8 Aralık 2007 Cumartesi Günü Haberleri

8 Aralık 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Baba ve ikiz oğlunun yönettiği hırsızlık çetesi çökertildi
Baba ve ikiz oğlunun yönettiği hırsızlık çetesi çökertildi
Eskişehir polisince, Afyonkarahisar ve Eskişehir'de eş zamanlı düzenlenen "Fare" isimli operasyonda 9 kişilik hırsızlık çetesi çökertildi. Şimdiye kadar 200 bin YTL'lik mal çalarak piyasa süren çeteyi yönetenin bir baba...
Muşlu öğretmenler istedi genel müdürlük gönderdi Köy okulundaki çocukların sportif aktivitelerde bulunması için Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne bir mail atarak malzeme talebinde bulunan öğ..
Pişmanlık Yasası Terörün Tırmanışını Sağlar
'Pişmanlık Yasası Terörün Tırmanışını Sağlar'
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, geçmişte uygulanan Pişmanlık Yasası'nın eve dönüş değil, dağa dönüş yasası olduğunu iddia etti.
Sadıkoğlu: ''İslamofobya Antisemitizm gibi suç sayılmalı'' İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği(İDSB) Başkanı Necmi Sadıkoğlu, özellikle batı dünyasında yayılmaya başlayan ''İslamof..
Bakan Çağlayan Konya'da Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Bir Ülkenin Borçsuz Olmaması Gibi Bir Durumun Söz Konusu Olamayacağını Belirterek, Önemli Olanın O Ülkenin Ekonomisinin O Borc..
Kurbanlık Hayvanlara Eziyet Erzurum Hayvan Pazarı'ndan Bugün İstanbul'a Nakledilen Kurbanlıkların Sopalarla ve Tekmelerle Vurularak Kamyonlara Yüklenmesi ve Yüklendikten Sonra Bir Kişinin de ..
Kuşları Yüzünden Dersten Kaçan Öğrenci İçin Okul Bahçesine Kafes Yaptırıldı Gaziantep'in Nizip İlçesinde Bulunan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Yibo) Yönetimi, Köyde Beslediği Kuşları Yüzünde..
8 Aralık İklim Değişikliğine Karşı Küresel Eylem Günü Faaliyetleri 8 Aralık 2007 İklim Değişikliğine Karşı Küresel Eylem Günü Kapsamında Çanakkale Çevre Platformu Sözcüsü Hicri Nalbant ile Ço..
Karadenizli Oto Kaporta Ustasının Büyük Marifeti Trabzon'da Oto Kaportacılığı Yapan Hüseyin Sezgin, Müşterilerinden Gelen Talepler Üzerine 4x4 Yük Taşıyan İş Makinesi İmal Ederken, Şimdiki He..
Türkiye Sirki Nefes Kesti Kütahya'nın Gediz İlçesinde Gösteri Yapan Türkiye Sirki Vatandaşları Heyecanlandırdı.
Altın Şemsiye Düşünce Kuruluşu Yılın Şahsiyeti Ödülünü Atilla Yayla Aldı Liberal Düşünce Topluluğu Yöentim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Atilla Yayla 2007 Altın Şemsiye Fikir Kuruluşları Ödül Kate..
Rum Gazeteci, AP'de KKTC Dışişleri Bakanı ve İtalyan Milletvekilleriyle Tartıştı Daha Önce KKTC Bayrağını "Gamalı Haç"a Benzeten Rum Gazeteci, AP Liberal Grup Üyesi Marco Cappato, İtalyan Par..
Karaciğer Naklinin 20'nci Yılı Törenle Kutlandı Türkiye'deki İlk Karaciğer Naklini 20 Yıl Önce Gerçekleştiren Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Haberal, O Günden Bugüne Önemli Baş..
SHP'li Demir: "Alevilere Dün Kefen Biçenler Bugün Elbise Biçiyor" SHP Genel Başkan Yardımcısı Bedri Demir, bütçe görüşmeleri sırasında dün "Alevi vatandaşlarımıza elbise biçiyoruz" şeklindeki..
Türk Telekom’da rota Siauliai maçına çevrildi Ligin 10. haftasında Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni farklı mağlup eden Türk Telekom galibiyet sayısının 9'a çıkartarak, zirvedeki yerini korudu.
Ceyhan Belediye’ye yeni ABD’li... Türkiye Bayanlar Basketbol Birinci Ligi'nde mücadele eden Ceyhan Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Alemdar Öztürk, ABD'li yeni bir oyuncu ile anlaştıklar..
