1 Ekim 2007 Pazartesi Günü Haberleri

1 Ekim 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Finikede Hastaneye Müracaat Edenlerin Sayısı 400e Ulaştı
Finike'de Hastaneye Müracaat Edenlerin Sayısı 400'e Ulaştı
Antalya'nın Finike İlçesinde Yüksek Ateş, Kusma ve İshal Şikayetleriyle Hastaneye Müracaat Edenlerin Sayısı 400'e Ulaştı.
Zico: "Alabileceğimiz En İyi Sonucu İstiyoruz" Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Avrupa Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'nda Yarın Deplasmanda Cska Moskova Takımıyla Yapacakları Maçın, Takımının Gr..
Türkiye, Myanmar'daki Olayların Gidişatından Endişe Duyuyor Türkiye, Myanmar'daki Yönetim Karşıtı Protesto Gösterilerinin Silahlı Çatışmaya Dönüşmesinden ve 9 Kişinin Ölümüne, Çok Sayıda Kişi..
Roberto Carlos: "Elimizden Geleni Yapacağız" Fenerbahçe'nin Yıldız Futbolcusu Roberto Carlos, Yarın Deplasmanda Cska Moskova ile Yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi Maçında, En İyi Sonucu Ala..
Altılı Ganyan 5.250,27 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 5.250,27 YTL İkramiye Verdi.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Daha Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme ile Trafolarda Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 4 Ekim Perşembe Günü Ankara'nın Bazı Ye..
Antalya Kale Kapısı Projesi için Özel İdarenin arsası belediyeye verildi
Antalya Kale Kapısı Projesi için Özel İdare'nin arsası belediyeye verildi
Antalya İl Genel Meclisi(İGM), Kalekapı Projesi çerçevesinde İl özel İdaresi'ne ait olan İnönü İlköğretim Okulu arsasının Büyükşehir Belediyesi'ne bedelsiz olarak devrine karar verdi. Arsanın üst kısmı yeşil alan olarak...
Önce Ruhuma Sonra Beynime Ekinci, Hayalindeki Erkeği Tarif Ederek 'Bir Kadın, Önce Ruhuna Sonra Beynine Sahip Olan Erkeği Sever' Dedi.Ekinci, Hayalindeki Erkeği Tarif Ederek 'Bir Kadın, Önce Ruhuna Sonra Beynine Sahip Olan Erkeği Sever' Dedi.
Bolu-alman Dostluk Derneği Hizmete Açıldı
Bolu-alman Dostluk Derneği Hizmete Açıldı
Bolu Belediyesi ile Almanya'nın Neuss Belediyesi Arasında Nisan Ayından Bu Yana Sürdürülen Dost İl Projesi Çalışması Resmiyete Geçti.
Dp Kaynarca İlçe Teşkilatı Görevden Alındı Sakarya'nın Kaynarca İlçesinde Demokrat Parti İlçe Teşkilatı Genel Merkez Tarafından Görevden Alındı.
Düzeltme Sayın Abonelerimiz: "Samsonite, Desa'nın Yüzde 60'nı Aldı" Konulu Haberimizin Başlığı "Desa, Pazarlama Şirketinin Yüzde 60'nı Samsonite Aldı" Şeklinde Olacaktır. Haberimizi Düzeltilm..
Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulunda Yeni Eğitim - Öğretim Yılı Törenle Başladı
Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu'nda Yeni Eğitim - Öğretim Yılı Törenle Başladı
Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu'nda (Pmyo) Yeni Eğitim-öğretim Yılı Törenle Başladı.
Arjantin'le Anlaşmaya Sözde "Ermeni Soykırımı" Engeli Dışişleri Komisyonu, CHP'li Üyelerin Uyarısı Üzerine, Arjantin'le İşbirliği Anlaşmasının Onaylanmasına İlişkin Tasarıyı, Arjantin Meclisi..
Zıco'nun Basın Toplantısı Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda Yarın Deplasmanda Oynayacakları Cska Moskova Maçının, Gruplarındaki Durumlarının Netleşmesi Açısından ..
İsmail Ağa Camii Davasından Karar Çıktı Fatih'te Bulunan İsmailağa Camii'nde Emekli İmam Bayram Ali Öztürk'ü Bıçaklayarak Öldürdüğü İddia Edilen Mustafa Erdal'ın Olay Sonrasında Cemaat Tarafı..
Cumhurbaşkanı Gül'den, AKPM'den KKTC için önemli bir adım Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Başkanı Rene Van der Linden'in davetlisi olarak yarın Strasb..
Uşak Belediyesi veznelerine ankesörlü telefon koyuldu
Uşak Belediyesi veznelerine ankesörlü telefon koyuldu
Uşak Belediyesi ile Türk Telekom Müdürlüğü yetkililerince yapılan görüşmelerin ardından, Belediye vezneler salonuna ankesörlü telefon koyuldu.
Üniversiteli genç evinde ölü bulundu
Üniversiteli genç evinde ölü bulundu
Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 1. sınıf öğrencisi Murat Kılınç (28) evinde ölü bulundu.
