23 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

23 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şırnak'ta Ayaklarını Kaybeden Gazilerin Teröre Öfkesi Tokat'ın Zile İlçesinde Düzenlenen 'Terörü Lanet' Mitinginde, Şırnak'ta Ayaklarını Kaybeden Gaziler Protez Ayaklarını Çıkartarak Barzani'..
Ege Üniversitesi'nde Bin Öğrenci Terörü Lanetledi Hakkari Dağlıca'da 12 Askerin Şehit Edilmesi, 16 Askerin Yaralanmasının Ardından Terör Örgütü PKK Aleyhine Her Gün Tepkiler Artıyor. Bugün Eg..
Hindistan 6. Türkçe Olimpiyatları hazırlık çalışmalarına erken başladı
Hindistan 6. Türkçe Olimpiyatları hazırlık çalışmalarına erken başladı
Bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek olan Uluslararası Türkçe Olimpiyatları hazırlıkları Hindistan'da erken başladı. Hintli çocukların hazırlık çalışmalarını Uluslararası Türkçe Öğretim derneğinin üyelerinden Sezgin Akçay...
Ege Üniversitesinde kavga
Ege Üniversitesi'nde kavga
Ege Üniversitesi (EÜ) kampüsünde, sol görüºlü öğrencilerle kantinde oturan başka bir öğrenci arasında çıkan arbedede sandalyeler havada uçuştu. Kavga sırasında tekme ve yumrukla dövülen ve üzerine sandalyeler atılan...
Rektör Bernay: 'Bu toprakları isteyen aynı kanı dökmeli'
Rektör Bernay: "Bu toprakları isteyen aynı kanı dökmeli"
PKK terör örgütünün gerçekleştirdiği son hain saldırıyı kınamak amacıyla bir araya gelen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğrenci Kulübü üyesi 15 bin kişi, terörü protesto için yürüdü.
Bu İşi Başarırsın Şampiyonlar Ligi G Grubunda Oynadığı İki Maç Sonunda Topladığı 4 Puanla Lider Durumda Bulunan Fenerbahçe Bu Akşam Grubun Kilit Maçlarından Biri Olan Psv Deplasmanına Çıkıyor..Şampiyonlar Ligi G Grubunda Oynadığı İki Maç Sonunda Topladığı 4 Puanla Lider Durumda Bulunan Fenerbahçe Bu Akşam Grubun Kilit Maçlarından Biri Olan Psv Deplasmanına Çıkıyor.saat 21.45'te Başlayacak Mücadele Star Tv'den Naklen Yayınlanacak..
Erzincan Sivil Topluluklar Birliği de terörü kınadı
Erzincan Sivil Topluluklar Birliği de terörü kınadı
Hakkari Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde görev yapan bir askeri birliğe, terör örgütü PKK tarafından düzenlenen hain saldırıda 12 askerin şehit edilmesi ve 16 askerin yaralanmasını Erzincan Sivil Topluluklar Birliği...
Kırıkkale şehidini bağrına gömdü
Kırıkkale şehidini bağrına gömdü
Önceki gün 12 arkadaşıyla birlikte Hakkari'de şehit olan Kırıkkaleli asker gözyaşları arasında toprağa verildi.
Sinopta öğrenciler terör mağdurlarına 528 YTL bağışta bulundu
Sinop'ta öğrenciler terör mağdurlarına 528 YTL bağışta bulundu
Sinop'ta merkeze bağlı İstiklal İlköğretim Okulu'nda okuyan öğrenciler 'Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası'na 528 YTL bağışta bulundu.
Minik öğrencilere trafik dersi
Minik öğrenciler'e trafik dersi
Denizli Belediyesi, anaokulunda trafik dersi verdi. Eğitim sonrasında çocuklar, belediyenin okullarının önündeki trafik tehlikesini önlenmesini istedi.
Çete soruşturmasında gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen Hüseyin Bozan serbest bırakıldı Derya Tuna ve gazeteci Bora Engin'i yaraladığı iddiasıyla mahkum olan çete soruşturması kapsamında t..
