21 Ekim 2007 Pazar Günü Haberleri

21 Ekim 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ceyhanda teröre lanet mitingi düzenledi
Ceyhan'da teröre lanet mitingi düzenledi
Adana'nın Ceyhan ilçesine bağlı Mercimek beldesinde düzenlenen teröre lanet yürüyüşünde, yüzlerce vatandaş ellerinde Türk bayrakları ile çeşitli pankartlar taşıyarak PKK terör örgütü aleyhine sloganlar attı. Vatandaşlar...
Cumhurbaşkanı Gül: "Irak'ta muhatabımız Barzani değil, Irak hükümetidir" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, terör örgütünün birinci hedefinin, kardeşlik duygularını zedelemek ve zayıflatmak olduğunu..
Başbakanlık'ta Terör Zirvesi başladı İstanbul'da oyunu kullandıktan sonra Ankara'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Başbakanlık'ta yapılan terör zirvesi saat 15.00'de başlad..
Başkan Şahin: 'Referandum ülkemiz için hayırlı olsun'
Başkan Şahin: "Referandum ülkemiz için hayırlı olsun"
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, parlamenter sistem içinde ilk kez cumhurbaşkanını halkın seçmesine ilişkin köklü bir değişiklik öngören anayasa paketi için yapılan referandumun Türkiye'deki demokratik...
Kahramanmaraş'ta referandum oylaması sakin geçti Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini de öngören Anayasa değişikliği paketinin halk oylaması olan referandum Kahramanmaraş'ta sakin geç..
Teröre Bireysel Tepki
Teröre Bireysel Tepki
PKK Teröristlerince Yapılan Hain Saldırılarda Askerlerin Şehit Edilmesine Tepkiler Artarak Devam Ediyor. En Son Hakkari'de 12 Askerin Şehit Edilmesinin Ardından Vatandaşlar Topluca ve Bireysel Olarak Tepkilerini Dile...
Cumhurbaşkanı Gül, yarın saat 10.00'da Baykal ile görüşecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yarın saat 10.00'da CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile görüşecek.
Bursa'da binlerce kişi terörünü protesto ediyor (2) Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 12 askerin şehit edilmesinin ardından Bursa'da binlerce vatandaş sokağa döküldü.
Gso'dan Duyarlı Adım Hakkari Yüksekova'daki Hain Saldırıyı Nefretle Kınayan Gaziantep Sanayi Odası, Pazartesi Günü Yapılacak Gaziantep Logosu İmza Törenini İleri Bir Tarihe Erteledi.
75 yaşındaki kadın, oy kullanmaya iki torununun yardımı ile geldi
75 yaşındaki kadın, oy kullanmaya iki torununun yardımı ile geldi
Burdur'da vatandaşlık görevini yerine getirmek isteyen 75 yaşındaki kadın, oy kullanacağı okula 2 torununun yardımı ile geldi. 'Görevimi yapmak istedim' diyen Şükran Potak, sandıktan kaçanlara örnek oldu.
Memurlar, Yarın Mesai Öncesi Şehitler İçin Saygı Duruşunda Bulunacak Türkiye Kamu Sen, Yarın Tüm Kurumlarda Memurların, Mesai Başlangıcında Şehit Olan Askerler İçin Saygı Duruşunda Bulunacağı..
Adanalılar ellerinde bayraklarla şehitler için sokağa döküldü
Adanalılar ellerinde bayraklarla şehitler için sokağa döküldü
Adana'da bir grup vatandaş ellerinde bayraklarla şehitler için sokağa döküldü. Vatandaşlar terör örgütü PKK'yı protesto etti.
Taksim'deki Terör Protestosuna Taksicilerden Kornalı Destek Hakkari'deki Hain Saldırının Ardından Taksim'de Toplanan Göstericilere, Taksilerine Türk Bayrağı Takan Sürücüler Korna Çalarak Dest..
Uşak'ın yarısı 2008 yılında dogalgaza geçecek Uşak Doğalgaz Anonim Şirketi (UDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Doğu, Uşak'taki altyapı çalışmalarının yüzde 50'sinden fazlasının bittiğini belirterek, 20..
Bolu'da yerel gazetelerin birinci sayfaları siyah çıkacak Terör örgütü PKK'nın Hakkari'nin Yüksekova ilçesine bağlı Dağlıca bölgesinde 12 askeri şehit etmesi ve 16'sını da yaralamasına her ye..
Ispartada referanduma ilgi gösteren gençler seçim boyasına itiraz etti
Isparta'da referanduma ilgi gösteren gençler seçim boyasına itiraz etti
Isparta'da, cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini ve milletvekili genel seçiminin 4 yılda bir yapılmasını da öngören Anayasa değişikliği paketi için yapılan halk oylamasına gençlerin ilgi göstermesi dikkat çekti.
Polis, DTP binalarına olası bir saldırıyı önlemek için güvenlik önlemi aldı Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan askerlerden sonra yurt içindeki Demokrat..
