17 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

17 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tamir İçin Otomobilin Altına Giren Şahıs Kurşun Yağmuruna Tutuldu Kayseri'de Bir Kişi, Tamir Etmek İçin Komşusunun Otomobilinin Altına Girdiği Sırada Daha Önce Tartıştığı Kişilerce Kurşun Yağ..
Yolcu Minibüsü Kamyona Çarptı: 5'i Ağır 23 Yaralı Osmaniye'de, Yolcu Minibüsünün Kamyona Arkadan Çarpması Sonucu 5'i Ağır 23 Kişi Yaralandı.
Merkez Bankası'nın İstanbul Şubesi'nde Yangın Karaköy'de Bulunan Merkez Bankası'nın İstanbul Şubesi'nin Yemekhanesinde Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu. Binada Bulunan Personelin Bir Kısmı Tahl..
Bağdat'ta Terör Zirvesi Irak Ulusal Güvenlik Bakanı ve Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Şirvan El Vaili, "PKK'nın Irak Toprakları İçinde Barınmasını Biz de İstemiyoruz; Ancak Sorun Askeri Değ..
Büyükanıt: Tezkere, Mecliste Görüşülürken Bile Değişebilir Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, TBMM'nin Gündemindeki Tezkerenin Görüşülürken Bile Değişebileceğini, Son Şeklini Görm..
AKP: Macera Peşinde Değiliz
AKP: Macera Peşinde Değiliz
AKP, Tezkerenin Bir Macera Arayışı Olmadığını Belirterek, 'Biz Macera Arayışlarının Bu Millete Neye Mal Olduğunu Bilen Bir Kadroyuz. Bu Meşru Müdafaa Hakkının Kullanılmasıdır' Açıklaması Yaptı.
İşte Sınır Ötesinde PKKyı Vuracak Taktikler
İşte Sınır Ötesinde PKK'yı Vuracak Taktikler
Tezkere TBMM'de Görüşülürken, Genelkurmay Operasyon Planlarıyla İlgili Hazırlıklara Hız Verdi. Çalışmalarda Hava Destekli, Nokta Hedefli Kara Operasyonları Ağır Basıyor.
Sınır Ötesinde PKK'yı Vuracak Taktikler Tezkere TBMM'de Görüşülürken, Genelkurmay Operasyon Planlarıyla İlgili Hazırlık-Lara Hız Verdi. Çalışmalarda Hava Destekli, Nokta Hedefli Kara Operasyo..
Yılan Zehirini Akıttı
Yılan Zehirini Akıttı
Meclis'te Görüşülen Tezkerenin Hemen Öncesinde Terörist Elebaşlarından Murat Karayılan, Yine Haddini Aştı, Tahriklerine Bir Yenisini Ekledi.
TBMM Genel Kurulunda Tezkere Görüşmeleri
TBMM Genel Kurulu'nda Tezkere Görüşmeleri
Irak'a Sınır Ötesi Operasyonu İçeren Başbakanlık Tezkeresinin TBMM Genel Kurulu'ndaki Görüşmeleri Sırasında Ekonomi Kurmayları, Mini Ekonomi Zirvesi Gerçekleştirdi.
Kav'dan 'Türkiye Anayasasını Arıyor' Konulu Sempozyum Kamu Araştırmaları Vakfı (Kav) Tarafından 1 Kasım Perşembe Günü 'Türkiye Anayasasını Arıyor' Konulu Bir Sempozyum Düzenlenecek. Sempozyum..
Kör ve Sağır Gencin Göz Yaşartan Yaşam Mücalesi
Kör ve Sağır Gencin Göz Yaşartan Yaşam Mücalesi
Antalya'da Yaşayan 29 Yaşındaki Murat Kefeli, 3 Yıl Önce Çok Sevdiği Kız Arkadaşından Ayrılınca Sağır Oldu. İki Kulağı Duymayan ve Dünyada Sadece 52 Kişinin Yakalandığı Nöropati Hastalığına Yakalanan Murat Kefeli, Bir...