Yaşandı ve Bitti Binbir Gecce Dizisinde 'Bennu' Karakterini Canlandıran Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci, Ayrıldığı Sevgilisi İsmail Hacıoğlu'nun Barışma Teklifini Reddetti.Binbir Gecce Dizisinde 'Bennu' Karakterini Canlandıran Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci, Ayrıldığı Sevgilisi İsmail Hacıoğlu'nun Barışma Teklifini Reddetti.
Uşaklı şehit Asteğmeni on binlerce kişi uğurladı
Uşaklı şehit Asteğmeni on binlerce kişi uğurladı
Hakkari Yüksekova'daki çatışmada şehit düşen Uşaklı Asteğmen Mehmet Bozkuş'un cenazesi Uşak Yücetepe Camii'nde kılınan öğle namazına müteakiben Şehit Garnizon Komutanlığı Mezarlığı'nda göz yaşları arasında toprağa...
Diyarbakırda şehitlerin yası tutuldu
Diyarbakır'da şehitlerin yası tutuldu
Diyarbakır'da Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Kız Yetiştirme Yurdu'nda kalan kız öğrencilerin doğum günü kutlama programında, Hakkari'de şehit düşen 12 Mehmetçiğin yası tutuldu.
İspanya Karıştı İspanyol Gazeteleri Robinho'nun Parti İçin 50 Prezervatif Sipariş Ettiğini Yazdı.İspanyol Gazeteleri Robinho'nun Parti İçin 50 Prezervatif Sipariş Ettiğini Yazdı.
Demirci'nin Köylerinde Tapu Sevinci Manisa'nın Demirci İlçesine Bağlı 19 Köyde Tapu Kadastro İşlemleri Tamamlanarak, Tapular Hak Sahiplerine Teslim Edildi.
"Türkiye Sürdürülebilir Kalkınmayı Tartışıyor" Toplantılarının 3'sü Erzurum'da Yapıldı Devlet Planlama Teşkilatı (Dpt) Önderliğinde, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp) Tarafından A..
Sarıgölde, Ücretsiz Lpg Kontorlüne Büyük İlgi
Sarıgöl'de, Ücretsiz Lpg Kontorlüne Büyük İlgi
Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Bir Günlüğüne Ücretsiz Lpg Kontrolü Yapıldığını Duyan Araç Sahipleri, Kontrol Merkezinde Kuyruk Oluşturdu.
Çaykur 2007 Yılını Rekorla Kapattı
Çaykur 2007 Yılını Rekorla Kapattı
Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce, 2007 Yılı Yaş Çay Alımı Kampanyası Boyunca Üç Sürgünde Üreticiden Toplam 660 Bin Ton Yaş Çay Yaprağı Alarak Bugüne Kadar Yapılan En Yüksek Alımın Gerçekleştirildiğini Söyledi.
Düğünde Havaya Açılan Ateş Sonucu 1 Kişi Yaralandı Giresun'un Bulancak İlçesinde Düğün Merasimi Sırasında Rastgele Açılan Ateş Sonucu Bir Kişi Yaralandı.
Bozdoğanda Kuyumcu Soyan Kar Maskeli Hırsızlar Muğlada Yakalandı
Bozdoğan'da Kuyumcu Soyan Kar Maskeli Hırsızlar Muğla'da Yakalandı
Aydın'ın Bozdoğan İlçesi'nde Yüzleri Kar Maskeleriyle Gizleyerek Kuyumcuyu Soyan Hırsızlar Muğla'da Yakalandı. Birisi Yaralı Halde Jandarma Tarafından Yakalanan Zanlıların 2'si Gözaltına Alınırken, Yaralı Olan Hırsızın...
Türk-iş'ten Terörü Kınama Türk-iş 9'ncu Bölge ve İl Temsilcileri Tarafından Terörü Kınama Adına Ortak Bir Basın Açıklaması Yapıldı.
Gül: Terörün Verdiği Tahribatın Boyutları Ne Olursa Olsun Mücadele Ancak Devlet Tarafından Sürdürebilir Ankara - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Terörle Mücadele Sürecinde Askerlerimizin, Mehmet..
