11 Ekim 2007 Perşembe Günü Haberleri

11 Ekim 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB Komisyonu binası önünde su ile yazı şovu Avrupa'nın başkenti Brüksel'de Aquatique Show İnternational firmasının Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun açık kapı günleri etkinliği için yaptığı r..
Ben vali dedenizim, hepinizin bayramını kutluyorum
'Ben vali dedenizim, hepinizin bayramını kutluyorum'
Adana Valisi İlhan Atış, Ramazan Bayramı arefesinde yaşlılar bakım yurdunu, huzurevini ve çocuk sitesini ziyaret ederek burada kalan yaşlılar ve çocuklarla bayramlaştı.
Yabancı uyruklu kadınlara tecavüz ettiği iddia edilen zanlılar, nefes kesen operasyonla yakalandı İstanbul Emniyeti tarafından düzenlenen "Başak" adlı operasyonda, yaklaşık 1 ay önce gerçekle..
Yozgat Emniyeti sürücüleri broşürle uyarıyor
Yozgat Emniyet'i sürücüleri broşürle uyarıyor
Yozgat Emniyet Müdürlüğü Ramazan Bayramı nedeniyle yollarda yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle önlemleri artırdı. Sürücüleri broşürlerle uyaran emniyet yetkilileri, trafik kurallarına uymayan sürücüler hakkında cezai...
Afyonkarahisar'da vatandaşın huzur ve güveni için gerekli önlemler alındı Afyonkarahisar'da, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için gerekli önlemler a..
Kahramanmaraşta da bayram süresince belediye otobüsleri ücretsiz olacak
Kahramanmaraş'ta da bayram süresince belediye otobüsleri ücretsiz olacak
Kahramanmaraş Belediyesi Ramazan Bayramı süresince şehir içi otobüs seferlerini ücretsiz yaptı.
Öğretim üyeleri, sessiz yürüyüş ile terör örgütünü protesto etti
Öğretim üyeleri, sessiz yürüyüş ile terör örgütünü protesto etti
Eskişehir Osmangazi Üniverisitesi (ESOGÜ) öğretim üyeleri ve personeli, kampüs içerisinde düzenledikleri sessiz yürüyüş ile PKK terör örgütünü protesto etti.
Malatya'da hafif şiddette 2 deprem Malatya'da hafif şiddette 2 ayrı deprem meydana geldi.
Vali Nuri Okutandan Hilale ödül
Vali Nuri Okutan'dan Hilal'e ödül
ıÜüTrabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon'da geçen yıl düzenlenen Okullararası Kros İl Birinciliği yarışmasında düşen arkadaşını kaldırmak için ilk sırada götürdüğü yarışı bırakan ve Dünya Fair Play Büyük Ödülü'ne layık...
Yargı ve Bürokrasinin Atama Savaşı
Yargı ve Bürokrasinin Atama Savaşı
Batman Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Nisan Ayında Atamaları Yapılan 23 Müdür, 13 Müdür Baş Yardımcısı ve 161 Müdür Yardımcısı Danıştay Kararı ile Görevlerinden Alındı.
Kabuller Alışveriş Merkezi, Osmaniye ekonomisine katkı sağlayacak
Kabuller Alışveriş Merkezi, Osmaniye ekonomisine katkı sağlayacak
Osmaniye'de Kabuller ailesi tarafından yaptırılan 13 bin metrekarelik 6 katlı alışveriş merkezinin şehir ekonomisine büyük katkı sağlayacağı bildirildi.
Türk Ermeni İlişkileri Araştırma Merkezi Müdürü: 'Siyasi malzeme yapıldı, bu utanç tarihe geçecektir'
Türk Ermeni İlişkileri Araştırma Merkezi Müdürü: "Siyasi malzeme yapıldı, bu utanç tarihe geçecektir"
Sözde Ermeni soykırımı tasarısının ABD Temsilciler Meclisi'nden geçmesine Ermeni mezaliminin yaşandığı Erzurum'dan tepki geldi.
Bayram arifesinde kabristanlar unutulmadı
Bayram arifesinde kabristanlar unutulmadı
Ramazan Bayramı arifesinde vatandaşlar kabristanları ziyaret ederek, ölen yakınlarının ruhlarına fatiha okudu. Vatandaşlar kabristanları sulayıp, kirlenen mezar taşlarını elleriyle temizledi.
Vali Okutan'dan Ramazan Bayramı mesajı Trabzon Valisi Nuri Okutan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Spastik özürlü Mustafa, burnuyla mesaj yazıyor
Spastik özürlü Mustafa, burnuyla mesaj yazıyor
Mustafa Kaplan 34 yaşında, doğuştan spastik özürlü. Bu yüzden ellerini ve ayaklarını doğru dürüst kullanamıyor. Üstelik konuşmakta da güçlük çekiyor. Ancak o tüm bu özürlerine rağmen azmi kararlılığı ve yaşama...
