13 Ekim 2007 Cumartesi Günü Haberleri

13 Ekim 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kayseride Yangın
Kayseri'de Yangın
Kayseri'de Bir Evde Meydana Gelen Olayda, Ocak Üzerinde Unutulan Yemek Korku ve Paniğe Neden Oldu.
Türk Patent Enstitüsü, 5 Bin 603 Başvurudan 700'ünü Tescilledi/ İstanbul, En Mucit İl İstanbul - Türk Patent Enstitüsü'ne (Tpe) 1995-2006 Yılları Arasında Yapılan Toplam 5 Bin 603 Patent Başv..
Bayramda Otellere ve Sanatçılara "Mali Denetim" Antalya - Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Ekipleri Ramazan Bayramının İlk Gününde Antalya'da Sahne Alan Sanatçıları, Otel, Tatil Köyü, Restoran ..
Çimento Üretimi, Marmara Liderliğinde Rekora Koşuyor Ankara - Çimento Üretimi, Haziran Sonu İtibariyle Toplam 23 Milyon 657 Bin 28 Bin Tona Ulaştı. Üretimde Lider Olan Marmara Bölgesi'ndeki F..
15 yıldır metan gazı kullanan köylüler, gazı velinimet olarak görüyor
15 yıldır metan gazı kullanan köylüler, gazı velinimet olarak görüyor
Samsun'un Bafra ilçesine bağlı Doğanca beldesinde bir köylünün sondaj kuyusu açarken gaz fışkırması sonucu bulunan metan gazı 15 yıldır köylüler tarafından kullanılıyor.
Sınırötesi Yetkisi: ?demoklesin Kılıcı? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye?nin Kuzey Irak?a Yönelik Operasyonuna Karşı Çıkan Abd?ye Sert Mesajlar Verse De,akp Hükümetinin Önümüzdeki Hafta..
Bayramda AKP-MHP Gerilimi İzmir'deki AKP-MHP Bayramlaşmasında Güneydoğu Gerginliği...
Son Kadın Star Hülya Avşar'dır! Star Yaratmakta Güçlük Çeken Bir Toplum Olduğumuzu Vurgulayan Gani Müjde Hülya Avşar'dan Sonra, Kadın Star Gelmediğini Söyledi!Star Yaratmakta Güçlük Çeken Bir Toplum Olduğumuzu Vurgulayan Gani Müjde Hülya Avşar'dan Sonra, Kadın Star Gelmediğini Söyledi!
ABDye Tepki Mi, İstişare mi?
ABD'ye Tepki Mi, İstişare mi?
Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy, İştişare için Çağrılmasının Bir Nevi Protesto Anlamı Taşıdığını Belirterek, 'Türk- Amerikan İlişkilerinin Tarihine Uygun Bir Cevap Vermek İcap Ettiğini' Söyledi.
Sınırda Bayramlaşmaya Terör Gölgesi
Sınırda Bayramlaşmaya Terör Gölgesi
Nusaybin Sınır Kapısında Bayramlaşma Sevinci Yaşandı. Son Günlerde Artış Gösteren Terör Saldırıları Suriye'deki Akrabalarını Ziyaret Etmek İçin Sınırı Geçen Vatandaşlara da Yansıdı.
Baykaldan Şehit Ailelerine Mektup
Baykal'dan Şehit Ailelerine Mektup
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Şırnak'ta Hain Terör Saldırısında Şehit Olan Şanlıurfalı Piyade Çavuş Mehmet Uyar, ile Piyade Onbaşı Kasım Aksoy'un Ailelerine Mektup Gönderdi.
Sınırda Bayramlaşma Coşkusu Ramazan Bayramı Dolayısıyla Suriye Vatandaşlarının Türkiye'deki Yakınlarıyla Bayramlaşmak İçin Yapacakları 48 Saatlik Yatılı Bayramlaşma Süresi Bu Sabah Başladı. Y..
Sınırda Bayramlaşma Coşkusu Gaziantep'in Karkamış İlçesinde Bulunan Karkamış Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye Giriş Yapan Suriyeliler, Yakınlarıyla Buluşarak Bayramlaştı.
Kayseride Ramazan Bayramı
Kayseri'de Ramazan Bayramı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde Bayramlaşma, Kalabalık Bir Katılımla Gerçekleştirildi.
Kerkükte Türkmen Polisine Saldırı: 1 Ölü
Kerkük'te Türkmen Polisine Saldırı: 1 Ölü
Irak'ın Kuzeyindeki Kerkük Şehrinde Polis Konvoyunun Mayına Çarpması Sonucu 1 Türkmen Güvenlik Görevlisi Öldü, 2'si İse Yaralandı.
DTP Milletvekili Halis: "Hükümetin sınır ötesi harekat tezkeresine destek vermeyeceğiz" Demokratik Toplum Partisi (DTP Tunceli Milletvekili Şerafettin Halis, parti olarak sınır ötesi harekata..
