13 Ekim 2007 Cumartesi Günü Haberleri

13 Ekim 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suşehri Belediyesinden 500 aileye yardım
Suşehri Belediyesi'nden 500 aileye yardım
Sivas'ın Suşehri Belediye Başkanlığı'nca ilçede ihtiyaç sahibi 500 aileye gıda yardımı yapıldı.
Suşehri Belediye Başkanı Coşkun, Bayram tebriklerini kabul etti
Suşehri Belediye Başkanı Coşkun, Bayram tebriklerini kabul etti
Sivas'ın Suşehri ilçe Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen bayramlaşma programı Bayramın ikinci günü gerçekleştirildi.
Edelman ve Fried Ankara'ya Geldi 15:42:11 ABD Savunma Bakan Yardımcısı Eric Edelman ile Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu Dışişleri Bakan Yardımcısı Dan Fried, Günübirlik Ziyaret İçin Anka..
Muhtarlar Şahinin yeniden aday olmasını istedi
Muhtarlar Şahin'in yeniden aday olmasını istedi
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, Ramazan Bayramı sebebiyle Bursa Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti. Dernek binasındaki bayramlaşmada muhtarlar, Başkan Şahin'den önümüzdeki dönemde de aday olarak görevini...
Baykal'dan Milli Politika Çağrısı Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal, Bayramın Terör Olaylarının Üzüntüsüyle Kutlandığını Belirterek, 'Yaşanan Olaylar Karşısında Büyük Bir Tep..
'Anne Babam Neden Burda Yatıyor!' Şırnak'ta Şehit Olan Uzman Çavuşun 3 Yaşındaki Oğlu Cenazeye Katılan 10 Bin Kişiyi Ağlattı
Kayseride Ramazan Bayramı
Kayseri'de Ramazan Bayramı
AK Parti Kayseri İl Teşkilatında Bayramlaşma Bayramın İkinci Günü Gerçekleştirildi. Bayramlaşmaya AK Parti Kayseri Milletvekilleri, Sadık Yakut, Taner Yıldız, Yaşar Karayel, Mustafa Elitaş, Ahmet Öksüzkaya, İstanbul...
Muhtarlardan Şahine 2nci Dönem Talebi
Muhtarlardan Şahin'e 2'nci Dönem Talebi
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, Ramazan Bayramı Sebebiyle Bursa Muhtarlar Derneği'ni Ziyaret Etti. Dernek Binasındaki Bayramlaşmada Muhtarlar, Başkan Şahin'den Önümüzdeki Dönemde de Aday Olarak Görevini...
Talat New York Yolcusu KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon ile Görüşmek Amacıyla Yarın New York'a Gidecek.
Aksoy'a Şili'den de Ödül Geldi Doğu Avrupa'nın En Önemli Film Festivalleri Arasında Gösterilen ve Ağustos Ayında Gerçekleşen 13. Saraybosna Film Festivali'nde Semih Kaptanoğlu'nun Yönettiği "..
Başbakan Erdoğan: "549 Milletvekili Var, Terör Örgütüne Karşı Seferberlik İlan Etmeliyiz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Meclis'te Şu Anda Grubu Olan 4 Parti ve 549 Milletvekili Olduğunu Beli..
Haber-iş Başkanı Akcan: "Sabrın Sonuna Geldik" Haber-iş Başkanı Ali Akcan, Sabrın Sonuna Geldiklerinin Belirterek, 16 Ekim'de Greve Yapma Kararı Aldıklarını Hatırlattı. Henüz Resmi Bir Teklif..
Bakan Tüzmen Mersin'de Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, ABD Gezisini İptaliyle İlgili Yaptığı Değerlendirmede, Türkiye'nin Bütün Samimiyetine Rağmen Bulunduğu Coğrafyada Birçok Haksızlıkla Karşı ..
Piyangoda Sınırsız Devir Başlıyor –milli Piyango Genel Müdürlüğü, Sınırsız Devire Olanak Sağlayacak Yeni Şans Oyununu Oynatmaya Başlıyor. Sayısal Loto ile Aynı Sistemin Uygulanacağı Süper Lo..
