19 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

19 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SAÜde Türk uygarlık eserleri konferansı
SAÜ'de 'Türk uygarlık eserleri' konferansı
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü "Asya'dan Avrupa'ya Ana çizgileriyle Eski Türk Uygarlıkları Eserleri" konulu konferans düzenledi.
Kırıkkaleli öğrenciler, şehitler için Tek Yürek Mitingi düzenledi
Kırıkkaleli öğrenciler, şehitler için Tek Yürek Mitingi düzenledi
Kırıkkale'de Cuma Namazı sonrası, çoğunluğu öğrencilerden oluşan yaklaşık 2 bin kişi şehitler için tek yürek mitingi düzenledi.
Gölbaşı Kaymakamı Bünyamin Yıldız, göreve başladı
Gölbaşı Kaymakamı Bünyamin Yıldız, göreve başladı
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçe Kaymakamlığı'na atanan Bünyamin Yıldız görevine başladı.
Mahalle ve köy muhtarlıkları seçim günü akşamına kadar açık olacak 21 Ekim Pazar günü yapılacak halk oylamasında Yüksek Seçim Kurulu kararı doğrultusunda tüm mahalle ve köy muhtarlıkları seçi..
Gönende TOKİ evlerinin temeli atıldı
Gönen'de TOKİ evlerinin temeli atıldı
Gönen Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından ortaklaşa yapılacak konutların temel atma töreni gerçekleştirildi.
Denizi kirleten Cape Elizabeth gemisine 872 bin 694 YTL para cezası kesildi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Yeşilköy açıklarında denize tehlikeli madd..
Akdağ: 'Baykal’ın katılmayın, Bahçeli’nin ise ‘hayır’ oyu verin demesi anlayamıyorum'
Akdağ: "Baykal’ın katılmayın, Bahçeli’nin ise ‘hayır’ oyu verin demesi anlayamıyorum"
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, pazar günü yapılacak referandum öncesi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı ve MHP lideri Devlet Bahçeli'yi eleştirdi. Bakan Akdağ, "Baykal'ın referanduma 'katılmayın', Devlet Bahçeli'nin ise...
Grevdeki Telekom işçileri ile müteahhit işçileri arasında gerginlik yaşandı
Grevdeki Telekom işçileri ile müteahhit işçileri arasında gerginlik yaşandı
Mersin'de bir mahallede bulunan telefon saha dolabını tamir etmek isteyen Telekom'un müteahhit işçileri ile grevdeki Türk Telekom işçileri arasında gerginlik yaşandı. Grevdeki Telekom işçileri arızayı gidermek isteyen...
Batman Valisi Kızılcık, Mehmetçik Dershanesinde ÖSSye hazırlanan öğrencilere para yardımında bulundu
Batman Valisi Kızılcık, Mehmetçik Dershanesi'nde ÖSS'ye hazırlanan öğrencilere para yardımında bulundu
Batman Valisi Recep Kızılcık, Mehmetçik Dershanesi'nde ÖSS'ye hazırlanan öğrencilere para yardımında bulundu.
Erdoğan: "Devlet Doğru Yönetildi, Dibe Vuran Ekonomi Ayağa Kalktı" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "5 Yıl İçinde Dibe Vurmuş Bir Ekonomi, Atılım Gücüyle, Gelecek Vizyonuyla, Büyüme Performansı..
Suriye ile Türkiye Arasındaki Ticari Hacmi 8 Ayda 733 Milyon Dolara Ulaştı İstanbul - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rifat Hisarcıklıoğlu, Suriye ile Türkiye Arasındaki Tic..
İMKB'de Yurtdışı Eksenli Satış Ağırlık Kazandı/ Endeks, Günü Yüzde 1.4 Kayıpla Kapattı İstanbul - Borsada Haftanın Son İşlem Günü Yurtdışının Etkisinde Satıcılı Seyir Hakim Oldu. Endeks, Günü..
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig
Samsunspor Kulüp Başkanı Sezgin Gümüş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç'ı, TBMM'deki Ofisinde Ziyaret Ederek Desteklerinden Dolayı Teşekkür Etti.
12. Adamın Olmaması Trabzonspor İçin Bir Eksiklik Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Muzaffer Ermiş, Güçlü Rakipleri Beşiktaş Karşısında 12. Adamlarının Olmaması Kendileri İçin Büyük Bir Ek..
