10 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

10 Ekim 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Van'dan Kısa Kısa Van'da Yankesiciler Halk Otobüsüne Binmek İsteyen Bayanın Çantasındaki Cep Telefonu Alarak Kayıplara Karıştılar.
Başkan Öztürk, Temizlik İşçileriyle Bayramlaştı
Başkan Öztürk, Temizlik İşçileriyle Bayramlaştı
Adana'nın Merkez İlçe Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, Temizlik İşçileriyle Bayramlaştı.
Türk Tarihine Işık Tutan Büyükler Gençlere Tanıtılmalı
'Türk Tarihine Işık Tutan Büyükler Gençlere Tanıtılmalı'
Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen 3. Ramazan Kültür Etkinlikleri'ne Katılan Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Fen-edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Celal Tarakçı, Türk...
Botaş, Doğalgaz Arz-talep Tahminlerini Revize Etti Doğalgazda İthalat ve Toptan Satış Tekeli Olan Botaş, 2020 Yılına Kadar Olan Doğalgaz Arz-talep Tahminlerini Revize Etti.
İran ve Türkiye Arasında Gece Yarısı İmzalanan Anlaşmanın Görüntüleri Ortaya Çıktı İran Doğalgazının Türkiye Üzerinden Avrupa'ya Ulaştırılmasını ve Güney Pars Havzasındaki 3 Doğalgaz Sahasını..
Bursa'da Uyuşturucu Operasyonu Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Bir Kişinin Üzerinde Yaptığı Aramada 28 Adet Uyuşturucu Hap Ele Geçirdi.
Gaziantep'te Uyuşturucu Operasyonu Gaziantep'in Karkamış İlçesinde, Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Yollarla Giriş Yapmaya Çalışan Bir Kişi Görevlileri Görünce, 10 Kilo Toz Esrarı Bırakarak Geldi..
Polonya'da Polis Rahibelerin İsyanını Bastırdı Polonya'da Polis, Lublin'de Bir Manastıra Kapanarak Protestoda Bulunan Rahibelerin İsyanını Zor Kullanarak Sona Erdirdi.
Kabil'de Bayram Telaşı Afganistan'ın Başkenti Kabil'de Halk, Bayram Alışverişi İçin Pazarlara Akın Etti.
ABD'den Myanmar'a Yaptırım Tehdidi Myanmar'da Geçtiğimiz Ay Düzenlenen Protesto Gösterilerinde Gözaltına Alınan Bir Kişinin, Sorgusu Sırasında Gördüğü İşkenceler Sonucu Öldüğü Yönündeki Haber..
Afganistan'da Biri Alman 5 Rehine Serbest Bırakıldı Afganistan'da Temmuz Ayı Ortalarında Kaçırılan Bir Alman Mühendisle 4 Afgan'ın Serbest Bırakıldığı Bildirildi.
CHP Manisa İlçe Teşkilatlarından Genel Merkeze İtiraz CHP Manisa İl Başkanı Vehbi Köse Tarafından Görevden Alınan Kırkağaç ,turgutlu ve Saruhanlı İlçe Yönetimleri, Genel Merkeze İtirazda Bulu..
Sözde Ermeni Soykırımı İddialarına Tepkiler ABD Temsilciler Meclisi Dışilişkiler Komitesi'nde Görüşülecek Sözde Ermeni Karar Tasarısı, ABD Büyükelçiliği Önünde Protesto Edildi.
Çanakkale Boğazı'ndaki Köpüklenmenin Sebebiyle İlgili İlk Sonuçlar Açıklandı Çanakkale Boğazı'nda Son Günlerde Yaşanan ve Balıkçıları da Zor Durumda Bırakan Deniz İçindeki Aşırı Köpüklenmenin..
Nükleer Enerji Santrallerinin Kurulması ve İşletilmesi Nükleer Güç Santrallerinin Kurulması ve İşletilmesine İlişkin Kanun, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji K..
Bayramda ve Sonrasında Doğru Beslenme Sağlık Bakanlığı, Ramazan Ayı Sonrası Aşırı Yemek Yemenin Bazı Ciddi Sağlık Sorunlarına Yol Açabileceğini Belirterek, "Bayramda Birdenbire Aşırı Yemek Ye..
Bayramda Beslenmeye Dikkat Erzurum İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Okşan Çalıkoğlu, Ramazan Bayramı'nda Sağlık Problemi Yaşamamak İçin Beslenmeye Dikkat Edilmesi Gerektiğini Belirterek, Özelli..
Antalya'da Bir Aile Dramı Antalya'da, Geçirdikleri Trafik Kazasında Yatalak Olan Annesi ve Kardeşinin Bakımını Üstlenen 17 Yaşındaki Nadire'nin Dramı Yürek Dağlıyor. Genç Kızlığını Hiç Yaşaya..
