7 Aralık 2007 Cuma Günü Haberleri

7 Aralık 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye Büyük Millet Meclisi Şiddet Komisyonu uzmanları Bayburt'a geldi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Şiddet Komisyonu Uzmanı ve Hayatboyu Eğitim Gelişim Derneği Başkanı Adem Solak, Ba..
Muşta rüşvet operasyonunda 24 kişi yakalandı
Muş'ta rüşvet operasyonunda 24 kişi yakalandı
Muş'un Varto ilçesinde, köylerde gezerek elektrik denetimi yapan TEDAŞ görevlilerinin de aralarında bulunduğu 24 kişi, rüşvet aldıkları gerekçesiyle yakalandı.
Barzani ile PKK'nın Farkı Yok MHP Genel Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakmakoğlu, Kürt Liderlere Yüklendi
KKTC Cumhurbaşkanı Talat: 'Adada iki halk arasındaki ayrım giderek derinleşiyor'
KKTC Cumhurbaşkanı Talat: "Ada'da iki halk arasındaki ayrım giderek derinleşiyor"
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, petrol zengini ülkelerden sonra belki de dünyanın en fazla silahlanan ülkesinin Güney Kıbrıs olduğunu belirterek, Ada'da iki halk arasındaki...
Türk-alman Üniversitesi İçin Anlaşma İmzalandı Dışişleri Bakanlığı, Türk-Alman Üniversitesi'nin kurulmasına dair anlaşmanın imzalandığını açıkladı. Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı aç..
Yeniyıla Özel Mekanlarda Girin! İstanbul'un En Özel Mekanları, Birbirinden İlginç Showlar ve Özel Sürprizlerle Yeni Yılı Karşılamaya Hazırlanıyor.. İşte En Özel Mekanlar ve Yılbaşı Etkinlikl..İstanbul'un En Özel Mekanları, Birbirinden İlginç Showlar ve Özel Sürprizlerle Yeni Yılı Karşılamaya Hazırlanıyor.. İşte En Özel Mekanlar ve Yılbaşı Etkinlikleri!
Nickole Kidman Artık Ölümsüz! Madam Tussauds Dün Nicole Kidman Balmumu Figürünün Örtüsünü Kaldırdı.Madam Tussauds Dün Nicole Kidman Balmumu Figürünün Örtüsünü Kaldırdı.
Kastamonu Ziraat Odasının Yeni Binası Hizmete Açıldı
Kastamonu Ziraat Odası'nın Yeni Binası Hizmete Açıldı
Kastamonu Ziraat Odası'nın Yeni Binasının Açılışına Katılan Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Her Platformda Çiftçilerin Yanında Olduklarını Söyledi.
"Seyrüsefer ve Uçuş Emniyeti Cihazlarının Tanıtımı" Brifingi Devlet Hava Meydanları İşletmesi (Dhmi) Genel Müdür Vekili Orhan Birdal, Ils Sisteminin Maliyetinin 1-1.5 Milyon Dolar Olduğunu Be..
Borsa, ikinci seansın başlarında satıcılı seyrediyor İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansın başlarında satıcılı seyrediyor. Bileşik Endeks, 157 puanlık ka..
İTO kasım ayında 60 şikayeti tüketici lehine sonuçlandırdı İstanbul Ticaret Odası (İTO) Tüketici Şikayetleri Bürosu'na ekim ayında gelen 118 başvurunun 60'ı tüketici lehine sonuçlandırıldı.
TMSF yarın tablo müzayedesi düzenleyecek Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 432 adet, 74 parçadan oluşan tablo, altın, kitap ve posterleri yarın satışa çıkaracak. T.İmar Bankası T.A.Ş.'ye..
Tofaş, üretim denetlemelerinden büyük başarı ile geçti
Tofaş, üretim denetlemelerinden büyük başarı ile geçti
Türkiye'nin en büyük otomobil fabrikalarından olan Tofaş'a, "WCM- Dünya Çapında Üretim" denetimleri sonucunda Fiat fabrikaları arasında en yüksek puanı almayı başardı.
Türkiye Mimarlar Odası Mardin Şube Başkanı Altındağ güven tazeledi Türkiye Mimarlar Odası Mardin Şube Başkanlığı'nın 5`nci olağan genel kurulu sonucunda Yılmaz Altındağ yeniden başkan seçildi..
