10 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

10 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anayasa Paketinin 1. Tur Görüşmeleri Tamamlandı
Anayasa Paketinin 1. Tur Görüşmeleri Tamamlandı
Anayasa değişiklik paketinden, tartışmalara neden olan geçici maddelerin çıkarılmasını öngören değişiklik teklifinin 3. maddesi 370 oyla kabul edildi. Teklifin 1. tur görüşmeleri tamamlandı.
Antalya Altın Portakal Film Festivali
Antalya Altın Portakal Film Festivali
Real'in Ana Sponsorluğunda, Türsak ile Aksav'ın İşbirliği ve Başbakanlık Tanıtım Fonu ile T.c. Kültür Bakanlığı'nın Desteğiyle Bu Yıl 44.'sü Gerçekleştirilen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Dünyaya Açılan Yüzü...
Çelenk Bıraktığı Yere Bu Kez Tabutu Kondu Bahçelievler'de Arkadaşının Eski Eşinin Kurşunlarına Hedef Olan Öğretmen İçin Okulunda Tören Düzenlendi. Şahsın Tabutu, Geçen Yıl 23 Nisan Çocuk Bayr..
Öğrenci Yurdunun Kazan Dairesinde Patlama: 2 Yaralı Düzce'nin Eski Bolu Caddesi'nde Bulunan Bir Öğrenci Yurdunun Kazan Dairesinde Bilinmeyen Bir Nedenle Patlama Meydana Geldi. Olayda 1'i Ağır..
DTP'li Belediye Başkanları Serbest Bırakıldı Adana'nın Yüreğir İlçesine Bağlı Yakapınar Beldesi Belediye Başkanı Osman Keser'in de Aralarında Bulunduğu 5 Kişinin Tutuklanması Üzerine Kurulan ..
Takla Atan Minibüs Alev Alev Yandı Konya'nın Kulu İlçesinde Takla Atan Minibüs Alev Alev Yanarken, Aracın İçindeki 2 Kişi Kırılan Camdan Çıkarak Canlarını Kurtardı.
ABD Kongresinde Sözde Soykırım Yasa Tasarısı
ABD Kongresi'nde Sözde Soykırım Yasa Tasarısı
ABD Dışişleri Bakanı Rice, Temsilciler Meclisi'nin Sözde Ermeni Soykırımıyla İlgili Yasa Tasarısını Kabul Etmesinin, Türkiye'yle İlişkiler ve Ortadoğu İçin Oldukça Problem Olacağı Uyarısında Bulundu.
Havayolları Şirketlerinden Bayram Atağı Havayolu Şirketleri, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Artan Yolcu Talebini Karşılayabilmek İçin Uçuş Noktalarına Ek Seferler Koyacak.
Reyhanlı'da "Teröre Lanet" Yürüyüşü Hatay'ın Reyhanlı İlçesinde Bir Grup Genç, Şırnak ve Diyarbakır'daki Terörist Saldırıları Yürüyüş Yaparak Protesto Etti.
Tekirdağ'da Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı PKK'lı Teröristlerce Şehit Edilen Askerler İçin Tekirdağ'da Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı.
Dünya'ya 'Ebru' Tanıtacak Los Angelas'ta Fahir Atakoğlu ile Konser Veren Sertab Erener Amerika'da Çıkaracağı Albümünde Türk El Sanatlarından Ebru Temasını İşleyeceğini AçıkladıLos Angelas'ta Fahir Atakoğlu ile Konser Veren Sertab Erener Amerika'da Çıkaracağı Albümünde Türk El Sanatlarından Ebru Temasını İşleyeceğini Açıkladı
Altılı Ganyan 256.099,71 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 256.099,71 YTL İkramiye Verdi.
Beşiktaş'ta Trabzonspor Maçı Hazırlıkları Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in 9. Haftasında Trabzonspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürdü.
Van Devlet Hastanesinin İftar Yemeği
Van Devlet Hastanesi'nin İftar Yemeği
Van Devlet Hastanesi Tarafından Verilen İftar Yemeğinden Hastane Personeli ve Basın Mensupları Bir Araya Geldiler.
Urla Davasında 7 Tutuklama Daha Urla Belediye Başkanı M. Selçuk Karaosmanoğlu'nun da Tutuklandığı Soruşturma Kapsamında 7 Kişi Daha Gözaltına Alındı.
Rice ve Gates'ten Ermeni Tasarısı için 'Ret' Çağrısı Washington - 10.10.2007 - ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice ve Savunma Bakanı Robert Gates, ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komi..
