3 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

3 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sokakta çalışan çocukların ailelerine kavurma ve kırtasiye yardımı yapıldı
Sokakta çalışan çocukların ailelerine kavurma ve kırtasiye yardımı yapıldı
Ramazan nedeniyle Türk Hava Kurumu (THK) Erzurum Şubesi tarafından sokakta çalışan 40 çocuğun ailesine gıda, bu çocuklardan okula gidenlere de kırtasiye yardımı dağıtıldı.
Kültür-Sanat- Sen Erzurum Temsilciliği faaliyete geçti
Kültür-Sanat- Sen Erzurum Temsilciliği faaliyete geçti
Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu (KESK)'na bağlı Kültür ve Sanat Emekçileri Sendikası (Kültür-Sanat-Sen) Erzurum İl Temsilciliği faaliyete geçti. Erzurum'da KESK'e bağlı faaliyet gösteren sendika sayısı böylece...
Kırıkkale'de bomba paniği Kırıkkale'nin Cumhuriyet caddesinde bomba paniği yaşandı.
Bombalı Saldırıda Ölen Eraslan Toprağa Verildi İzmir'in Buca İlçesi Şirinyer Semtinde Dün Meydana Gelen Bombalı Saldırıda Ölen Atilla Eraslan'ın Cenazesi, Toprağa Verildi.
TMSF Zorlu Holding'e El Koydu TMSF'nin İzmir'de Bulunun Mazhar Zorlu Holding'in Egs Bank ve Toprakbank'a Olan 50 Milyon YTL'lik Borcu Nedeniyle İzmir'de Çeşitli Semtlerdeki Şirket Merkezlerin..
Hristofyas: Sorun Çözülmezse Kıbrıs Taksime Sürüklenecek Kıbrıs Rum Yönetimi Meclis Başkanı, Akel Genel Sekreteri ve "Başkan" Adaylarından Dimitris Hristofyas, "Kıbrıs Sorununun Hemen Çözülme..
DTP Yakınında Ateş Edildi Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Merkez Binası Yakınında Bir El Ateş Edildi.
Medyum Memiş'i Fena Gerdi Dobra Dobra Programına Katılan Hakkı Bulut?un Oğlu Özbey Bulut Yine Yaptı Yapacağını.
Yarım Bırakmam
Yarım Bırakmam
Beşiktaş'taki Geleceği Tartışılmaya Başlanan Sağlam, "Bugüne Kadar Başladığımız Bir İşi Yarım Bırakmadık, Burada da Yarım Bırakmayacağız" Dedi.
Şaşırtan Liste
Şaşırtan Liste
Eleştirilerin Odağında Yer Alan Bülent Demirlek, Vedat Yüksel ve Cemal Gemici, FIFA Hakem Listesinde Kendilerine Yer Buldu.
35 Derecede Boğazlı Kazak Giyiyor
35 Derecede Boğazlı Kazak Giyiyor
Galatasaray'ın Başarılı File Bekçisi Orkun Uşak, Hava Koşulları Ne Olursa Olsun Maçlarda Mutlaka Formasının Altına Boğazlı Kazak Giydiğini Söyledi.
Bentleyi ile Kaza Yaptı
Bentley'i ile Kaza Yaptı
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi (A) Grubu'ndaki Rakiplerinden Fc Liverpool'un Dünyaca Ünlü Yıldızı Steven Gerrard Kaza Geçirdi.
Yozgatlı Manken Gibi
Yozgatlı Manken Gibi
Beşiktaş'a Bu Sezon Fenerbahçe'den Gelen Mehmet Yozgatlı Yeşil Sahalar Kadar Podyumlarda da İddialı Olabileceğini Kanıtladı.
Ayhan Ameliyat Oldu
Ayhan Ameliyat Oldu
Galatasaraylı Futbolcu Ayhan Akman, Bugün Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde Ameliyat Oldu.
Fc Sionda Oruç Krizi
Fc Sion'da 'Oruç Krizi'
İsviçre'nin Sion Takımının Orta Sahada Mücadele Eden Tunuslu Adel Chedli'nin, 3 Gün Önce Mukavelesini Tek Taraflı İptal Etmesinin Ardında Kulübün Oruç Tutmamasını İstemesinin Olduğu Belirtildi.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Strasbourg Temasları Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül, Gül'ün Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'ndeki (Akpm) Konuşmasını Locadan Seyretti.
Beşağaç Katliamında Ölen Bengin Acer, Üniversiteyi Kazanmış Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi Beşağaç Köyü Yakınlarında Teröristlerin Bir Minibüsü Taraması Sonucu Hayatını Kaybeden Bengin Acer'in,..
