18 Ekim 2007 Perşembe Günü Haberleri

18 Ekim 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tv Dünyasını Bombaladı İpek Tuzcuoğlu Dizi Sektörünün En Önemli Sorunlarından Birinin Ücretlerin Geç Ödenmesi Olduğunu Söylediİpek Tuzcuoğlu Dizi Sektörünün En Önemli Sorunlarından Birinin Ücretlerin Geç Ödenmesi Olduğunu Söyledi
BM'de Kritik Tercüme Hatası BM Sözcüsü Michelle Montas, BM Genel Kurulu Toplantıları Sırasında Yapılan Bir Tercüme Hatasından Dolayı Özür Diledi.
DTP Antalya İl Başkanlığı'nda Patlama Demokratik Toplum Partisi (DTP) Antalya İl Başkanlığı'nın Bulunduğu Dairede Patlama Meydana Geldi.
Vestel Manisasporda Başkanlığa Kenan Yaralı Seçildi
Vestel Manisaspor'da Başkanlığa Kenan Yaralı Seçildi
Vestel Manisaspor Kulübü'nün Olağanüstü Kongresinde Kulüp Başkanlığına Kenan Yaralı Seçildi.
Adanada Trafik Kazası: 1i Ağır 3 Yaralı
Adana'da Trafik Kazası: 1'i Ağır 3 Yaralı
Adana'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 1'i Ağır 3 Kişi Yaralandı.
Butto'nun Aracının Yakınında Patlama Yaklaşık 8 Yıllık Sürgün Hayatından Sonra Bugün Ülkesine Dönen Eski Pakistan Başbakanı Benazir Butto'nun Aracın Yakınında İki Patlama Oldu.
?pkk Irak Topraklarını Derhal Terketsin? Irak Dışişleri Bakanı PKK'nın Ülkeyi Terk Etmesini İstedi
Buttonun Konvoyuna Saldırı: En Az 34 Ölü
Butto'nun Konvoyuna Saldırı: En Az 34 Ölü
Sürgünden Ülkesine Dönen Pakistan'ın Eski Başbakanı Benazir Butto'nun Konvoyunun Yakınında Bombalı Araçla Düzenlenen Bombalı Saldırıda En Az 34 Kişi, 100 Kişi de Yaralandı.
Midyeden Esinlenerek Süper Yapıştırıcı Amerikalı Bilim İnsanları, Midyeden Esinlenerek, Hemen Tüm Materyalleri Yapıştırabilecek Ucuz ve Çok Etkili Bir Teknik Geliştirdiler.
Benazir Buttoyu Karşılayan Kalabalık Arasında Meydana Gelen Patlama: 34 Ölü, 50nin Üzerinde Yaralı
Benazir Butto'yu Karşılayan Kalabalık Arasında Meydana Gelen Patlama: 34 Ölü, 50'nin Üzerinde Yaralı
Pakistan'da Sürgünden Dönen Eski Başbakan Benazir Butto'nun Ülkeye Dönüşünü Kutlayan Kalabalığın Arasında, Bomba Yüklü Araçla Düzenlenen Saldırıda 34 Kişi Hayatını Kaybetti, 50'nin Üzerinde Kişi de Yaralandı.
Başbakan Erdoğan ile Beşar Esad Ortaköy'de Yemek Yedi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Ortaköy'deki Feriye Lokantası'nda Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi.
DTP Antalya İl Başkanlığı'nda Patlama Demokratik Toplum Partisi (DTP) Antalya İl Başkanlığı'nda, Saat 22.30 Sıralarında Bilinmeyen Nedenle Bir Patlama Meydana Geldi. Olay Yerine Bomba İmha Uz..
AB liderleri, Reform Anlaşması'nı görüşmek için toplandı Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin devlet ve hükümet başkanları, Reform Anlaşması'nı görüşmek için toplandı.
Aıds İçin Sahneye Çıktı Mıss World 2006 Birincisi Tatana Kucharova Aıds Hastaları Yararına Defilesinde Podyuma ÇıktıMıss World 2006 Birincisi Tatana Kucharova Aıds Hastaları Yararına Defilesinde Podyuma Çıktı
Benazir Butto'nun Aracı Yakınında Patlama Yaklaşık 8 Yıllık Sürgün Hayatından Sonra Bugün Ülkesine Dönen Eski Pakistan Başbakanı Benazir Butto'nun Aracın Yakınında İki Patlama Oldu.
Irak Diplomatik Çözüm Çağrısını Yineledi ABD'yi Ziyaret Eden Irak Hükümeti Sözcüsü Ali El Debbağ, 'Biz, PKK Probleminin Askeri Olarak Çözülemeyeceği Anlayışındayız' Dedi.
