14 Ekim 2007 Pazar Günü Haberleri

14 Ekim 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'301'den İlk Beraat Kararı Onansın' AB İlerleme Raporu Öncesinde 301'inci Maddenin Değiştirilmesi Çağrıları Birbirini İzlerken, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Gazeteci Rahmi Yıldırım Hakkı..
Dünya Gıda Gününün Teması "Gıda Hakkı" Olarak Belirlendi Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Teşkilatı'nın Kuruluş Günü Olan 16 Ekim Dünya Gıda Günü'nün Bu Yılki Teması "Gıda Hakkı" Olarak Beli..
Talat: Tarihi Yargılamak Hiç Kimsenin Haddi Değil
Talat: Tarihi Yargılamak Hiç Kimsenin Haddi Değil
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesinde 1915 Olayları Konusunda Kabul Edilen Yasa Tasarısına İlişkin Olarak, 'Tarihi Yargılamak Hiç Kimsenin Haddi Değil Dedi.
Kosova'nın geleceğini belirleyecek "dolaysız görüşmeler" Brüksel'de başladı Kosova'nın gelecekteki statüsünü belirlemeye yönelik görüşmeler, Kosova Temas Grubu'nun arabuluculuğunda Brüksel'de..
Sayısal Loto'da 6 Bilen Yok Milli Piyango İdaresi Tarafından Düzenlenen Sayısal Loto'nun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı. Çekilişte Numaralar; 2, 5, 13, 14, 18, 42 Olarak Belirlendi. sayısal Lot..
Sakarya'da sağnak yağış günlük yaşamı etkiledi Sakarya'da etkisini artıran sağnak yağış günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Bayram tatili dolayısıyla akraba ziyaretlerine ve tatil beldelerine gi..
Cumhurbaşkanı Talat: "ABD’de sözde Ermeni Soykırımı tasarısının kabulünü gülünç buluyorum" ıÜüKKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, 1915 olaylarıyla ilgili kararın ABD komitesinde kabul edilme..
Diyarbakırı toz bulutu sardı
Diyarbakır'ı toz bulutu sardı
Diyarbakır'da sabah saatlerinden itibaren başlayan toz bulutu, şehrin dört bir yanını sardı. Toz bulutu nedeniyle araçlar ve evlerin camları çamurlaştı.
Eğitim Bir Sen Gaziantep Şubesi: "İncirlik üssü kapatılmalı, ABD malları boykot edilmeli" Eğitim Bir Sen Gaziantep Şube Başkanı Zekeriya Efiloğlu, ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komisy..
Nusaybin'de 9 kişi bayram yemeğinden zehirlendi Mardin'in Nusaybin ilçesinde 9 kişi yedikleri bayram yemeğinden zehirlendi. Zehirlenen vatandaşlar Nusaybin Devlet Hastanesi'nde tedavi altına ..
Ermeni Tasarısı Komediye Dönüştü ABD'de Kabul Edilen Ermeni Tasarısı, Ülkenin En Çok İzlenen Komedi Kanalında 'Ti'ye Alındı
Çevreye satırla saldıran şahıs, polis tarafından bacağından vuruldu
Çevreye satırla saldıran şahıs, polis tarafından bacağından vuruldu
Elazığ'da bir banka şubesinin kapısının camlarını satırla kıran, daha sonra 2. Harput Caddesi üzerinde elindeki satırla çevreye saldıran şahıs, polisin uyarı ateşlerine rağmen teslim olmayınca bacağından vuruldu.
Türk Yatırımcıları Dışarıya Para Akıtıyor 5 Yılda 6.3 Milyar Dolar Dışarıya Sermaye Gitti. En Çok Yatırım Yapılan Ülkeler:
Türk Bayrağı'na Saldırı! Elazığ'da Satırla Bir Banka Şubesindeki Türk bayrağına ve Vatandaşlara Saldıran Bir Kişi, Ayağından vurularak Yakalandı
Bahar'da Evlilik Var Yakışıklı Oyuncu Arda Kural Önceki Gecce Yeni Sevgilisiyle Objektiflere YakalandıYakışıklı Oyuncu Arda Kural Önceki Gecce Yeni Sevgilisiyle Objektiflere Yakalandı
Kübra'nın Nikahında Kuş Uçurulmadı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Kızı Kübra ile Mehmet Sarımermer'in Nikah Töreni Başladı. Salonuna Çok Özel Kişilerin Dışında Hiç Kimse Alınmadı. Çevreye Gaze..
6 Genç Esrar İçerken Yakalandı Malatya'da 6 Genç, Tarihi Kervansarayın İçerisinde Esrar İçerken Yakalandı.
Finike'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 5 Yaralı Antalya'nın Finike İlçesinde Bayram İçin Yakınlarının Ziyarete Gidenlerin Dönüş Yolunda Yaşanan 2 Ayrı Trafik Kazasında 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 5 ..