Türk Telekom: "7 İlde Dış Müdahaleler Sonucu Gerçekleşen Hasarlar Onarıldı" Türk Telekom, Dün Gece Yarısından İtibaren 7 İlde Dış Müdahaleler Sonucu Gerçekleşen Hasarların Onarıldığını Bildir..
Vietnam Heyeti Ebso'ya Geliyor Ege Bölgesi Sanayi Odası (Ebso), Çin'den Sonra Üretim ve İstihdam Maliyetleriyle Dikkati Çeken Vietnam'dan Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile Yatırımcılardan Oluşa..
Ge Real Estate Rusyada İlk Yatırımını Gerçekleştirdi
Ge Real Estate Rusya'da İlk Yatırımını Gerçekleştirdi
Ge Real Estate, Rusya'da Ki İlk Emlak Yatırımını 150 Milyon Dolar Sermayeli Heitman Russia Propert Partners (Hrupp) Fonuna Yaptığı 50 Milyon Dolar ile Gerçekleştirdi.
Fitch, Genel Sigorta'nın Kredi Notunu Yükseltti Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Genel Sigorta'nın A+(tur) Olan Ulusal Sigortacı Finanssal Güç Notunu Aa (Tur) Seviyesine Yüks..
Rusya Merkez Bankası, Refinans Faiz Oranını Artırmayı Planlıyor Rusya Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Alexei Ulyukayev, Bankanın Yıl Sonuna Kadar Refinans Faiz Oranını Yükseltmeyi Planladığı..
Döviz Piyasaları Uluslararası Piyasalarda Kanada Doları, ABD Doları Karşısında Son 31 Yılın En Yüksek Seviyesine Çıktı.
Antalya'da Sinema Günleri Antalya Altın Portakal Festivali Sezen Aksu Konseriyle Başlıyor..Antalya Altın Portakal Festivali Sezen Aksu Konseriyle Başlıyor..
Mıcrosoft, Ekosistemi Türkiye'ye Kazandırıyor Lider Denetim ve Araştırma Kuruluşu Idc'nin Düzenli Olarak Gerçekleştirdiği "Ekonomik Etki" Çalışmasının Sonuçları Açıklandı.
'Şarkı da Söylerim Ama' Hülya Avşar, Kendisini Bir Şarkıcı Olarak İfade Etmediğini, Bir Sinemacı Olduğunu Söyledi.Hülya Avşar, Kendisini Bir Şarkıcı Olarak İfade Etmediğini, Bir Sinemacı Olduğunu Söyledi.
Vergi Boncu Olan İşadamlarının Pasaport Sorunu Bitti Ege Bölgesi Sanayi Odası (Ebso) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Taşkın, Anayasa Mahkemesi'nin Pasaport Yasası'nın, Vergi ve Fon Borcu Olanlar..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışına Göre 781.34 Puan Düşüşle 55,486.84 Puandan Kapandı.
66. Icac Genel Kurul Toplantısı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracat Genel Müdür Yardımcısı Ziya Altunyaldız, Uluslararası Piyasalarda Öne Çıkmanın, Rakiplerle Baş..
TOKİ ile Eren Talu Arasında Seyrantepe İçin Sözleşme İmzalandı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile 'Seyrantepe İhalesi' En Yüksek Teklifi Veren Eren Talu-alke Konsorsiyumu Arasında Sözleşme İmzala..
Esad: Türkiye Eğer 1 Kişi Kaybederse Biz de Bir Kişi Kaybederiz İstanbul - Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Türkiye'de Kendisini Evinde Gibi Hissettiğini Belirterek, "Türkiye Eğer 1 Kişi Kay..
Hazine, Önümüzdeki Hafta 166.2 Milyon Dolar Dış Borç Geri Ödemesi Planlıyor Azine, Önümüzdeki Hafta 166,2 Milyon Dolar Dış Borç Geri Ödemesi Planlıyor.
Dp Referandumda 'Evet' Diyecek Demokrat Parti (Dp), Kendi Teşkilatına 21 Ekim Pazar Günü Yapılacak Olan Anayasa Değişikliği Paketine İlişkin Referandum Konusunda Bir Genelge Yayınlandı.
Anavatan Partisi'nden Referanduma 'Evet' Çağrısı Anavatan Partisi, 21 Ekim Pazar Günü Yapılacak Referandumda Vatandaşları 'Evet' Oyu Kullanmaya Çağırdı.