Vestel Manisaspor'da Başkanlığa Yaralı Seçildi Vestel Manisaspor Kulüp Başkanlığı'na Kenan Yaralı Seçildi.
Pelosi ve Hoyer'e Mektup ABD Temsilciler Meclisi'nin Cumhuriyetçi Parti'li Dört Milletvekili, 1915 Olaylarına İlişkin Ermeni Tasarının Genel Kurul Gündemine Getirilmemesi İçin ABD Temsilciler..
Benazir Butto'yu Karşılayan Kalabalık Arasında İki Ayrı Patlama: 20 Ölü Pakistan'da, Sürgünden Dönen Eski Başbakan Benazir Butto'yu Karşılamak İçin Toplanan Kalabalığın Arasında İki Ayrı Patl..
Trakya Birlik mısırın alım fiyatını belirledi Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Trakya Birlik) mısırın alım fiyatını belirledi. Buna göre 2007 yılında gerçekleşecek al..
İşte Memura Yapılan Zam Faizcinin Cebine Her Gün 153 Milyon Ytl memurun Cebine Her Gün 1 Lira 97 Kuruş
Gala Düzenlendi 13. Saraybosna Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü Alan Semih Kaplanoğlu'nun 'Yumurta'sına Önceki Gecce Afm Akmerkez'de Bir Gala Düzenlendi13. Saraybosna Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü Alan Semih Kaplanoğlu'nun 'Yumurta'sına Önceki Gecce Afm Akmerkez'de Bir Gala Düzenlendi
AB Zirvesi Lizbon'da Başladı AB'nin Daha İyi Çalışmasını Sağlamayı ve Avrupa Anayasası'nı Değiştirmeye İzin Verecek Bir Anlaşmayı Hedefleyen AB Zirvesi, Portekiz'in Başkenti Lizbon'da Başladı..
Nabi Şensoy Pazar Günü Washington'a Dönüyor ABD Temsilciler Meclisi Dışişleri Komitesi'nde Ermeni Tasarısının Kabul Edilmesinden Sona "İstişareler" İçin Türkiye'ye Çağrılan Washington Büyükel..
Türkiye'nin İlk hızlı Treni Türkiye, Demir Yollarında Yeni Bir Dönemi Başlatacak Olan İlk Hızlı Treni, İspanya'dan Teslim Aldı. Tren, Saatte 250 Km Hız Yapıyor.
Aibü'de 'Küresel Isınma ve Türkiye Üzerindeki Etkileri' Konferansı Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde "Küresel Isınma ve Türkiye Üzerine Etkileri" Başlıklı Konferansta Konuşan İstanbul Tekni..
Cumhurbaşkanı Gül'den, İzmir'in Expo 2015 adaylığına destek yemeği Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İzmir şehrinin aday olduğu Expo 2015 etkinlikleri çerçevesinde bir akşam yemeği verdi.
Edirne'de asfalt kaçakçılarına büyük darbe Edirne'de, Karayolları'na ait asfalt maddesini yerine teslim etmeyerek satmaya çalışan şebeke çökertildi. Tespit edilen adreslere eş zamanlı gerçekl..
Mısır Temaslarını Tamamlayan Babacan, Yurda Dönüyor Mısır Temaslarını Tamamlayan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Yurda Dönüyor.
Yüzyıllık Güzel! Dünyaca Ünlü Yıldız Angelına Jolıe 1920'lerde Los Angeles'ta Geçen Bir Yaşam Hikayesinin Anlatıldığı Filmde Rol AlacakDünyaca Ünlü Yıldız Angelına Jolıe 1920'lerde Los Angeles'ta Geçen Bir Yaşam Hikayesinin Anlatıldığı Filmde Rol Alacak
?milli Bakire? Şebnem?in Bade Yorumu Bade İşçil Olayının ?2. Şebnem Vakası? Olarak Gazetelerde Yer Alması, Adı ?milli Bakire?ye Çıkan Schaefer?ı Çok Kızdırdı:
Esad Yarın Fb'yi Ziyaret Edecek Fenerbahçe Kulübü, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın, Yarın Fenerbahçe Kulübü ve Şükrü Saracoğlu Stadı'nı Ziyaret Edeceğini Duyurdu.
BM: Diplomatik Çabalar Sürmeli
BM: Diplomatik Çabalar Sürmeli
BM Michele Montas, TBMM'de Sınır Ötesi Operasyona İzin Veren Tezkerenin Kabul Edilmesine Rağmen, Diplomatik Çabaların Sürmesi Gerektiğini Söyledi.
Şırnakta 17 Öğrenci Meyve Suyundan Zehirlendi
Şırnak'ta 17 Öğrenci Meyve Suyundan Zehirlendi
Şırnak'ın Silopi İlçesinde 17 Öğrenci, İçtikleri Meyve Suyundan Zehirlendi.