CHP Referandum Oylamasına Katılmayacak
CHP Referandum Oylamasına Katılmayacak
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, 21 Ekim'de Yapılacak Referandum Oylamasına CHP Olarak Katılmayacaklarını Açıkladı.
Gaziantep Mozaik Merkezi Olma Yolunda
Gaziantep Mozaik Merkezi Olma Yolunda
Gaziantep Ticaret Odası (Gto) Bünyesinde "Gaziantep, Halfeti ve Rumkale'de Turizm Potansiyelinin Artırılması Projesi" Kapsamında Faaliyetlerini Yürüten Mozaik Eğitim Merkezi'nin Bugüne Kadar Yürüttüğü Çalışmaların...
Vali Mehmet Ufuk Erden, Şehit, Gazi, İşçi ve Fakir Aileleri Evlerinde Ziyaret Ederek Bayramlarını Kutladı
Vali Mehmet Ufuk Erden, Şehit, Gazi, İşçi ve Fakir Aileleri Evlerinde Ziyaret Ederek Bayramlarını Kutladı
Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Eşi Fatma Yeşim Erden, Vali Yardımcısı Doğan Daşdemir ve Eşi Ayşe Demirdaş'la Birlikte, Şehit, Gazi, İşçi ve Fakir Aileleri Evlerinde Ziyaret Ederek Bayramlarını Kutladı.
Beşiktaş'ta Bayramlaşma Töreni Yapıldı Beşiktaş Kulübü'nün Geleneksel Bayramlaşma Töreni, Akaretler'deki Kulüp Binasındaki Divan Kurulu Lokalinde Yapıldı.
Rice, Barış Konferansına Hazırlık İçin Ortadoğuda
Rice, Barış Konferansına Hazırlık İçin Ortadoğu'da
ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, önümüzdeki ay gerçekleşmesi planlanan Ortadoğu barış konferansına hazırlık için çıktığı bölge turuna İsrail'den başladı.
Milletvekillerinin Seçim Bölgesi Ziyaretleri
Milletvekillerinin Seçim Bölgesi Ziyaretleri
Ramazan Bayramı Dolayısıyla Seçim Bölgesine Gelen AK Parti Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir, 21 Ekim'de Yapılacak Referandum İçin Vatandaştan 'Evet' Oyu İstedi.
Alibeyköy Barajı İstanbul'u sular altında bırakan yağmurdan fazla etkilenmedi İstanbul'da bir gün içerisinde ekim ayı ortalamasının çok üzerinde yağmur yağmasına rağmen barajların dolması içi..
Ramazan Bayramı Pamukkale ve Karahayıttaki otelleri doldurdu
Ramazan Bayramı Pamukkale ve Karahayıt'taki otelleri doldurdu
Denizli'nin Pamukkale ve Karahayıt beldeleri, Ramazan Bayramı'nda yerli turistlerin akınına uğradı. Uzakdoğu'dan gelen turistlerin yüzde 70'ini doldurduğu otellere, bayram dolayısıyla yerli turistler de ilgi gösteriyor.
Toptan ve Erdoğan Düğünün Yapılacağı Alana Geldi
Toptan ve Erdoğan Düğünün Yapılacağı Alana Geldi
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşleri ile birlikte nikah töreninin yapılacağı İstanbul Gösteri Merkezi'ne geldi.
KKTC Cumhurbaşkanı Talat ABD'ye Gitti KKTC Cumhurbaşkanı Talat, Sözde Ermeni Soykırımı Yasa Tasarısının ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komisyonu'nda Kabul Edilmesini Garip ve Komik Bul..
Başbakan Erdoğan, Kübra Gül'ün Düğünü İçin İstanbul Gösteri ve Kongre Merkezi'ne Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Eşi Emine Erdoğan ile Birlikte Kübra Gül'ün Düğün Töreninin Yapılacağı İs..
Zonguldakta Fırtına ve Sağanak Yağış Etkili Oluyor
Zonguldak'ta Fırtına ve Sağanak Yağış Etkili Oluyor
Zonguldak'ta Dün Akşam Üstü Etkili Olmaya Başlayan Sağanak Yağış ve Fırtına Hayatı Olumsuz Yönde Etkiliyor.
İngiltere'de İşçi Partisi Oy Kaybediyor İngiltere'de The Mail On Sunday Gazetesi Tarafından Bpıx Araştırma Kurumuna Yaptırılan Son Anketin Sonuçları, İktidardaki İşçi Partisinin Oylarının Uzu..
Makarnacılar Zam Hazırlığında Dünya Bakliyat ve Hububat Birliği Başkan Yardımcısı ve Akdeniz Hububat, Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçılar Birliği Başkanı Mahmut Arslan, Buğday Stoklarının..
İstanbulda Sağanak Yağış Barajlara Yaradı
İstanbul'da Sağanak Yağış Barajlara Yaradı
İstanbul'u Dünden Beri Etkisi Altına Alan Sağanak Yağışlar, Kurak Geçen Yaz Mevsiminin Ardından Doluluk Oranları İyice Düşen Barajları Rahatlattı.
