14 Ekim 2007 Pazar Günü Haberleri

14 Ekim 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gaziantep'te Bıçaklı Kavga: 5 Yaralı Gaziantep'te, Eğlenmek İçin Kafeye Gelen Bir Grup ile Kafe Sahipleri Arasında Çıkan Bıçaklı Kavgada 2'si Ağır 5 Kişi Yaralandı.
Otomobilin Çarpıp Kaçtığı Küçük Beyza Öldü Konya'da Dayısı ile Birlikte Bir Yakınlarından Bayramlaşmadan Dönen 6 Yaşındaki Kız Çocuğu, Karşıdan Karşıya Geçerken Otomobilin Çarpması Sonucu Hay..
Hindu Tapınağında Arbede: 12 Ölü Hindistan'da Bir Hindu Tapınağında Meydana Gelen Arbedede En Az 12 Kişinin Öldüğü, Çok Sayıda Kişinin de Yaralandığı Bildirildi.
İlahi Albümü Tutmadı Alişan, 'Senfonik Çağdaş İlahiler' Albümünün Hiç Kimse Tarafından Beğenilmediğini İtiraf EttiAlişan, 'Senfonik Çağdaş İlahiler' Albümünün Hiç Kimse Tarafından Beğenilmediğini İtiraf Etti
Harçlığı Kaç Asgari Ücret İbrahim Tatlıses, İdo'nun Bayram Harçlığını Açıkladı..
facebook'la Sanal Âlemde Rakı Sofrası İnternetin Yeni 'Oyuncağı' Facebook'un Farkı Ufak Yazılımları...
Kocasını Sevmeme Boşanma Nedeni Yargıtay, Bir Boşanma Davasında, "Kocasını Sevmediğini, İstemediğini" Söyleyen Kadını Eşit Kusurlu Saydı.
Kızlara Asker Yolu Gözüküyor anayasa Taslağı Çalışmaları Sürerken Yeni Bir Fikir Ortaya Atıldı. Kızlar Asker Olsun!
Isparta'da, orman yangını çıkmasın diye 2,5 milyon YTL harcandı Isparta'da, orman yangınlarına karşı alınan önlemler için 2,5 milyon YTL harcandı. Bu yılın ilk sekiz ayında çıkan 51 adet yang..
Maytap parmak koparttı
Maytap parmak koparttı
Batman merkez ve ilçelerinde, bu bayram yine maytap, kız kaçıran torpil ve benzeri patlayıcılarla oynayan birçok çocuk yaralandı. Batman Devlet Hastanesi'ne getirilen çocuklar tedavi edildi.
Ispartada, doktorlar yatalak hastaları evde tedavi ediyor
Isparta'da, doktorlar yatalak hastaları evde tedavi ediyor
Isparta Sağlık İl Müdürlüğü tarafından oluşturulan gezici sağlık ekibi, bakıma muhtaç ve yatalak hastaları evlerinde tedavi ediyor. Bir doktor ve iki hemşireden oluşan üç kişilik ekip, günde dört hastanın muayenesini...
14 Kez Kırmızı 375 Kez de Sarı Kart Gösterildi Turkcell Süper Lig'de 8 Hafta Geride Kalırken, Takımlar 'Fair-play' Konusunda Sınıfta Kaldı. Hakemler, Geride Kalan 8 Haftada 14 Kez Kırmızı, 37..
Çantada Taşınabilecek 'Mini Hes'ler Geliyor Mikro Hidroelektrik Santraller Geliştiren Türkiye Elektromekanik Sanayii A.ş(temsan) Çantada Taşınabilecek Büyüklükte ve Bir Evin Elektriğini Karşı..
İbrahim Tatlıses Afet Evlerine Talip İbrahim Tatlıses, Kuşadası ve Bodrum'daki Otellerinden Sonra Gözünü Şimdi de Kuşadası'na Bağlı Güzelçamlı Beldesindeki Denize Sıfır Afet Evlerine Dikti. T..
Havalandırma Boşluğuna Sıkışan Hırsız Suçüstü Yakalandı İzmir'in Bornova İlçesinde Hırsızlık Yapmak İçin Girdiği Binanın Havalandırma Boşluğuna Sıkışan Şahıs Suçüstü Yakalandı. Hırsızlık Zanl..