Merkez Faiz İndirmede Cesaretli Olsun Bankacılığın Duayeni Akbank"ın Başkanı Erol Sabancı, "Yüksek Faiz Yatırımcıyı Caydırıyor. Merkez Bankası Daha Cesaretli Davranıp Faizi İndirmeli. Bu Oran..
Baykal'dan Sınırötesi Operasyona Destek: Tezkere Saatli Bomba Gibidir, Çıkardın mı Kullanmak Lazım Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Sınır Ötesi Operasyona Yönelik TBMM'ye Gelebilecek ..
Hükümetin Önceliği İş Olacak Başbakan Yardımcısı Ekren, 60. Hükümet"in Öncelikleri ve 3 Aylık Eylem Planını Açıkladı. Ekren, 5 Ana Eksen Üzerine Kurulu Öncelikler Arasında İşgücü Piyasasına V..
'Sınır Ötesi Operasyon İyi İrdelenmeli!' Tüsiad Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Sınır Ötesi Operasyon Konusunda "Faydası Olacaksa Tamam Ama Faydası Olacak mı Olmayacak mı Gerçekten İncelenme..
Çin, Amerikan Mallarını Eleştirdi ABD"nin, Çin"de Üretilen Malları Piyasadan Toplatma Kararı Aldığı Bir Dönemde Bu Kez de Çin"in Kalite Kontrol Konusundaki En Üst Düzey Yetkilisi Li Changjian..
THY Bayram için İç ve Dış Hatlarda Ek Seferler Koydu Türk Hava Yolları (THY), Ramazan (Şeker) Bayramı Dolayısıyla Artan Yolcu Talebini Karşılayabilmek Amacıyla Ek Sefer Koydu. THY"den Edinile..
Starbucks Kupaları Geri Çağırılıyor Amerikan Kafe Zinciri Starbucks"ın Çin"de Üretilen ve ABD"deki Dükkanlarında Satışa Sunulan 250 Bin Plastik Kupayı, Küçük Çocukların Sağlığı için Tehlike O..
Fon Girişinin Sürmesiyle Lira Dolar Karşısında Güçlendi Kuzey Irak"a Sınır Ötesi Operasyonun Yarattığı Tedirginliğe Rağmen Piyasanın Dış Dinamiklere Bağlı Seyrinin Sürmesi ve ABD"de Faiz İndi..
Bayram Alışverişi Yoğunluğu Ramazan Bayramına Sayılı Günler Kala Konya"da Vatandaşlar Büyük Marketlere Akın Ederken, En Çok Şeker ve Et Ürünleri ile Konfeksiyon Alışverişi Yapıldığı Bildirild..
İkinci Emekliliğe Yeni Düzenleme TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonunda, 2000 Yılından Önce Emekli Olanların, Aylıklarını Kestirip Kısa Süre Çalıştıktan Sonra Yüksek Emekli M..
Küresel Isınma İstanbul'da Suya Yüzde 15-134 Oranında Zam Yaptırdı/ Topbaş: Zam Oranı Yüksek Değil İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Suya Yüzde 15 ile Yüzde 134 Arasında Değişe..
PKK Yöneticileriyle Görüşen 20 Kişi, Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye Girerken Gözaltına Alındı Silopi - Irak'ta Terör Örgütü PKK'nın Yöneticileriyle Görüştükleri Gerekçesiyle Habur Sınır K..
Üniversitelilerin Yurt Başvuru Sonuçları Yarın Açıklanacak Ankara - Yüksek Lisans, Doktora, Ön Kayıt, Özel Yetenek ve Dikey Geçiş Sınavı ile Üniversitelere Yerleşen Öğrencilerin Yurt Başvuru ..
Türkiye'de Yatırım Olanakları İngilizler'e Anlatıldı Londra - Türk-İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası Direktörü Dr. Hüseyin Aslan, Dünyanın Önde Gelen Bağımsız Düşünce Kuruluşlarından Chatham Ho..
'generallerin Baskılarına boyun Eğdi' Başbakan Erdoğan?ın ?sınır Ötesi? Operasyona Yeşil Işık Yakması, Dünyada Yankı Buldu
Gül Formülü TBMM'den Geçti 21 Ekimde Yapılacak Referandumla İlgili Değişiklik TBMM'de Kabul Edildi
Bush'tan Tasarı Uyarısı ABD Başkanı George Bush, 1915 Olaylarına İlişkin Ermeni İddialarını İçeren Tasarının Geçmesinin, ABD'nin Türkiye ile İlişkilerine 'Büyük Zarar' Vereceğini Söyledi.