Zorunlu Din Dersi Anayasaya 'Zorla' Girdi Mehmet Pamak, Anayasaya Zorunlu Din Dersinin Konulması İçin Milletvekili Seçilmek İsteyen Danışma Meclisi Üyelerini Baskı Altına Aldırdığını Söyledi.
Saadet Bozoğlu Resim Sergisi İlk Kadın Tarım Uzmanlarımızdan Saadet Bozoğlu Resimlerini Sanatseverlerle Paylaşıyor.
'Annelik Çok Güzel Duygu' Antalya'nın Alanya İlçesinde Muhafazakar Kesime Ait Bir Otelde Sahne Alan Nadide Sultan Hayranlarını CoşturduAntalya'nın Alanya İlçesinde Muhafazakar Kesime Ait Bir Otelde Sahne Alan Nadide Sultan Hayranlarını Coşturdu
Nilüferde 10 bin konutta 35 bin kişinin sağlık durumu takip ediliyor
Nilüfer'de 10 bin konutta 35 bin kişinin sağlık durumu takip ediliyor
Uludağ Üniversitesi-Nilüfer Belediyesi işbirliğiyle Nilüfer'de halk sağlığı alanında geliştirilen 'Nilüfer Halk Sağlığı Eğitim ve Araştırma Projesi' kapsamında halen 10 bin evde 35 bin kişinin sağlık durumu takip...
ATO: "Ailelerin borcu gelirinin yüzde 25'ini aştı" Türkiye'de ailelerin tüketici kredisi ve kredi kartı borçları gelirlerinin yüzde 25'sini aştı. 2002 yılında hane halkı borcunun harcanabilir..
ATO Başkanı Baş: Yüksek faiz ve düşük döviz kuru sorunu çözülmeden ekonomi düzelmez Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Baş, kur düşüklüğü ve yüksek faiz oranlarının, Türk ..
Çankayada İşçi Sağlığı Merkezi Açıldı
Çankaya'da İşçi Sağlığı Merkezi Açıldı
Çankaya Belediyesi, Çalışanlarının Sağlıklı Olabilmesi ve Sağlıklı Bir Biçimde Hizmet Vermesi İçin İşçi Sağlığı Merkezi Açtı. Belediye, Çalışan Bin 700'ü Aşkın İşçisini Bu Merkez Aracılığıyla Sürekli Kontrol Altında...
Gaziantep'te 'aile yeri' kavgası: 2'si ağır 5 yaralı Gaziantep'te, eğlenmek için kafeye gelen bir grup ile kafe sahipleri arasında çıkan bıçaklı kavgada 2'si ağır 5 kişi yaralandı.
Hırsızları mazot kokusu ele verdi Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde park halideki bir kamyondan mazot çalan 2 kişi, elbiselerinin mazot kokması sonucu polis tarafından kıskıvrak yakalandı.
Öncüpınar Sınır Kapısında sabahın ilk saatlerinden itibaren geçişler başladı
Öncüpınar Sınır Kapısı'nda sabahın ilk saatlerinden itibaren geçişler başladı
Kilis'in Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan sabahın ilk saatlerinden itibaren bayramlaşmak amacıyla Türkiye tarafına geçişler başladı. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı sınırda, 300 YTL üzerindeki eşyaların geçişine izin...
Sakaryada Askeri Hareketlilik
Sakarya'da Askeri Hareketlilik
Terör örgütü PKK'ya yönelik olası sınır ötesi operasyon için hazırlıklar sürerken, Sakarya'da bayramın son günü askeri birliğin tatbikat amacıyla Ankara'ya hareket etmesi dikkat çekti.
DPli Limonlu Belediye Başkanı Fikri Şimşek, 400 kişi ile birlikte AK Partiye geçti
DP'li Limonlu Belediye Başkanı Fikri Şimşek, 400 kişi ile birlikte AK Parti'ye geçti
Mersin'in Erdemli ilçesine bağlı Demokrat Partili (DP) Limonlu Belde Belediye Başkanı Mehmet Fikri Şimşek partisinden istifa ederek 400 kişi ile AK Parti'ye katıldı.
Özgören mezunları kahvaltıda buluşup bayramlaştı Adana'da eğitim öğretim faaliyetlerinde başarılara imza atan Özel Ali ve Rukiye Özgören Koleji mezunları 4 yıldır sürdürdükleri geleneği bu yı..
Metro güvenlik nedeni ile Dünya Ticaret Merkezi durağında durmuyor Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kızı Kübra Gül'ün nikah töreni nedeniyle, İstanbul Emniyeti metroda da geniş güvenlik önlemler..
Tatvanda İnanç Turizm
Tatvan'da İnanç Turizm
Bitlis'in Tatvan İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Emin Peker, Osmanlı Mimari Özelliklerinden Esinlenerek Yapılan İbadullah Camii'nin İbadete Açılmasıyla İlçenin İnanç Turizminde Canlanma Olduğunu İfade Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10