Valiler, Gediz Nehrinin kirliliğini Çevre Bakanına anlatacak
Valiler, Gediz Nehri'nin kirliliğini Çevre Bakanı'na anlatacak
Gediz Nehri'nin kirliliğini önlemek için İzmir'de biraraya gelen valiler, konuyu Çevre ve Orman Bakanı'na bir rapor halinde sunma kararı aldı.
Airbus, dev uçağın inişi hakkında birifing verdi Dünya'nın en büyük uçağı A380'in, 29 Ekim'de Atatürk Havalimanı'na inişi sırasında alınacak önlemlerle ilgili toplantı yapıldı.
Toroslar Belediye Başkanı Tuna, Akdeniz Oyunları için İtalyaya gidecek
Toroslar Belediye Başkanı Tuna, Akdeniz Oyunları için İtalya'ya gidecek
Mersin'in Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin'in 2013 Akdeniz Oyunları'na adaylığı ile ilgili çalışmalara katılmak üzere İtalya'ya gidecek.
Cumhurbaşkanı Gül'den 'innovasyon'lu, 'egzantirik'li konuşma Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yeni yasama yılının açılışı dolayısıyla Meclis'te yaptığı konuşmada kullandığı 'egzantirik', 'inovas..
Üretimde, Pazarlama ve Ambalajlamanın Önemi Tokat Valisi Dr. Recai Akyel, Türkiye Gibi Henüz Yeni Gelişmekte Olan Ülkelerde Kalite ve Rekabet Kendisini Yeni Hissettirmeye Başladığını, Kalite ..
Vali Direkçiye Teşekkür Belgesi
Vali Direkçi'ye Teşekkür Belgesi
Karabük Valisi Can Direkçi'ye, Tüik Başkanı Adına Teşekkür Belgesi Verildi.
Tek Sorun Karşılıklı Gülmek Avrupa Yakası'nın Senaristi ve Oyuncusu Gülse Birsel, Çekimler Sırasında En Büyük Sorunun Engin Günaydın ve Binnur Kaya'nın Sahnelerinde Çok Gülmeleri Olduğunu Söy..Avrupa Yakası'nın Senaristi ve Oyuncusu Gülse Birsel, Çekimler Sırasında En Büyük Sorunun Engin Günaydın ve Binnur Kaya'nın Sahnelerinde Çok Gülmeleri Olduğunu Söyledi.
DTP'li Demirtaş'tan Şok Sözler Diyarbakır Barosu ve Heinrich Böll Stiftung Derneği Tarafından Düzenlenen Konferansın Son Gününde Yapılan 'Politik Temsil ve Demokratik Katılım' Konulu Oturumda..
TBMM'de Yeni Yasama Yılı Açılışı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Önceki Gün Şırnak'ta Gerçekleştirilen Terör Saldırısını Kınayarak, "Ateş, Düştüğü Yeri Yakmaktadır. Bu Acıları Ancak Şehit Yakınla..
Malatyaspor Teknik Direktörü Yıldız: 'Yönetim çarşamba gününe kadar sorunları çözecek'
Malatyaspor Teknik Direktörü Yıldız: "Yönetim çarşamba gününe kadar sorunları çözecek"
Malatyaspor Teknik Direktörü Metin Yıldız, yeni yönetimin parasal sorunların çözümü için Çarşamba gününe tarih verdiğini söyledi. Bu tarihte sorunların çözülmemesi durumunda bir karar vereceklerini dile getirdi.
Dışişleri'nden Myanmar'daki Taraflara "Uzlaşma" Çağrısı Dışişleri Bakanlığı, Miyanmar'da Çok Sayıda Kişinin Ölümüne Yol Açan Olaylardan Büyük Üzüntü ve Endişe Duyduğunu Belirterek Ülke Yöneti..
Japon girişimciler Kocaelide yatırım yapmak istiyor
Japon girişimciler Kocaeli'de yatırım yapmak istiyor
Japonya Genç Girişimciler Derneği Kanazavwa Şubesi yöneticisi Murata Maroki, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek, Kocaeli hakkında bilgiler aldı. Kocaeli ile iş birliği içinde olmak istediklerini belirten...
Eğirdir gölü çok başlı yönetim yerine tek elden yönetilerek kurtarılacak Türkiye'nin önemli tatlı su kaynaklarından Eğirdir Gölü'nün kirlenmesini ve su kalitesini önlemek için bir yıl önce ku..
Alanyada su sporlarından elde edilen gelir köylere harcanıyor
Alanya'da su sporlarından elde edilen gelir köylere harcanıyor
Antalya'nın Alanya ilçesinde yaklaşık 30 yıl önce Avustralyalı bir turist tarafından başlatılan su sporları, Kırsal Alanı Geliştirme Projesi'ne katkı sağlıyor. Su sporlarından elde edilen gelir ise köylere hizmet olarak...
Denizli Müftülüğü Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutladı
Denizli Müftülüğü Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı kutladı
Denizli Müftülüğü tarafından Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Halk Eğitimi Merkezi'nde kutlama programı düzenlendi.
