26 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

26 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hakim ve Savcılar Terörü Protesto Etti Ankara Adliyesi'nde Çalışan Hakim ve Savcılar, Son Günlerde Yaşanan Terör Olaylarını Protesto Etti.
Dünya Gündemi - Öne Çıkanlar 17:30 ŞAM - Türkiye'nin ekonomik ambargo kararına Irak'tan petrol misillemesi geldi
YÖK'ten Suç Duyurusu Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Dün İstanbul'da Açılışı Yapılan "Alfred Üniversitesi İstanbul Eğitim Kampusü"nün Yasal Olmadığı Gerekçesiyle Suç Duyurusunda Bulundu.
Texas'da 15 - 19 yaş arası her genç kızdan birinin iki çocuğu var Amerika'nın Texas eyaletinin, genç yaşta iki çocuk birden sahibi olma oranında en yüksek orana sahip olduğu ortaya çıktı. Bun..
Konyaaltı Sahil Projesi İptal Edildi Antalya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü, Konyaaltı Belediyesi Tarafından Yaptırılan Konyaaltı Sahil Projesini İptal Etti. İptal Konyaaltı Belediyesi T..
Şehit aileleri adına para toplayarak dolandırıclık yapan sahte vergi müfettişi yakalandı Antalya'da şehit aileleri adına para toplayarak dolandırıcılık yapan bir şahıs yakayı ele verdi. Yakal..
Niğdede şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı
Niğde'de şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı
Niğde'nin Altunhisar ilçesinde şehitler adına gıyabi cenaze namazı kılındı. Altunhisar Hükümet binası önünde toplanan yaklaşık 5 bin vatandaş, kortej hainde Cumhuriyet Meydanı'na yürüdü. Yürüyüşte, "Türk-Kürt kardeştir...
Şehit babasından kaçırılan askerin babasına: 'Devlet birşey yapmazsa, oğlunu birlikte kurtaralım'
Şehit babasından kaçırılan askerin babasına: "Devlet birşey yapmazsa, oğlunu birlikte kurtaralım"
PKK tarafından kaçırılan askerlerden Er İrfan Beyaz'ın babası Halil Beyaz, aynı operasyonda şehit düşen Piyade Jandarma Er Mehmet Cücük'ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Halil Beyaz'ın boynuna sarılan şehit babası...
Şanlıurfa'da kaçak sigara operasyonu Şanlıurfa'da yapılan operasyonda yurda yasa dışı yollardan sokulan bin 224 karton kaçak sigara ele geçirildi.
Hakkari'de köstebek korucu iddiası Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki saldırının ardından başlayan operasyonlarla ilgili Çukurca ilçesinde 6 korucu gözaltına alındı.
Osmaniye'de çürümüş kadın cesedi bulundu Osmaniye'de dere kenarında çürümüş bir kadın cesedi bulundu. Etleri kemiklerinden ayrılan cesedin kime ait olduğu tespit edilmeye çalışılıyor.
Şehitler için hatim indirildi ve mevlit okundu
Şehitler için hatim indirildi ve mevlit okundu
Adana İl Müftülüğü son günlerde terör örgütü PKK'nın saldırıları sonucu şehit olan ekserler için 60 adet hatim indirdi ve mevlit okutuldu.
Narkotik köpeği Çilek, uyuşturucu kaçakçılarının en büyük korkusu olacak
Narkotik köpeği Çilek, uyuşturucu kaçakçılarının en büyük korkusu olacak
Erzincan Emniyet Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği emrinde göreve başlayan 2.5 yaşındaki Alman kurdu "Çilek", gazetecilerin sakladığı esrar ve eroin maddelerini 1 dakikada bulmayı başardı.
Osmaniyeli 23 gaziye rozetleri törenle takıldı
Osmaniyeli 23 gaziye rozetleri törenle takıldı
Mustafa Kemal Atatürk'e gazi unvanı verilişinin yıl dönümünde Osmaniyeli 23 gaziye rozetleri törenle takıldı.
Toroslarda, şehitler için mevlit okutuldu
Toroslar'da, şehitler için mevlit okutuldu
Mersin'in alt kademe Toroslar Belediyesi tarafından cuma namazı öncesi şehitler için, mevlit okutuldu.
Kronikleşen hepatit siroz ve kansere dönüşüyor
'Kronikleşen hepatit siroz ve kansere dönüşüyor'
Dünya ve Türkiye'de yaygın olarak görülen hepatit hastalığının kronikleşmesi durumunda siroz ve karaciğer kanserine yol açtığı belirtildi.