Kızlar Tekbir Getirdi "Bizi de Askere Alın" Sloganları Attı Hakkari'nin Yüksekova İlçesine Bağlı Dağlıca Köyünde 12 Askerimizin Şehit Olduğu Saldırı Denizli'de Protesto Ediliyor.
Mehmetçik Dağlarda Terörist Avında
Mehmetçik Dağlarda Terörist Avında
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Mevkiinde Bulunan Piyade Taburuna Teröristler Tarafından Düzenlenen Hain Saldırı Sonrasında Bölgede Başlayan Hareketlilik Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
Balıkesir'de Teröre Tepki Eylemi Balıkesir'de Düzenlenen Mitingde Teröre Lanet Yağdı. Mitinge MHP Teşkilatları ve Ülkü Ocakları'nın Organizasyonu ile Binlerce Genç ve Öğrenci Katıldı.
Cumhurbaşkanı Gül'den 'Terör' Açıklaması Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Terörle Mücadele Sürecinde Askerlerimizin, Mehmetçiğin, Vatan Evlatlarımızın Şehit Olması Karşısında Hepimiz Derin Bir Üz..
Mersin'de Teröre Öfke Dinmiyor Hakkari'nin Yüksekova İlçesindeki Terörist Saldırının Ardından Mersin'de Bugün de "Teröre Lanet" Yürüyüşü Düzenlendi.
Afyonkarahisar Şehitlerine Ağladı Hakkari'de Hain Saldırı Sonucu Şehit Olan Uzman Çavuş Selçuk Gürdal ile Piyade Er Yavuz Öztürk İçin Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesinde Askeri Tören Düzenlendi..
Samsun'da 15 Bin Üniversite Öğrencisi Terörü Lanetledi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (Omü) Düzenlenen Yürüyüşe Katılan Yaklaşık 15 Bin Öğrenci ve Akademisyen, Hakkari'deki Hain Saldır..
İzmir'de Teröre Tepki Sürüyor İzmir'de, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Beldesinde 12 Askerin Şehit Edilmesine Karşı Tepkiler Büyüyor. İzmir'de Sivil Toplum Kuruluşlarının Organize Ettiğ..
Beyşehirde Büyükbaş Hayvanlar Fazla Otlamaktan Telef Oluyor
Beyşehir'de Büyükbaş Hayvanlar Fazla Otlamaktan Telef Oluyor
Konya'nın Beyşehir İlçesi Yeşildağ Beldesi'nde Son İki Ay İçerisinde Büyükbaş Hayvanların Telef Olması Besicileri Endişelendirmişti. Yapılan Araştırmada İse Hayvanların Göl Kenarında Fazla Otlamaktan Dolayı Çatlayarak...
Gönen Fenerbahçeliler Derneğinden Eğitime Destek
Gönen Fenerbahçeliler Derneği'nden Eğitime Destek
Gönen Fenerbahçeliler Derneği, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün 100. Kurulu Yıldönümü Etkinlikleri Çerçevesinde İlköğretim Öğrencilerine Kıyafet Yardımında Bulunarak Bir İlköğretim Okulunun Ses Tesisatını Yeniledi.
RTÜKten Karabük Polisine Eğitim Semineri
RTÜK'ten Karabük Polisine Eğitim Semineri
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Eğitim Daire Başkanı Ayhan Özçelik, RTÜK'ün Ekran Karartan ve Ceza Kesen Bir Kuruluştan Ziyade, Yayınları Denetleme ve Düzenleme Görevini Yerine Getirdiğini Söyledi.
Arazi Kavgası Davasında Karar Trabzon'un Beşikdüzü İlçesi'nde 1 Yıl Önce Çıkan Arazi Kavgasında Aynı Aileden 2 Kardeşi Pompalı Tüfekle Vurarak Öldüren, Anneleri de Yaralayan Şahıs 32 Yıl 6 Ay..
Samsunda Teröre Tepki
Samsun'da Teröre Tepki
Memur-sen Samsun İl Temsilcisi İdris Maden, Terörü ve Askerlerin Şehit Edilmesini Kınayarak, "Gün Birliktelik, Kardeşlik Günüdür" Dedi.
