26 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

26 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Konya Valisi Aydından Şehit Ailesine Ziyaret
Konya Valisi Aydın'dan Şehit Ailesine Ziyaret
Konya Valisi Osman Aydın ve İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Mazlum Koçoğlu, Cihanbeyli İlçesinde Hakkari'deki Saldırıda Kaçırılan Askerin Ailesi ve Kulu İlçesinde Bir Şehit Ailesini Ziyaret Etti.
Iraklı Sözcü Askeri, Türkiye'ye Sundukları Önerileri Açıkladı Irak Savunma Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Askeri, Bugünkü Görüşmelerde Türk Tarafına Sundukları Önerileri Açıkladı.
Başbakan Başsağlı Mesajından Dolayı Özür Diledi
Başbakan Başsağlı Mesajından Dolayı Özür Diledi
Başbakan Erdoğan'ın İsmi İlk Bilgilere Göre Şehit Düşen Askerler Arasında Yer Alan Er İrfan Beyaz'ın Babasına Başsağlığı Mesajı Göndermesinden Dolayı Özür Dilendiği Bildirildi.
Tümgeneral Mixon: "PKK Konusunda Talimat Almadım" Irak'taki Çokuluslu Gücün, Kuzey Irak'ı ve 25. Piyade Tümeni'ni Kontrol Eden Amerikalı Komutanı Tümgeneral Benjamin Mixon, Terör Örgütü PKK'y..
Freni patlayan fabrika servisi, okul servisine çarptı: 2'si öğrenci 5 yaralı Gaziosmanpaşa'da yokuş aşağı inerken freni boşalan servis minibüsü, karşı şeride geçerek, içinde öğrencilerin bulu..
Bu Albümde Dünya Var Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan'ın Kurduğu Taksim Trıo'nun Beklenen Albümü Piyasaya ÇıktıHüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan'ın Kurduğu Taksim Trıo'nun Beklenen Albümü Piyasaya Çıktı
İşte Irak'ın Önerileri Irak Savunma Bakanlığı Sözcüsü Muhammed askeri, Bugünkü Görüşmelerde Türk Tarafına Sundukları Önerileri Açıkladı
Dışişleri Bakanlığı, Irak Heyetinin Ziyaretini Değerlendirdi Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Levent Bilman, 'Irak Heyetinin Bugün Bize, Daha Ziyade Uygulanması Uzun Zaman Alacak Bazı Fikirlerle G..
Sözcü: Irak Heyeti Zaman Alacak Fikirlerle Geldi
Sözcü: Irak Heyeti Zaman Alacak Fikirlerle Geldi
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, 'Irak Heyetinin Bugün Bize, Daha Ziyade Uygulanması Uzun Zaman Alacak Bazı Fikirlerle Geldiğini Gördük' Dedi.
Irak Milli Savunma Bakanlığı Sözcüsü Asgari: "Türkiye'ye sunduğumuz teklifler değerlendiriliyor" Irak Milli Savunma Bakanlığı Sözcüsü Ali El Asgari, Türkiye ile bugün yapılan görüşmelerin son..
BBP Lideri Yazıcıoğlu Kocaeli'de Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Partisinin Kocaeli İl Teşkilatı'nı Ziyaret Etti.
Güncel Ekonomik Sorunlar Kongresi Kuşadası'nda Başladı Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ile Avrupa Araştırmalar Merkezi (Avam)'nin Ortak..
Kocaeli'de Sendikacılardan Teröre Lanet Kocaeli'de, Selüloz-iş Sendikası ve Kocaeli Sendikalar Birliği'nin Düzenlediği Teröre Lanet Yürüyüşüne Binlerce Vatandaş Katıldı.
"Hedef Barzani" Cemil Çiçek, Irak?ta Bulunan Pkk?lıların İadesi Konusunda Su Açıklamayı Yaptı
Thkdan Aşkale Kaymakamlığına Ziyaret
Thk'dan Aşkale Kaymakamlığı'na Ziyaret
Türk Hava Kurumu Şube Başkan Yardımcısı Recai Solmaz , Aşkale Kaymakamı Zeyit Şener'i Ziyaret Etti.
Hayalet Avcıları Yıldızlar 31 Ekim'i Hayaletlere Ayırdılar. Cadılar Bayramı'nı Eski Yıldızların Otellerinde Geçirecek Olan Ünlüler Korkmak İçin 7 Bin 500 Dolar ÖdeyeceklerYıldızlar 31 Ekim'i Hayaletlere Ayırdılar. Cadılar Bayramı'nı Eski Yıldızların Otellerinde Geçirecek Olan Ünlüler Korkmak İçin 7 Bin 500 Dolar Ödeyecekler
Osmancıkta Teröre Tepki Mitingi
Osmancık'ta Teröre Tepki Mitingi
Çorum'un Osmancık İlçesinde Sivil Toplum Örgütleri Tarafından Düzenlenen Terörü Protesto Mitingine Katılım Yoğun Oldu.