Sakaryada terörü protesto eylemleri devam ediyor
Sakarya'da terörü protesto eylemleri devam ediyor
Sakarya'nın Karapürçek ilçesinde yüzlerce kişi terörü ve terör örgütünü protesto etti.
Amasya'nın merkezinden geçen Yeşilırmak'ta görülen balık ölümleri artıyor Amasya'nın merkezinden geçen Yeşilırmak'ta görülen balık ölümlerinin her gün arttığı kaydedildi.
Denizli ve İzmirde silah ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir şebeke çökertildi
Denizli ve İzmir'de silah ve uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir şebeke çökertildi
Denizli ve İzmir'de silah, sahte para ve uyuşturucu madde kaçakçılığı yapan 22 kişilik örgüt çökertildi.
Domaniç'te şehitler için mevlid-i şerif okundu Kütahya'nın Domaniç ilçesinde Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarafından şehitler adına mevlid-i şerif okutuldu.
Antakyalılar ESP'lilerin provokasyonuna gelmedi Antakya'da Ezilenlerin Sosyalist Platformu (ESP) üyesi bir grup, sınır ötesi operasyon karşı slogan attı.
DEP eski milletvekili Zana, terör örgütü elebaşlarının teslim edilmemesi çağrısında bulundu
DEP eski milletvekili Zana, terör örgütü elebaşlarının teslim edilmemesi çağrısında bulundu
DEP eski milletvekili Leyla Zana, Kuzey Irak'ta bulunan terör örgütü PKK'nın elebaşlarının teslim edilmesine karşı çıktı.
Teröre sarı eylem: Yol verin Gabara gidelim
Teröre sarı eylem: 'Yol verin Gabar'a gidelim'
Hakkari'de 12 askerin şehit edilmesinin ardından teröre karşı ortaya konulan tepkilere Fethiyeli taksiciler de katıldı. Fethiye'de bulunan 12 durağa ait yaklaşık 200 civarında taksici, teröre lanet etti. Türk bayrakları...
Otoparkları kapatılınca valilik önünde dilenmek istediler
Otoparkları kapatılınca valilik önünde dilenmek istediler
Antalya Valiliği'nin yeni hizmet binasına taşınmasından sonra güvenlik gerekçesi ile otoparkları kapatılanlar mendilli eylem yaptı. Otopark işletmecileri Recep Tekşen, Necdet Ertuğrul ve Mehmet Erdinç valilik binası...
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ata Özer: "Okullardaki yemekhanelerde çok fahiş fiyata yemek satılıyordu" İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, ilköğretim okullarında yemek çıkartılmasını..
Tecavüz ve gasp zanlılarını cep telefonu ele verdi Mersin'de bir kadına tecavüz ettikten sonra gasp edilen telefonu takip eden polis tecavüz ve gasp yapan 2 kişiyi tespit etti. Zanlılardan bi..
Şanlıurfa'da taş oymacılığı ve ustalığı kursu açılıyor Şanlıurfa Belediyesi Plan-Proje Müdürlüğü Koruma Amaçlı İmar Birimi işbirliğiyle 'Taş Oymacılığı ve Ustalığı' kursu açılıyor.
Kılıç: Protesto Edilmedim
Kılıç: Protesto Edilmedim
Anayasa Mahkemesi Başkanlığı'na Seçilen Kılıç, Anıtkabir'e Yapılan Ziyarete Kendisini Desteklemeyen Üyelerin Katılmamasının 'Protesto' Olarak Yorumlanmaması Gerektiğini Belirtti.
Bakan Günay'dan Çirkin Yapılaşmalara Suç Üstü Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ulus'ta Yer Alan Bazı Binaların Tamamen Yıkılacağını Belirterek, "Örneğin Kiler Mağazasının Bulunduğu Bin..
YÖK'ten 'Alfred Üniversitesi' Hakkında Şikayet: Denkliği Yok, Faaliyetleri Mevzuata Aykırı Ankara - Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Dün İstanbul'da Açılışı Yapılan "Alfred Üniversitesi İstanbul E..
Vali Güler, İstanbullular'ı 'Teröre Karşı Duruş' Göstermek için 'Bayrama' Davet Etti İstanbul - İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbullular'dan, 29 Ekim Pazartesi Günü Kutlanacak Cumhuriyet ..
Madenlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Kampanyası Zonguldakta Başlatılıyor
Madenlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Kampanyası Zonguldak'ta Başlatılıyor
Türkiye'de "Madenlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Kampanyası" Zonguldak'ta Başlatılıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Güvenliği Daire Başkanı Mustafa Birbenli, Maden...