Yabancıların İMKB'deki İşlem Hacmi Dokuz Ayda 100 Milyar Doları Aştı Yabancıların İMKB'de Yılın İlk Dokuz Ayında Yaptıkları Alım Satım İşlemlerinin Toplam Hacmi 101.2 Milyar Dolara Ulaştı. Oc..
Yunuslarla Engeller Aşılıyor İnsan Canlısı Yunuslar, Antalya Dolphin Land'da, Şaşırtan Gösterilerinin Yanı Sıra Engelliler İçin Hazırlanmış Bir Terapiyi de Üstleniyorlar.
IMF'den Dört Ülke Ayrıldı Üçü Döndü Türkiye'de Bir Süre Önce Gerçekleşen "IMF'den Ayrılma" Tartışmaları Sönmeye Yüz Tutarken, Uluslar Arası Para Fonu, İnternet Sitesine Bugüne Değin Kurumdan ..
DTP Olağanüstü Kongreye Hazırlanıyor DTP, 28 Ekim'de Genel Başkanlık Seçiminin de Yapılacağı Olağanüstü Kongre Hazırlıklarını Sürdürüyor. Kongreden Önce Diyarbakır'da "Demokratik Toplum Kongr..
Rekabet Kurumu'ndan Sigorta Sektörüne Grup Muafiyeti –rekabet Kurumu Başkan Vekili Tuncay Songör, Sigortacılık Sektöründe Şirketler Arasında Rekabeti Kısıtlayıcı Anlaşma Yapılması İçin Grup ..
Yargıtay: "İlişkiye Girilmemişse Evlilik İptal Olur" Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, Eşiyle Evlendikleri Süre İçerisinde Cinsel İlişkiye Giremediklerini ve Bu Nedenle Evliliklerinin İptalini İstey..
77. İzmir Fuarı Hazırlıkları Başladı Türkiye'nin En Uzun Süreli Uluslararası Fuar Organizasyonu Olan 77. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), 22-31 Ağustos 2008 Tarihleri Arasında Gerçekleştiril..
AB Raporu: Gurbetçi Dövizinin Kaderini Göç Politikası Belirleyecek AB Komisyonu'nun Hazırlattığı "AB'den Gönderilen İşçi Dövizlerinin Miktarı ve Coğrafi Dağılımı" Başlıklı Araştırmada, Misafi..
Futbola Taraftar Gözüyle Bakmak: "Bastır Ankaragücü" Duygu Hatıpoğlu ve M. Berkay Aydın'ın Yazdığı "Bastır Ankaragücü: Kent, Kimlik, Endüstriyel Futbol ve Taraftarlık" Kitabı, Futbolda Şimdiy..
DSP'den AKP'ye Bayram Ziyareti DSP Genel Başkan Yardımcısı Tayyibe Gülek, Türkiye'de Son Günlerde Yaşanan Terörle İlgili Üzüntülerini Dile Getirerek, Sözde Ermeni Soykırım Tasarısının ABD Te..
MHP'li Bal: "Bayram Sevincimiz Yarım Kaldı" Bayramlaşma İçin AKP Genel Merkezini Ziyaret Eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal,ramazan Bayramına Büyük Acılarla Girdiklerini Belirterek, "..
Cumhurbaşkanı Gül, "Ankara'nın Başkent Seçilmesi, Cumhuriyet'in Kurulmasının Habercisi Olmuştur" Cumhurbaşkanı Gül, Ankara'nın Başkent Oluşunun 84. Yıldönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı. ..
Şimdi Zafer Zamanı! A Milli Futbol Takımı 2008 Avrupa Şampiyonası Yolundaki 9. Maçında Moldova'ya Konuk Olacak.A Milli Futbol Takımı 2008 Avrupa Şampiyonası Yolundaki 9. Maçında Moldova'ya Konuk Olacak.
İTO'nun Girişimleri Sonuç Verdi: Türkiye Anuga'ya "Partner Ülke" Oldu Türkiye, Dünyanın En Büyük Gıda Fuarı Anuga'nın 2009 Yılı Partner Ülkesi Seçildi
AB'nin Portekiz Dönem Başkanlığı'ndan Terör Örgütü PKK Saldırılarına "Kınama" Ankara - AB'nin Portekiz Dönem Başkanlığı, Terör Örgütü PKK'nın Saldırılarını "Şiddetle" Kınadı. portekiz'in Anka..