Putin İran'a Geliyor Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Resmi Ziyarette Bulunmak Üzere İran'a Geliyor.
Sınırda Bayramlaşma Başladı Sınırda Bayramlaşma İçin Suriyeliler'in Türk Tarafına Yakınları ile Bayramlaşma İçin Geçişleri Başladı.
Ciğercilerin Ramazan Mesaisi Sona Erdi Her Yıl Ramazan Ayında Tonlarca Sakatatın Tüketildiği Şanlıurfa'da Bu Yıl da Ciğerciler, Seyyar Tezgahlarını Müşterilerinin Hizmetine Sundu.
Kübra Gül'ün Düğününün Yapılacağı Kongre Merkezinde Yoğun Güvenlik Önlemi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Kızı Kübra Gül'ün Nikah Töreninin Düzenleneceği İstanbul Gösteri ve Kongre Merkezi'ne G..
Almanca'nın Türkçe'ye Çevrilebilirliği Mersin Üniversitesi (Meü) Fen-edebiyat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Mehmet Gündoğdu, Almanca'nın Öğretim ve Çeviri Özelliklerini İki Ayrı Kita..
3 Büyük Şehir İçinde En Ucuz Suyu İzmirliler Kullanıyor İzmir'deki Su Tasarrufu Kampanyasıyla, Toplam Su Tahsilat Bedelinin Yüzde 10'u Oranında Tasarruf Sağlandı. İşletme Giderleri de Düşünce..
İstanbul'da Sel Alarmı Dün İstanbul Genelinde Etkili Olan Sağanak Yağış, Özellikle Avrupa Yakası'nda Su Baskınlarına Neden Oldu.
ÖSYM Cep Telefonlarından Dertli Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Başta ÖSS Olmak Üzere Diğer Tüm Sınavlarda, Adayların Sınav Yapılan Binaya Alınırken Yanlarındaki Cep Telefonların..
Gaziantep'te Trafik Kazası: 3 Ölü, 5 Yaralı Gaziantep'te Bir Kişinin Ailesini Düğüne Götürmek İçin Yeğeninden Emanet Aldığı Otomobille Yaptığı Kazada, 3 Çocuğu Öldü, Kendisi, Eşi ve 3 Çocuğu ..
Hindistan'da Tören Sırasında Kargaşa: 12 Ölü Hindistan'ın Batısında Düzenlenen Dini Tören Sırasında Kargaşa Çıktığı ve 12 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
İlçe ve Beldeler Katı Atıktan Kurtuldu İzmir Büyükşehir Belediyesi, Üç Yıl Önce Sınırlarına Dahil Olan İlçe ve Beldelerin Çoğunun Katı Atık Sorununu Çözdü. 22 İlçe ve Beldenin Düzensiz Çöp De..
Suyu Tasarruf Eden İzmirli,' Su Zammı' Görmedi
Suyu Tasarruf Eden İzmirli," Su Zammı" Görmedi
İzmir'deki Su Tasarrufu Kampanyasıyla, Toplam Su Tahsilat Bedelinin Yüzde 10'u Oranında Tasarruf Sağlandı. İşletme Giderleri de Düşünce, İzmir'in Su Fiyatı İstanbul'a Göre Yüzde 15.7, Ankara'ya Göre İse Yüzde 2.1 Oranda...
Bayburtta Bayramlaşma
Bayburt'ta Bayramlaşma
Bayburt'ta Bayramlaşma Geleneği Bu Yıl Şingah Mahalle Odasında Gerçekleştirildi.
Genelkurmay: Kuzey Irak Sınırından Saldırı Yapıldı, Misliyle Karşılık Verildi Ankara- Genelkurmay Başkanlığı, Dün Kuzey Irak Bölgesinden Türkiye Sınırlarına Silahlı Saldırıda Bulunulduğunu Be..
Suya Giren Çocuk Boğuldu Gaziantep'te Serinlemek İçin Gölete Giren Bir Çocuk Boğuldu.
Fransız Polisinin Otomobili Türkiyeden Gidiyor
Fransız Polisinin Otomobili Türkiye'den Gidiyor
Fransız Gümrük Polisi ve Jandarması, Ford'un Gebze'de Ürettiği Ticari Aracı Transit Modelini Kullanmaya Başladı.