Seyhan Belediyesi’nin ramazan etkinliklerini 300 bin kişi izledi
Seyhan Belediyesi’nin ramazan etkinliklerini 300 bin kişi izledi
Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahipleri için her gün 2 bin 500 olmak üzere bir ay boyunca 70 bin kişiye dağıtılan iftar yemeğinin masraflarını üstlenen hayırsever işadamı ve kurum...
Şehit babası: '10 tane Turgay veririz, ama bir gram toprak vermeyiz'
Şehit babası: "10 tane Turgay veririz, ama bir gram toprak vermeyiz"
Hafta başında 2 şehit vererek Ramazan Bayramı'na yaslı giren Kars, şehitlerini bağrına bastı. Bayram ziyaretleri şehitliklerden ve şehit ailelerinden başlarken kent protokolü acılı ailelerin hem dertlerine ortak oldu hem...
Osmaniye'de otogar için geri sayım başladı Osmaniye'de otogar yapımı için geri sayım başladı. Mevcut otogarın ihtiyaca cevap vermemesi ve şehir içerisinde kalarak trafiği alt üst etmesi neden..
PKKyı Terör Örgütü İlan Etmekten Gocunmayın
'PKK'yı Terör Örgütü İlan Etmekten Gocunmayın'
Başbakan Erdoğan, DTP'lilere seslenerek, PKK'yı terör örgütü olarak ilan etmelerini istedi. Erdoğan, 'Bunun adını ilan ederek buna karşı seferberlik başlatımalı. Kimse bundan gocunmamalı.' dedi.
AK Partili Tıngıroğlu Trafik Kazası Geçirdi
AK Parti'li Tıngıroğlu Trafik Kazası Geçirdi
AK Parti Sinop Milletvekili Kadir Tıngıroğlu, Geçirdiği Trafik Kazasında Hafif Şekilde Yaralandı.
Şırnak'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı Şırnak'ın Silopi İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 10 Yaşındaki Bir Çocuk Yaralandı.
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Antalya'da Antalyalı Hemşehrileri ile Bayramlaşan Cumhuriyet Halk Partisi(chp) Genel Başkanı Deniz Baykal, "Türkiye'nin Terörü Durdurmak İçin Milli Bir Terör Po..
Sözde Ermeni Soykırım Tasarısının ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesi'nde Kabul Edilmesi Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ABD T..
Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Şube Başkanı Ökkeş Titiz, Şırnak'ta Teröristlerin Hain Saldırısı Sonucu Şehit Olan Piyade Er ..
Dikenli İncir Türkiye'de Değerlendirilemiyor Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nüzhet Türker, Yurt Dışında Meyvesinden Yaprağına Kadar Kullanı..
Fenerbahçeli Futbolculara Pilates Çalışması Fenerbahçe'de Brezilyalı Tedavi Uzmanı Eurico de Campos'un Yaptırdığı Pilates Çalışmaları, Futbolcuların Övgüsünü Aldı.
Yaşlanınca Yalnız Kalmak İstemem! Atv'nin 'Yalnızlık' Olgusunu Öne Çıkaran Dizisi 'Sessiz Gemiler'de Kocasını Ezen Baskın Bir Karakteri Canlandıran Yeşim Salkım: Ben Normalde Yalnızlığı Çok S..Atv'nin 'Yalnızlık' Olgusunu Öne Çıkaran Dizisi 'Sessiz Gemiler'de Kocasını Ezen Baskın Bir Karakteri Canlandıran Yeşim Salkım: Ben Normalde Yalnızlığı Çok Severim. Kalabalıktan Hoşlanmam Ama Yaşlılığımda Tek Kalmayı da İstemem!..
Şehit uzman çavuşun cenazesi memleketi Aksaray'da hüzünle karşılandı Şehit uzman çavuşun cenazesi memleketi Aksaray'da hüzünle karşılandı.
AK Parti Kayseri teşkilatında bayramlaşma
AK Parti Kayseri teşkilatında bayramlaşma
Kayseri AK Parti İl Teşkilatı parti binasında bayramlaşma töreni düzenledi. Çok sayıda partili ve vatandaşın katıldığı törende uzun kuyruklar oluştu. Milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla bayramlaşmak isteyen...
Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü 'Kardeş Kurum' projesi başlattı Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü, tüm kamu kurum ve kuruluşların, eğitime destek olması için "Kardeş Kurum" projesi başlattı.
Yozgatlı Çeşme Dede 17inci çeşmesini yaptırmak için kolları sıvadı
Yozgatlı Çeşme Dede 17'inci çeşmesini yaptırmak için kolları sıvadı
Yozgat'ta 1'i yurt dışında olmak üzere yaptırdığı 16 çeşme ve 1 köprüyle adı Çeşme Dede olarak anılan İhsan Sezen (72) 17'inci çeşmesini yapmak için kolları sıvadı.
Çorumda Trafik Kazası: 3 Ölü, 3 Yaralı
Çorum'da Trafik Kazası: 3 Ölü, 3 Yaralı
Çorum'un Mecitözü İlçesi Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Aileden 3 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı.