Kei Gümrük Uzmanları Toplantısı Trabzon'da Yapılacak Trabzon - Gümrük Uzmanları Toplantısı Trabzon'da Yapılacak. karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü'nün Faaliyetleri Kapsamında Organize Edil..
Botaş, Doğalgaz Arz-Talep Tahminlerini Revize Etti Ankara - Doğalgazda İthalat ve Toptan Satış Tekeli Olan Botaş, 2020 Yılına Kadar Olan Doğalgaz Arz-Talep Tahminlerini Revize Etti. Buna Göre..
Mermerler?den Mazda'ya Dava İstanbul - Mazda'nın Türkiye Distribütörü Mermerler, Türkiye Pazarında Yollarını Ayırdığı Mazda Motor Logistics Europe N.v'ye "Mazda Motor" ve " Türkiye" İbareleri..
Tgsd, Hükümete Seslendi: Birçok Firma, Yıl Sonunda Kapanma Kararıyla Yüz Yüze Kalabilir İstanbul - Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (Tgsd) Başkanı Ahmet Nakkaş, Siyasi İradenin, Sektörden Y..
İnatçı İskoç Balıkçı, Donald Trump'a Kafa Tutuyor Natçı İskoçyalı Balıkçı Michael Forbes, Lüks Bir Tatil Köyü İnşa Etmek İsteyen Amerikalı Emlak Kralı Donald Trump'a Arazisini Satmayarak Kafa..
Balıklı Kaplıca İspanya'da Fuara Katılacak Doktor Balıkların Bulunduğu ve Sedef Hastalığına İyi Gelen, Dünyadaki Tek Tedavi Merkezi Olan Dünyaca Ünlü Kangal Balıklı Kaplıca'nın Yetkilileri İs..
24'ün Çekimleri Tehlikede 24'ün 7. Sezon Çekimleri, Başrol Oyuncusu Kıefer Sutherland'in Hapis Cezasına Çaptırılmasının Ardından Riske Girdi.24'ün 7. Sezon Çekimleri, Başrol Oyuncusu Kıefer Sutherland'in Hapis Cezasına Çaptırılmasının Ardından Riske Girdi.
Petrolde Yolun Sonu Neresi?
Petrolde Yolun Sonu Neresi?
Petrol Fiyatları Geçtiğimiz Ay Arka Arkaya Rekorlar Kırarak 83 Doların Üzerini Gördü ve Yeni Zirvesine Ulaştı. Bu Seviyeden Sonra Opec'in Üretimi Artırma Kararı Alması ile Fiyatlar Sakinleşirken, Şimdi Uzmanlar Hareketin...
Mahsun'dan Prag Devrimi Mahsun Kırmızıgül'ün Yazıp Yönettiği 'Beyaz Melek' Filminin Müziklerine, Dünyaca Ünlü İsimler İmza Attı.Mahsun Kırmızıgül'ün Yazıp Yönettiği 'Beyaz Melek' Filminin Müziklerine, Dünyaca Ünlü İsimler İmza Attı.
Yeniden Afife Jale Oldu Sahneye Çıkan İlk Müslüman Türk Kadını Olan Afife Jale'nin Fırtınalı Hayatı 1987 Yılında Çekilen İlk Filminden Tam 20 Yıl Sonra Tekrar 'Beyaz Perde'ye Yansıtılıyor.Sahneye Çıkan İlk Müslüman Türk Kadını Olan Afife Jale'nin Fırtınalı Hayatı 1987 Yılında Çekilen İlk Filminden Tam 20 Yıl Sonra Tekrar 'Beyaz Perde'ye Yansıtılıyor.
Stsodan Kimsesiz Çocuklara İftar
Stso'dan Kimsesiz Çocuklara İftar
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (Stso) Yetiştirme Yurdunda Kalan Çocuklara İftar Verdi.
MHPli Ertuğruldan Aksaraya Destek Sözü
MHP'li Ertuğrul'dan Aksaray'a Destek Sözü
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Osman Ertuğrul, Seçim Bölgesi Aksaray'ın Gelişmesi İçin Gereken Desteği Vereceğini Söyledi.
MHP'den Teröre Tepki Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Bayram Kemal Kılıç, Terörün Kaynağında Kurutulması Gerektiğini Bildirdi.
Belediyeden Yoksullara Bayram Yardımı Şırnak Belediyesi, Yardıma Muhtaç 350 Aileye İçinde Bayram Şekerinin de Bulunduğu Gıda Paketleri Dağıttı.
İngilterede çeşitli sektörlerde çalışan Türkler, iftarda bir araya geldi
İngiltere'de çeşitli sektörlerde çalışan Türkler, iftarda bir araya geldi
İngiltere'de geçtiğimiz hafta ülkede çalışan üniversiteli gençleri iftarda buluşturan Pro-İnsight grubu, çeşitli sektörlerde çalışan yüzden fazla Türk vatandaşını iftar yemeğinde bir araya getirdi.
