19 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

19 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
44. Antalya Altın Portakal Film Festivali Kortej Geçişi ile Başladı
44. Antalya Altın Portakal Film Festivali Kortej Geçişi ile Başladı
Antalya Altın Portakal Film Festivali Kortej Geçişi ile Başladı
Küresel Isınmanın Meke Gölü Üzerindeki Etkileri
Küresel Isınmanın Meke Gölü Üzerindeki Etkileri
Konya'da Düzenlenen Uluslararası Küresel İklim Değişikliği ve Çevresel Etkileri Konferansı İçin Konya'ya Gelen Yerli ve Yabancı Bilim Adamları, Dünyanın Nazar Boncuğu Olarak Bilinen Meke Gölü'nde İncelemelerde Bulundu.
Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Eşi Esma Esad ve Çocukları Ülkelerine Döndü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Resmi Davetlisi Olarak Türkiye'de Bulunan Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Eşi Esm..
CHP İl Başkanlarından Baykala Destek
CHP İl Başkanlarından Baykal'a Destek
CHP İl ve Belediye Başkanları Toplantısının Ardından Açıklanan Bildiride, 'CHP Yeni Bir Genel Başkan Arayışında Değildir. Genel Başkanımız Deniz Baykal'ı Destekliyoruz' Denildi.
Ulusoy: 'Taşın Altına Elimi Koydum' Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, (A) Milli Futbol Takımı'nın Hedeflerine Ulaşması ve Planlanan Konuların Yürütülmesi İçin Teknik Heyetle Görüş Birl..
Suriye Devlet Başkanı Esad, Türkiye'den ayrıldı Suriye Arap Cumhuriyeti Devlet Başkanı Beşar Esad, Türkiye'den ayrıldı.
Ankara'nın içme suyunu karşılayacak Kızılırmak'ta balık ölümlerine rastlandı Ankara'nın içme ve kullanma suyunu karşılayacak olan Kızılırmak'ın geçtiği Kalecik yakınlarında bilinmeyen bir ned..
İzne gelen askeri öldürmesiyle suçlanan 8 kişi hakim karşısına çıktı Siirt'te bağlı bulunduğu askeri birlikten izin alarak memleketine gelen jandarma piyade eri öldürdüğü iddia edilen F.Toram..
Kırklarelide trafik kazası: 1 ölü
Kırklareli'de trafik kazası: 1 ölü
Kırklareli'nin Dereköy yolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
TETED'den, Türk Telekom'daki grevin taraflarına itidal çağrısı Telekom Teknik Elemanları Derneği (TETED), Türk Telekom'da grev kararının ardından yaşanan olayların tasvip edilemeyeceğini bel..
ABD'li Yarbay'a 2 Yıl Hapis Cezası Irak'taki Amerikan Askeri Mahkemesi, Bir Dönem Saddam Hüseyin'in Konutu Olan Bir Tutuklama Merkezinin Komutanını, Gizli Belgelere Sahip Olmak Suçundan 2 Yıl..
Eğitime Destek! Hülya Avşar Sevgilisi İşadamı Sadettin Saran'la Kırıkkale'de Okul Arsası BaktıHülya Avşar Sevgilisi İşadamı Sadettin Saran'la Kırıkkale'de Okul Arsası Baktı
Başbakan Erdoğan, Butto'nun konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Devlet eski Başkanı Benazir Butto'nun konvoyuna yapılan saldırıyı kınadı.
Adilcevaz Ceviz Festivali ve Kültür Etkinlikleri
Adilcevaz Ceviz Festivali ve Kültür Etkinlikleri
Bitlis'in Adilcevaz İlçesi'nde Bu Yıl 18'si Düzenlenen 'Kültür Etkinlikleri ve Ceviz Festivali'nde Şehitler Anısına Fidan Dikildi.
Erdoğan: İlişkilerimizde Kritik Bir Noktadayız
Erdoğan: İlişkilerimizde Kritik Bir Noktadayız
Başbakan Erdoğan, The Wall Street Journal Gazetesinde 'Kongre ve Ermenistan' Başlıklı Bir Yazı Kaleme Aldı, Yazıda, ABD ve Türkiye İlişkilerinin Kritik Noktada Olduğunu Belirtti.
Yetenek Seçimi ve Spora Yönlendirme Toplantısı
Yetenek Seçimi ve Spora Yönlendirme Toplantısı
Trabzon Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Organize Edilen Toplantıya Trabzon'da Faaliyet Gösteren Çeşitli Spor Dallarının İl Temsilcileri ile Antrenörlerden Oluşan 50 Kişilik Bir Heyet Katıldı.
Rehn: Türkiye AB Yolundan Çıkarılmamalı
Rehn: Türkiye AB Yolundan Çıkarılmamalı
AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Sınır Ötesi Saldırılar Nedeniyle Türkiye'nin Zorlu Bir İkilemde Bulunduğunu Belirterek, 'Türkiye'yi AB Yolundan Çıkarmamamız Gerekiyor' Dedi.