Hakkariden gelen acı habere Bartın halkı bayrak asarak cevap verdi
Hakkari'den gelen acı habere Bartın halkı bayrak asarak cevap verdi
Hakkari'de 12 askerin şehit düştüğü 16 askerin ise yaralandığı acı haberini alan Bartın halkı tepkisini bayrak asarak göstermeye başladı.
Manavgat'ta Çardak Köyü şehidine ağlıyor Hakkari'inin Yüksekova ilçesi Dağlıca mevkiinde terör örgütünün saldırısı sonucu şehit düşenler arasında yer alan Uzman Çavuş Mustafa Uysal, memleketi..
Karamürselde referanduma katılım yüksek oldu
Karamürsel'de referanduma katılım yüksek oldu
Karamürsel genelinde 08:00'den itibaren başlayan oylamaya katılımın yüksek olduğu gözlendi.
Ağaçtan düşen kişi hastanelik oldu Bursa'nın Gemlik ilçesinde bir kişi, budamak için çıktığı ağaçtan düşerek yaralandı. Gemlik İlçe Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralının sağlık durumunun i..
Hain saldırı Akyazılıları sokağa döktü
Hain saldırı Akyazılıları sokağa döktü
Hakkâri'nin Yüksekova Dağlıca bölgesinde askeri birliğe yapılan silahlı saldırıda 12 askerin şehit edilmesi üzerine Sakarya'nın Akyazı ilçesinde binlerce kişi sokağa dökülerek gösteri yaptı.
Cumhurbaşkanı Gül: "Irak'ta muhatabımız Barzani değil, Irak hükümetidir" (2) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, terör örgütünün birinci hedefinin kardeşlik duygularını zedelemek ve zayıflatmak olduğ..
Cumhurbaşkanı Gül, yarın siyasi parti liderleri ile biraraya gelecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yarın saat 10.00'da CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı, saat 10.30'da MHP Genel Başkanı Devlet B..
Gaziantepte bir grup, Hakkarideki saldırılar nedeniyle terörü lanetledi
Gaziantep'te bir grup, Hakkari'deki saldırılar nedeniyle terörü lanetledi
Gaziantep'te bir grup vatandaş, Hakkari'de 12 askerin şehit edilmesiyle ilgili saldırıları kınadı. Demokrasi Meydanı'nda toplanarak dev Türk bayrağı açan yaklaşık 150-200 kişilik grup, 'Her şey vatan için; Şehitler...
Cumhurbaşkanı Gül, oyunu Kayseride kullandı
Cumhurbaşkanı Gül, oyunu Kayseri'de kullandı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Refarandum için geldiği Kayseri'de oyunu Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi'nde kullandı.
Jandarma İl Komutanlığına gelen vatandaşlar, Bizi de askere alın dedi
Jandarma İl Komutanlığı'na gelen vatandaşlar, 'Bizi de askere alın' dedi
Hakkari'de 12 askerin şehit edilmesine öfkelenen bir grup vatandaş, Niğde İl Jandarma Komutanlığı'na yürüdü.
Hain saldırı Tekirdağda protesto edildi
Hain saldırı Tekirdağ'da protesto edildi
Hakkâri'nin Yüksekova Dağlıca bölgesinde askeri birliğe düzenlenen saldırıda 12 askerin şehit edilmesi Tekirdağ'da protesto edildi. Terör örgütü aleyhinde slogan atan grup, seçim yasakları nedeniyle sessizce dağıldı.
Taksimde terör örgütü aleyhine gerçekleştirilen protestolar büyüyor
Taksim'de terör örgütü aleyhine gerçekleştirilen protestolar büyüyor
Taksim'de terör örgütü aleyhine gerçekleştirilen protestolar büyüyor. Hakkari'de 12 askerin şehit edilmesinin ardından tepkiler çığ gibi büyürken, Atatürk Anıtı'na gelen yüzlerce kişi ellerinde Türk bayrakları ile terörö...
İnegölde PKKya lanet yağdı
İnegöl'de PKK'ya lanet yağdı
Hakkari Dağlıca'da teröristlerce gerçekleştirilen hain saldırıda, ıÜüçıkan çatışma sonuc 12 askerin şehit düştüğü ve 16 askerin de yaralandığı haberini alan Bursa'nın İnegöl ilçesinde 200'ü aşkın genç, ilçenin en işlek...
Ankara'da vatandaşlar şehitler için yürüdü, evlerine Türk bayrakları astı Ankara Yenimahalle'de, yüzlerce vatandaş, bugün yaşanan ve 12 askerin şehit düştüğü saldırıyı protesto etti. Vatandaş..
Adıyamanlı şehidin evinde yas var
Adıyamanlı şehidin evinde yas var
Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde askeri birliğe PKK'lıların saldırısı sonucu şehit olan Piyade Er Abdurrahman Doğan'ın Adıyaman Çemberlitaş köyündeki baba ocağına ateş düştü.