Gaziantepli emekliler, Tüm Emekli Sen'in kapatılma kararını ağızlarını bağlayarak protesto etti Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na (DİSK) bağlı Tüm Emekli Sen Gaziantep Şube Başkanı ..
Özel Zafer Eğtim Kurumundan ihtiyaç sahiplerine yardım pakati
Özel Zafer Eğtim Kurumu'ndan ihtiyaç sahiplerine yardım pakati
Afyonkarahisar Özel Zafer Eğitim Kurumları, geleneksel hale getirdikleri yardım faaliyetlerini Ramazan'da da sürdürdü.
Vali Atış Şehitlikte Gözyaşlarını Tutamadı
Vali Atış Şehitlikte Gözyaşlarını Tutamadı
Adana Valisi İlhan Atış, Ziyaret Ettiği Şehitlikte Gözyaşlarını Tutamadı.
Sözde Ermeni Soykırım Yasa Tasarısının ABD'de Kabul Edilmesi ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, 1915 Olaylarına İlişkin Ermeni İddialarını İçeren Tasarının Temsilciler Meclisi Dış İlişki..
Rumlar'ın "Nikiforos" Tatbikatı Dışişleri Bakanlığı, Güney Kıbrıs Rum Yönetiminin (Gkry), Kıbrıs Türk Tarafının Yapıcı Adımlarına Karşılık Vermek Yerine, Ada'da Gerilimi Tırmandıran ve Doğu A..
"11 Ekim Dünya Görme Günü" Kutlandı Gözlükçüler ve Optisyenler Konfederasyonu ile Toplum Sağlığı Araştırma ve Geliştirme Merkezi "11 Ekim Dünya Görme Günü"nü Ortak Etkinlikler Düzenleyerek Ku..
Şehit Yeğeni Duygulandırdı Bingöl'de 1997 Yılında Teröristlerin Pusu Kurması Sonucu Şehit Düşen Hasan Alavlar'ın 7 Yaşındaki Yeğeni Esra, Amcasının Mezarındaki Türk Bayrağını ve Fotoğrafını S..
Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu'ndan Bayram Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Ramazan Bayramı'nın, Milletçe Birlik ve Kardeşlik İçinde Bayramın Coşkusunu Yaşamak, Sevinci ve Ked..
DTP: "Kürt Sorununun Çözümü Sınır Ötesinde Değil Ankara'da" DTP, Ramazan Bayramı Mesajında Sınır Ötesi Operasyonun Kürt Sorunun Çözümü Olamayacağını, Sorunun TBMM Çatısı Altında Özgürce Tartı..
Mudanya Mütarekesinin 85. Yıldönümü Kutlandı
Mudanya Mütarekesi'nin 85. Yıldönümü Kutlandı
Mudanya Mütarekesi'nin 85. Yıldönümü Kutlamaları, İlçede Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Yurt İçi Mevduat 302.3 Milyar YTL'ye Geriledi Yurt İçi Yerleşiklerin Mevduatları 21-28 Eylül Haftasında 970.9 Milyon YTL Azalarak, 302 Milyar 316.9 Milyon YTL'ye Geriledi. Yurtiçi Yerleşikler..
Hastanelere Bakanlığın Atamadığı "Profesyonel" Yöneticiler Geliyor Sağlık Bakanlığı, Hastane Birlikleri Kanunu Hazırlıyor. Buna Göre, İllerdeki Tüm Hastaneleri "Profesyonel" Uzmanlardan Oluşa..
Su Zammına, CHP ve Tü-mer'den Tepki Geldi CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, "SHP Döneminde Yüzde 5 Zam İçin İSKİ Bahçesine Çadır Kuran Recep Tayyip Erdoğan, Yüzde 134'lük Su Zammına Ne Te..
Siyasi Yoğunluğa Bayram Molası Ankara, Yoğun Siyasi Sürece Bayramla Birlikte Mola Verecek. Liderler ve Bakanlar Üç Günlük Bayram Tatilinde Genelde Seçim Bölgelerini Tercih Etti.
Başkan Gençten Değerlendirme Toplantısı
Başkan Genç'ten Değerlendirme Toplantısı
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Ramazan Ayı Boyunca Sohbetleriyle Canik Halkıyla Buluşan İlim Adamlarının Konuşmalarını Değerlendirdi.
AB Çevrelerinde "Sınır Ötesi" Kaygısı Türk Hükümetinin Sınır Ötesi Operasyona İlişkin Tezkereyi TBMM'ye Gönderme Kararı, Ankara'daki AB Diplomatik Çevrelerinde Kaygı Yarattı. Bir AB Büyükelçi..
5.5 Aylık Dünyaya Gelen Bebeğin Ölümüne Soruşturma Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Trabzon'un Vakfıkebir İlçesinde 'Ölür' Denilerek Kuvöze Konulmadığı Belirtilen ve Ardından Ölen Bebekle İlgili So..
