12 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

12 Ekim 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Bayram Ziyareti İçin Selendiye Geldi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Bayram Ziyareti İçin Selendi'ye Geldi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Bayram Ziyareti İçin Selendi'ye Geldi. İlçe Parti Binasında Partililer ve Halkla Bayramlaşan Tanrıverdi Gerçekleştirdiği Toplantıda Vatandaşlara...
Ve Erdoğandan ABDye Tarihi Tepki
Ve Erdoğan'dan ABD'ye Tarihi Tepki
Erdoğan, Türkiye'nin K.Irak'a Yönelik Operasyonuna Olumsuz Bakan ABD'ye Sert Çıkarak, 'Onbinlerce Kilometreden Çıkıp Irak'ı Vururken Kimse Kimseden İzin Almadı. Kimsenin Aklına İhtiyacımız Yok,' Dedi.
Kayseride Ramazan Bayramı
Kayseri'de Ramazan Bayramı
Kayseri Ticaret Odası (Kto) Başkanı Hasan Ali Kilci, Kto Binasında Düzenlenen Bayramlaşma Töreninde Oda Üyeleri ve İşadamlarının Bayramlarını Kutladı.
Çiçekdağı Kaplıcaları İlgi Gördü
Çiçekdağı Kaplıcaları İlgi Gördü
Kırşehir Merkez ve İlçelerinde Bulunan Kaplıcaların, Bayramda Yerli ve Yabancı Turistlerin Akınına Uğradığı Bildirildi.
'Tezkere'nin Haftabaşı Meclis'e Gelmesi Bekleniyor Zonguldak - TBMM Başkanı Köksal Toptan, "Hükümet, Tezkere Üzerinde Çalışıyor, Muhtemelen Hafta Başı TBMM'ye Gelir" Dedi. toptan, Zonguldak ..
2'nci Ordu Komutanı Org. Iğsız: Önümüzdeki Günlerde Halkımızın İçini Rahatlatacak Gelişmeler Olacak Malatya - İkinci Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, "Önümüzdeki Günlerde İnanıyorum Ki Si..
Cumhurbaşkanı Gül: Teröristler, Yaptıklarının Cezasını Mutlaka Bulacaktır Ankara - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Sevginin, Dostluğun ve İnsani Duyguların En Yoğun Yaşanması Gereken Bayram Günü..
Meteoroloji'den Uyarı: Marmara ve Kuzey Ege'ye Yağış Uyarısı Ankara - Marmara Bölgesi'nin Batısı ve Kuzey Ege Kıyıları Yağış Sisteminin Etkisine Girdi. Yağışlar Cumartesi Kuzeybatı Kesimlerde..
Bafrada Ramazan Bayramı Coşkusu
Bafra'da Ramazan Bayramı Coşkusu
Samsun'un Bafra İlçesinde, Ramazan Bayramı Münasebetiyle Gerçekleştirilen Bayramlaşma Töreninde Devlet-millet Kaynaşması Yaşandı.
AK Partide Bayramlaşma
AK Parti'de Bayramlaşma
AK Parti Gaziantep İl Teşkilatında Bayramlaşma Gerçekleştirildi. Devlet Bakanı Mehmet Şimşek'in de Katıldığı Bayramlaşma Törenine Partililer İlgi Gösterdiler.
Kayseride Ramazan Bayramı
Kayseri'de Ramazan Bayramı
Demokrat Parti (Dp) İl Başkanlığında Bayramlaşma Programı Düzenlendi. Bayramlaşmaya, Partililer Yoğun İlgi Gösterirken Gündemde Yine Terör Vardı.
122 Bin Kadına ?islami Kıyafet Giy? Uyarısı İran?da, 122 Bin Kişi, Devrim Polisi Tarafından İslami Kurallara Göre Giyinmediği için Uyarıldı..
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Bayram Mesajı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Ramazan Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.
İnceldiği Yerden Kopar! AK Parti İl Başkanlığının Düzenlediği Basın Toplantısında Konuşan Erdoğan Sınır Ötesi Operasyon Tartışmalarını Değerlendirdi.
Komutan Ne Demek İstedi İkinci Ordu Komutanı Org.hasan Iğsız, 'Yakında İçimizi Rahatlatacak Gelişmeler Olacak' Derken Neyi Kastetti?
Yolcuları Faciadan Kule Görevlisi Kurtardı Arıza Nedeniyle Atatürk Havalimanı'na Acil İniş Yapan Uçaktaki 163 Kişinin, Kule Görevlisinin Başarılı Yönlendirmesi Sayesinde Kurtulduğu Öğrenildi.
