17 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

17 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Amerikalılar ham petrol fiyatlarından endişeli: Benzin 4 dolar olur mu? Ham petrol varil fiyatının tüm zamanların en üst seviyesine ulaşmasından sonra Amerika'da gözler, endişeli bir bekleyiş..
Babasına Ait Tabancayla İntihara Kalkıştı Malatya'da Bir Genç, Babasına Ait Tabancayla İntihara Kalkışırken, Babası Hakkında Yasal İşlem Başlatıldı.
TBB Başkanı Özok: "YSK, referandumu iptal etsin" ıÜüTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Özdemir Özok, referandum sürecindeki mevcut düzenlemelerin bir hukuk garabeti olduğunu savunarak, Yük..
Bakan Şimşek, yıllık guvenörler toplantılarına katılmak üzere ABD'ye gidiyor Hazineden Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Uluslararası Para Fonu (IMF) ve Dünya Bankası'nın tertip ettiği yıl..
Şanlıurfada esrar operasyonu
Şanlıurfa'da esrar operasyonu
Şanlıurfa'da bir otomobil içerisinde 10 kilogram 46 gram kubar esrar ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
22 Ekim'de sirenler çalacak Sakarya'da ikaz alarm sisteminin çalışıp-çalışmadığının kontrolü için 22 Ekim 2007 tarihinde sirenler çalacak.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, tarihi mekanların açılışı için Gaziantep'e gelecek Gaziantep'te, yenileme çalışmaları tamamlanan tarihi Naip Hamamı, Kır Kahvesi ve Butik Oteli'nin açı..
Çaldıkları hurdayı satarken yakalandılar
Çaldıkları hurdayı satarken yakalandılar
Kocaeli Derince Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hırsızları Demiryolu bakım atölyesinden 10 milyar değerinde 50 kilogram hurdayı çalarken yakalandı.
Vali Canpolat üniversite öğrencilerine ders verdi
Vali Canpolat üniversite öğrencilerine ders verdi
Denizli Valisi Hasan Canpolat, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 4. sınıf öğrencilerine, Kamu Yönetimi'nin çeşitli konuları hakkında ders verdi. Fakültenin toplantı salonunda yaklaşık 2.5...
Kastamonunun Taşköprü ilçesinde meslek yüksek okulu sevinci
Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde meslek yüksek okulu sevinci
Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Gökçebay, Yükseköğretim Kurulu (YÖK)'nun, Kastamonu Üniversitesi'ne bağlı bir meslek yüksek okulu (MYO) Taşköprü'de açılmasını onayladığını belirtti.
Muğlada Mavi Bayrak sayısının arttırılması hedefleniyor
Muğla'da Mavi Bayrak sayısının arttırılması hedefleniyor
Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Genel Müdürü Erol Güngör, Muğla Valisi Lütfi Yiğenoğlu'nu makamında ziyaret etti. Güngör, Mavi Bayrak'ın asıldığı yerde deniz temizliğini ve çevre koruma bilincini gösterdiğini, ülkenin...
MHP'li Bölükbaşı: "Tezkere olmaktan daha çok 3 paragraflık bilgi notu gibi" MHP Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, tezkerenin belirsiz olduğunu belirterek, "Tezkere olmaktan çok 3 paragrafl..
"Oflu İsmail" çetesine yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan 2 polis memuru serbest bırakıldı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, "Oflu ..
Çocuk tutuklulara şefkat eli
Çocuk tutuklulara şefkat eli
Osmaniye Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu kütüphane salonunda çocuk tutuklulara yönelik bir program düzenlendi. Programda çocuk tutuklulara, katılımcılar tarafından değişik hediyeler verildi.
Devrekte simit fırınlarına şafak operasyonu
Devrek'te simit fırınlarına şafak operasyonu
Zonguldak'ın Devrek ilçesinde zabıta ekipleri simit fırınlarına şafak operasyonu düzenledi. Temizlik ve hijyene dikkat etmeyen simitçi fırınlarına cezai işlem uygulandı.
Mali şube ekipleri tefecilik yaptığı iddia edilen 40 kişiyi gözaltına aldı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekipleri tarafından, tefecilik yaptıkları iddia edilen factoring şirketlerine y..