Şehitlerin Fotoğraflarının Yer Aldığı Sergide Duygulu Anlar Yaşandı Kırıkkale'de Bugüne Kadar Şehit Olan 141 Asker ve Polisin Fotoğraflarından Oluşan Serginin Açılış Töreninde Duygusal Anlar ..
Bölge Meclis Başkanları Toplanıyor…
Bölge Meclis Başkanları Toplanıyor…
Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 10 İlin İl Genel Meclisi Başkanları Yarın Gümüşhane'de Biraraya Geliyor.
Alucralılar teröre lanet yürüyüşü yaptı
Alucralılar teröre lanet yürüyüşü yaptı
ıÜüGiresun Üniversitesi Alucra Meslek Yüksekokulu(MYO) tarafından organize edilen "Teröre Lanet Yürüyüşü" geniş katılımla gerçekleşti. Yaklaşık 2 bin kişilik topluluk ellerinde Türk bayrakları ile Alucra İlçe...
TDK, Giresun Belediye Başkanı Yüksele, Türkçeye katkılarından dolayı onur belgesi ve plaket verdi
TDK, Giresun Belediye Başkanı Yüksel'e, Türkçe'ye katkılarından dolayı onur belgesi ve plaket verdi
Türk Dil Kurumu(TDK), Giresun Belediye Başkanı Hurşit Yüksel'e, belediyeden ruhsat almak isteyen iş yeri sahiplerine iş yerlerine ve reklam tabelalarına Türkçe isim verilmesi yönündeki tavsiyelerinden dolayı onur belgesi...
"Avusturya'da Türk Anıları" Fotoğraf Yarışması Avusturya'nın Başkenti Viyana'da İlk Defa Düzenlenen 'Avusturya'da Türk Anıları' Adlı Fotoğraf Yarışması Sona Erdi.
Barış Gemisi Kuşadasında
Barış Gemisi Kuşadası'nda
Dünyanın En Büyük Barış Gemisi Olarak Tanıtılan "Peace Boat" (Barış Gemisi) Dünya Turu Çerçevesinde Kuşadası Limanı'na Yanaştı. Merkezi Japonya'da Bulunan Barış Gemisi Adlı Uluslarası Sivil Toplum Kuruluşunun
Muğla'da "Teröre Lanet" Mitingi Bodrum İlçesine Bağlı Yalıkavak Beldesinde, Belediye Başkanlığınca Düzenlenen Yürüyüşe Katılan 2 Bin Kişi Terörü Lanetledi.
Sağlık Müdürü Vançelik, hastanelerde hizmet kalitesini artırdıklarını söyledi
Sağlık Müdürü Vançelik, hastanelerde hizmet kalitesini artırdıklarını söyledi
İl Sağlık Müdürü Yar. Doç. Dr. Serhat Vançelik, hastanelerin daha kaliteli hizmet sunabilmesi için bütün imkanlarını seferber ettiklerini söyledi.
Yayınevi Davasında Yargılama 23 Kasımda Başlıyor Malatya'da Bir Yayınevinde İşlenen Cinayetlerle İlgili Olarak Tutuklu Bulunan 5 Kişinin Yargılanmalarına, 23 Kasım Cuma Günü Malatya 3. Ağır C..
Kaçırılanların Ailesine Taziye Göndermedim
'Kaçırılanların Ailesine Taziye Göndermedim'
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Hakkari'de 12 askerin şehit edildiği olayda kaçırılan 8 erden İrfan Beyaz'ın babası Halil Beyaz'a bir taziye mesajı göndermediğini söyledi.
Kocabay: 'Askerimizi şehit edenler iman, İslamiyet ve insaniyet ruhundan mahrumdurlar'
Kocabay: "Askerimizi şehit edenler iman, İslamiyet ve insaniyet ruhundan mahrumdurlar"
Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde PKK terör örgütünün 12 askeri şehit ettiği ve 8 askeri kaçırdığı kanlı baskına toplumun her kesiminden tepkiler çığ gibi büyüyor. Toplumun bütün kesimlerince lanetlenen...
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Daha Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 30 Ekim-1 Kasım Tarihleri Arasında Ankara'nın Bazı Ye..