Ermeni Tasarısına Destek Psikolojik Sınır Altında
Ermeni Tasarısına Destek Psikolojik Sınır Altında
Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Şensoy, ABD Meclisi'nde Ermeni Tasarısının Kabulü İçin 227 Oyun Yeterli Olduğunu Ancak 'Psikolojik Sınır' Olarak Kabul Edilen 218'in Altına Düşüldüğünü Belirtti.
Gayriresmi AB Bakanları Zirvesi Başladı Avrupa Birliği (AB) Devlet ve Hükümet Başkanları, Birliğin Gündemindeki Reformları Ele Almak Üzere Portekiz'in Başkenti Lizbon'da Bir Araya Geldi.
Boluspor Başkanı Çarıkçı Brezilyada
Boluspor Başkanı Çarıkçı Brezilya'da
Boluspor'un başarılı Başkanı Necip Çarıkçı, Brezilya'ya bir gezi gerçekleştirdi. Gezi kapsamında Brezilya futbol camiasının önemli isimleriyle görüşme fırsatı bulan Başkan, süper lig hedefi ve çalışmaları hakkında...
Nabi Şensoy: "Karar Geçerse Başka Meclisler İçin Emsal Teşkil Edebilir" Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy, 1915 Olaylarıyla İlgili Tasarının ABD'de Kabul Edilmesi Halinde Bunun B..
Göğüsler Fora! Harry Potter Serisinin Ünlü Yazarı J.k. Rowlıng'ın Canlı Yayında Dekoltesi Açılınca Ünlü Yazar Zor Anlar YaşadıHarry Potter Serisinin Ünlü Yazarı J.k. Rowlıng'ın Canlı Yayında Dekoltesi Açılınca Ünlü Yazar Zor Anlar Yaşadı
Cami Kapısında Polisin Gözü Önünde Kendini Vurdu
Cami Kapısında Polisin Gözü Önünde Kendini Vurdu
Samsun Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli Bir Bekçi, Girdiği Bunalım Sonucu Caminin Kapısında Mesai Arkadaşlarının "Yapma" İkazlarına Rağmen Kafasına Dayadığı Tabancanın Tetiğini Çekerek İntihara Kalkıştı.
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig 2. Grup'ta Fethiyespor, Sahasında Uşakspor ile Golsüz Berabere Kaldı.
İzmirde Trafik Kazası:1 Ölü
İzmir'de Trafik Kazası:1 Ölü
İzmir'in Karşıyaka İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Beşiktaş'ta Sahte Üsteğmenin Yakalanması Kardeşini Görme Bahanesiyle Geldiği Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde Ortalığı Karıştıran Resmi Kıyafetli Sahte Üsteğmenin, Verdiği İlk İfadesinde K..
Bakan Babacan, Arap Birliği Genel Sekreteri Musa ile Görüştü Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Arap Birliği Genel Sekreteri Amr Musa ile Görüştü.
Necati Ateş: "Milli takım eleştirilerini kişileştirmek güzel olmadı" Ankaraspor'un, transferin son günü Galatasaray'dan kiraladığı Necati Ateş, A Milli Takım'ın Yunanistan ile karşılaştığı ve..
Sudan Cumhurbaşkanlığı'nda Kritik Görüşme Cumhurbaşkanı Ömer El Beşir ile Cumhurbaşkanı 1. Yardımcısı Salva Kiir Mayardit, Hükümetle Splm Partisi Arasındaki Sorunları Görüşmek Üzere Bir Araya..
Suriye Devlet Başkanı Esad ve eşi, İstanbul Modern'de sergi gezdi Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve eşi Esma Esad, İstanbul Modern Muzesi'nde sergi gezdi.
AK Parti Grup Başkanvekili Bozdağdan 'Tezkere' ile İlgili Açıklamalar
AK Parti Grup Başkanvekili Bozdağ'dan "Tezkere" ile İlgili Açıklamalar
AK Parti Grup Başkanvekili ve Yozgat Millitevekili Bekir Bozdağ, Sınır Ötesi Harekat İçin Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Kabul Edilen Tezkerenin Önemli Bir Mesaj Olduğunu Bu Mesajın Herkes Tarafından Doğru Algılanması...
Zico: "Yunanistan Maçındaki Sonuç Beni Şaşırttı" Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, (A) Milli Futbol Takımı'nın, Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Yunanistan Karşısında Aldığı Yenilginin Kendisi..
Dizi Olacak! Vizyona Girdiği Dönemlerde Sinema Salonlarında Hayranlarının Kuyruk Oluşturduğu 'Star Wars' Dizi Film OluyorVizyona Girdiği Dönemlerde Sinema Salonlarında Hayranlarının Kuyruk Oluşturduğu 'Star Wars' Dizi Film Oluyor
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10