16 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

16 Ekim 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anayasa Değişiklik Teklifi 2. Tur Oylaması Cumhurbaşkanı'nı Halkın Seçmesini Öngören ve 21 Ekim'de Referanduma Sunulacak Olan Anayasa Değişiklik Paketinden Geçici 18 ve 19. Maddelerin Çıkarıl..
IMF Heyeti, Bütçenin Meclis'e Sunulmasının Ardından Türkiye'den Ayrılacak Ankara - Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni Başkanlığındaki IMF Heyeti, 2008 Bütçe T..
Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Akoğlunun Hayatını Kaybetmesi
Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Akoğlu'nun Hayatını Kaybetmesi
Afyonkarahisar İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Memduh Akoğlu'nun Trafik Kazasında Hayatını Kaybetmesi Kentte Üzüntüye Neden Oldu.
Küresel Isınma Gıda Üretimini Olumsuz Etkiliyor
Küresel Isınma Gıda Üretimini Olumsuz Etkiliyor
Denizli Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mehmet Ali Uzakgider, Son Yıllarda Yaşanan Küresel Isınmanın Gıda Üretimini Olumsuz Etkilediğini Söyledi.
Kaza Kurşunuyla Şehit Düşen Onbaşı, Son Yolculuğuna Uğurlandı Mardin'de Vatani Görevi Yaparken Nöbet Değişimi Sırasında Arkadaşının Silahından Çıkan Kaza Kurşunuyla Şehit Düşen Jandarma Onbaş..
Keremali Dağına Yılın İlk Karı Yağdı Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Bulunan Keremali Dağına Yılın İlk Karı Yağdı.
Adana Valisi Atış: 'Kalkınma ajansları yerel kalkınmanın lokomotifi olacak'
Adana Valisi Atış: "Kalkınma ajansları yerel kalkınmanın lokomotifi olacak"
Adana Valisi İlhan Atış, kalkınma ajanslarının yerel kalkınmanın lokomotifi olacağını söyledi. İktisadi Kalkınma ve Sosyal Atılım Derneği tarafından düzenlenen, "AB sürecinde Bölgesel Kalkınma Ajanslarının Rolü, Teknik...
Erzuruma fındık büyüklüğünde dolu yağdı
Erzurum'a fındık büyüklüğünde dolu yağdı
Fındık büyüklüğünde düşen dolu Erzurumluları şaşkına düşürdü.
CHP Salihli İlçe Örgütü'ne yeni yönetim atandı CHP Salihli ilçe yönetiminden altı kişinin istifa etmesinin ardından atama usulüyle yeni yönetim oluşturuldu.
Cumhurbaşkanı Gül, terörle mücadele kahramanlarına destek verdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası'na katılarak, mesaj yayınladı.
Sakarya'da elektrik kesintileri Sakarya'da enerji kabinlerinde yapılacak çalışma nedeniyle bazı köylerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Uluslararası İnsani Yardım Vakfı Nazillide ihtiyaç sahiplerini sevindirdi
Uluslararası İnsani Yardım Vakfı Nazilli'de ihtiyaç sahiplerini sevindirdi
Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, Türk milletinin yardımsever bir yapıya sahip olduğunu belirterek, "Yakın zamanda Nazilli'de işsiz ve aşsız insan kalmayacak." dedi.
Hatayda bin 150 kişi mukaddes yolculuğa hazırlanıyor
Hatay'da bin 150 kişi mukaddes yolculuğa hazırlanıyor
Hatay'dan, bu yıl hacca bin 150 kişinin gideceği bildirildi.
Türkiye'nin kuzeyi ile iç kesimleri, kışı az yağışlı ve soğuk geçirecek Meteoroloji'nin 5 aylık tahminine göre, Türkiye'nin ekim ve kasım aylarını ılık ve yağışlı geçirmesi, aralık-ocak-şubat..
Karapınar İçme Suyu Projesi mahkemelik oldu
Karapınar İçme Suyu Projesi mahkemelik oldu
Karapınar İçme Suyu Projesi'nde kalitesiz boru kullandığı için mahkemeye verilen üstlenici firma haksız bulundu. Mahkemenin kararına göre firma projenin 5 kilometrelik kısmında kullandığı boruları değiştirecek.
