30 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

30 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hazine'den Değişim İhalesi Hazine, 1 Kasım Perşembe Günü Yapacağı Değişim İhalesinde 5 Ağustos 2009 İtfalı Kağıtları İhraç Ederek, 16 Temmuz 2008 ve 13 Ağustos 2008 İtfa Tarihli Kağıtları Ger..
Haber-İş'ten T. Telekom Yöneticileri Hakkında Suç Duyurusu Ankara - Türkiye Haber-İş Sendikası, Grev Süreci İçerisinde İlgili Yasa ve Mevzuatı Çiğnedikleri ve Sendikaya İftirada Bulundukları ..
Seydişehirde Korkutan Yangın
Seydişehir'de Korkutan Yangın
Konya'nın Seydişehir İlçesinde Meydana Gelen Yangında Çıkış Yolunu Bulamayan Ev Sahibi Dumandan Zehirlendi. Zehirlenen Ev Sahibi Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı.
Saad Hariri Kahire'de Lübnan'ın Bir Suikast Sonucunda Hayatını Kaybeden Eski Başbakanı Refik Hariri'nin Oğlu, El Müstakbel Partisi Milletvekili Saad Hariri, Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ..
Irak'ın En Büyük Barajı Çökmek Üzere Irak'ın En Büyük Barajının Çökmek Üzere Olduğu Bildirildi. Musul ve Bağdat'ta Yüz Binlerce Kişinin Hayatının Tehlikede Olduğu Kaydedildi.
TBMM Genel Kurulu'nda, Erdoğan Hakkında Soruşturma Açılmasına İlişkin Önerge Reddedildi TBMM Genel Kurulu'nda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hakkında Soruşturma Açılmasına İlişkin Önerge Redd..
AİHM, Türkiye'nin 'Seçim Barajını' 21 Kasım'da 2'nci Kez Görüşecek Strasbourg - Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde (AİHM) Yüzde 10'luk Seçim Barajıyla İlgili Türkiye Aleyhine Açılan Davanın İk..
Askere Alınmak İstediler, Olmayınca Harçlıklarını Biriktirip Mehmetçik Vakfına Bağışladılar Balıkesir'de, İlkokulö Ğrencileri Harçlıklarından Biriktirdikleri Paraları Toplayıp Mehmetçik Vakfı..
Atalay'dan, Beşiktaş Taraftarına Teşekkür Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Beşiktaş Kulübü'ne Gönderdiği Mesajda, Liverpool ile Oynanan Avrupa Şampiyonlar Ligi Maçında Tribün Şovu ..
Erdoğan Hakkındaki Soruşturma Önergesi Reddedildi TBMM Genel Kurulunda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hakkında, Ankara'daki Su Kesintisiyle İlgili Verilen Soruşturma Önergesi, 170'e Karşı 286..
Başbakan Erdoğan Hakkında Soruşturma Açılmasına İlişkin Önergenin Görüşmeleri Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Kızılırmak Projesinin Ankara'nın İçme Suyunun Sigortası Olacağını Belirterek..
Dışişleri Bakanı Babacan, AK Parti Dış Politika Eğitim Seminerine Katıldı Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye'nin PKK Terör Örgütüne Karşı Tüm Dostlarından Beklentisinin Bu..
dövüp İlişkiye Girdi sonra Görüntülerini Çekti Sivas'ta 16 Yaşındaki Ş.y, Erkek Arkadaşı 22 Yaşındaki E.k Tarafından Tecavüz Edilip Görüntülendiği için İntihara ..
'Kaçıncı 72 Saat' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Hükümetin Terör Politikasını İşte Böyle Eleştirdi
Türbanlılar Geldi Komutanlar Gitti 29 Ekim Kutlamalarında Türban Krizi Damgasını Vurdu
15 PKK'lı Kıskaca Alındı Mehmetçik Çukurca-Uludere Arasındaki Altındağ Mevkiinde, PKK'lı Terörist Gruba Karşı Kıskaç Operasyonu Başlattı.