Afganistada NATO Operasyonu: 15 ölü
Afganista'da NATO Operasyonu: 15 ölü
Afganistan'da NATO ve Afgan güçlerinin, Şubat'tan beri Taliban'ın elinde olan Musa Kale kasabasını ele geçirmek için düzenlediği operasyonda 1'i NATO askeri 15 kişi öldü.
Amerikan Helikopterleri, Türkiye-Irak Sınırında Alçak Uçuş Yaptı Zaho - Amerikan Savaş Helikopterleri, Türkiye-Kuzey Irak Sınırında Alçak Uçuş Yaptı. zaho Semalarında Uçan Amerikan Savaş Hel..
En Seksi Klibini Çekti! Emel Müftüoğlu, Yeşim Salkım'ın Klibinde Art Direktörlük Yaptı. Kızı Çağrı'nın Sözlüsü İse Klibin Yönetmenliğini Yaptı.Emel Müftüoğlu, Yeşim Salkım'ın Klibinde Art Direktörlük Yaptı. Kızı Çağrı'nın Sözlüsü İse Klibin Yönetmenliğini Yaptı.
Kyoto Protokolü'nün imzalanmasını isteyen çevreciler Kadıköy'de eylem yaptı ıÜüTürkiye'nin Kyoto Protokolü'nü imzalamasını isteyen çevreciler Kadıköy'de eylem düzenlendi. Eyleme katılanlar nü..
Düzeltme*****CHP'li Coşkuner, Bakan Çağlayan'a Isparta Deri OSB'nin arıtma ihalesini sordu**** Sayın abonemiz," CHP'li Coşkuner, Bakan Çağlayan'a Isparta Deri OSB'nin arıtma ihalesini sordu" ..
İran, Petrol Satışında Dolarla İşlem Yapmayı Bıraktı Tahran - Dünyanın Önde Gelen Petrol Üreticilerinden İran, Petrol Satışında Dolarla İşlem Yapmayı Tamamen Bıraktı. petrol Bakanı Gulam Hüse..
Yanan Alanları Bir Yıl İçinde Ağaçlandırıyoruz
'Yanan Alanları Bir Yıl İçinde Ağaçlandırıyoruz'
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu, ağaçlandırma konusunda Türkiye'nin Avrupa'da 1., dünyada 3. olduğunu söylerken, yanan 11 bin 500 hektar alanın 1 santimetresine bile tecavüz ettirmeyeceklerini söyledi.
YÖK Başkanı Teziç, Rektörlere Mektupla Veda Etti: Cumhuriyeti Koruma Görevinden Taviz Vermeyin Ankara - Görev Süresi Bugün Sona Erecek Olan YÖK Başkanı Profesör Dr. Erdoğan Teziç, Rektörlere ..
Başbakan'a 'Vergi ve Kayıtdışı' Brifingi Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Önceki Gün, Başbakanlık'ta, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Bakanlık Müsteşarı Hasan Basri Aktan ve Vergi Konsey..
Aski: Bundan Böyle Ankara'da Su Kesintisi Olmayacak Ankara - Başkentin Barajlarında 3 Aylık Su İhtiyacını Karşılayacak Kadar Su Biriktiğini Belirten Ankara Büyükşehir Belediyesi Aski Genel Mü..
Sivil Toplum Örgütleri, Anayasa Çalıştayı için Toplandı Ankara - TOBB'un Başını Çektiği ve Çok Sayıda Sivil Toplum Örgütünün Katıldığı Anayasa Platformu Girişimi'nin Ulusal Çalıştayı Başladı...
Onur Air, 4 Yılda 8 Milyon İç Hat Yolcusu Taşıdı İstanbul - Onur Air Aralık Ayı İçerisinde İç Hat Uçuşlarının 4'üncü Yıldönümünü Kutluyor. 9 Aralık 2003 Tarihinde "Uç Türkiye Uç" Sloganıyla ..
Vergi İadesi Kalkınca, Halk Fiş İstemeyi Bıraktı İstanbul - Vergi İadesi Uygulaması Kaldırılınca, Halkın Bir Bölümü Fiş İstemekten Vazgeçti. Alışveriş Yapan Nüfusun Yüzde 47'si İse Fiş Almaya..
Rumeli Türk Kültürü Ulusal Kongresi Başladı Samsun'da, "Mübadele ve Balkan Türk Kültürü Araştırmaları Ulusal Kongresi" 28 Bilim Adamının Katılımıyla Başladı.
Paf Derbisinde Galatasaray Yendi Profesyonelliğe Aday Futbolcular (Paf) Ligi'nde Yapılan Maçta Galatasaray Deplasmanda Fenerbahçe'yi 1-0 Yendi.