Esad Çiftinden Sezer Çiftine Vefa Ziyareti Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad ve Eşi Esma Esad, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve Eşi Semra Sezer'i Gölbaşı'ndaki Evinde Ziyaret Etti.
Büyükanıt, ABDyi Romadan Uyardı
Büyükanıt, ABD'yi Roma'dan Uyardı
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, 'Ermeni Tasarısı ABD Temsilciler Meclisi'nden Geçerse Askeri İlişkiler Eskisi Gibi Olmaz. Lantos'un Oyu Sürpriz Oldu' Dedi.
Bomba Değil, Su Borusu Patladı Trabzon'un Değirmendere Mahallesi'nde Eş Zamanlı Olarak 3 Noktada Patlayan Ana Su Borusu Caddeleri Göle Çevirdi. Büyük Maddi Hasarın Meydana Geldiği Olayda 1 Ki..
Tarımın Sağlıktaki Önemi Avrupa Birliği Tarım Gönüllüleri Kapsamında Antalya'nın Korkuteli İlçesine Gelen 6 Ülkeden 36 Genç Tarım Bölgelerinde İncemelerde Bulundu. Romanya, Macaristan, Bulgar..
MTSO Başkanı Şaman: "Faiz indirimi komedi" Mersin Ticaret ve Sanayi Odası(MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Şaman, işadamları ve sanayicinin 2 ile 5 puan arasında bir faiz indirimi beklerken..
Borsa, günü, 746.55 puanlık artışla 57.931,92 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, günü, 746.55 puanlık artışla 57.931,92 puandan tamamladı.
Dünya Gündemi - Öne Çıkanlar 17:30 PARİS - Irak Cumhurbaşkanı Talabani'den Türkiye'ye "Sınır ötesi harekat düzenlenmemesi isteği"
Kent merkezindeki boş binada çıkan yangın korkuttu
Kent merkezindeki boş binada çıkan yangın korkuttu
Kars'ın en işlek caddesi üzerinde bulunan ve kullanılmayan eski bir iş hanında çıkan yangın korku dolu dakikaların yaşanmasına neden oldu. İtfaiyenin zamanında müdahalesiyle yangın, 50 metre ilerdeki benzin istasyonuna...
Su kuyuları Bursayı rahatlattı
Su kuyuları Bursa'yı rahatlattı
Bursa'nın şehiriçi içme suyunun yüzde 85'inin karşılanıdğı Doğancı Barajı'nda sadece bir elin parmakları sayısınca suyun kalması üzerine umutlar kuyu sularına bağlandı. Bursa Büyükşehir Belediyesi, kentin su kuyularının...
Esnaftan, Uzun Sokak için imza kampanyası
Esnaftan, Uzun Sokak için imza kampanyası
Trabzon'da alt ve üst yapısı yenilenerek trafiğe kapatılacağı açıklanan Uzun Sokak'la ilgili tartışmalar sürüyor. Kamuoyunda 'kapatılsın-kapatılmasın' tartışması sürerken, bir grup esnaf sokağın trafiğe kapatılması için...
Diyarbakırlılar tezkerenin Meclis Genel Kurulunda görüşülmesini kahvelerde izledi
Diyarbakırlılar tezkerenin Meclis Genel Kurulu'nda görüşülmesini kahvelerde izledi
Terörle mücadele amacıyla hükümete sınır ötesi operasyon izni verilmesini öngören tezkere, TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmesini bazı Diyarbakırlılar kahvehanelerde takip etti.
'Türkiye, PKK eylemleriyle mücadelede kararlı' Yemekte konuşan Cumhurbaşkanı Gül, Irak'ın, ülke içinden ve dışından teröristlerin faaliyet alanı olmasına izin verilmemesi gerektiğini belirtt..
Birecik'te 95 Pakistan ve Hindistan uyruklu kaçak yakalandı Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde trafik uygulaması yapan jandarma ekipleri, ülkeye kaçak giriş yapan 95 kişiyi yakaladı.