TBMM Adalet Komisyonu, 22. Dönemden Kalan 3 Kanun Tasarısını Görüşerek Kabul Etti AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya Başkanlığında Toplanan TBMM Adalet Komisyonu, 22. Dönemde TBMM Gen..
İü Tıp Fakültesi Öğrencilerine Avrupa'da Eğitim İmkanı Ip Fakültesi Öğrencilerine Avrupa'da Eğitim İmkanı
Bağımsız Eğitimciler Sendikası Genel Başkanı Avcı: Bağımsız Eğitimciler Sendikası Genel Başkanı Gürkan Avcı, Din Öğretiminin Zorunlu, Eğitiminin Seçmeli Olabileceğini Söyledi.
TMSF Mazhar Zorlu Holdinge El Koydu
TMSF Mazhar Zorlu Holding'e El Koydu
TMSF'nin İzmir'de Bulunun Mazhar Zorlu Holding'in Egs Bank ve Toprakbank'a Olan 50 Milyon YTL'lik Borcu Nedeniyle İzmir'de Çeşitli Semtlerdeki Şirket Merkezlerinde Eş Zamanlı Haciz ve Muhafaza İşlemi Başlattığı...
Avrupanın Hasta Adamı İyileşiyor
Avrupa'nın Hasta Adamı İyileşiyor
Bir Süre Önce 'Avrupa'nın Hasta Adamı' Olarak Görülüyordu. Ancak Son Dönemde Atılan Hızlı Adımlar Seyri Değiştirdi.
IMF Heyeti, Temaslarına Yarın Tim Başkanı Satıcı ve İhracatçılarla Başlıyor Ankara- Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni Başkanlığındaki IMF Heyeti, Yarın Tim Başkanı Oğuz Satıcı ve İhracat..
Doğu Karadeniz'de İhracat Yüzde 14 Arttı Trabzon - Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliğine (Dkib) Bağlı 3 İlden, Bu Yılın Dokuz Ayında Yapılan İhracat, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 14 ..
Makina İhracatı 9 Aylık Dönemde Yüzde 47 Arttı İstanbul - Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği'nin 2007 Yılı Ocak-Eylül Döneminde İhracatı Yüzde 47 Oranında Artış Gösterdi. ..
Anka Kuşundan Fotoğraflar
Anka Kuşu'ndan Fotoğraflar
NASA, Uzaya Gönderdiği Yeni Mars Fatihi Anka Kuşu Uzay Aracı, Kızıl Gezegen'e Doğru Saatte 118 Bin Km Hızla Yol Alırken, İlk Fotoğraflarını da Dünya'ya Geçmeye Başladı.
Sertab da Projemi Çaldı Türküleri İngilizce Yorumladığı Bir Albüm Çalışması Yapan Sertab Erener'e Meslektaşı Erol Büyükburç'tan Sitem Geldi.Türküleri İngilizce Yorumladığı Bir Albüm Çalışması Yapan Sertab Erener'e Meslektaşı Erol Büyükburç'tan Sitem Geldi.
Chavezden Saatlere İnce Ayar
Chavez'den Saatlere 'İnce Ayar'
Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez, Ülke Genelinde "Zamanı Daha Doğru Göstermeleri İçin" Saatlerin 30 Dakika Geri Alınması Talimatı Verdi.
Portakal İçin Yarışacaklar Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde,yarışacak Filmlerin Oyuncuları ve Türk Sineması'nın Duayenleri Buluşacak..
38 Saniyede Biletleri Bitti Dağıldıktan Sonra Tekrar Bir Araya Gelen İngiliz Müzik Grubu Spıce Gırls, Hayranlarını Kaybetmemiş...Dağıldıktan Sonra Tekrar Bir Araya Gelen İngiliz Müzik Grubu Spıce Gırls, Hayranlarını Kaybetmemiş...
Fb'den Moskova Fenerbahçeliler Derneği'ne Teşekkür Fenerbahçe Kulübü, Moskova Fenerbahçeliler Derneği'ne, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Dün Akşam Yapılan Cska Moskova Maçında Futbol Takımı ve Y..
Kuzey Kore'nin "Kapatma" Kararı ABD'yi Memnun Etti Kuzey Kore'nin, Nükleer Tesislerinin Yıl Sonuna Kadar Kapatılmasını Öngören Anlaşmayı Kabul Etmesi, ABD Tarafından Memnuniyetle Karşılandı.