Ağaç Katliamı Tescillendi Belek Ormanlarında Açılan Golf Sahalarını Ünlü İsimler de Tercih Ediyor
Biraz Aptal Biri Ama.. 'Oyunun Oyunu' Adlı Tiyatroda Rol Alan Şebnem Dönmez, 'Brooke, Biraz Aptal Bir Arkadaşımız. Ama Brooke'u Çok Sevdim' Dedi.'Oyunun Oyunu' Adlı Tiyatroda Rol Alan Şebnem Dönmez, 'Brooke, Biraz Aptal Bir Arkadaşımız. Ama Brooke'u Çok Sevdim' Dedi.
Yapımcılar Onun Peşinde Ünlü Brezilyalı Model Alessandra Ambrosıo, Gq Dergisinin Yeni Sayısına Kapak Oldu ve Dergiye Birbirinden Seksi Pozlar Verdi.Ünlü Brezilyalı Model Alessandra Ambrosıo, Gq Dergisinin Yeni Sayısına Kapak Oldu ve Dergiye Birbirinden Seksi Pozlar Verdi.
CHP Parti Meclisi 1 Kasım Perşembe Günü Olağanüstü Toplantıya Çağrıldı CHP'de Parti Meclisi Muhaliflerin Çağrısı Üzerine 1 Kasım Perşembe Günü Olağanüstü Toplanacak. CHP Lideri Baykal'ın Topl..
Kürt Parlamentosu Sınır Ötesini Konuşmak İçin Toplandı Kürt Bölgesel Parlamentosu PKK sorunu ve Türkiye'nin olası sınır ötesi operasyonunu görüşmek için toplandı. KYB İnternet sitesine gör..
AP Üyesi Özdemir: 'PKK Yasağı Delik Deşik'
AP Üyesi Özdemir: "PKK Yasağı Delik Deşik"
Alman Birlik 90/yeşiller Partili Avrupa Parlamentosu Üyesi Cem Özdemir, Avrupa'daki PKK Yasağının, Uygulamada Tam Olarak Uygulanamadığını Söyledi.
Baykal: 'Türkiye Karar Noktasına Gelmiştir' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin Artık Bir Karar Noktasına Geldiğini Belirterek, 'Eğer Müdahale Kararı Alırsak, Bu Türkiye'nin Bu Bölged..
Eski Hal Camii İbadete Açıldı
Eski Hal Camii İbadete Açıldı
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Mehmet Görmez, Türk Milletinin Cami, Mabet ve Ezanı Yer Yüzünde İstiklal Marşı'na Yerleştirmiş Tek Millet Olduğunu Belirterek, "Mabetler ve Camiler Bağımsızlığımızın Sembolü, Vatanımızın...
Balıkesir'de Cumhuriyet Resepsiyonu Cumhuriyet'in 84. Yıldönümü Münasabetiyle Düzenlenen Balıkesir'deki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Etkinlikleri Valilik Tarafından Verilen Resepsiyon ile So..
Erciyes Üniversitesi'ne "En İyi Bildiri" Ödülü Erciyes Üniversitesi, Almanya Nürnberg'de Düzenlenen Avrupa İleri Malzeme ve Üretim Konferansı Kongresi'nde 'En İyi Bildiri' Ödülüne Layık Görül..
Belediye Başkanı Gül'den Hastalara Anlamlı Ziyaret Siirt Belediye Başkanı Mervan Gül, Özel Siirt Hayat Hastanesi'nde Yatan Hastaları Ziyaret Ederek Geçmiş Olsun Dileklerinde Bulundu.
Pekin ve Şanghay'da göğüs kanseri oranı hızla artıyor Sağlıksız diyet, hava kirliliği ve iş stresi nedeniyle geçen on yıla göre Pekin ve Şanghay'da göğüs kanseri vakalarında hızlı bir artış g..
Stockholm'deki Cumhuriyet resepsiyonunda birlik mesajı verildi Cumhuriyetin kuruluşunun 84. yıldönümü münasebetiyle Stockholm Büyükelçiliğinde bir resepsiyon verildi. Büyükelçi Necip Egüz'ün ..
Cumhuriyet Bayramı New Yorkta da kutlandı
Cumhuriyet Bayramı New York'ta da kutlandı
Türkiye Cumhuriyeti'nin 84. yıldönümü Türkiye'de olduğu gibi New York'ta da çoşku ile kutlandı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Türkiye'nin New York Başkonsolosluğu tarafından New York Halk Kütüphanesi'nde verilen...