Bebeğim Sağolsun Kampanyası Siirt'te de start aldı Sağlık Bakanlığı'nın uyguladığı Bebeğim Sağolsun Kampanyası Siirt'te de start aldı. Kampanya il merkezindeki 3 sağlık ocağında uygulanıyor.
Trabzonda patlayan su borusu ortalığı savaş alanına çevirdi
Trabzon'da patlayan su borusu ortalığı savaş alanına çevirdi
Trabzon'da şehre su taşıyan ana borunun patlaması, bir kişi hafif şekilde yaralanmasına, birçok iş yeri ve aracın da maddi hasar görmesine neden oldu.
Kibritle Oynayan Çocuklar Evi Yaktı
Kibritle Oynayan Çocuklar Evi Yaktı
Adana'nın Ceyhan İlçesinde Evde Oynayan 2 Kardeş Kibritle Oynarken Evi Yakarken Az Daha Canlarından Oluyordu.
Gaz kaçıran LPGli otomobile sulu operasyon
Gaz kaçıran LPG'li otomobile sulu operasyon
Adana'da park halinde gaz kaçıran LPG'li otomobile, itfaiye ekipleri su sıkarak müdahale etti. Polis, bir süre sahibi bulunamayan otomobilin çevresine sigara içenleri yaklaştırmadı.
Türk Telekom'da grev sürerken yaşanan arızalar 'kasıtlı yapılıyor' şüphesi doğurdu Türk Telekom'da grev bir yandan devam ederken, diğer yandan birbiri ardına oluşan arızalar, 'kasıtlı olarak ..
Gaziantepte 1 ton iplik çaldıkları iddiasıyla göz altına alınan 2 kişi, tutuklandı
Gaziantep'te 1 ton iplik çaldıkları iddiasıyla göz altına alınan 2 kişi, tutuklandı
Gaziantep'te bir atölyeden 1 ton kazak ipliği çaldıkları iddia edilen 2 kişi, polisin yaptığı çalışma sonucu yakalandı.
Esad: "Filistin halkına yasal hakları iade edilmedikçe barış sağlanamaz" Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad, Ankara ziyaretini sürdürürken, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kendisi onuruna verdiğ..
'Anadolu Medyasında Nitelik Arayışları' Toplantısı
"Anadolu Medyasında Nitelik Arayışları" Toplantısı
Adana Vali Yardımcısı Mehmet Demir, Yerel Medyanın Nitelik Arayışına Girmesinin Çok Önemli Olduğunu, Bu Nedenle Gazetecinin Araştırma Yaptıktan Sonra Doğru Olduğuna İnandığı Şeyleri Yazması Gerektiğini Söyledi.
Sinop Gezisi Büyükelçiye Ayak Acısını Unutturdu
Sinop Gezisi Büyükelçiye Ayak Acısını Unutturdu
Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Chitra Narayanan, Sinop'a Hayran Kaldı. Büyükelçisi Narayanan'a Sinop Limanı'nda Balık İkram Edildi.
Dünyaca Ünlü Müzisyen Zamfir Anadolu Ateşiyle Isındı
Dünyaca Ünlü Müzisyen Zamfir Anadolu Ateşi'yle Isındı
Bir Zamanlar Amerika, Kill Bill, Karate Kid Gibi Birçok Ünlü Filmin Müziğine İmza Atan Romanyalı Müzisyen Gheorghe Zamfir, Pan Flütüyle Katkıda Bulunduğu Anadolu Ateşi'nin Yeni Projesi İçin Antalya'ya Geldi.
Ali Rıza Bey'e Bir Darbe Daha En Çok İzlenen Dizi Film Olan Yaprak Dökümü'nde Bu Akşam Yine Heyecan Dorukta..En Çok İzlenen Dizi Film Olan Yaprak Dökümü'nde Bu Akşam Yine Heyecan Dorukta..