Mardin'de 5 Fakülte Açılacak AK Parti Mardin Milletvekili Halit Demir, YÖK Tarafından Mardin Artuklu Üniversitesi Bünyesinde Açılması Planlanan 5 Fakülte İçin Başbakan Recep Tayip Erdoğan il..
Diskispor Teknik Direktörü Şiro: 'Süper lig takımlarının şehrimize gelmesi Diyarbakırın tanıtımı için önemli'
Diskispor Teknik Direktörü Şiro: "Süper lig takımlarının şehrimize gelmesi Diyarbakır'ın tanıtımı için önemli"
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diskispor, Fortis Türkiye Kupası Grup kurasında 4 Süper Lig takımıyla eşleşti. Diskispor, ilk maçını 31 Ekim'de Diyarbakır'da Beşiktaş ile yapacak. Diskispor Teknik Direktörü Nurettin...
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Çanakkale'de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öncülüğünde Çanakkale'de Düzenlenen "4. Uluslararası Sivil Toplum Kur..
Mosturoğlu: "Fortis Türkiye Kupası'nı rezerv lig olarak görüyoruz" Fenerbahçe Kulubü Asbaşkanlarından Şekip Mosturoğlu, Fortis Türkiye Kupası organizasyonunu bir alternatif lig, bir rezerv li..
Şanlıurfaspor teknik direktörü Erkan Sözeri: 'İstediğimizi aldık gönlümüzden Fenerbahçe geçiyordu' Fortis Türkiye Kupası'nda grup maçlarının kuraları belli olduktan sonra Şanlıurfaspor'da Fen..
Kahramanmaraşsporun eski yöneticisi Gök: 'Olağanüstü kongreye tek liste ile gidilecek diye bir kural yok'
Kahramanmaraşspor'un eski yöneticisi Gök: "Olağanüstü kongreye tek liste ile gidilecek diye bir kural yok"
Olağanüstü kongre kararı alındığı açıklanan Kahramanmaraşspor'da daha önce yönetim kurulu üyeliği yaparak, genel kaptanlık görevinde bulunan Mustafa Gök, tek liste ile seçime gidileceği yönündeki açıklamaya tepki...
Beyonce konserini Tarkan da izleyecek Fenerbahçe Kulubü'nün Kuruluşun 100. yılı etkinlikleri kapsamında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 24 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilecek Beyonce konserini, ü..
Afete Dirençli Şehir Denizli Çalıştayı Sona Erdi Afete Dirençli Şehit Denizli Çalıştay'ı Sona Erdi.
Necati: "Ali Sami Yen'deki maçta keşke taraftarda olsaydı" Pazar günü eski takımı Galatasaray ile Ankaraspor forması altında karşılaşacak olan Necati Ateş LİG TV'ye konuştu. Futbol Gündemi ad..
Keçeci: ''Fatih Terim'in sonuna kadar arkasındayız'' Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Affan Keçeci, federasyonun olağanüstü toplantıya gitmesinden sonra toplantıda alınan kararları açı..
Seyrantepe'de sorun kalmadı Seyrantepe ihalesini alan Eren Talu Mimarlık - Alke ortaklığı 18 Milyon YTL teminat mektubunu ve 12 milyon YTL de nakit parayı TOKİ'ye yatırdı ve sözleşme imzaland..
Kazdağları'nda Altın Madeni Sondaj Çalışmaları Devam Ediyor Kazdağları'nda Gerçekleştirilen Altın Madeni Arama Çalışmaları ile İlgili Haberlerin Basın Yayın Organlarında Yer Almasının Ardında..
Erzincanlı Taksicilerden Tezkereye Türk Bayraklı Destek Erzincan'da Bir Grup Taksici, TBMM'de Kabul Edilen Tezkereye Araçlarına Türk Bayrağı Asarak Destek Verdi.
Muğla'da Teröre Lanet Mitingi Ortaca İlçesinde, Atatürkçü Düşünce Derneği, Siyasi Partiler ve Sivil Toplum Örgütleri Tarafından "Teröre Lanet Mitingi" Düzenlendi.
Telekom Müdürü'nden Sabotaj İddiası Türk Telekom Gaziantep İl Müdürü Muhammet Katmer, Gaziantep'in Diğer Şehirlerle Bağlantısını Sağlayan Fiber Optik Kabloların Kesildiğini ve Bazı Saha Dolap..
Borsa, haftayı 781,34 puanlık kayıpla 55.486,84 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, haftanın son işlem gününü 781,34 puanlık kayıpla 55.486,84 puand..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10