Anayasa Değişikliği 3. Maddesi 370 Oyla Kabul
Anayasa Değişikliği 3. Maddesi 370 Oyla Kabul
TBMM Genel Kurulunda, 21 Ekimde Referanduma Sunulacak Anayasa Değişikliği Teklifinin Yürürlüğe İlişkin 3. Maddesi, 370 Oyla Kabul Edildi. Teklifin 1. Tur Görüşmeleri Tamamlandı.
1. Tur Görüşmeler Tamamlandı TBMM Genel Kurulunda, 21 Ekimde Referanduma Sunulacak Anayasa Değişikliği Paketinden 11.cumhurbaşkanının Seçimine Dair Maddelerin Çıkarılmasını Öngören Anayasa De..
Göçükten Çıkarılan Diğer İşçi de Öldü Küçükçekmece'de Cami İnşaatına Ait İstinat Duvarının Çökmesi Sonucu Göçük Altında Kalan Diğer İşçi de Öldü.
Ramazan Bayramı Kutlamaları Genel Maden İşçileri Sendikası (Gmis) Genel Başkanı Ramazan Denizer ve Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, Yayınladıkları Bayram Mesajı ile Tüm Madencileri..
Emekli Polisin Gasp Edilmesi Olayını Güvenlik Kamerası Görüntüleri Çözecek Eskişehir'de, Emekli Bir Polis Memurunun Tabancası ve Parasını Gasp Ettikleri İddia Edilen 2 Sanığın Yargılanmasına ..
Türkali Köyünün 500 Metrelik Bozuk Yolu Yeniden Asfaltlandı
Türkali Köyü'nün 500 Metrelik Bozuk Yolu Yeniden Asfaltlandı
Zonguldak Merkeze Bağlı Türkali Köyünün Yaklaşık 500 Metrelik Bozuk Yolu Yeniden Asfaltlandı.
Serbest Bölge Yeniden Hayata Geçiyor Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Kaynarca İlçesinde Kurulacak Olan Serbest Bölge'de Çalışmaların Yeniden Başlayacağını Söyledi.
4. Botaş Cup Turnuvası
4. Botaş Cup Turnuvası
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Spor Yazarları Derneği (Tsyd) Adana Şubesi, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (Çgc) ve Botaşspor Kulübü Tarafından Düzenlenen Marsaş Firması Sponsorluğundaki 4. Botaş Cup Turnuvası'nın...
Pakistan'da Genel Seçimler Ocak Ayında Yapılacak Pakistan Başbakanı Şevket Aziz, Gelecek Yıl Ocak Ayının İlk Günlerinde Genel Seçim Yapılacağını Söyledi.
TBMM Genel Kurulu'nda Anayasa Değişiklik Teklifi 1. Tur Oylaması Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesini Öngören ve 21 Ekim'de Referanduma Sunulacak Olan Anayasa Değişiklik Paketinden '11. Cumhurbaş..
AK Parti'den ABD Kongresi'ne 'Soykırım İddiası' ile İlgili Uyarı TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi ve AK Parti Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun, Sözde Ermeni Soykırımı İddiaları ile İlgili..
TBMM Genel Kurulu'nda Anayasa Değişiklik Teklifi 1. Tur Oylaması Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesini Öngören ve 21 Ekim'de Referanduma Sunulacak Olan Anayasa Değişiklik Paketinden '11. Cumhurbaş..
Nanna Şeker Tadında Nanna Restoran, Tarihi Mekanında Müşterilerine Unutulmaz Bir Bayram Şöleni Yaşatacak.Nanna Restoran, Tarihi Mekanında Müşterilerine Unutulmaz Bir Bayram Şöleni Yaşatacak.
Bahçeli: "Tezkereyi Görelim Bakalım" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sınır Ötesi Operasyon İçin Tezkere Tartışmalarıyla İlgili Olarak, 'Görelim Bakalım. AK Parti Prensip Kararına Varmışsa, ..
Seks Kaseti Çalındı Ünlü Şarkcı Brıtney Spears, Büyük Bir Şok Yaşıyor. Sanatçı Kaset Kabusunda.Ünlü Şarkcı Brıtney Spears, Büyük Bir Şok Yaşıyor. Sanatçı Kaset Kabusunda.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10