Trabzonun iki kişi gazdan zehirlenerek öldü
Trabzon'un iki kişi gazdan zehirlenerek öldü
Trabzon'un Sürmene ilçesinde iki vatandaş evlerindeki aydınlatma için kullandıkları tüpten sızan gazdan zehirlenerek öldü.
İplik Hırsızları Yakayı Ele Verdi
İplik Hırsızları Yakayı Ele Verdi
Gaziantep'te Bir Kazak Atölyesinden 1 Ton Kazak İpliği Çaldıkları İddia Edilen 2 Kişi, Polisin Yaptığı Başarılı Çalışma Sonucu Yakalandı.
Bira Parası Vermeyen Şahsı Bıçakladı Samsun'da Bir Kişi, Kendisine Bira Parası Vermeyen Şahsı Bıçakladı.
Sultanahmet'te Şüpheli Valiz Paniği Sultanahmet'te Marmara Üniversitesi Rektörlüğü Önüne Bırakılan Şüpheli Valiz Paniğe Neden Oldu. Çevredeki Turist ve Vatandaşlar Bölgeden Uzaklaştırılırken,..
Alanya'da Kavga Çıkaran Rus Kadını Ellerini Bezle Bağlayarak Zaptedebildiler Alanya İlçesinde Tatil Yapan ve Madde Bağımlısı Olduğu Belirtilen Rus Uyruklu Kadın Turist, Tatilinin Son Gününde ..
Postanede Kalp Krizi Geçirdi Tokat, PTT Bank'ta Fatura Ödemesi Yaparken Kalp Krizi Geçiren Şahsı, 112 Ekipleri Hayata Döndürmeye Çalıştı.
IMF Biyoyakıtların Gıda Fiyatlarını Arttırmasından Endişeli IMF, Dünyada Son Zamanlarda Biyolojik Yakıtlara Olan Büyük Yönelişin Gıda Fiyatlarını Arttırmasından Endişeli.
Tezkere Görüşmeleri Irak'a Sınır Ötesi Operasyon Amacıyla Hükümetin TBMM Başkanlığı'na Sunduğu ve Hükümete 1 Yıllık İzin Verilmesini ve Zamanı Hükümetçe Belirlenmek Üzere Türk Askerinin PKK T..
Türk Telekom'daki Grev Malatya'daki Türk İş'e Bağlı Sendika Yöneticileri, Grev Yapan Türk Telekom İşçilerini Ziyaret Etti.
En Mutlu Dönemimdeyim Deniz Seki, 'Kirasını Ödeyemiyor, Zor Durumda' Diye Çıkan Haberlere Çok Üzüldüğünü Söyledi.Deniz Seki, 'Kirasını Ödeyemiyor, Zor Durumda' Diye Çıkan Haberlere Çok Üzüldüğünü Söyledi.
Çalışmak İçin Kazakistana Gitti, 3 Aydır Haber Alınamıyor
Çalışmak İçin Kazakistan'a Gitti, 3 Aydır Haber Alınamıyor
Adana'nın Ceyhan İlçesinden Çalışmak İçin Irak'a, Ardından Rusya'ya, Oradan da Kazakistan'a Giden 3 Çocuk Babası Cumali Arslan'dan 3 Aydır Haber Alınamıyor.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 17 Ekim 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
9. Cumhurbaşkanı Demirel Kahramanmaraşta
9. Cumhurbaşkanı Demirel Kahramanmaraş'ta
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Türkiye'deki Terörün Tamamen Etnik Milliyetçiliğe Dayandığını Belirterek, "Herkes Aklını Başına Devşirmeli, Türkiye Cumhuriyeti'ni ve Türk Milletini Mağlup Etmek Mümkün Değildir, Bunlar...
Tek Başına Bayrak Astı
Tek Başına Bayrak Astı
Şırnak'ta Şehit Edilen 15 Asker İçin Dev Türk Bayrağı Asmak İsteyen Bir Vatandaş, Kimsenin Gelmemesi Üzerine Polis ve İtfaiye Ekiplerinin Yardımıyla Bayrağı Astı.
Bağış Miktarı 60 Milyon YTL'ye Yaklaşıyor Milli Takım ve Habertürk Televizyonu İşbirliği ile 14 Ekim'de Başlatılan 'Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası' Kapsamında Yapılan Bağış..
