6 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

6 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstediğin Numaraya Göre Milli Piyango Bileti Bilyoner.com'un Uyguladığı Sistemle Arzu Eden Herkes, Milli Piyango Biletini İstediği Numaraya Göre Satın Alabilecek.
İso Başkanı Küçük'ten Hükümete Çağrı İstanbul Sanayi Odası (İso) Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük, "22 Çeyrektir Aralıksız Devam Eden Büyümenin Arkasında Sanayimiz, Türk Sanayisi Vardır. Ön..
Borsa'da sektörel endekslerin değişim oranları İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) sektörel endekslerin önceki seans kapanış, 2. seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri il..
Bursa'da Hırsızlık İçin Büyük Temizlik Operasyonu Bursa'da, Hırsızlık, Yankesicilik ve Kapkaç Olaylarında Çocuklarını Kullandıkları İddia Edilen Roman Vatandaşlara Yönelik Geniş Kapsamlı 'Son..
DTP Erzincan İl Başkanı Bektaşoğlu, Terör Örgütü Üyesi Olmak Suçundan 7.5 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı Demokratik Toplum Partisi (DTP) Erzincan İl Başkanı Hüseyin Bektaşoğlu, Çatışmada Öldü..
Bu Kez Koyunlar Isaf Kurbanı Afganistan'daki Uluslararası Barış Gücü Askerlerinin Eğitim Atışları Sırasında Yaklaşık 100 Koyunun Mermilere Hedef Olarak Telef Olduğu Bildirildi.
Antalya Tahtalı Dağı'nda Film Çekilecek Kemer Tahtalı Dağı 2008 Mayıs Ayında Sinemalarda Gösterime Girecek Bir Filme Ev Sahipliği Yapacak.
Basın Konseyi, Gazeteci Rombopulos'a Yapılan Saldırıyı Kınadı Basın Konseyi 2. Başkanı Doğan Heper, Yunan Mega Tv'nin İstanbul Muhabiri ve İstanbul'da Rumca Yayınlanan İho Gazetesinin Genel Y..
2. Ordu Komutanı'ndan Terör Açıklaması 2. Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, 14 Teröristin Daha Etkisiz Hale Getirildiğini Belirterek, "Şehitlerimizin Kanı Yerde Kalmadı. Teslim Olmayan Her..
Galatasarayda Havuz Problemi
Galatasaray'da Havuz Problemi
Galatasaray'ın Sutopu Branşında Son Dönemde Yaşanan Tartışma ve Çekişmeler Devam Ederken, Sarı-kırmızılı Kulübün Eski Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çağlar, Sutopu Şubesi Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Vedat İrdelp'i...
Akrabagiller Okulu Muş Merkeze Bağlı Beşparmak Köyü İlköğretim Okulu'nda Eğitim- Öğretim Gören 38 Öğrenciden 3 Öğrenci 'Yenilmez', 2 Öğrenci 'Gümüş', 33 Öğrenci İse 'Yüzgüllü' Soyadını Taşıyo..
Hedef 2020 Olimpiyatları
Hedef 2020 Olimpiyatları
Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Her İşe Karışan, Her Şeyi Ben Yaparım Diyen, Kıskanç Bir Anlayışı Bırakarak, İyi Bir Koordinatör Olduklarını Söyledi.
Darp edilen Yunan gazeteci, emniyette ifade verdikten sonra olay yerinde yaşadıklarını anlattı
Darp edilen Yunan gazeteci, emniyette ifade verdikten sonra olay yerinde yaşadıklarını anlattı
Beyoğlu'nda dün akşam saatlerinde iki kişinin saldırısı sonucu darp edilen Yunan gazeteci Andreas Rombopulos, Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdikten sonra olay yerinde gazetecilere bilgi verdi. Rombopulos,...
Malki davasında Evcil'in avukatının heyet değişikliği talebi mahkemeden döndü Musevi asıllı işadamı Nesim Malki'nin 28 Kasım 1995'te öldürülmesiyle ilgili davanın görülmesine Bursa 2. Ağır Ce..
Polis Memurunun Otomobilini Çaldılar Eskişehir'de, Bir Polis Memuruna Ait Park Halindeki Otomobil Çalındı.
Bakan Hüseyin Çelik: "Kendine 'ulusalcı' diyenler Türkiye'yi içe kapatıyor" Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Türkiye'de kendine 'ulusalcı' diyen bir takım insanların Türkiye'yi içe kapatma ..