İş dünyası Habur yoluyla bir ambargo dahil hükümetin alacağı tüm kararların destekçisi olacak Türk iş dünyası hükümet ve silahlı kuvvetlerin terörle mücadelesine destekçi olacaklarını kaydett..
Dünya Uzay Haftası Etkinlikleri
Dünya Uzay Haftası Etkinlikleri
Dünya Uzay Haftası Kapsamında Özel Karabük Safran İlköğretim Okulu ve Türksat A.ş İşbirliğinde, Türkiye'de Uydu - Uzay ve Türksat Konulu Konferans Düzenlendi.
Şehit cenazelerinin kalktığı günde müzik çalanlar, vatandaşın tepkisiyle karşılaştı Adapazarı'nda vatandaşlar şehit cenazelerinin toprağa verildiği günde müzik çalan bir grup vatandaşa tepki ..
Boluda öğrenciler, teröre tepki gösterdi
Bolu'da öğrenciler, teröre tepki gösterdi
Bolu'da öğrenciler, son günlerde artan teröre tepki gösterdi. Bolu Ülkü Ocakları'nca düzenlenen teröre lanet mitingine yüzlerce öğrenci katıldı. Mitingde, şehitlerin anısına temsili Türk bayrağına sarılı tabut taşındı....
Deniz Baykal: "Irak ya komşu olur, ya da hedef" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Kuzey Irak'ta yaşayan insanlarla bir sorunumuz yok. Ama Kuzey Irak yönetimine demeliyiz ki ya PKK, ya Türkiye...
Başkan Şeker Almanyadan Döndü
Başkan Şeker Almanya'dan Döndü
Antalya'nın Kemer İlçe Belediye Başkanı Hasan Şeker Almanya'da Bulunan Kemer'in Kardeş Şehri Schwabach'ta ve Nürnberg'de Ziyaretlerde Bulundu.
DTP önündeki silahlı eylemci polise teslim oldu
DTP önündeki silahlı eylemci polise teslim oldu
Ankara'da, DTP Genel Merkez binası önünde havaya ateş açan ve daha sonra başına silah dayayarak eylemini sürdüren kişi polise teslim oldu.
Diva-Sen, şehit askerler için indirilen hatimlerin duasını yaptı
Diva-Sen, şehit askerler için indirilen hatimlerin duasını yaptı
PKK terör örgütü tarafından şehit edilen askerler için ülke genelindeki Kur'an kurslarında ve camilerde indirilen hatimlerin duası din görevlileri tarafından yapıldı.
Denizli'de Resmi Kutlamalar Hariç Diğer Eğlenceler İptal Edildi Denizli'de Resmi Kutlamalar Hariç Diğer Eğlenceler İptal Edildi. Konuyla İlgili Olarak Denizli Valiliği Tarafından Açıklamada, ..
DTP Genel Başkanı Türk: "Türkiye'nin AB'ye üyelik sürecini görüştük" Avrupa Birliği (AB) büyükelçileri ile yemekte buluşan DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, Türkiye'nin AB'ye üyelik sürecinin gör..
Şehit er Zekeriya Yatı, son yolculuğuna on binler tarafından uğurlandı
Şehit er Zekeriya Yatı, son yolculuğuna on binler tarafından uğurlandı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca bölgesinde terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen 12 askerden biri olan Zekeriya Yatı, Ordu'nun Kumru ilçesinde yaklaşık törenden sonra Fizme beldesinde...
Sınırdan Son Kareler Irak?ın Türkiye Sınırındaki Köyler Güvenlik Gerekçesiyle Boşalıyor
PKK: Silah Bırakmadık 22 Ekim Akşamı PKK'nın Silah Bırakcağını Söyleyen Irak Devlet Başkanı Celal Talabani?ye Terör Örgütünden Ret Yanıtı Geldi
Doruktan Mehmetçike Destek
Doruk'tan Mehmetçik'e Destek
Manisa Özel Doruk Lisesi Öğrencileri, Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Vermek Amacıyla Kampanya Başlattı. Tek Tek Sınıfları ve Okul İçindeki Birimleri Dolaşan Öğrenciler, Topladıkları Yardımı Mehmetçik Vakfı...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10