Zohyad, Doktorların Tam Gün Çalışmasına Olumlu Bakıyor
Zohyad, Doktorların Tam Gün Çalışmasına Olumlu Bakıyor
Yeni Kurulan Zonguldak Hasta ve Hasta Yakınları Hakları Derneği (Zohyad) Başkanı Turan Adanur, Doktorların Kamuda Tam Gün Çalışmaları Konusunda Yapılan Girişimleri Sevindirici ve Olumlu Bulduklarını Söyledi.
Gözler Türkiye'nin Atacağı Adımda ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesinde 1915 Olaylarına İlişkin Ermeni İddialarını İçeren Tasarının Dün Kabul Edilmesinin Ardından, Gözler Tasarını..
Erdek Belediyesi'nden Bin Aileye Ramazan Yardımı Balıkesir'in Erdek Belediyesi, Ramazan Ayında Bin Fakir Aileye Gıda Yardımında Bulundu.
Srebreniça'da Toplu Mezardan 225 Ceset Çıkarıldı Bosna-hersek'teki İç Savaş Sırasında Sırp Güçlerinin Binlerce Kişiyi Katlettiği Srebreniça'da Kurbanların Gömüldüğü Bir Toplu Mezardan 1995'de..
Dargeçitte Mayın Patlaması: 1 Astsubay Yaralı
Dargeçit'te Mayın Patlaması: 1 Astsubay Yaralı
Mardin'in Dargeçit İlçesinde Mayın Patlaması Sonucu Bir Astsubay Yaralandı.
ABD Büyükelçiliği Önüne Siyah Çelenk İşçi Partisi Öncü Gençlik Üyesi Bir Grup, ABD'de Ermeni İddialarına İlişkin Tasarının Kabul Edilmesi Nedeniyle ABD Büyükelçiliği Önüne Siyah Çelenk Bırakı..
Öğrenci Servisi Uçuruma Yuvarlandı: 1ölü Kahramanmaraş'ta Öğrenci Servis Aracının Uçuruma Yuvarlanması Sonucu 1 Öğrenci Öldü, Şoför ile Birlikte 12 Öğrenci Yaralandı.
Ramazan Bayramı Öncesi Tatvana Dilenci Akını
Ramazan Bayramı Öncesi Tatvan'a Dilenci Akını
Bitlis'in Tatvan İlçesi, Ramazan Bayramı Öncesi Dilenci Akınına Uğradı.
Cizre'de "Anne Sütünün Önemi" Konulu Seminer Şırnak'ın Cizre İlçesinde Dünya Emzirme Haftası Dolayısıyla "Anne Sütünün Önemi" Konulu Bir Seminer Düzenlendi.
Pamukale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Bağcı, İstifa Etti Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesidekanı Prof.dr. Hüseyin Bağcı, Görevinden İstifa Etti.
Hakkari Halk Pazarı Artık Güvende
Hakkari Halk Pazarı Artık Güvende
Hakkari Belediye Başkanlığı Tarafından Halk Pazarı Olarak Belirlenen Altay Caddesi'nde Güvenlik Önlemlerinin Alınması Vatandaşları Sevindirdi.
Ahlat'ta Aile Planlaması Eğitimleri Ahlat Devlet Hastanesi'nde Verilen "Aile Planlaması ve Korunma Yöntemleri" Eğitimlerine Vatandaşların Yoğun İlgi Gösterdiği Bildirildi.
Türkiye'de her yıl 387 anne doğum yaparken ölüyor Sağlık Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği mali desteği ile yürütülen 'Bebeğim sağ olsun' kampanyasının aracı, 13 Ekim Cumartesi günü Şanlıur..
Vartoda Bayram Öncesi Seyyar Satıcılarda Yoğunluk Yaşıyor
Varto'da Bayram Öncesi Seyyar Satıcılarda Yoğunluk Yaşıyor
Muş'un Varto İlçesinde Ramazan Bayrama Bir Gün Kala Belediye İşhanı Önünde Bulunan Seyyar Esnafı İşlerinde Yoğunluk Yaşanıyor.
Defne sabununa başka ülkelerin sahiplenmesine kızdı 2 ayrı marka çıkarttı
Defne sabununa başka ülkelerin sahiplenmesine kızdı 2 ayrı marka çıkarttı
Hatay'ın defne sabununu yurt dışı gezilerde başka ülkelerin sahiplendiğini gören Gülay Gül, yöre sabununu kurtarma yolunda başlattığı girişimle 2 marka çıkardı, tarihi sabunhaneyi canlandırdı ve dünyaya sabun ihracatı...
Trabzonspor'dan Şehit Ailelerine Destek Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Örnek Bir Davranışa İmza Atarak, İlk Yarıda Oynayacakları ve Seyircilerinin Geleceği Tüm Maçların Hasılatını ..
Ruanda, eski liderinin nasıl öldüğünü araştıracak Ruanda, Eski Cumhurbaşkanı Juvenal Habyarimana'nin uçağının nasıl düştüğünü araştırmak üzere bir komisyon kurdu. Habyarimana'nin uçağının düş..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10