DTP'li Aysel Tuğluk'un Dokunulmazlık Fezlekesi Meclis'te DTP Diyarbakır Milletvekili Aysel Tuğluk'un dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezleke Başbakanlık tarafından TBMM Başkanlığına ..
KOSGEB'in istihdamı artırma projesinden en çok Samsun faydalandı Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO), Samsun'da üretim yapan sanayici ve işadamlarının, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştir..
Dışişleri: APdeki Kürt Konferansı Çizgiyi Aştı
Dışişleri: AP'deki Kürt Konferansı Çizgiyi Aştı
Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Parlamentosu'nda Düzenlenen 'Kürt Konferansı'na Interpol Kırmızı Bülteniyle Aranan Şahısların Katılmasına İmkan Sağlandığını Belirtti.
Hizbullah'ın Ölüm Timi Tetikçisi Yakalandı Hizbullah'ın ölüm timinde yer alan tetikçi Kemal Kızar yakalandı. Türk Hizbullah'ı üyesi Kemal Kızar, Almanya'da geçen hafta yakalandı.
Teziç'ten Gül'e Veda Ziyareti YÖK Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e veda ziyaretinde bulundu. YÖK Başkanı Prof. Dr. Teziç, Cumhurbaşkanı Gül'e veda ziyaretinde bu..
"1. Medeniyetler İttifakı Forumu" Madrid'te Gerçekleşecek Türkiye ve İspanya'nın Öncülük Yaptıkları "Medeniyetler İttifakı" Girişimi Çerçevesindeki "1. Medeniyetler İttifakı Forumu", 15-16 T..
Türk-Türkmen İlişkileri Daha da Geliştirilecek
'Türk-Türkmen İlişkileri Daha da Geliştirilecek'
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi ziyarette bulunduğu Türkmenistan'dan dönüşünde, 'Önümüzdeki dönem Türk-Türkmen ilişkileri, daha da geliştirilecektir' dedi.
Tff 1. Lig Samsunspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Başgöl, İlk Yarıyı 26 Puanla Kapatmak İstediklerini Söyledi.
ELGİAD, Avrasya zirvesinden ümitli döndü
ELGİAD, Avrasya zirvesinden ümitli döndü
Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) tarafından düzenlenen 2. Avrasya Dış Ticaret Zirvesi Programına katılan Elazığ Genç İş Adamları Derneği (ELGİAD) umutlu döndü. 12 ülkeden 500 işadamının...
Giresun Ticaret Borsası Giresun Ticaret Borsası'nda, Tombul Kabuklu Fındık en düşük 4,70 YTL'den İşlem gördü. Borsada işlem gören diğer ürünlerin fiyatları ise şöyle:
Egeli işadamları Avrasya ile buluştu
Ege'li işadamları Avrasya ile buluştu
Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu(TUSKON) tarafından İstanbul'da düzenlenen Türkiye-Avrasya Dış Ticaret Köprüsü programına katılmak üzere Türkiye'de bulunan Avrasya'lı 12 ülkeden 400 işadamı Ege ve Batı...
Adanada Cono Aşireti Mensubu Ailelerin Kavgası Kanlı Bitti
Adana'da Cono Aşireti Mensubu Ailelerin Kavgası Kanlı Bitti
Adana'da Cono Aşireti'ne Mensup İki Aile Arasında Kız Meselesi Yüzünden Çıkan Silahlı, Taşlı, Sopalı Kavgada 3'ü Silahla Olmak Üzere Çok Sayıda Kişi Yaralandı.
Antalya'da Suç Örgütü Operasyonu Antalya Emniyet Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen 'Toros' İsimli Operasyonda, Çıkar Amaçlı Suç Örgütü Kurdukları İddiasıyla 10 Kişi Gözaltına Alındı.
Greenpeace Üyeleri Bu Kez Lizbon'da Sahneye Çıktı Portekiz'in Başkenti Lizbon, Yarın Başlayacak ve 2 Gün Sürecek Avrupa Birliği-afrika Birliği Zirvesi Öncesi Greenpeace Üyelerinin Eylemine Sa..
Dünya Angelina'yı İstiyor! Filipinler'de, 1960'lı Yıllardan Bu Yana Aşırı Solcu ve Aşırı Dincilerle Ordu Arasındaki Çatışmalarda Tahminen 160 Bin Kişi Öldü, 2 Milyon Kişi İse Yerlerinden Oldu..Filipinler'de, 1960'lı Yıllardan Bu Yana Aşırı Solcu ve Aşırı Dincilerle Ordu Arasındaki Çatışmalarda Tahminen 160 Bin Kişi Öldü, 2 Milyon Kişi İse Yerlerinden Oldu.
