23 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

23 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Marmariste Uyuşturucu Operasyonu
Marmaris'te Uyuşturucu Operasyonu
Muğla'nın Marmaris İlçesinde Yapılan Operasyonda, Bir Müzik Sisteminin Kolonunda Esrar Maddesi Yakalandı.
ABD'nin Uzay Mekiği Dıscovery Uzaya Fırlatıldı ABD'nin Uzay Mekiği Discovery Bugün Türkiye Saatiyle 18:38'de Uzaya Fırlatıldı. Mekik, Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Çeşitli Faaliyetlerde Bul..
Tuğluk: DTPyi İşlevsiz Bırakma Anlayışı
Tuğluk: DTP'yi İşlevsiz Bırakma Anlayışı
DTP Eş Başkanı Aysel Tuğluk, Başbakan Erdoğan'ın 'DTP PKK'yı terör örgütü ilan etsin' isteğinin dayatmacı ve antidemokratik bir tavır olduğunu savundu.
İnşaattan düşen işçi hastanede hayatını kaybetti Bitlis'in Güroymak ilçesinde inşaatta çalışan Mehmet Çetin (53) çalıştığı 3. kattan dengesini kaybedip aşağıya düştü.
ASSİADdan teröre karşı birlik ve beraberlik mesajı
ASSİAD'dan teröre karşı birlik ve beraberlik mesajı
Aktif Sivaslı Sanayici ve İşadamları Derneği (ASSİAD), saldırıların, Türkiye'nin birlik ve beraberliğine yönelik olduğunu belirterek, itidal çağrısında bulundu.
Şırnak'ta yüzlerce kişi terörü lanetledi Şırnak'ta çocuk-yaşlı, kadın-erken ve öğrencilerden oluşan yüzlerce kişi terörü lanetledi. Terörü lanetleme yürüyüşüne en çok 7 Ekim'de şehit edilen 1..
Kütahyada 30 bin kişi teröre lanet okudu
Kütahya'da 30 bin kişi teröre lanet okudu
Geçtiğimiz günlerde Hakkari Dağlıca'da 12 Mehmetçiğin şehit edilmesi ve bir çoğunun da yaralanmasına neden olan hain saldırıya tepkiler çığ gibi büyüyor.
Güçlerinin Yetkisinin Artırılması İsteği
Güçlerinin Yetkisinin Artırılması İsteği
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Zeki Kurt, Teröre Karşı Etkili Mücadele İçin Güvenlik Güçlerinin Yetkisi Artırılarak, Hükümetin Olağanüstü Hal İlanı Dahil Gerekli Düzenlemeleri Meclis'e Getirmesi Gerektiğini...
Bakan Eroğlu, 2008 Yılını "Ağaçlandırma Seferberliği Yılı" İlan Ettiklerini Açıkladı Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, 2008 Yılını "Ağaçlandırma Seferberliği Yılı" İlan Ettiklerini Açıklad..
Düğün Öncesi Şoke Oldu Salma Hayek'in Henüz Bir Aylık Kızı Valentino Paloma'ya Bir Yaşında Sürpriz Kardeş Geldi. Yıldızın Evlilik İçin Gün Saydığı Sevgilisi Kızının Babası ÇıktıSalma Hayek'in Henüz Bir Aylık Kızı Valentino Paloma'ya Bir Yaşında Sürpriz Kardeş Geldi. Yıldızın Evlilik İçin Gün Saydığı Sevgilisi Kızının Babası Çıktı
Festivale İki Ünlü Konuk 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali Dünya Sinemasının İki Ünlü Starını Ağırlıyor44. Antalya Altın Portakal Film Festivali Dünya Sinemasının İki Ünlü Starını Ağırlıyor
Çiçek: Arzumuz Duyarlı Davranılması Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, İçinden Geçilen Sürecin Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Günleri Olduğunu Belirterek, "Yazılı ve Görsel Ha..
Terör Protestosunda Kavga Ege Üniversitesi'nde Yaklaşık 1000 Kişinin Katılımıyla Düzenlenen Protesto Gösterisi Olaylı Geçti.
PKK Büroları Kapatılıyor Irak Başbakanı Nuri El Maliki, PKK Bürolarının Kapatılacağını ve Irak Topraklarının Terör Örgütü Tarafından Kullanılmasına İzin Ver..
AB'den DTP'ye Mesaj: PKK ile Arana Mesafe Koy ab Ülkelerinin Ankara Büyükelçileri, DTP Grup Başkanı Ahmet Türk ile Bir Araya Geldi.
'Kürt Kapanı' Erdoğan'ın Üzerine Kapanabilir Fransa'nın Önde Gelen Gazetelerindden Le Monde, Kuzey Irak'a Düzenlenecek Bir Sınır Ötesi Operasyonun Başbakan Tayyip Erdoğan ve AKP'ye Büyük Bir ..
Bbp Genel Başkanı Yazıcıoğlu: Bu Operasyon Yapılmalı Ankara - Bbp Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Adına TBMM Tezkere Çıkarmış. Zamanı, Kapsamı, Ağırlığı Tayin..