CHP-MHPnin AK Partiye Omuz Verme Kavgası
CHP-MHP'nin 'AK Parti'ye Omuz Verme' Kavgası
21 Ekim'de Referanduma Sunulacak Anayasa Değişikliği Paketinden Geçici Maddelerin Çıkarılmasını Öngören Teklifin Görüşülmesi Sırasında CHP ile MHP Arasında 'AK Parti'ye Omuz Verme' Tartışması Yaşandı.
Göleliler kaymakamlarını gözyaşlarıyla uğurladı
Göleliler kaymakamlarını gözyaşlarıyla uğurladı
Diyarbakır Vali Yardımcılığı'na atanan Göle Kaymakamı Şaban Akça, yeni görev yerine gözyaşlarıyla uğurlandı.
Sözde Ermeni soykırımı karar tasarısı için ABD Büyükelçiliği önünde eylem Sözde Ermeni Soykırımı tasarısının yasalaşmasına yönelik bugün ABD Temsilciler Meclisi'nde yapılacak görüşme öncesi A..
Balçova Belediyesinden Tatlıcılara Denetim
Balçova Belediyesi'nden Tatlıcılara Denetim
Balçova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler Ramazan Bayramı Öncesi İlçede Hizmet Veren Tatlı Satış ve İmalathanelerine Baskın Düzenledi. Yapılan Denetimlerde Hiçbir İşletmede Olumsuz Koşullara Rastlanmazken,...
Feldkamp, UEFA Kupası'nda Yer Aldıkları Grubu Değerlendirdi Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, UEFA Kupası'nda Yer Aldıkları Grubu Birinci Bitirmeyi İstediklerini, Ancak Bunun ..
Tff 1. Lig Diyarbakırspor Kulübü'nün Bugün Yapılması Gereken Genel Kurulu, Çoğunluk Sağlanamaması Üzerine Haftaya Ertelendi.
Tff 2. Lig Adana Demirspor Kulübü 2. Başkanı Cahit Sınmaz, Pazar Günü Kendi Sahalarında Alanyaspor ile Oynayacakları Maçı Kazanarak Taraftarlarına Çifte Bayram Yaşatacaklarını Söyledi.
Mermerler'den Mazda'ya Dava Mazda'nın Türkiye Distribütörü Mermerler, Türkiye Pazarında Yollarını Ayırdığı Mazda Motor Logistics Europe N.v'ye, "Mazda Motor" ve "Türkiye" İbarelerini Kullanma..
Ankara'nın Mart Ayına Kadar Yetecek Suyu Var Ankara - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'da Su Sıkıntısı Olduğu İddialarına Son Noktayı Koyarak, "Ankara'nın Mart Ayına Ka..
Çanakkale'de Araba Vapurları Bayramda "Ücretsiz" Çanakkale - Çanakkale'de Araba Vapurları, Bayram Süresince Yolcuları Ücretsiz Taşıyacak. çanakkale Valisi Orhan Kırlı, Ramazan Bayramı Dolayı..
Ortadoğu Ticaret ve Sanayi Fuarı, 24 Ekim'de Başlıyor Ortadoğu Ticaret ve Sanayi Fuarı, 24 Ekim'de Kapılarını Ziyaretçilere Açıyor.
Çanakkale'de Alabora Olan Teknede Kaybolan Balıkçının Cesedi Bulundu Çanakkale'de Dün Gece Aniden Çıkan Fırtınada Alabora Olarak Batan Teknede Kaybolan Balıkçının Cesedi, Uzun Süren Çalışmanı..
Öğretmenler Şehitler İçin Siyah Kurdele Taktı Bursa'da Bir Grup Öğretmen, Terör Olaylarına Tepki Göstermek Amacıyla Yakalarına Siyah Kurdele Takıp Basın Açıklaması Yaptı.
Anten Tamircisi Havalandırma Boşluğuna Düşerek Öldü Adana'da Bir Kişi Anten Tamir Etmek İsterken 10 Katlı Binanın Havalandırma Boşluğuna Düşerek Hayatını Kaybetti.
TBMM Genel Kurulu'nda Anayasa Değişiklik Teklifi Görüşmeleri 21 Ekim'de Referanduma Götürülecek Olan Anayasa Değişiklik Paketinden Geçici 18 ve 19. Maddelerin Çıkarılmasını Öngören Anayasa De..
Yanan Ormanlık Alanlarda Fırsatçılara Geçit Yok İzmir Orman Bölge Müdürü İbrahim Çiftçi, Son Dönemde Çıkan Orman Yangınlarına İlişkin Bilgi Verdi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10