Bakan Çağlayan: "Mersin'de Barzani Adına Kayıtlı Şirket Yok" Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Türkiye genelinde ve Mersin Serbest Bölgesi'nde Mesut Barzani'nin ve Barzani soyadlı kişi..
Cumhurbaşkanı Gül Hanuka Bayramını Kutladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Musevilerin Hanuka Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Gül, mesajında Türk Musevi toplumunun Hanuka Bayramı..
Man: "Taşınmıyoruz, 20 Milyon Euro'luk Yatırım Yapacağız" Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan ile Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Man Otobüs Firmasını Ziyaret Etti. Çağlayan..
Çalınan Araçları 4 Yıl Sonra Bulundu
Çalınan Araçları 4 Yıl Sonra Bulundu
Adana'da, 4 Yıl Önce Emekli İkramiyesi ile Aldıkları Araçları Evlerinin Önünden Çalınan Zübeyde-mustafa Kuçin Çifti Umutlarını Yitirdikleri Anda, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği...
Sahte Altın Dolandırıcılarına Suçüstü
Sahte Altın Dolandırıcılarına Suçüstü
Manisa'nın Salihli İlçesinde, Sattıkları Sahte Altınla 1 Kişiyi Dolandıran 4 Şahıs Jandarma Tarafından Yakalandı.
Tramvay Yolunda Otomobil Çarptı
Tramvay Yolunda Otomobil Çarptı
Antalya'da Şehir Merkezinde Bir Arkadaşı ile Birlikte Gezintiye Çıkan 18 Yaşındaki Genç Kıza Tramvay Yolunda İlerleyen Bir Otomobil Çarptı. Kazada Ayağı Ezilen Genç Kız Hastaneye Kaldırılarak Tedavi Altına Alındı.
Karasu'da Gizli Silah İmalathanesine Baskın Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Ekiplerinin Karasu İlçesi Darıçayırı Beldesinde Bir Eve Düzenlendiği Operasyonda, Bir Silah İmalathanesi Ortaya Çık..
Bakan Başeskioğludan Destek Sözü
Bakan Başeskioğlu'dan Destek Sözü
Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Dünya Ampute Futbol Şampiyonası'nda 3. Olan Ampute Milli Takımı'nı Makamında Kabul Etti.
Yenilen Futbolcularına Çöp Toplattı
Yenilen Futbolcularına Çöp Toplattı
Tff Üçüncü Lig 1. Grup Takımlarından Batman Belediyespor'da Teknik Direktör Hayrettin Aktan, Malatya Belediyespor'a 5-1 Yenilen Futbolcularına Çöp Toplattı.
Cumhuriyet Savcısı, Kürşat Yılmaz için 257,5 Yıla Kadar Hapis Cezası İstedi İstanbul - Cumhuriyet Savcısı Savaş Kırbaş, Kürşat Yılmaz, İşadamı Korkmaz Yiğit, İbrahim Tatlıses, Manken Tuğba Öz..
Valilikten DTP'nin Pazar Günü için Planladığı İstanbul Mitingine İzin Çıkmadı İstanbul - İstanbul Valiliği'nin, Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) 9 Aralık Pazar Günü Şişli Çağlayan Meydanı'..
Ünlülerin Çoğu Alkolik Terapi Yaparak Alkolü Bırakan Tiyatro Sanatçısı Yalçın Menteş'ten Olay Açıklamalar.
Bekar Erkeklere 'bilinç' Eğitimi Bakan Çubukçu'dan İtiraf: Bugüne Kadar Hep Kadınlara Yöneldik Şimdi Sıra Erkeklerde...
Mesut Barzani Erbil'de Vurulduğu ve İki PKK'lıyı Teslim Etmek için Avrupa'ya Gittiği İddia Edilen Barzani Ülkesine Döndü
Mehmetçik irak Topraklarında devriyede K.irak'ta Bulunan Türk Birliklerinde Zırhlı Araç Trafiği de Dikkat Çekiyor...
Bugüne Kadar Kaç Kişi Dağdan 'eve Döndü'? Bakan Çiçek, 'Pişmanlık Yasasından Yararlananların Sayısının Açıkladı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10