Ardahan karı beklerken yağmura teslim oldu
Ardahan karı beklerken yağmura teslim oldu
Ardahan il merkezinde etkili olan ve kısa süren sağnak yağmur hayatı olumsuz etkiledi.
Irak heyeti, Bakan Gönül ile görüşmek üzere Ankara Polisevi'nden ayrıldı PKK terör örgütüyle ilgili olarak temaslarda bulunmak üzere dün Türkiye'ye gelen Irak heyeti, Savunma Bakanı Vecdi Gön..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Çağlayan İşletme Müdürlüğünün Bakım-onarım Çalışmaları Nedeniyle 2 ve 6 Kasım'da Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
Ercişte şehit erler için gıyabi cenaze namazı kılındı
Erciş'te şehit erler için gıyabi cenaze namazı kılındı
Hakkari'de teröristlerce şehit edilen 12 Mehmetçik için Van'ın Erciş ilçesinde gıyabi cenaze namazı kılındı. Terör örgütü de atılan sloganlar ile tel'in edildi.
İbrahim Akın ve Serdar Kurtuluş, Forma Giyemeyecek Beşiktaş'ta Sakatlıkları Süren İbrahim Akın ve Serdar Kurtuluş'un, 28 Ekim Pazar Günü Yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Maçının Yanıs..
Şırnak'ta PKK Operasyonu Şırnak'ın Silopi İlçesinde PKK Üyesi Oldukları Gerekçesiyle 2'si Kadın 11 Kişi Gözaltına Alındı
'Irak'a Son Şans' Toplantısı Sonuçlandı Irak Heyetiyle Ankara Hilton Otelinde Yapılan 4,5 Saat Süren Toplantı Sona Erdi. Heyet,konakladıkları Polisevine Gitti.
İstanbul'da elektrik Kesintisi Çağlayan İşletme Müdürlüğünün Bakım-Onarım çalışmaları Nedeniyle 2 ve 6 Kasım'da Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
Trenden Kaçarken Çukura Düşerek Yaralandı
Trenden Kaçarken Çukura Düşerek Yaralandı
Zonguldak'ta Arkadaşıyla Raylarda Otururken Trenin Geldiğini Görerek Paniğe Kapılan Genç Kız, Kaçarken Çukura Düşerek Yaralandı.
Erbil Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayati Diyarbakır'da Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Ortadoğu Ticaret ve Sanayi Fuarı İçin Kente Gelen Erbil Ticaret ve Sanayi Oda..
Tüm Bel-sene Yeni Mekan
Tüm Bel-sen'e Yeni Mekan
Tüm Bel-sen Diyarbakır Şubesi'nin Yeni Mekanı Verilen Koktey ile Açıldı.
Suçluların İadesi Asıl Olarak ABDnin Problemi
'Suçluların İadesi Asıl Olarak ABD'nin Problemi'
Başbakan Yardımcısı Çiçek, Irak'ta Bulunan PKK'lıların İadesi Konusunda 'Bu Esas İtibarıyla ABD'nin Problemi. Çünkü Neticede Biz Bugüne Kadar Müzakereyi Üçlü Yaptık.' Dedi.
Tribün Gibi Salon Afm İstanbul İstinyepark'ta Üç Boyutlu Sinema Keyfi Dönemini Başlatıyor. Yaklaşık Beş Bin Metrelik Komplekste Bulunan Sinema Salonunda Dünyadan Konser ve Maçlar da İzlenileb..Afm İstanbul İstinyepark'ta Üç Boyutlu Sinema Keyfi Dönemini Başlatıyor. Yaklaşık Beş Bin Metrelik Komplekste Bulunan Sinema Salonunda Dünyadan Konser ve Maçlar da İzlenilebilecek.
"Varil" Operasyonunda 9 Kişi Tutuklandı İzmir'in Aliağa İlçesinde Hayali Şirketler Kurup Tüpraş'tan Kapasite Fazlası Madeni Yağ Alarak Standart Dışı Piyasaya Sürerek Haksız Kazanç Sağlayan 11..
1. 2007 Uluslararası Tarihi Mustafa Necati Sepetçioğlu Roman ve Hikaye Yarışması Ödül Töreni
1. 2007 Uluslararası Tarihi Mustafa Necati Sepetçioğlu Roman ve Hikaye Yarışması Ödül Töreni
Türk Edebiyatının Cumhuriyet Dönemi Romancılarından 'Çağımızın Dede Korkut'u Olarak da Adlandırılan Mustafa Necati Sepetçioğlu Anısına Düzenlenen Roman ve Hikaye Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10