Karabük'te Terörü Lanet Yürüyüşü Safranbolu İlçesinde Teröre Lanet Yürüyüşü Düzenlendi.
29. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi Başladı Eskişehir'de, "29. Ulusal Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi" Başladı.
Şeker İş'ten "Karlı Fabrikalar Satılmamalı" Çağrısı Şeker İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Nuri Murat, Karlı Fabrikaların Satılmaması Gerektiğini Söyledi.
Oğullarının Nişanından Dönen Aile ve Yakınları Yolda Kaldı Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde Oğullarının Nişan Merasiminden Dönen Aile ve Yakınları, Araçları Yağmur Nedeniyle Yolda Mahsur Kalın..
107 Şehidin Adı Şehitlik Anıtıyla Yaşatılacak Ertuğrul Fırkateyni, İç İsyanlar, Çanakkale Cephesi, Orak Cephesi, Şark Cephesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde Şehit Olan Korganlı 107 Şehit A..
Vali Aksoy: 'Akdeniz oyunları Mersin için dönüm noktası olacak'
Vali Aksoy: "Akdeniz oyunları Mersin için dönüm noktası olacak"
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, 2013 Akdeniz Oyunlarının Mersin'de yapılmasının kent için dönüm noktası olacağını belirtti.
MÜSİAD Mersin Şube Başkanı Salt: "MB'nın faiz indirimi yetersiz, kamunun mali disiplinine dikkat" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şube Başkanı Mekin Merter Salt, Merke..
Oecd Denetimcileri İzmirde
Oecd Denetimcileri İzmir'de
Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (Oecd) -Uluslararası Meyve Sebze Standartları Şeması Tarafından Her Yıl Düzenlenen Oecd Denetim Kuruluşları Başkanları Toplantısı'nın 13.'sü Bu Yıl 17-20 Ekim Tarihleri Arasında...
Oyak Renault'dan Bursa'nın Köylerine "Meyve Bahçeleri" Bursa - Oyak Renault, Oluşturduğu 10 Meyve Bahçesiyle Çevre Desteğini Sürdürüyor. Bursa'nın 10 Köyünde Meyve Bahçeleri Oluşturan Şirke..
Dick Cheney ve Barack Obama uzaktan akraba çıktı ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney ve Barack Obama akraba çıktı. Başkan Yardımcısı Dick Cheney'nin eşi Lynne Cheney, ülke yönetimindeki en "bey..
Volvo, Daha Temiz Bir Çevre İçin Gençleri "Volvo Adventure"a Davet Ediyor Volvo'nun Birleşmiş Milletler (BM) Çevre Programı İşbirliğiyle Tüm Dünya Genelinde Öğrencilere Yönelik Düzenlediği ve..
İstanbul Tarım Fuarı "Agroistanbul 2007" Kapılarını Açtı İstanbul - Adg Fuarcılık Tarafından Bu Yıl İkincisi Düzenlenen İstanbul Tarım Fuarı (Agroistanbul 2007), İstanbul Fuar Merkezi'nde Açı..
British Airways, "Antalya- Londra" Karşılıklı Uçak Seferlerine Başlıyor Antalya - British Airways, İstanbul ve İzmir'in Ardından, Antalya'dan Londra'ya Karşılıklı Uçak Seferleri Başlatıyor. ..
CHP'li Elekdağ: "Terör örgütünü himaye edenlere, bunun bedelinin ağır olduğu gösterilmeli" CHP İstanbul Milletvekili Şükrü Elekdağ, Kuzey Irak'ta terör örgütünü himaye edenlere bunun bedelini..
Bolu'da bazı firmaların terminale girmeden yolcu alması tepki çekiyor Bolu'da, şehirlerarası yolcu taşıyan otobüslerin terminale girmeden yolcu almasına tepki gösteriliyor. Bolu Otobüsçüler D..
Öğrencileri tuvalete kapatma iddiasına soruşturma Niğde'de ilköğretim öğrencilerinin okul müdürü tarafından tuvalete kapatıldığı iddia edildi. Konu ile ilgili müfettişler inceleme başlattı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10