AB'li Büyükelçiler'den DTP'ye 'PKK ile Arasına Mesafe Koyun' Çağrısı Ankara - AB Ülkelerinin Ankara Büyükelçileri, DTP'ye "Terör Örgütü PKK ile Arasına Mesafe Koyması" Çağrısında Bulundu. ab..
Edirne'de Şiddetli Yağış Devam Edecek Edirne - Edirne'de Dün Başlayan Şiddetli Yağış Yarın da Devam Edecek. edirne Meteoroloji Müdürlüğü Yetkilileri, Dün Başlayan ve Aralıklarla Devam Eden Ya..
SPK Başkanı Erol: Yabancı Yatırımcı 5 Yılın Kararını Verdi, 'Sınır Ötesiyle' Çıkış Olmaz İstanbul - Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Turan Erol, Kuzey Irak'a Olası Bir Askeri Operasyonun..
Çaykur'dan Yeni Ürün: Anadolu Filiz Rize - Çaykur, Ürün Yelpazesini Genişletiyor. Kurum, 16'ncı Ürünleri Olan 'Anadolu Filiz' Çayını Satışa Sundu. çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce, Yaptığı Yazı..
Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu'ndan Irak'ın Kuzeyinde İş Bırakma Çağrısı Ankara - Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Tahir Tellioğlu, Son Bir Ay İçinde 30 Türk Ask..
3. Foodnews Domates Forumu İstanbul'da İstanbul - Foodnews Magazine Tarafından Düzenlenen 3. Foodnews Domates Forumu, İşlenmiş Domatesin Yararlarını Anlatmak için Sektördeki İsim ve Uzmanları..
Balıkesir'de Onbinlerce Kişi Teröre Lanet Okudu Balıkesir'de Yaklaşık 50 Bin Kişinin Katıldığı Mitingde, Teröre Lanet Yağdı.
Kütahya'da 'Teröre Lanet ve Birlik Mitingi' Kütahya'da Dumlupınar Üniversitesi (Dpü) ve Sivil Toplum Örgütleri Tarafından Düzenlenen 'Teröre Lanet ve Birlik Mitingi'ne Yaklaşık 30 Bin Kişi Ka..
Çiçek: Tezkereyi Güvenlik Birimleri Kullanacak
Çiçek: Tezkereyi Güvenlik Birimleri Kullanacak
Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, 'Tezkereyi Kullanacak Devletin Güvenlik Birimleridir. Bunun Zamanını, Şümulünü, Hududunu Elbette Siyasi Hedef Olarak Biz Koyacağız, Zamanlaması Kendilerine Ait' Dedi.
Maliki: PKK Büroları Kapatılacak
Maliki: PKK Büroları Kapatılacak
Irak Başbakanı Nuri El Maliki, Irak'taki 'Terör Örgütü PKK Bürolarının' Kapatılacağını ve Örgütün Irak Topraklarında Faaliyetine İzin Verilmeyeceğini Bildirdi.
Romanya, Nazi Kamplarına Gönderilen Romanlardan Özür Diledi
Romanya, Nazi Kamplarına Gönderilen Romanlardan Özür Diledi
Romanya Devlet Başkanı Traian Basescu, Devletin, Yarısı Çocuk 25 Bin Romanın 2. Dünya Savaşı Sırasında Nazi Toplama Kamplarına Gönderilmesindeki Rolü Nedeniyle Özür Diledi.
Tarsus Devlet Hastanesinde kuyrukta bekleme sıkıntısı sona eriyor
Tarsus Devlet Hastanesi'nde kuyrukta bekleme sıkıntısı sona eriyor
Mersin'in Tarsus ilçesindeki devlet hastanesinde kuyrukta bekleme sıkıntısı sona eriyor. Devlet Hastanesi Başhekimi Muhammed Günaydın, bandrol ve kayıt kuyruklarını tamamen ortadan kaldırmayı planladıklarını söyleyerek,...
Dısişleri Bakanı Babacanın Irak Temasları Devam Ediyor
Dısişleri Bakanı Babacan'ın Irak Temasları Devam Ediyor
Dışişleri Bakanı Ali Babacan Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari ile Görüşmesinin Ardından Irak Devlet Başkanı Celal Talabani ile Biraraya Geldi.
Çilek, Amerikadaki ilk mağazasını Miamide açtı
Çilek, Amerika'daki ilk mağazasını Miami'de açtı
Tüm dünyada, 0-24 yaş grubuna özel tasarım ve üretim fikrini hayata geçiren Çilek, ABD'de ilk mağazasını açtı.
Bakan Tüzmen Gaziantep'te Hakkari Yüksekova İlçesi Dağlıca Kırsalında Şehit Olan Piyade Er Mehmet Cücük'ün Cenazesine Katılmak İçin Gaziantep'e Gelen Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye'nin ..
Maliki: PKK ofisleri kapatılacak Irak Başbakanı Nuri El Maliki, terör örgütü PKK'nın Irak'taki ofislerini kapatacaklarını ve kendi topraklarında faaliyet göstermesine izin vermeyeceklerini sö..