Buruciye Şiir Akşamları Programı Pazar Günü Yapılacak Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sivas Belediyesi, Hayat Ağacı Derneği, Sultanşehir Kültür ve Sanat Derneği ve Buruciye Yayınları İşbirliği il..
Cerrahpaşadaki hematoloji ünitesi, hayırseverlerin katkısıyla modernleştirildi
Cerrahpaşa'daki hematoloji ünitesi, hayırseverlerin katkısıyla modernleştirildi
ıÜüİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Nefroloji Bilim Dalı'nın modernize edilen Hemodiyaliz Ünitesi törenle hizmete açıldı.
Bask Genel Başkanı Reul Akay Sivas'ta Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (Bask) Genel Başkanı Resul Akay, 208 Yılı Bütçesini Eleştirdi.
Sarp sınır kapısında modernizasyon çalışmaları bu ay içinde başlıyor
Sarp sınır kapısında modernizasyon çalışmaları bu ay içinde başlıyor
Artvin Valisi Cengiz Aydoğdu, Sarp Sınır Kapısı'nın modernizasyonu için çalışmalara bu ayın içinde başlanacağını açıkladı.
Teziç: Sarsıcı Görüşler de Üniversitelerde Dile Getirilmeli YÖK Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç, 'Toplumun Değer Yargılarını Sarsıcı Nitelikteki Görüşlerin de Üniversitelerde Dile Getirilmesi..
Sivas Barosu, Tebligat Hukuku Konulu Konferans Düzenleyecek Sivas Baro Başkanı Mustafa Coşkun, Tebligat Hukuku' Konulu Konferans Düzenleyeceklerini Bildirdi.
Pozantı'da okullar tatil edildi Adana'nın Pozantı ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilçe merkezindeki ve köylerdeki okullar cuma günü tatil edildi.
Borsa 56.186,89 Puandan Kapandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 465,22 Puan Artarak 56.186,89 Puandan Kapandı.
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,1800 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7230 YTL Oldu.
Sharp Türkiyede Enkay ile İşbirliğine Gidiyor
Sharp Türkiye'de Enkay ile İşbirliğine Gidiyor
Dünyanın Önde Gelen Beyaz Eşya ve Ev Elektroniği Markalarının Türkiye Temsilcisi Enkay Group, Japonya'nın Elektronik Devi Sharp'ın Türkiye Distribütörü Oldu.
"Mey Rakıyı Dünya Markası Yapmayı Hedefliyoruz" Mey İçki, Rakıyı Çinlilere Sevdirebilmek İçin Yeşil Çayın Tadını Kullanmayı Hedefliyor.
Tüsiad'dan Hindistan Konferansı Tüsiad, Son Yıllarda Küresel Rekabette Adından Söz Ettiren ve İnşaat Sektörüne 495 Milyar Dolarlık Yatırım Öngören Yükselen Ekonomilerden Hindistan'ı Mercek Al..
Sabah-atvnin Satışına Onay
Sabah-atv'nin Satışına Onay
Fon Kurulu Atv-sabah İhalesini Onayladı. Gözler Şimdi RTÜK ve Rekabet Kurumu'na Çevrildi.
2008de Önemli Kırılmalar Yaşanabilir
2008'de Önemli Kırılmalar Yaşanabilir
Merrill Lynch Global Araştırma Bölümü Tarafından Hazırlanan "2008: The Global Macro Year Ahead" Adlı Raporunda, 2008'in, Pek Çok Ülkede Hızla Değişen Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (Gsyih) Oranları ile Birlikte, Kırılma...
Bankacılık Sektörü "Kriz" Kaygısından Uzak Citibank Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Steve Bideshi, Türkiye'de Bir Likidite Sıkışıklığı Yaşanmadığı Gibi, Yurt Dışı Kaynaklı Portföy Yatırımların..
Chavez Referandumu Gerçekten Kaybetti mi Venezüela Devlet Başkanı Hugo Chavez'in "Anayasal Diktatörlük" Hevesi, Kılpayıyla Halk Oyuna Takıldı; Ama Bu Noktada Sezar'ın Hakkını Sezar'a Vermek v..
Erzurumlu Çilek Üreticileri Sertifikalarını Aldı...
Erzurumlu Çilek Üreticileri Sertifikalarını Aldı...
Erzurum Çileğini Tanıtmak Amaçlı Gerçekleştirilen Proje Kapsamında Erzurumlu Çilek Yetiştiricilerine Sertifikaları Düzenlenen Tören Eşliğinde Verildi. Törende Konuşma Yapan Vali Celalettin "Bu ve Benzeri Tanıtımlarda...