F-35'in Test Uçuşu Yapıldı Türkiye'nin de Üretiminde Yer Aldığı F-35 Joint Strike Fighter (Jsf)'ın Uçuş Testleri, Altı Aylık Aranın Ardından Başarıyla Gerçekleştirildi.
Alevi Öğrenciyi Dövdüğü İddia Edilen Öğretmen Açığa Alındı İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, İstanbul'da Bir Lisede Alevi Öğrenciyi Dövdüğü İddia Edilen Öğretmen Z.y Hakkındaki Soruşt..
'Türkiye'de Barzani'nin Ortak Olduğu Bir Şirket Yok' Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Barzani Soyadlı Kişilerin Türkiye'de Ortak Olduğu Bir Şirkete Rastlanmadığını Bildirdi.
Uras, Bakan Güler'e Ttk'daki Yolsuzluk İddialarını Sordu ÖDP Genel Başkanı Ufuk Uras, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Mehmet Hilmi Güler'e Türkiye Taşkömürü Kurumu'ndaki (TTK) yolsuzluk ve ..
Türk-iş Başkan Adayları Görev Dağılımlı Listelerini Açıkladı Türk-iş Başkan Adayları Türk-iş Genel Başkanı Salih Kılıç ile Tes-iş Genel Başkanı ve Türk-iş Genel Sekreteri Mustafa Kumlu Listel..
Karikatürlerle Mülteci Sorunu Karikatüristler ve Mizahçılar Derneği'nin (Kamider) "Mülteciler" konulu sergisi "10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü"nde CK Farabi Hotel'de açılacak.
İskandinavyadaki İş Kadını Sayısı Avrupa'dan Fazla İskandinav Ülkelerindeki İş Kadını Sayısının Avrupa'dakinden Fazla Olduğu Belirlendi. İskandinav Ülkeleri Şirketlerdeki Kadın Kotaları Konus..
Türkmenistan'ın 2010 Dünya Şampiyonası elemelerdeki maç takvimi belli oldu Türkmenistan'ın 2010 Dünya Şampiyonası Asya kıtası elemelerindeki maç takvimi belli oldu. Asya kıtası elemelerinde C..
Seçim öncesi anketlerde Kerimov önde Özbekistan'da 23 Aralık'ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde yapılan anketlerde adaylardan şimdiki Cumhurbaşkanı İslam Kerimov önde gidiyor
Başbakan Erdoğan, AB-Afrika zirvesine katıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Portekiz'in başkenti Lizbon'da düzenlenen 2. Avrupa Birliği-Afrika zirvesine katıldı. AB-Afrika zirvesi için dün L..
Hataylılar Başbakan Erdoğan'ı bekliyor Hatay'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve 5 bakanı ağırlamak için son hazırlıklar tamamlandı. Çeşitli açılışları yapmak üzere yarın saat 12.30'da Hatay..
Bolu'da TIR alt geçitte sıkıştı Bolu'da alt geçitte sıkışan tır, çekici ile çıkarıldı.
Sakaryaspor Kulüp Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu: "Futbolculara olan borçlarımızın yüzde 50'sini ödedik" Sakaryaspor Kulüp Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, futbolcularına olan borçlarının yüzde 50'sin..
Kick Boks organizasyonları ve televizyon dizisi boksa ilgiyi arttırdı K1 Kıck boks organizasyonları ve cuma günleri özel bir TV kanalında yayınlanan ve boks yapan bir gencin yaşantısını anlat..
AKTİSAD, Konyalı işadamlarını Avrasya ile tanıştırdı Konyalı işadamları 22 milyon kilometrelik bir coğrafyayı kaplayan, 350 milyonluk nüfus, 700 milyarlık ticaret hacmi ve 1 trilyon doların ü..
Ucuz Gıdanın Sonu Geldi
Ucuz Gıdanın Sonu Geldi
Economist Dergisi Tüm Dünyada Hızla Yükselen Gıda Fiyatlarını Mercek Altına Aldı. Sonuçlar Hiç İç Açıcı Değil...
Ankaraya Yeni Alışveriş Merkezi
Ankara'ya Yeni Alışveriş Merkezi
"Alışverişin Doğası" Temasıyla ve Farklı Mimarisi ile "Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi", Resmi Açılışını 10 Aralık Pazartesi Günü Gerçekleştirecek.
Kayıt Dışı Çalışan 10 Milyon Kişi Var
Kayıt Dışı Çalışan 10 Milyon Kişi Var
2006 Yılı Verilerine Göre 10 Milyon 655 Bin Kişinin Kayıt Dışı Çalıştığı, Bu Kişilerin Kayıt Altına Alınması Halinde Devletin Yaklaşık 17 Milyar YTL Sigorta Prim Geliri Elde Edebileceği Ortaya Çıktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10