ABD'de dolar ve petrol rekor kırdı, gözler Merkez Bankasında Dolardaki rekor düşüş devam derken, ham petrol varil fiyatının 94 dolar sınırına dayanarak rekor kırması, gözlerin Amerikan Merkez..
Turkcell Gm Yardımcısı Terzioğlu: Nüfusu 2 Binden Yüksek Olan Yerleri Kapsamış Durumdayız Ankara - Turkcell İletişim Hizmetleri A.ş Genel Müdür Yardımcısı İlter Terzioğlu, "Biz Bu Sene İtibar..
Ilıca beldesi altyapı sorunu Dünya Bankasından gelen kredilerle çözecek
Ilıca beldesi altyapı sorunu Dünya Bankası'ndan gelen kredilerle çözecek
Antalya'nın Manavgat ilçesi Ilıca Beldesi altyapı sorunları Dünya Bankası'ndan sağlanan krediler ile çözülecek.
Kadın işçiler, şikayetlerini mandalla ipe asarak dile getirdi Antalya Merkez'de kurulu Novamed GMBH fabrikasında çalışan kadın işçiler, tepkilerini ilginç bir şekilde ortaya koydu. Haklarının..
Erzincan Emniyeti Aile Polisi projesini hayata geçiriyor
Erzincan Emniyeti 'Aile Polisi' projesini hayata geçiriyor
Erzincan Emniyet Müdürlüğü Türkiye'de bir ilke imza atarak 'Aile Polisi' projesini hayata geçiriyor. Proje sayesinde, güvenlik mensuplarıyla halkın bütünleşerek olaylara cevap vermesi hedeflenecek.
Haber-İş, Telekom yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu Türkiye Posta, Telgraf, Telefon, Radyo ve Televizyon İsçileri ve Hizmetleri Sendikası(Türk Haber-İş) üyesi bir grup, Türk Telek..
Başbakan Erdoğan ile Meclis Başkanı Toptan görüştü TBMM Başkanı Köksal Toptan ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Meclis'te bir görüşme yaptı.
Tamgaç: "Bu milletin birlik ve beraberliğini bozamayacaklar" Son günlerde terör olaylarının tırmanış göstermesi ve bazı karanlık hain odakların ülkede Türk-Kürt kavgası çıkartmak istediğini b..
Türkçe Olimpiyatı’nın jüri üyesi Prof. Dr. Kırkkılıç, yarışmadaki izlenimlerini anlatacak
Türkçe Olimpiyatı’nın jüri üyesi Prof. Dr. Kırkkılıç, yarışmadaki izlenimlerini anlatacak
Uluslararası Türkçe Olimpiyatı'nın jüri üyelerinden Atatürk Üniversitesi (AÜ) Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Türkçe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Kırkkılıç, yarışmadaki izlenimlerini üniversite öğrencileri ve...
KÖYDES'in Bayburt'ta 2008 hedefi sulama ve elektrik Bayburt Valisi Musa Küçükkurt, KÖYDES'in 2008 yılındaki hedefinin sulama ve elektrik sorunlarını çözmek olduğunu söyledi.
Orta Anadolu Kalkınma Birliği, AB hibe programları için proje hazırlama eğitimi verecek Orta Anadolu Kalkınma Birliği, Avrupa Birliği (AB) hibe programlarından faydalanmak isteyen kurum ve ku..
Adnan Sezgin Sırları Açıkladı
Adnan Sezgin Sırları Açıkladı
Galatasaray Kulübü Futbol A.Ş. Genel Müdürü Sezgin, Ligdeki Şampiyonluk Yarışının Yine Fenerbahçe ile Galatasaray Arasında Geçeceğini, Sonuçta Kendilerinin Şampiyon Olacağını İddia Etti.
Babacan, uluslararası topluma seslendi: "PKK ile mücadelemize destek ve dayanışma bekliyoruz" Dışişleri Bakanı Ali Babacan, uluslararası toplumu, Türkiye'nin terör örgütü PKK ile mücadelesine..
Bursada Römork Altında Kalan İşçi Hayatını Kaybetti
Bursa'da Römork Altında Kalan İşçi Hayatını Kaybetti
Bursa'da 1 Kişi Kaynak Yapmak İçin Kaldırdığı Römorkun Altında Kalarak, Hayatını Kaybetti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10