Türkiyeden Dışarıya Para Akıyor
Türkiye'den Dışarıya Para Akıyor
Yabancı Sermaye Dışarıdan İçeriye Para Getirirken, Türk İşadamları İse Yurtdışında Yatırım İçin Milyar Dolarlar Götürüyor.
ÖSYM'nin Derdi Cep Telefonları ÖSYM, Sınavlarda Adayların Cep Telefonlarını Görevliye Teslim Etme Uygulamasını Kaldırmayı Planlıyor.
AKP 3 Diğerleri 2 Gün 21 Ekim'de Yapılacak Halkoylaması Nedeniyle Propaganda Konuşmaları Yarın Başlıyor.
Sınırötesi İhtimali Petrolü Patlattı türkiye'nin Kuzey Irak'a Müdahalesi İhtimali, Dünya Petrol Fiyatlarını Tarihi Bir Rekora Taşıdı
Baş Başa Yemek Yedi Türk Sinemasının Usta İsmi Kadir İnanır Sevgilisi Jülide Kural ile Bayramın Birinci Günü Baş Başa Yemek YediTürk Sinemasının Usta İsmi Kadir İnanır Sevgilisi Jülide Kural ile Bayramın Birinci Günü Baş Başa Yemek Yedi
İngilterede Sokak Ortasına Hücre Kuruldu
İngiltere'de Sokak Ortasına Hücre Kuruldu
İngiltere, Sokak Suçlarını Sona Erdirmek İçin Her Yolu Deniyor. Son Olarak Sokak Ortasına Kurulan Camdan Hücre Bu Konuda En Dikkat Çeken Etkinlik Olarak Öne Çıkıyor.
Avustralya'da Genel Seçimler 24 Kasım'da Yapılacak Avustralya Başbakanı John Howard, 24 Kasım'da Genel Seçim Yapılması Çağrısında Bulundu.
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, New Yorka Gidiyor
KKTC Cumhurbaşkanı Talat, New York'a Gidiyor
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, New York'a Gitmek Üzere Bu Sabah Saat 07.30'da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden Ayrıldı.
Emekli Öğretmen Evinde Yanarak Öldü İzmir'in Güzelyalı Semtindeki Bir Evde Çıkan Yangında, Emekli Öğretmen Meral Tuğrul Feci Şekilde Yanarak Can Verdi.
Kayseri Protokolü Kübra Gül'ün Düğününe Gitti Kayseri Protokolü, Sabahın Erken Saatlerinde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Kızı Kübra Gül'ün Nikah Törenine Katılmak Üzere İstanbul'a Hareket Ett..
Adana'da Minyatür Tren Kuyruğu Adana'da Ramazan Bayramı'nda Minyatür Trene Binmek İsteyen Çocuklar Merkez Park'a Akın Edince Uzun Kuyruk Oluştu.
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Depremde Tam Kapasite Hizmet Verecek Hastane İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'nin Yeni Binası, Olası Bir Deprem Durumunda "Tam Kapasiteli Acil ..
ATO: Türk Halkı Tatile Bile Borçlanarak Çıkıyor
ATO: Türk Halkı Tatile Bile Borçlanarak Çıkıyor
ATO, Türkiye'de Ailelerin Tüketici Kredisi ve Kredi Kartı Borçlarının, Gelirlerinin Yüzde 25'ini Aştığını Belirtti.
Ermeni Tasarısı ABD'nin En Çok İzlenen Komedi Kanalı Comedy Central'a Konu Oldu Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesi'nin 1915 Olaylarına İlişkin Ermeni İddialarını İçeren Tasarıyı Geçe..
Soydaşlardan siyasilere: '3 aylık oturma iznini uzatın'
Soydaşlardan siyasilere: "3 aylık oturma iznini uzatın"
Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen siyasetçiler, sivil toplum kuruluşlarının kapısını çaldı. Sivil toplum temsilcileri bayramlaşma törenlerine katılan milletvekillerinden sorunların çözümünü istiyor.
Şehit Ağabeyinden Sitem
Şehit Ağabeyinden Sitem
Denizlili şehit Bayram Güzel'in ağabeyi Mehmet Güzel, 'Sen polis olamazsın diyorlar, ama askere alıyorlar. Kardeşim Danıştay kararı yüzünden polis olamadı, ama vatanı için şehit oldu.' dedi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10