Korsana Teşvik Etti Yapımcısıyla Sorun Yaşayan ve Bu Yüzden Albümü Piyasada Bulunmayan Bora Öztaprak, Sonunda İsyan EttiYapımcısıyla Sorun Yaşayan ve Bu Yüzden Albümü Piyasada Bulunmayan Bora Öztaprak, Sonunda İsyan Etti
Soğuk Havayı Isıttı Anadolu Ateşi Dans Grubu Aspendos'ta Şov Yaptı. İzleyici Hava Sıcaklığı 10 Dereceye Kadar Düşmesine Rağmen Şovu İzlemekten VazgeçmediAnadolu Ateşi Dans Grubu Aspendos'ta Şov Yaptı. İzleyici Hava Sıcaklığı 10 Dereceye Kadar Düşmesine Rağmen Şovu İzlemekten Vazgeçmedi
AK Parti Van Milletvekillerinden Referanduma Katılın Çağrısı
AK Parti Van Milletvekillerinden Referanduma Katılın Çağrısı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekilleri Halka Referanduma Katılın Çağrısında Bulundular.
Haluk Ulusoy'dan Birlik Çağrısı Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Haluk Ulusoy, Gerek Kendisinin Gerek Teknik Heyetin Bilgi, Beceri ve Deneyimlerinin Türk Milli Takımı'nın 2008 Avrupa ..
Factoring Soruşturmasında Milyar Dolarlık Vurgun Faktoring Şirketlerinde Ki Tefecilik Soruşturmasında Yapılan Vurgunun Yaklaşık 3 Milyar Dolar Civarında Olduğu Tahmin Ediliyor.
Van'da Uyuşturucu Operasyonu Van İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Yaptıkları Çalışmalar Neticesinde 6 Kilo 237 Gram Toz Esrar Ele Geçirdi.
Diyarbakır'da Vatandaşlar Tacizciyi Linç Etmek İstedi Diyarbakır'da Vatandaşlar, Elinde Pompalı Tüfek ile Küçük Bir Kız Çocuğa Cinsel Tacizde Bulunduğu İddiasıyla Bir Kişiyi Linç Etmek İstedi..
İnterpol'ün Aradığı Çocuk İstismarcısının Yakalanması Çocuklara Cinsel İstismarda Bulunmak Suçuyla Aranan Christopher Paul Neil'in Tayland'da Yakalandığı Bildirildi. Interpol, Neil'in Dünya Ç..
Erdoğan, Tüsiad Yönetimiyle Bir Araya Geldi
Erdoğan, Tüsiad Yönetimiyle Bir Araya Geldi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) Yönetimiyle Bir Araya Geldi.
Tıka Pasa Taşımalı Eğitim
Tıka Pasa Taşımalı Eğitim
Türkiye'de Yeni Eğitim Öğretim Yılında Belediye Sınırları İçerisinde Bulunan Yerleşim Yerlerinin Taşımalı Eğitim Kapsamından Kaldırılması Neden ile 12 Öğrenci Tıka Basa Bindikleri Bir Otomobile Okula Gidip Geliyor.
2008'de Memur % 7.46 Zam Alacak Memura Yılbaşında ve Temmuz Ayında % 2+2 Zam Yapılacak. 10+10 YTL Ek Ödeme Verilecek. Memur Maaşı 2008"de Ortalama % 7.46 Oranında Artacak. Hükümet, Memur Maaş..
Faiz Dışı Fazla % 5.5'e Çekildi Türkiye Ekonomisinin 2008 Yılı Bütçesinde Son 5 Yıldır Mali Disiplinin Temel Kriteri Olarak Görülen Yüzde 6.5"lik Faiz Dışı Fazla Yüzde 5.5"e Çekildi Maliye Ba..
Kredi Kartı Aidatına Bir İptal Daha Bankaların Kredi Kartlarından Aldığı Aidat Bedellerinin İadesine İlişkin Mahkeme Kararlarına Bir Yenisi Daha Eklendi. Çankaya 2. Tüketici Sorunları Hakem H..
Ft: Ankara IMF ile İlişkileri Değiştirebilir Türk Hükümetinin 2008 Bütçesinde Harcamalarda Büyük Artış, Faiz Dışı Fazlada İse Düşüş Öngörmesini, IMF ile İlişkilerde Değişikliğe Gitmeye Hazırl..
Vergi Borçlularına Bankada Blokaj ATO Başkanı Sinan Aygün, Maliye Bakanlığı'nın Bayramdan Sonra 130 Bin Esnafa 9 Milyar YTL"lik Vergi Operasyonu Başlattığını, Vergi Borcu Olan Esnafın Banka H..