Bu Bayram Kara Bayram İlan Edildi
Bu Bayram 'Kara Bayram' İlan Edildi
Kars'ın Büyük Çatma Köylüleri, Şırnak ve Diyarbakır'da Şehit Olan Asker ve Polisler Nedeniyle Bu Bayramı 'Kara Bayram' İlan Etti.
Belediye işçileri bin YTL'lik bayram ikramiyesi ile bayram yaptı Osmaniye'de belediye işçilerine kişi başı bin YTL tutarında sosyal hak ödemesi yapıldı. Belediyede çalışan 447 işçi sosyal hak..
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Salihli'yi tanıtan 3 bin kılavuz kitapçık yayınladı Salihli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Celal Bayar Üniversitesi Salihli Meslek Yüksek Okulu öğrenciler..
Yerli Diziler Eleştiriliyor RTÜK Eylül'de Gelen Şikayetlerin Yüzde 22'sini Yerli Dizilere Yönelik Eleştiriler Oluşturdu.RTÜK Eylül'de Gelen Şikayetlerin Yüzde 22'sini Yerli Dizilere Yönelik Eleştiriler Oluşturdu.
Talat'tan, Kıbrıs Rum Tarafına Çağrı KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs Rum Tarafına Bir Kez Daha, 'Bir An Önce Müzakereleri Başlatıp, Kıbrıs Sorununu Birlikte Çözmeyi' Önerdi.
"Yaşamın Kıyısında" Filmine Almanya'dan Ödül Yönetmenliğini Fatih Akın'ın Yaptığı ve Almanya Adına Oscar Ödülüne Aday Gösterilen 'Auf Der Anderen Seite' (Yaşamın Kıyısında) Adlı Film, Kuzey A..
İSKİ'nin Zamdaki Amacı 'Suda Tasarrufu Teşvik' İstanbul - İSKİ, Su Tüketim Kademeleri ve Fiyatlarına Yapılan Yeni Düzenlemeyle, Kentte Başlayan Su Tasarrufunu Artırmayı Planlıyor. iski'den Ya..
Türkiye, Büyüme Hızı ve Bütçe Açığında Avrupa'nın Büyük Kısmını Geride Bıraktı İstanbul - Türkiye, Büyüme Hızı ve Bütçe Açığında Ulaştığı Rakamlarla Bir Çok Avrupa Ülkesini Geride Bırakırken,..
Emeklilerden Başbakan'a Bayram Şiiri Emekli Bir-Sen Genel Başkanı İsrafil Odabaş, Emeklinin Durumunu, Duygularını ve Bayramdan Önce Yaşadığı Hüznü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Anlatmak içi..
Tüketimde Harcamasında İstanbul 1'inci, Güneydoğu Anadolu En Sonda İstanbul - Geçen Yıl Kişi Başına Tüketim Harcaması En Fazla İstanbul'da Yapıldı. Harcamanın En Az Olduğu Bölge İse Güneydoğu..
Havaalanındaki Faciayı Radarcı Önledi Acil İniş Yaptığı Atatürk Havalimanı Uzun Pistinden Sürüklenerek Çıkan ve Büyük Hasar Gören Mısır Uçağının Düşmesini Kontrol Kulesindeki Radar Görevlisin..
Erdekte Protokol ve Halk Bayramlaşması
Erdek'te Protokol ve Halk Bayramlaşması
Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde Ramazan Bayramı Kutlaması Erdek Belediyesi'nde Yapıldı.
Sandıklıda Ramazan Bayramı Kutlamaları
Sandıklı'da Ramazan Bayramı Kutlamaları
Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesinde, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bayramlaşma Töreni Düzenlendi.
DTP, Kuzey Irak'a Sınır Ötesi Operasyona Karşı: Müdahale, Türkiye'yi Ortadoğu Batağına Çeker Şirnak - Demokratik Toplum Partisi (DTP), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'a Muhtemel Bir Sı..
"Güneşli Pazartesi" Atina'da Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Gerçekleşen 4. Balkan Dans Platformu'na, Bu Yıl Türkiye'den Garaj İstanbul Çağdaş Sanat Performans Merkezi Davet Edildi. Garaj İst..
Ermeni Tasarısı Nedeniyle ABD'ye Giden Heyet Yurda Döndü Sözde Ermeni Soykırımı Yasa Tasarısı'na Karşı Temaslarda Bulunmak Üzere ABD'ye Giden Heyet Türkiye'ye Döndü.
Manisa'da Bayramlaşma Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bir Araya Gelen Manisa Protokolü, Daire Müdürleri, Askeri ve Sivil Erkanla Bayramlaştı.