TBMM Başkanı Toptan: Anayasa Tartışmaları 'Olağan' Ankara - TBMM Başkanı Köksal Toptan, Daha Anayasa'nın Öngördüğü Yeter Sayıda İmza Taşıyan Teklif TBMM Başkanlığı'na Verilmemişken Sadece Ana..
Ölmüş Kişiler Adına Kredi Kartı Çıkarttılar
Ölmüş Kişiler Adına Kredi Kartı Çıkarttılar
Başkentte İnternet Ortamında Elde Ettikleri Bilgileri Kullanarak Ölmüş Kişiler Adına Kredi Kartı Çıkarttıkları ve Daha Sonra Bu Kartlarla Alışveriş Yaptıkları Tespit Edilen 4 Kişi Gözaltına Alındı.
Kırıkkalede İlk Göz Sağlığı Merkezi Hizmete Girdi
Kırıkkale'de İlk Göz Sağlığı Merkezi Hizmete Girdi
Kırıkkale'nin İlk ve Tek Göz Sağlığı Merkezi Olan İnal Göz Merkezi Hizmete Girdi.
En İyi İmamlara Teşekkür Belgesi 1-7 Ekim Tarihleri Arasında Kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası Nedeniyle, Denizli İl Müftülüğü Tarafından Halk Eğitim Merkezi'nde Düzenlenen Etkinlik..
Fox Program Müdürü Tüzün, Son Yolcuğuna Uğurlandı Beyin Kanaması Geçirmesinin Ardından Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybeden Fox Tv Program Planlama Müdürü Müzeyyen Tüzün, Gözyaşları İçind..
Sapanca'da "Isınan Ev" Korkutuyor Sakarya'nın Sapanca İlçesinde Oturdukları Evin Zemini ile Suyu Esrarengiz Şekilde Isınan Aile ve Komşuları Büyük Korku Yaşıyor.
Bursaspor Başkanı Ali Karasu, Yeniden Aday Olmayacağını Açıkladı Ursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu, 8 Ekim'de Yapılacak Olağanüstü Konrede Yeniden Aday Olmayacağını Açıkladı.
Dünya Gündemi - Öne Çıkanlar 17:30 ŞAM - Suriye, "İsrail saldırdı" iddialarını yalanladı
Sanatçı Sibel Canın onardığı okulun açılışı ertelendi
Sanatçı Sibel Can'ın onardığı okulun açılışı ertelendi
Ünlü ses sanatçısı Sibel Can'ın, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı'nın (TOÇEV) 'Yaşasın Okulumuz Kampanyası' dahilinde Van'ın Çatak ilçesi Atlıhan Köyü Büyükağaç Mezrası'nda onarımını yaptırdığı 2 derslikli, 2...
İzmir Büyükşehir yaşlı dayanışma merkezi kuruyor
İzmir Büyükşehir yaşlı dayanışma merkezi kuruyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi, 60 yaş ve üzeri kişilerin yaşam kalitesini artıracak bir merkez açmak için kolları sıvadı. Güzelyalı'da açılacak Güzelyalı Yaşlı Dayanışma Merkezi'nin yaşlıların sohbet edeceği, satranç ve...
Uşak'ta tarihi eser operasyonu Uşak'ta tarihi eser operasyonu yapan polis, çeşitli dönemlere ait 28 sikke ve çeşitli eserler ele geçirdi. Olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.
TBMM Başkanı Toptan: "Anayasa'nın tartışılacağı yer TBMM'dir" TBMM Başkanı Köksal Toptan, yeni Anayasa tartışmalarıyla ilgili olarak, "Kuşkusuz toplumsal sözleşme niteliğindeki böylesine önem..
Devrek semalarında dev Türk bayrağı dalgalanıyor
Devrek semalarında dev Türk bayrağı dalgalanıyor
Devrek Belediyesi tarafından yaptırılan 8x12 metre genişliğinde, 35 metre boyundaki Türk bayrağı, Halilbeyoğlu Köyü mevkiinde bulunan Erenler Tepesi'ne dikildi.
Dologh: Artık denizlerimizde Türk bayrağı açılacak
Dologh: Artık denizlerimizde Türk bayrağı açılacak
İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz (İMEAK) Bölgeleri Deniz Ticaret Odası(DTO) İzmir Şubesi'nin 31. olağan meclis toplantısı yapıldı. Şube Yönetim Kurulu Başkanı Geza Dologh, "Artık denizlerimizde Türk bayrağı...
Sani Konukoğlu Vakfı, 10 bin öğrenciyi giydiriyor
Sani Konukoğlu Vakfı, 10 bin öğrenciyi giydiriyor
Gaziantep'te, Sani Konukoğlu Vakfı tarafından 10 bin öğrenciye giyim yardımı yapılıyor. 90'a yakın okulda tespit edilen fakir öğrenciler Vakfa getirilerek tepeden tırnağa giydiriliyor.
Okuların yakacak yardımı 500 bin YTL Hatay İl Genel Meclisi toplantısında kışın Rus kömürünün yakılması tavsiye edilirken okullara 481 bin 800 YTL yakacak yardımı yapılacağı bildirildi
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10