Alüminyumun fendi, leblebiyi yendi
Alüminyumun fendi, leblebiyi yendi
Bir zamanlar 350 tezgahla Seydişehir'in en önemli geçim kaynağı olan leblebicilik mesleği, ilçeye açılan alüminyum fabrikasından sonra durma noktasına geldi. Fabrika açıldıktan sonra leblebi işiyle uğraşan esnafların...
Nikah İçin 1910 Davetiye Gönderildi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Kızı Kübra Gül ile Mehmet Sarımermer'in Yarınki Nikahı İçin 1910 Kişiye Davetiye Gönderildi.
Şanlıurfa CHP'de Bayramlaşma Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı'nda Düzenlenen Bayramlaşmada, Partinin Yeni Yönetimi Partililerle Bayramlaştı.
Akçakale Belediye Başkanı Akay, Bayramda Misafirlere Tirit İkram Etti Şanlıurfa'nın Akçakale Belediye Başkanı Ahmet Akay, Ramazan Bayramı'nda Misafirlerine Yöresel Yemek Olan Tirit İkram Etti..
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, Esnafın Bayramını Kutladı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, Akçakale İlçesinde Esnafını Tek Tek Dolaşarak Bayramını..
Kosova Türk Taburu'nda Bayramlaşma Kosovalılar, Sultan Murat Kışlasında Mehmetçik ile Bayramlaştı.
DTPli Halis: Tezkereye Destek Vermeyeceğiz
DTP'li Halis: Tezkereye Destek Vermeyeceğiz
DTP Tunceli Milletvekili Şerafettin Halis Bayram Sonrası Meclis'e Gelecek Sınır Ötesi Operasyonla İlgili Tezkereye Destek Vermeyeceklerini Söyledi.
67 Yaşındaki milli atmet 17. Balkan Veteranlar Atletizim Şampiyonasından 2 madalya ile döndü.
67 Yaşındaki milli atmet 17. Balkan Veteranlar Atletizim Şampiyonası'ndan 2 madalya ile döndü.
Mersinli veteran milli atlet Hasan Kınalı, 67 yaşında katıldığı 17. Balkan Veteranlar Atletizm Şampiyonası'ndan iki birincilik aldı. Milli atlet "aldığım madalya ile ülkemin ve Mersin'in adını duyurduğum için mutluyum"...
Malatyasporlu futbolcular 3 gündür idmana çıkmama boykotuna son verdiler Malatyaspor'da futbolcuların 3 gündür sürdürdüğü antrenmana çıkmama boykotu bugün sona erdi.
Vali Muşmal, Huzurevini Ziyaret Etti Elazığ Valisi Muammer Muşmal, Gazi Huzurevi'ni Ziyaret Etti. Muşmal, Yaşlıların Bayramlarını Kutlayarak, Bir Süre Sohbet Etti.
Geçici İşçiler Kadro Almayı Kutlayacak
Geçici İşçiler Kadro Almayı Kutlayacak
Belediye-iş Sendikası Tokat Şube Başkanı İsmail Duman, Geçici İşçilerin Kadroya Alınmasını Kutlayacaklarını Söyledi.
Arap atları 23 Ekimde İstanbulda görücüye çıkıyor
Arap atları 23 Ekim'de İstanbul'da görücüye çıkıyor
Sultansuyu Tarım İşletme Müdürlüğü'nde yetiştirilen 15 safkan arap yarış atı 23 Ekim tarihinde İstanbul Veli Efendi Hipodromu'nda açık artırma usulü ile satışa sunulacak. Satışlardan yaklaşık 2.5 milyon YTL gelir elde...
Şeker İş Sendikası Temsilcisi Yılmaz: Elazığ Şeker Fabrikası'yla Birlikte 25 Şeker Fabrikasının 2000 Yılından Bu Yana Özelleştirme Kapsamında Olduğunu ve Konuyla İlgili Sendika Olarak Birçok ..
243 Kuş Türünü Bir Arada Görmek Mümkün
243 Kuş Türünü Bir Arada Görmek Mümkün
Acarlar Longozu (Su Basar Ormanı) Yırtıcı Kuşlardan Balıkçıl Kuşlara Kadar 243 Kuş Türüne Ev Sahipliği Yapıyor.
Sınırda izdiham yaşandı Mardin'in Nusaybin ilçesi kara hudut sınır kapısında izdiham yaşandı. Ramazan Bayramı nedeni ile Türkiye'den Suriye'de bulunan akrabalarını ziyaret etmek için Nusaybin..
Ramazan Bayramında toğga bereketi
Ramazan Bayramı'nda toğga bereketi
Ramazan Bayramı'nda Osmaniye'de Yörük kültüründen gelen bir gelenek hala yaşatılmaya çalışılıyor. Ev sahipleri misafirlere büyük kazanlarda odun ateşinde pişirilen geleneksel yemeklerden toğga ikram ediyor. İlginç ismi...
Kadirli su sıkıntısı çekmeyecek
Kadirli su sıkıntısı çekmeyecek
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde belediye tarafından Yeşiltepe mahallesine yeni bir su deposu yapılıyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10