Pembe Köşk Ziyarete Açıldı Pembe Köşk Olarak Bilinen 'İsmet İnönü Evi', 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Ziyarete Açıldı.
Fenerbahçe'nin Brezilyalı Yıldızı Roberto Carlos, Lamborghını Satın Aldı Fenerbahçe'nin Brezilyalı Yıldızı Roberto Carlos, Yaklaşık 170 Bin Euro Değerinde 2008 Model Lamborghini Satın Aldı.
Borsa 56.446,59 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 490,12 Puan Artarak 56.446,59 Puandan Kapandı.
Güler'den Cumhuriyet Kutlamaları İçin Çağrı İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbullulardan, 29 Ekim Pazartesi Günü Kutlanacak Cumhuriyet Bayramı'nda Teröre Karşı Duruşu, Birlik ve Beraberliğ..
Olmert ve Abbas, Kudüs'te Bir Araya Geldi ABD'de Kasım Ayı Sonlarına Doğru Yapılması Beklenen Orta Doğu Barış Konferansından Önce Aralarındaki Görüş Ayrılıklarını Gidermek, Zirveye, Üzerinde ..
Toplum Gönüllüleri Vakfı 5. Yaş Davetinde, Vakfa 1.423.00 YTL Fon Sağlandı Gençliğin Enerjisini Toplumsal Faydaya Dönüştürmeyi Amaçlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı (Tog), Kuruluşunun 5. Yılını ..
Dolar 1,1900, Avro 1,7100 YTL'den Günü Tamamladı İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,1900 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7100 YTL Oldu.
Ulusoy: "Norveç'i Yenip, Finallere Gideceğiz" Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Norveç'i, Norveç'te Yenerek 2008 Avrupa Şampiyonası Finallerine Gideceklerine İnandığını Söyledi.
Epdk: İzmir'deki Akaryakıt Operasyonuyla İlgimiz Yok Ankara - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk), İzmir'de Yapılan Akaryakıt Operasyonu ile Hiçbir Kurum Personeli, Uzmanı ya da Üyesinin ..
Praktiker, Türkiye'den Umutlu/ Bednar: Politik Gelişmeler Stratejimizi Değiştirmez İstanbul - Praktiker Türkiye Ülke Müdürü Frank Bednar, Son Dönemdeki Politik Gelişmelerin Türkiye'deki Mevcu..
Bursa Polisinden Hırsız Avı
Bursa Polisinden Hırsız Avı
Bursa'da Bir İşyerinden Kombi Çaldıkları Tespit Edilen 6 Kişi Gece Yarısı Yapılan Baskında Yakalanarak Adli Mercilere Sevk Edildi.
Adilcevaz Yasa Büründü Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Önceki Gün Baba Vahyettin G. Tarafından Silah ve Bıçakla Öldürülen Anne ve 2 Çocuğunun Cenazeleri, Memleketleri Bitlis'in Adilcevaz İlçe..
Öfkeli Koca Dehşet Saçtı: 3 Yaralı Eskişehir'de Bir Kişinin, Aralarında Boşanma Davası Süren Eşini Bıçakla, Kayınvalidesi ve Kayınpederini de Darp Ederek Yaraladığı İleri Sürüldü.
Samsun'da 1 Kişinin Öldüğü 19 Kişinin Yaralandığı Kazanın Sürücülerine Para Cezası Verildi Samsun'da 1 Kişinin Öldüğü 19 Kişinin Yaralandığı Trafik Kazasına Karışan Araç Sürücüleri Para Cezas..
Bar Cinayeti Davasına Devam Edildi
Bar Cinayeti Davasına Devam Edildi
Samsun'da, Bir Barda 200 YTL'lik Hesap Yüzünden 1 Kişinin Öldüğü, 7 Kişinin de Yaralandığı Silahlı Çatışmayla İlgili Haklarında Dava Açılan 6 Kişinin Yargılanmasına Devam Edildi.
Mlkp Davası Yasadışı Marksist Leninist Komünist Parti (Mlkp) Örgütüne Yönetici ve Üye Oldukları İddiasıyla 8'i Kadın 23 Tutuklu Sanık İlk Kez Hakim Karşısına Çıktı. Avukatları 14 Aydan Beri T..
Ankara Üniversitesi'nde Terör Protestosu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi'nde, Hakkari'de 12 Askerin Şehit Edildiği Terör Saldırısı Protesto Edildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10