Terörü Kınayan Emekli Polisler, Göreve Dönmek İstiyor Türkiye Polis Emeklileri Derneği Çorlu Şube Başkanı Hasan Öztürk, Üyelerinin Göreve Geri Dönmek İçin Dilekçe Yazmaya Başladığını Söyledi.
Maliki: PKK ofisleri kapatılacak (2) Irak Başbakanı Nuri El Maliki, terör örgütü PKK'nın Irak'taki ofislerini kapatacaklarını ve kendi topraklarında faaliyet göstermesine izin vermeyeceklerin..
Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde Çatışma Çıktı Hakkari'nin Şemdinli İlçesi Kırsalında Operasyona Çıkan Güvenlik Güçleri ile Terör Örgütü PKK Mensupları Arasında Çatışma Çıktığı ve Çatışmaların ..
Bozüyük'te Terörü Tel'in Mitingi Bilecik'in Bozüyük İlçesinde Onbinlerce Vatandaş, Ellerinde Ay-yıldızlı Bayraklarla Teröre Lanet Yağdırdı. İlçede Yollar, Meydanlar, Şehitlerine Ağlayan Vatan..
Şanlıurfada Türk bayraklı telin yürüyüşü yapıldı
Şanlıurfa'da Türk bayraklı telin yürüyüşü yapıldı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şanlıurfa il teşkilatı tarafından şehit askerlerin anısına telin yürüyüşü yapıldı. Çoğunluğunu öğrencilerden oluşan yürüyüşe ortaokul ve lise öğrencileriyle Harran Üniversitesi (HÜ)...
Yürüyüşe elindeki bayrakla çıktığı ağaçtan destek verdi Burdur'da 20 bin kişinin katıldığı terörü telin yürüyüşünde elindeki bayrakla ağaca çıkan 46 yaşındaki Ziynet Turgut, "Ne olur biz anal..
Bilecikte düzenlenen mitinglerle terör lanetlendi
Bilecik'te düzenlenen mitinglerle terör lanetlendi
Bilecik ve Bozüyük, Osmaneli, Pazaryeri, Gölpazarı ilçelerinde düzenlenen mitinglerle terör lanetlendi. Onbinlerin katıldığı mitinglerde Türk bayrağı ve Atatürk posteri açılırken, Amerika, İsrail ve PKK aleyhine...
Yürüyüşe elindeki bayrakla çıktığı ağaçtan destek verdi
Yürüyüşe elindeki bayrakla çıktığı ağaçtan destek verdi
Burdur'da terörü lanetlemek için düzenlenen yürüyüşte Abdullah Özcalan'ın Türk bayrağı önünde çekilmiş, üzerinde "Bir gün hepinizi bu bayrağın önüne dikeceğiz" ibaresi yer alan resim dikkat çekti. 20 bin kişinin...
Emlakçılara Mesleki Eğitim Kursu
Emlakçılara Mesleki Eğitim Kursu
Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası Tarafından Düzenlenen Emlakçılara Yönelik Mesleki Eğitim Kursu Başladı.
Van Yyü Senatou ve Yönetim Kurulu Erciş'te Toplandı Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Rektörlüğü Senatosu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Üniversite Tarihinde İlk Kez Merkez Kampus Dışında Erciş'..
Bülent Uygun'dan Açıklamalar Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Liderlik Koltuğunda Kalmanın Daha Zor Olduğunu Belirterek, "Takım Halinde Kenetlenerek, Bunu Başarmayı İstiyoruz" Dedi. V..
Atalay: "Irak Hükümeti Tedbirleri Alamadı" İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Irak Hükümetinin Terör Örgütü PKK Konusunda Gerekli Tedbirleri Alacağına Dair Söz Vermesine Rağmen, Bu Tedbirleri Alam..
Bursaspor, Samet Aybaba ile İlk İdmanına Çıktı Bursaspor, Yeni Teknik Direktörü Samet Aybaba Yönetiminde İlk Antrenmanına Çıktı. Antrenman Öncesinde Tesislere Gelen Bir Grup Taraftar, Teknik ..
Barroso: "Türkiye'nin Savunma Haklarını Kabul Ediyoruz" AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso, Türkiye'nin Terörizme Karşı Mücadele Hakkını Kabul Ettiklerini, Gelişmelerden Endişe Duydukla..
Trabzonsporda Kayserispor maçı hazırlıkları sürüyor
Trabzonspor'da Kayserispor maçı hazırlıkları sürüyor
Trabzonspor, Süper Lig'in 10. haftasının açılış maçında deplasmanda karşılaşacağı Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Sınır Ötesi İçin Hazırlık Sürüyor Hakkari Bölgesinde Muhtemel Sınır Ötesi Operasyon İçin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Hazırlıkları Sürerken, Terör Odaklarının Bombalanmasında Uzun Menzilli Top..
Düzce'de "Şehitlere Saygı Teröre Lanet" Mitingi Düzce'de "Şehitlere Saygı Teröre Lanet" Mitinginde Binlerce Kişi Türk Bayraklarıyla Yürüdü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10