Altınova Mezarlığı Yenileniyor
Altınova Mezarlığı Yenileniyor
Balıkesir'in Ayvalık İlçesine Bağlı Turistik Altınova Beldesinin Mezarlığına Çevre Düzenlemesi Yapılıyor.
Altepeden Alışveriş Merkezlerine Tepki
Altepe'den Alışveriş Merkezlerine Tepki
Bursa'nın Her Tarafına Alışveriş Merkezi Yapıldığını Söyleyen Osmangazi Belediye Başkanı Recep Altepe, Paranın Gündüz Toplanıp, Gece Şehir Dışına Çıkmaması İçin Çarşının Bütününü Güzelleştirmeye Çalıştıklarını Belirtti.
Validen Kitap Kurdu Vatandaşa Ziyaret Elazığ Valisi Muammer Muşmal, Kitap Kurdu Vatandaşı Evinde Ziyaret Etti.
Diyarbakır Vali Yardımcısı Aydın'dan Başarılı Tekvandocuya Ödül Fransa'da Yapılan Uluslararası Tekvando Turnuvası'nda Üçüncü Olan Diyarbakırsporlu Tekvandocu Ozan Berkem Bindak, Vali Yardımcı..
TMSF, Çalık'ın Teklifini Onayladı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İhale Şartnamesi Gereği Gerekli İzinleri Temin Amacıyla Atv- Sabah Ticari ve İktisadi Bütünlüğü İhale Sonucunu Radyo v..
Küresel Rekabette Yeni Bir Güç: Hindistan Dünyanın En Hızlı Büyüyen Ekonomik Güçlerinden Biri Haline Gelen Hindistan, Sabancı Center'da Düzenlenen Konferansta Çeşitli Boyutlarıyla Masaya Yatı..
Prof. Dr. Öktem'in Öldüğü Kazaya Karışan Kamyon Sürücüsü Tutuklandı Ünlü Heykeltıraş Prof. Dr. Tankut Öktem'in Ölümüne Neden Olan Trafik Kazasında Sağ Şeritte Geri Geri Gittiği İddia Edilen K..
Başbakan Erdoğan'dan Karamanlis'e Başsağlığı Telefonu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan'a Ait Bir F-16 Savaş Uçağının Limni Adası Açıklarında Düşmesi Sonucu Bir Pilotun Hayatını Kaybe..
Başbakan Erdoğan, Musevilerin Hanuka Bayramı'nı Kutladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Musevi Vatandaşların Hanuka Bayramı'nı Kutladı.
Dışişleri Bakanı Ali Babacan Brüksel'e Gitti Dışişleri Bakanı ve Baş Müzakereci Ali Babacan, "PKK Bir Terör Örgütüdür, PKK Kürt Vatandaşlarımızın Temsilcisi Gibi Gösterilmek İsteniyor. Avrupa..
İşitme engelli milli kayakçılar Palandökende güç depoluyor
İşitme engelli milli kayakçılar Palandöken'de güç depoluyor
Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Kayak ve Snowboard Milli Takımı Erzurum Palandöken Kayak Merkezi'nde güç geliştirme kampına girdi.
Kedinin Şemsiyesi Kocaeli'de, Yağmurdan Korunmak İçin Bulduğu Bir Şemsiyenin Altına Sığınan Kedi Görenleri Şaşırttı.
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu: Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin, Cumhuriyet'in 100. Yılına Su Sıkıntısı Çekmeden Gireceğinin Sözünü Verdi. Eroğlu, Yapacakları Projelerle İlk Ad..
Gaziantep'te Uçak Seferleri İptal Gaziantep'te Yoğun Sis Sebebiyle Uçak Seferleri İptal Edildi.
Yüzde 10u tedavi edilebilen bel ağrıları parayı çok seviyor
Yüzde 10'u tedavi edilebilen bel ağrıları parayı çok seviyor
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Birol Gülman, insanlarda görülen bel ağrılarının yüzde 90'ının teşhis edilemediğini söyledi. Bel ağrılarının çocukluk...
Kompoziyon Birincisi Başörtülü Tevhide, Ödül Olarak Umre'ye Gönderilecek İkram Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özkaymaz, 24 Kasım'da Başörtülü Olduğu Gerekçesiyle Kürsüden İndirilen Tevhi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10