı Islah Edilecek… Ardahan Şehir Merkezinden Geçmekte Olan Kura Nehri Dere Yatağında Islah Çalışmalarının Başlatılacağı Bildirildi.
Ankara'da Belediye Bursu için 78 Bin Öğrenci Başvurdu Ankara - Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, Eğitime Destek Amacıyla, Ailesi Ankara'da İkamet Edip Ankara Dışında Okuyan 20 Bin Öğrenciye V..
Moskova'da Türkler'e Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 3 Yaralı Moskova - Rusya'nın Başkenti Moskova'daki Bir Pazar Yerinde 4 Türk Vatandaşına Silahla Ateş Açıldığı ve 1 Türk Vatandaşının Hayatını Kayb..
Türkiye Haber-İş Sendikası Rize Temsilcisi Demir: 'Grevimiz kamuoyunda yanlış değerlendirildi'
Türkiye Haber-İş Sendikası Rize Temsilcisi Demir: "Grevimiz kamuoyunda yanlış değerlendirildi"
Türkiye Haber-İş Sendikası Rize Temsilcisi İhsan Demir, Türkiye genelinde yaklaşık 25 bin Türk Telekom çalışanının katıldığı grevin, yanlış lanse edildiğini belirterek, "Biz para için değil, haklarımız için mücadele...
Said Hariri: "Bana ve Lübnan Başbakanı Sinyora'ya suikast düzenleneceği bilgisini aldık" Lübnan Parlamento Çoğunluk lideri Said Hariri, bugün Mısır'a bir ziyaret gerçekleştirerek Cumhurbaşkan..
Adapazarında sözleşme imzalamayan 145 hak sahibi yerine yedek hak sahipleri sözleşme imzalayacak
Adapazarı'nda sözleşme imzalamayan 145 hak sahibi yerine yedek hak sahipleri sözleşme imzalayacak
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'nce Korucuk'ta alt gelir ve yoksul grubuna yaptırılacak konutlarda sözleşmelerini imzalamayan 145 hak sahibinin yerine yedek hak sahipleri sözleşme...
KÜGİADdan Cumhuriyet gezisi
KÜGİAD'dan Cumhuriyet gezisi
Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD), Cumhuriyet'in kuruluşunun 84. yılı münasebetiyle 100 ilköğretim okulu öğrencisinin de katılımıyla Dumlupınar Şehitliği'ne bir gezi düzenledi.
Cudi Dağında PKKya karşı operasyonlar devam ediyor
Cudi Dağı'nda PKK'ya karşı operasyonlar devam ediyor
Şırnak'ın Cudi Dağı bölgesinde bir grup terörist ile sıcak temas sağlanması üzerine dün başlatılan operasyon bugün hız kazandı.
Gediz Belediyesi, borç sorgulama sistemini hayata geçirdi Kütahya'nın Gediz ilçesinde, belediyenin resmi internet sitesinden borç sorgulama işlemlerine başlandı.
İşkence gören bebek hayati tehlikeyi atlattı
İşkence gören bebek hayati tehlikeyi atlattı
ıÜüBursa Devlet Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren 17 yaşındaki annesinin birlikte yaşadığı 2 kişi tarafından işkence edilen 13 aylık Emir Deniz T.'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Doktorlar...
Karsın kurtuluş törenlerinde birlik ve beraberlik mesajları verildi
Kars'ın kurtuluş törenlerinde birlik ve beraberlik mesajları verildi
Kars'ın düşman işgalinden kurtarılışının 87. yıl dönümü törenlerle kutlandı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği törende konuşan Belediye Başkanı Alibeyoğlu, terörün amacına ulaşamayacağını söyledi.
Hakkari Valiliği Evleri Hasarlı Olan Aileler İçin Kampanya Başlattı
Hakkari Valiliği Evleri Hasarlı Olan Aileler İçin Kampanya Başlattı
Hakkari Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, Yaşanan Afetlerden Dolayı Evleri Hasar Gören 10 Aile İçin 'Bir Tuğla da Bende' Adı Altında Bir Kampanya Başlattıklarını Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10