Çırçır fabrikasında yangın çıktı Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde bir çırçır prese fabrikasında yangın çıktı.
Yıl boyu kapalı olan Telekom şubesi, grev olunca açıldı
Yıl boyu kapalı olan Telekom şubesi, grev olunca açıldı
Telekom'un Türkiye genelinde uyguladığı grev, yıllardır kapalı olan Adıyaman'ın Gerger ilçesindeki şubesini açtırdı.
Gaziantep'te, Telekom'a ait fiber optik kablolar kesildi Gaziantep'in İslahiye ve Nurdağı ilçeleri arasından geçen Telekom'un fiber optik kabloları kimliği belirsiz kişiler tarafından kesildi..
Karısı ve çocuklarını kilitledi, kurtarma çalışmalarına destek verdi Adana'da eşinin, çocuklarıyla eve hapsettiği kadın, Büyükşehir Belediyesi Cankur ekiplerinin operasyonuyla kurtarıldı. 3 k..
Gökçek: "Ankara'nın yeniden gecekondulaşma sürecine girmesine kesinlikle izin vermeyeceğiz" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın yeniden gecekondulaşma sürecine girmesi..
Türk Telekomda grev
Türk Telekom'da grev
Adana'nın Ceyhan ilçesi Türk Telekom Müdürlüğü'nde çalışan 40 işçi, toplu iş sözleşmeleri anlaşmazlıkla sonuçlanması üzerine davul zurna eşlidiğinde greve başladı.
İsrail Büyükelçiliği: "Beşar Esad'ın Ankara Ziyareti Normal" İsrail'in Ankara Büyükelçiliği Basın Sözcüsü, Beşar Esad'ın Ankara Ziyaretine İlişkin "Ortada Bir Sorun Yok" Dedi.
CHP Örgüt Başkanları Ankara'da Toplanacak CHP Yönetimi, İl, İlçe, Belde ve Belediye Başkanlarını Cuma Günü Ankara'da Toplayacak. Toplantıda, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Bir Konuşma Yapacak..
Kamer Genç: "Ysk Yeni Takvim Belirler" Bağımsız Tunceli Milletvekili Kamer Genç, "Türkiye'de Hukuk Varsa, Yüksek Seçim Kurulu, Hukukçuluk Nosyonunu Gösterecek ve Referandum Süresini Uzatacak"..
Almanya'daki Türkler 210 Bin Konuta Sahip Berlin - Türkiye Araştırmalar Merkezi (Tam) Vakfı'nın Derlediği Güncel Sayılara Göre Almanya'daki Türkler 210 Bin Konuta Sahip. tam'dan Yapılan Yazı..
Havalar, Ekim-Kasım Döneminde Ilık ve Yağışlı Olacak Ankara - Türkiye ve Çevresinin, Ekim ve Kasım Aylarında Ilık ve Yağışlı, Aralık-Ocak-Şubat Döneminde Kuzey ve İç Kesimlerin Mevsim Normall..
Diyarbakır'da Yola Döşenen 35 Kilogram Patlayıcı İmha Edildi Ankara - Diyarbakır'ın Ergani İlçesinde Kara Yoluna Döşenen 35 Kilogram Patlayıcı Madde Düzeneği, Güvenlik Güçlerince İmha Edildi...
Borsa 57.185,37 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 346,84 Puan Düşerek 57.185,37 Puandan Kapandı.
Sarsmaz ve Aksoy Beşiktaş Yönetiminde Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, İstifa Eden Gülnaz Kudunoğlu Arsel ve Celalettin Kolot'un Yerine Yedek Üyeler Nedim Sarsmaz ve Hakan Aksoy'u, Yönetim Kur..
Kemer Belediyesinden Katologlu Tanıtım
Kemer Belediyesinden Katologlu Tanıtım
Kemer Belediyesi'nce Hazırlanan Kemer Katalogu Çıktı. Kemer ve Bölgesinin Tanıtıldığı Katalog 76 Sayfa Olarak Hazırlanırken, Yaz Boyunca Çekilen Yeni Kemer Fotoğrafları da Katalog da Yer Aldı.