Kastamonu Şehidine Ağladı Ardahan'da Askeri İtfaiyenin Devrilmesi Sonucu Şehit Olan Hava Savunma Üstçavuş Yılmaz Arığ'ın Cenazesi, Memleketi Kastamonu'da Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.
Renault'tan Bursa'nın Dağ Köyüne Meyve Bahçesi Oyak Renault'un Çevreyi Koruyarak Geliştirmek ve Yerel Ekonomiyi Desteklemek Hedefiyle Başlattığı 'Oyak Renault Proje Bahçeleri'nin Son Etabı, O..
Bakanlar Kurulu, 2008 Yılı Bütçesine Son Şekilini Vermek Üzere Toplanıyor Bakanlar Kurulu 2008 Yılı Bütçesine Son Şeklini Vermek Üzere Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren Başkanl..
Balıkesir'deki Şehit Cenazesi Töreni Ertelendi Ardahan'da Askeri İtfaiye Aracının Geçirdiği Kazada Şehit Düşen 3 Askerden Biri Olan Balıkesirli Piyade Uzman Çavuş Turgay Açıkgöz'ün Cenaze Tör..
Rivaldoyu Dinlemedim
Rivaldo'yu Dinlemedim
Brezilyalı Star, F.bahçe'yi Büyük Takım Olduğu İçin Tercih Ettiğini ve Türkiye'de Olmaktan Dolayı Büyük Mutluluk Duyduğunu Söyledi.
Trabzonspor Sahasında Gol Yemiyor
Trabzonspor Sahasında Gol Yemiyor
Turkcell Süper Lig'de Hafta Sonu Sahasında Beşiktaş ile Karşılaşacak Olan Trabzonspor, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda Rakiplerine Kalesinde Geçit Vermiyor.
2 Milyon Euroluk Helalleşme
2 Milyon Euro'luk Helalleşme
İkili, Nevzat Demir Tesisleri'nde Bir Araya Geldi. Kolot, Taahhüt Ettiği Parayı Verdikten Sonra, 'Hakkını Helal Et' Dedi. Beşiktaş Başkanı İse, '30 Yıllık Dostumsun. Kapım Sana Her Zaman Açık' Dedi.
Trabzonsporun Yabancıları Futbola da Yabancı
Trabzonspor'un Yabancıları Futbola da Yabancı
Bordo-mavili Takımda Şota'dan Sonra Yaşanan Yabancı Futbolcu Boşluğu Devam Ediyor. Bu Sezon Bordo-mavili Takımda Forma Giyen Yabancıların Hiçbiri Ligde Gol Atmayı Başaramadı.
Hacizden Kurtulan Edirne Belediye Başkanı Sedefçi, Su Alacağına Karşılık Vergi Dairesini Hacze Verdi
Hacizden Kurtulan Edirne Belediye Başkanı Sedefçi, Su Alacağına Karşılık Vergi Dairesini Hacze Verdi
Yeni Yapılan Belediye Sarayını Arsası ile Birlikte 21 Milyon YTL Satarak Vergi Dairesinin Koyduğu Hacizden Kurtulan Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Karşı Atağa Geçerek 80 Bin YTL Su Borcu Bulunan Edirne Vergi...
Alex: Türkler Gibi Seviniyoruz
Alex: Türkler Gibi Seviniyoruz
Fenerbahçe Futbol Takımının Kaptanı Alex de Souza, Şehit Aileleri İçin Başlatılan Yardım Kampanyasına Takım Olarak Katılacaklarını Söyledi.
Memur Maaş Zam Oranlarının Açıklanması İstendi Türkiye Kamu-sen'e Bağlı Türk İmar-sen Samsun Şube Başkanı Mustafa Çakır, Hükümetin Bin An Önce Memur Maaş Artış Oranlarının Açıklamasını İstedi..
Boluspor Kurban Kesti
Boluspor Kurban Kesti
Son 4 Haftadır Galip Gelemeyen Bolusaspor'un Teknik Direktörü Serhat Güller, Şanssızlığa Son Vermek İçin İdman Sahasında Kurban Kestirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10