Mehmet Uzun Uğurlanıyor Uzun Yıllardır Tedavi Gördüğü Kanser Hastalığına Yenilen Kürt Yazar Mehmet Uzun'un Cenazesi, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Morgu'ndan Alkış ve Zılgıtlar ..
Büyükelçi Şensoy, İstanbul'da: İstişare Amaçlı Davet Ettiler İstanbul - Türkiye'ye Çağrılan Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy, İstanbul'a Geldi. thy Ait Uçakla New York'tan Gelen Şensoy, Ata..
Şensoy: İstişare Amaçlı Türkiye'ye Davet Ettiler 1915 Olaylarına İlişkin Tasarının ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesinden Geçmesinin Ardından 'İstişare Amaçlı' Türkiye'ye Çağrılan..
İdo'dan Bandırma Sefer Tarifesinde Değişiklik İstanbul Deniz Otobüsleri Aş (İdo), Yenikapı-bandırma ve Bandırma-yenikapı Hattında Deniz Otobüsü Sefer Tarifelerinde 16 Ekimden İtibaren Değişik..
Erdoğan: 549 Milletvekili Seferberlik İlan Etmeli Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Meclis'teki 549 Milletvekilinin Türkiye'deki Bölücü Terör Örgütünün Adını İlan Ederek, Buna Karşı Seferberlik ..
Sınır Ötesi Operasyon Yetkisi: Demoklesin Kılıcı
Sınır Ötesi Operasyon Yetkisi: Demoklesin Kılıcı
AKP'nin, Daha Önce Sessizce Muhalefet Eden Doğu ve Güneydoğulu Milletvekillerinin Bu Kez Sınır Ötesi Operasyona Açıktan Karşı Çıkması Nedeniyle Daha Zor Karar Alması Bekleniyor
DTP: "Tezkereye Destek Vermeyeceğiz" DTP Tunceli Milletvekili Şerafettin Halis, Bayramdan Sonra Sınır Ötesi Operasyon İçin Meclise Gelmesi Beklenen Tezkereye Destek Vermeyeceklerini Belirtere..
Denemeç: Cumhurbaşkanını Halk Seçmeli
Denemeç: Cumhurbaşkanı'nı Halk Seçmeli
Denemeç, Bir Kriz Yaşanmaması İçin Cumhurbaşkanı'nın Halk Tarafından Seçilmesinin Daha Doğru Olacağını Savundu.
BBP Lideri Yazıcıoğlu'ndan "Teröre Karşı Mobil Birlik Kurulsun" Önerisi Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, PKK Terörüne Karşı, "Terör Örgütüne Karşı Üst Düzey Subaylardan K..
Başbakan Erdoğan: 'Teröre Karşı En Güçlü Silah Birlik ve Beraberlik' (1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de Teröre Karşı En Güçlü Silahın "Birlik ve Beraberlik" Olduğunu Söyledi.
Adıyaman'da trafik kazası: 3 yaralı Adıyaman'da bir aracın köprüden uçması sonucu 3 kişi yaralandı.
Sahipsiz inşaatta bulunan iki ceset, mahalleliyi isyan ettirdi
Sahipsiz inşaatta bulunan iki ceset, mahalleliyi isyan ettirdi
Bayrampaşa'da madde bağımlılarının uğrak yeri olan bir inşaatta 2 ceset bulundu. Uyuşturucudan öldükleri zannedilen gençlerin kesin ölüm nedeni Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak otopsi ile belirlenecek.
Bayrampaşa'daki zincirleme kaza 1 kişi ağır yaralandı İstanbul'da yağışlı hava çok sayıda kazaya neden oldu. Bayrampaşa'da meydana gelen 5 aracın karıştığı zincirleme kazada ise 1 kişi ağır ş..
Kocaelinde Balıkçı Sandallarını Yaktılar
Kocaeli'nde Balıkçı Sandallarını Yaktılar
Kocaeli'nin Bahçecik Beldesinde Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişiler, 8 Adet Balıkçı Sandalını ve Balıkçı Dernek Barakasını Yaktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10