Telekom Grevi Ne Zaman Biter? Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Kemal Özer, Türk Telekom"daki Grev ve Çeşitli Saldırılar Yüzünden İletişimde Yaşanan Kesintilerin Ay Sonunda Faturada..
Kurşunsuz Benzine Zam 95 Oktan Kurşunsuz Benzinin Pompa Fiyatı, Litrede 5-6 Ykr Arttı. Bugünden Geçerli Ayarlamayla Ankara ve İzmir"de 95 Oktan Kurşunsuz Benzinin Litre Fiyatı Bp"de 2,85 YTL"..
Petrol 90 Doları Aştı Uluslararası Piyasalarda Petrol Fiyatlarındaki Yükseliş Sürüyor. Londra Piyasasında Bu Sabah ABD Hafif Petrolünün Varil Fiyatı 90,07 Dolara, Brent Petrolünün Varil Fiyat..
Adrese Teslim İhaleye Suç Duyurusu Emniyet Birimlerinin Enerji Bakanlığı"na Dönük Operasyonu Sürerken, Bakanlığın İki Gün Önce Botaş Hakkında Suçduyurusunda Bulunduğu Ortaya Çıktı. Bakanlık, ..
AK Parti'den Mitinge Destek Türkiye Harp Mamulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Önderliğinde Terör Olaylarına Tepki Göstermek Amacıyla Başlatılan Oluşum, AK Parti İl Başkanı Mahmut Caba..
Karabük Milletvekilleri Halkı 'Evet' Oyu Vermeye Çağırdılar
Karabük Milletvekilleri Halkı "Evet" Oyu Vermeye Çağırdılar
AK Parti Karabük Milletvekilleri Mustafa Ünal, Mehmet Ceylan ve Cumhur Ünal Halkı "Evet" Oyu Vermeye Çağırdılar.
Tff 1. Lig Ordu Valisi Dr. Said Vakkas Gözlügöl, Orduspor'a Moral Ziyaretinde Bulundu.
T-tep Laboratuarı Açıldı Toyotasa Genel Müdürü İbrahim Orhon, Türkiye'de İstanbul'dan Sonra Adana'da İkincisini Açtıkları T-tep Laboratuarı'nın Yetişmiş Teknik Eleman Sıkıntısını Ortadan Kald..
Cizre'de Trafik Kazası: 1 Ölü Şırnak'ın Cizre İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Fethiyenin yeni Kaymakamı Karatekeli görevine başladı
Fethiye'nin yeni Kaymakamı Karatekeli görevine başladı
İçişleri Bakanlığı'nın, Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile Fethiye Kaymakamlığı'na atanan Mehmet Ali Karatekeli görevine başladı. Karatekeli, Fethiye'deki ilk mesaisinde gazetecileri ağırladı.
Samsun'da 41 Kilo Kubar Esrar Ele Geçti Samsun'un Çarşamba İlçesinde Jandarma Tarafından Yapılan Operasyonda 41 Kilo Kubar Esrar ve 176 Kök Dişi Hint Keneviri Ele Geçti.
BBPden referandumda evet oyu kullan çağrısı
BBP'den 'referandumda evet oyu kullan' çağrısı
Büyük Birlik Partisi(BBP) Genel Başkan Yardımcısı Şuayip Bozkurt, 21 Ekim 2007 tarihinde yapılacak olan Anayasa değişikliği halkoylamasında, tercihlerin 'evet' ten yana kullanılması çağrısında bulundu.
Okul önünde jandarmaya uyuşturucu satarken yakayı ele verdi Denizli'de, lise ve ilköğretim okulları etrafında uyuşturucu hap satan bir kişi suçüstü yakalandı.
Divaniye'de Polonya Askerine Bombalı Saldırı Irak'ın Divaniye Şehrinde Bugün Gündüz Saatlerinde Gerçekleşen Bombalı Saldırı Sonucu Polonya Güçlerine Ait Askeri Bir Araç Yandı.
Almanya'da Türkçe Dersi Zaferi Almanya'da Okullardaki Anadil Derslerine Getirdiği Yasakla Büyük Tepki Çeken Rastatt Belediyesi'nin Uygulamasına Adalet Engeli Geldi.
Göl Suları Çekilince Okul Meydana Çıktı Karabük'ün Eflani İlçesinde Bulunan Bostancılar Gölü 5 Metre Çekilince 40 Yıl Önceki Okulun Çatısı Su Yüzüne Çıktı.
Sihir İşe Yaramadı! Fbı Ajanları, Ünlü Sihirbaz David Copperfield'e Ait Bir Depoya Baskın Düzenleyerek Yaklaşık 2 Milyon Dolar Nakit Paraya El KoyduFbı Ajanları, Ünlü Sihirbaz David Copperfield'e Ait Bir Depoya Baskın Düzenleyerek Yaklaşık 2 Milyon Dolar Nakit Paraya El Koydu
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10