Hakkarideki terör saldırısı Sivasta lanetlendi
Hakkari'deki terör saldırısı Sivas'ta lanetlendi
Son olarak Hakkari'de yaşanan terör saldırısının ardından Sivas'ta vatandaşlar sokaklara çıkarak terörü lanetledi. Basın açıklaması yapan sendika ve vatandaşlar, PKK'yı destekledikleri iddia edilen DTP'nin kapatılarak,...
TGC Başkanı Mollamehmetoğlu, Yüksekova'daki saldırıyı kınadı ıÜüTrabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Şefik Mollamehmetoğlu, 12 askerin şehit edilmesiyle ilgili hainleri kınayan bir açık..
Hakkari'de 12 skerin şehit edilmesi, Gaziosmanpaşa'da protesto edildi Hakkari'de 12 askerin şehit edilmesinin ardından vatandaşlar sokağa dökülerek saldırıyı protesto etti. Ülkü Ocakları'na ü..
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, referandum için oy kullandı (2) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'Cumhurbaşkanını halkın seçmesini öngören Anayasa değişikliği paketi ile ilgili yapılan referandumda oy..
İki kişinin yardımıyla yürüyen kadın: 'Cumhurbaşkanı Gülü, seviyoruz onun için oy kullanacağım'
İki kişinin yardımıyla yürüyen kadın: "Cumhurbaşkanı Gül'ü, seviyoruz onun için oy kullanacağım"
Referandum için sandık başına giden seçmenler 'Cumhurbaşkanını kim seçsin?' sorusuna evet veya hayır cevabı vermeye devam ediyor.
Manavgatlı şehit, eşini Aydının Söke ilçesinde bırakarak göreve gitmiş
Manavgatlı şehit, eşini Aydın'ın Söke ilçesinde bırakarak göreve gitmiş
1998-2006 yılları arasında Söke Garnizon Komutanlığı'nda göreve yapan Uzman Çavuş Mustafa Uysal, 2006 yılında görev için gittiği Hakkari'de şehit düştü.
Kırıkkale şehidine ağlıyor
Kırıkkale şehidine ağlıyor
Hakkari'de dün gece yaşanan hain saldırıda şehit düşen Vedat Kutluca'nın haberi, Kırıkkale'nin Keskin ilçesindeki ailesini yasa boğdu.
Vanda kız kaçırma olayı silahlı kavgaya dönüştü
Van'da kız kaçırma olayı silahlı kavgaya dönüştü
Van'da iki aile arasında kız kaçırma nedeniyle çıkan silahlı kavgada 3 kişi yaralandı.
Terör saldırılarına tepki gösteren Manisalılar, askerlik şubesine yürüdü
Terör saldırılarına tepki gösteren Manisalılar, askerlik şubesine yürüdü
Manisa'da bir grup vatandaş, gönüllü olarak askere gitmek istediklerini ifade ederek askerlik şubesi önünde toplandı.
Milletvekili Çerçi Manisalıların referanduma gösterdiği ilgiden memnun kaldı
Milletvekili Çerçi Manisalıların referanduma gösterdiği ilgiden memnun kaldı
AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Çerçi, Gazi İlköğretim, Belediye Başkanı Bülent Kar da Ahmet Tütüncüoğlu İlköğretim Okulu'nda oy kullandı.
Hakkari'de Köy Minibüsü Mayına Çarptı: 6'sı Ağır 14 Yaralı Var Hakkari - Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde, Bir Köy Minibüsünün Terör Örgütü Tarafından Döşenen Mayına Basması Sonucu 6'sı Ağır 1..
DTP'den İlk Açıklama DTP Genel Başkanı Ahmet Türk: 'Büyük Acı Duyuyoruz'
32 İldeki Oy Verme İşlemi Sona Erdi Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesini de Öngören Anayasa Değişikliği Paketinin Halk Oylamasında, Doğudaki 32 İldeki Oy Verme İşlemi Saat 16.00'da So..
Gül Oyunu Kullandı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Halk Oylaması İçin Oyunu Eşi Hayrünnisa Gül ile Birlikte Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi'nde Kullandı.
Baykal, Gül'ün Çağrısı Üzerine Yarın Köşk'e Çıkacak CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çağrısı Üzerine Yarın Çankaya Köşkü'ne Gideceğini Söyledi.
Psv Eindhoven-fenerbahçe Maçını İngiliz Hakem Webb Yönetecek Avrupa Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'nda 23 Ekim Çarşamba Günü Oynanacak Psv Eindhoven-fenerbahçe Karşılaşmasını İngiliz Hakem Howard..
Terör Saldırılarına Edirneden Tepkiler
Terör Saldırılarına Edirne'den Tepkiler
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Beldesindeki Terör Saldırısının Ardından Edirneli Vatandaşlar Küçük Gruplar Halinde Yürüyüş Yapıp, Araç Konvoyları Oluşturdu.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10