DTP'den Muş'ta Barış Yemeği DTP, Öğretmen Deprem Sarıkuş'un Ankara'da Öldürülmesiyle Süren Kan Davasının Sona Erdirilmesi İçin Muş'un Varto İlçesinde Barış Yemeği Verecek.
Bebeğin gelişimi, korunması ve ruhsal sağlığı için anne sütü en değerli besin
Bebeğin gelişimi, korunması ve ruhsal sağlığı için anne sütü en değerli besin
Bebeğin büyümesi, gelişmesi, enfeksiyonlardan korunması ve ruhsal olarak sağlıklı bir erişkin olabilmesi açısından anne sütünün hala en değerli besin olduğu belirtildi.
Zorlu: TMSF tesbit yapıyor
Zorlu: TMSF tesbit yapıyor
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), batık EGS Bank'a olan borçlarından dolayı Kemal Zorlu ve Mazhar Zorlu'nun mallarına haciz koydu. Dün sabah saatlerinde Mazhar Zorlu Holding, Ege Yıldız Plastik ve Ege Palas Oteli'ne...
Hindistandaki kriket fanatikleri, bilet alabilmek için kilometrelerce uzunlukta kuyruk oluşturdu
Hindistan'daki kriket fanatikleri, bilet alabilmek için kilometrelerce uzunlukta kuyruk oluşturdu
Türkiye'de futbola olan sevginin benzeri Hindistan'da kriket için gösteriliyor. Haydarabat'ta Cuma günü yapılacak olan Hindistan-Avustralya kriket karşılaşması, ülkemizde ilgi görmeyen bu sporun hayranlarına uykusuz bir...
Türkiye Dans Federasyonu Başkanı Tolgahan, Sorumlu Devlet Bakanı Başesgioğlu'nu ziyaret etti Türkiye Dans Federasyonu Başkanı Tolgahan ve yönetim kurulu üyeleri Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ..
Zümrüt Apartmanı Davası yine ertelendi
Zümrüt Apartmanı Davası yine ertelendi
Konya'da 2004 yılında çöken Zümrüt Apartmanı davasında bilirkişi raporunun gecikmesi nedeniyle duruşma yine ertelendi. Çöken binada 92 kişi ölmüş, 29 kişi de yaralanmıştı.ıÜü
Teravih namazını fırsat bilip motosiklet çaldılar
Teravih namazını fırsat bilip motosiklet çaldılar
Denizli'de teravih namazında sokakların boş olmasını fırsat bilen hırsızlar, bir kişinin motosikletini çaldı.
Taşköprü Protokolu İftarda Bir Araya Geldi Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde Protokol Üyeleri, Müftülüğün Düzenlediği İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.
Tofaş'ın Gözdesi Mini Cargo Törenle Üretim Bandından Çıktı Tofaş'ın Bursa'daki Fabrikasından Tüm Dünyaya Fiat, Peugeot ve Citroen Logosuyla İhraç Edeceği Mini Cargo Aracın Üretim Başlangıç Tö..
IMF Türkiye Şefi Giorgianni Tim Başkanı Satıcı ile Görüşecek Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni, Yarın Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı Oğuz Satıcı ..
Erzincan'da Trafik Kazası: 1 Ölü Erzincan'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Evlendirilmek İstenen Kız Okullu Oldu Adana'da, Ailesi Tarafından Evlendirilmek İstenen 16 Yaşındaki Meryem Aslan, "Haydi Kızlar Okula Kampanyası" Kapsamında Okula Kazandırıldı.
Cizre'de Tank Tatbikatı Devam Ediyor Şırnak'ın Cizre İlçesinde, Tank Taburu Birliklerinin Tatbikatı 2 Günden Bu Yana Devam Ediyor.
Kilis'ten Kısa Kısa Kilis'te, Tarlasındaki Anızı Yakan Bir Köylü Jandarma Tarafından Gözlem Altına Alındı.
İzmir'deki Patlamada Bombacıların Görüntüsü Güvenlik Kamerasında Bulunamadı İzmir'de, 1 Kişinin Ölümü, 8 Kişinin de Yaralanması ile İlgili Sonuçlanan Bombalı Saldırının Ardından Polis, Bombac..
Tekme Tokat Girişti Semiha Yankı Sevgilisine Neden Tekme Tokat Girişti?
2,5 Saatlik Ufo Seyri! Kütahya'nın Emet İlçesinde Bir Grup İşçi, Gökyüzünde Işık Saçan Bir Cisim Gördükleri İddiasıyla Güvenlik Güçlerine Başvurdu
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10