Şırnak'ta Mayın Patladı, Uzman Çavuş Şehit Oldu Şirnak - Şırnak'ın Küpeli Dağı Mevkisinde Mayın Patlaması Sonucu Bir Uzman Çavuş Şehit Oldu, 2 Güvenlik Görevlisi de Yaralandı. genelkurmay Ba..
Disk: Vergi Yükü Çalışanların Omzunda, Kurumların Katkısı Sadece Yüzde 8 Ankara - Disk Tarafından Yapılan Araştırmada, "Türkiye'de Gerçekleşen Vergiler İçinde Kurumlar Vergisinin Oranının Sad..
ABD'nin Kayıp Silahları, Şanlıurfa'da Bir Kamyonda Yakalandı Şanliurfa - Şanlıurfa'da Bir Kamyonda Yapılan Aramada Aralarında ABD'nin Kayıp Silahlarının da Bulunduğu Çok Sayıda Silah Ele Geçi..
CHP Lideri Baykal, Şırnak'ta: Dostluk Duygularını Canlandırmak Bir Görevdir Batman - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Bütün Türkiye Olarak Dayanışma Duygusu İçinde Olduğumuzu Milletimiz Adına..
Marmaray Projesi'nde 8'inci Tüp Tünel İstanbul Boğazı'na Batırılıyor İstanbul - Asya ile Avrupa'yı Denizin Altından Birleştirecek Marmaray Projesi Çerçevesinde, İstanbul Boğazı'na Yerleştiril..
Protokol Bayramlaşma Töreninde Halkla Bir Araya Geldi Tunceli Valisi Mustafa Yaman ve Mülki Erkan, Halkın Bayramını Kutladı.
Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye'nin Moldova Büyükelçiliğini ziyaret etti Türkiye'nin Moldova Büyükelçisi Fatma Fırat Topçuoğlu, bugün büyükelçilik binasında Futbol Federasyonu Yönetim Kur..
Mersin Büyükşehir lige galibiyet ile başlamak istiyor Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden Mersin Büyükşehir Belediyesi, kendi evinde oynayacağı Alpella'yı yenerek lige iyi bir başlangıç yap..
MHPli Uraldan Şehitliğe Ziyaret
MHP'li Ural'dan Şehitliğe Ziyaret
MHP Mersin Milletvekili Kadir Ural, Şırnak ve Diyarbakır'da 15 Askerin Şehit Edildiği Günden Bu Yana Uyuyamadığını Söyledi.
Çin'in dış ticaret fazlası rekor seviyeye ulaştı Dünyanın en hızlı büyüyen ekonomisine sahip Çin, geçtiğimiz ay yeni bir ticaret fazlası rekoru kırdı.
Başkan Özkarslı, İşçilerle Bayramlaştı
Başkan Özkarslı, İşçilerle Bayramlaştı
Gaziantep'in Şehitkamil İlçe Belediye Başkanı Metin Özkarslı, Personeliyle Bayramlaştı. Şehitkamil Belediyesi Temizlik İşleri Garajına Geçerek İşçilerle Tek Tek Bayramlaşan Başkan Metin Özkarslı, Temizlik Çalışması İçin...
Manisa Valisi Öztürk, teröre karşı sağduyulu olmaya çagırdı
Manisa Valisi Öztürk, teröre karşı sağduyulu olmaya çagırdı
Manisa Valisi Refik Öztürk, bayramın buruk ve hüzünlü geçtiğini belirterek, "Yürekten yaralıyız. Ülkemiz sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Sıkıntılı dönemi hep birlikte sırtlamışız, yüreklerimiz yaralı" dedi.
Şırnaktaki hain saldırının ardından 'Evlere ve işyerlerine Türk bayrağı asalım' kampanyası başlattı
Şırnak'taki hain saldırının ardından "Evlere ve işyerlerine Türk bayrağı asalım" kampanyası başlattı
Osmaniye'de bir muhtar tarafından "Her ev ve işyerine Türk bayrağı asalım terörü kınayalım" kampanyası başlatıldı. Şırnak'taki hain saldırıda 13 güvenlik görevlisinin şehit olması sonrasında Yıldırım Beyazıt Mahalle...
ABD'nin kayıp silahları Şanlıurfa'da ele geçirildi Şanlıurfa'da Kuzey Irak'tan geldiği belirtilen bir kamyonda yapılan aramada aralarında ABD'nin kayıp silahlarının da bulunduğu çok sayıda si..
Düğüne gönderilecek çiçek yerine fidan dikimi yapılıyor Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kızı Kübra ve damadı Mehmet Sarımermer adına Ali Dağında kurulan hatıra ormanına fidan dikimi başladı. Da..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10