Doany: "Kasti Sabotaj Eylemleri Yapıldı" Türk Telekom İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Paul Doany, Çalışanların Greve Gitme Haklarının Olduğunu Ama Bunun İş Bırakma Dışında Başka Bir Hakkı ..
Borsa Günü 57.185,37 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 346,84 Puan Düşerek 57.185,37 Puandan Kapandı.
Borsa, Yurtdışıyla Geri Çekildi / Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1.8 Değer Yitirdi İstanbul - Gözlerin Merkez Bankası Ppk Toplantısından Çıkacak Karara Çevrildiği Günde, Borsa Satışlarla 57 B..
İşadamı Kazada Ölen Oğlu Adına Okul Yaptırdı
İşadamı Kazada Ölen Oğlu Adına Okul Yaptırdı
Malatya'da İşadamı Kemal Çelik, Trafik Kazasında Ölen Oğlu Mehmet Çelik Adına İlköğretim Okulu Yaptırdı. Mehmet Çelik İlköğretim Okulu, Törenle Hizmete Girdi.
Polise Rüşvet Teklif Eden Şahıs Gözaltına Alındı Eskişehir'in Seyitgazi İlçesinde, Polise Rüşvet Teklif Ettiği İddia Edilen Bir Şahıs Gözaltına Alındı.
Van'da 250 Adet Korsan Cd Ele Geçirildi Van'da Bir İşyerinde Yapılan Aramada 250 Adet Korsan Cd Ele Geçirdi.
Sivas Numune Hastanesinin Yeni Acil Servisi Açıldı
Sivas Numune Hastanesi'nin Yeni Acil Servisi Açıldı
Sivas Numune Hastanesi'nde B Bloktaki Çocuk Acil Servisi'nin Yerine Taşınarak, Tadilat Çalışması Tamamlanan ve Hizmete Giren Yeni Acil Servis, Vali Veysel Dalmaz Tarafından Açıldı.
Ne Lezbiyeni İşte Sevgilim! Eyşan Özhim, İki Buçuk Yıldır Birlikte Olduğu Aydın Bulut'la Görüntülendi.
Folklorcu Öğrencilerin Çocuk Parkı Mutluluğu
Folklorcu Öğrencilerin Çocuk Parkı Mutluluğu
Sakarya'nın Pamukova İlçesi Turgutlu Köyü'nde Onarımı Yapılan Okul Binasının Açılış Töreninde Halk Oyunları Gösterisi İçin Görevlendirilen Fatmahanım İlköğretim Okulu Folklor Ekibi Öğrencileri "Çocuk Her Yerde Çocuktur"...
AKP'de sınırötesi Sancısı Sınırötesi Operasyon için Hükümet?e Yetki Veren Tezkereye Akp?den Muhalif Sesler Yükseliyor.
DTP Lideri Türk: Bu Ülke Hepimizin, Yarınlarımız Kararmamalı Ankara - DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, "Türkiye'nin Ortadoğu Bataklığına Sürüklenmesini İstemiyoruz. Bu Ülke Hepimizin Ülkesi. Yarı..
Bakan Şimşek ve Heyeti, IMF ve Dünya Bankası Güz Toplantıları için ABD'ye Gidiyor Ankara - Devlet Bakanı Mehmet Şimşek ve Beraberindeki Heyet, Uluslararası Para Fonu (IMF) ve Dünya Bankası Gr..
Anayasa Değişiklik Teklifinin 2. Maddesi 2. Tur Oylamada Kabul Edildi Ankara - TBMM Genel Kurulunda, 21 Ekimde Referanduma Sunulacak Anayasa Değişikliği Paketinde Değişiklik Yapılmasını Öngör..
Sıenna Dudak Dudağa Ünlü Aktris Sıenna Mıller ile Yeni Sevgilisi Ünlü Aktör Rhys Ifans, Londra'da Öpüşürken Objektiflere Yakalandı.Ünlü Aktris Sıenna Mıller ile Yeni Sevgilisi Ünlü Aktör Rhys Ifans, Londra'da Öpüşürken Objektiflere Yakalandı.
Junıor Go Kart Okulu İzmir'de Açılıyor Geleceğin Pilotlarının Piste İlk Adımlarını Attığı 'Junior Go Kart Okulu', 20-21 Ekim Tarihlerinde İzmir Yarış Pisti'nde Açılacak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10