5 Aralık 2007 Çarşamba Günü Haberleri

5 Aralık 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
% 47'yi Ekonomide Başarı ile Aldık Ekonomide Son 5 Yılda Sağlanan Başarının 22 Temmuz Seçimlerinde Yüzde 47 Oyu Getirdiğini İma Eden Başbakan Erdoğan, CHP Lideri Deniz Baykal"ın Eleştirilerin..
Sabah-Atv'ye Tek Teklif Çalık'tan, İhale Bugün TMSF"nin Sabah-Atv Satışı için Açılan İhaleye Sadece Çalık Grubu Teklif Verdi. Yapılan Açıklamaya Göre İhale Bugün Saat 11.00"de Yapılacak. Tasa..
Borsada % 2,79 Artış İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 981,52 Puan Artarak 55.521,18 Puandan Kapandı. Böylece Endeks 14 Kasım"dan Sonra İlk Kez 55.00..
Sabah-Atv İhalesi Yapıldı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu"nun (TMSF), Sabah-Atv"nin Satışı için Düzenlediği İhalede Tek Katılımcı Olan Çalık Grubu Şirketlerinden Turkuaz Radyo Televizyon 1 Mil..
Kazalarda Polis Beklemek Yok! 1 Nisan 2008'den İtibaren Hasarlı Kazalarda; Taraflar Sorunu Sigorta Şirketleri Aracılığı ile Çözecek
Babaya Son Bakış Şırnak'ta Şehit Olan Yüzbaşı Sinan Eroğlu Toprağa Verildi. Şehit Olan Babalarını 4 Aydır Görmeyen 1 Yaşındaki İkizler Bade ve Kahraman'ı Tabutun Başında Görenler Gözyaşına Bo..
Fenerbahçe'de derbi mesaisi Fenerbahçe, cumartesi günü Galatasaray ile oynayacağı derbinin hazırlıklarını basına kapalı yaptığı antrenmanla devam ediyor.
15 Yıl Önce Çaldığı Teyplerin Parasını Göndererek Helallik İstedi
15 Yıl Önce Çaldığı Teyplerin Parasını Göndererek Helallik İstedi
Kırıkkale'de 1992 Yılında Çeşitli Semtlerde 4 Otomobilin Camlarını Kırarak Teyplerini Çalan Hırsız, Emniyet Müdürü Salim Akça'ya Mektup ve İçinde 400 Euro Göndererek Helallik İstedi.
Greenpeace'ten "Çalar Saatli" Çevre Eylemi İklim Değişikliğine Karşı Eylem Yapan Greenpeace Üyeleri, Çalar Saatlerini 8 Aralık Saat 12.00'ye Kurarak Kyoto Sözleşmesi'nin İmzalanmasını İstedi.
Türkiye'nin En Karizmatik Babaları! İşte Türkiye'nin En Karizmatik ve Sempatik Babaları!İşte Türkiye'nin En Karizmatik ve Sempatik Babaları!
Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı Sona Erdi Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı Sona Erdi.
Benzin Fiyatlarında İndirim 95 Oktan Kurşunsuz Benzinin Pompa Fiyatında 4 Ykr İndirim Yapıldı.
Google'dan İphone İçin Tümleşik Hizmet Dünyanın En Yaygın İnternet Arama Motoru Google, Apple Şirketinin "İphone" Marka Cep Telefonlarında Kullanılacak Yeni Tümleşik Hizmet Uygulamasını Yakın..
Japonya ile "Rüşvet" Güvenceli Anlaşma Dışişleri Komisyonu'nda Kabul Edildi Geçen Yasama Döneminde, "Rüşvet" Alınmayacağı Konusunda Japonya'ya Güvence Veren Hükümler Bulunması Nedeniyle Dışiş..
Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplandı Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısı sona erdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan toplantı, yaklaşık 4 buçuk saat sürdü. Toplantıda..
Çalışma Bakanı Çelik, Pazarcılar Federasyonunu Kabul Etti
Çalışma Bakanı Çelik, Pazarcılar Federasyonu'nu Kabul Etti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bağ-kur Emeklilerinin İşyeri Açmaları Halinde Maaşlarından Yapılan Kesintinin Yüzde 13-15 Civarında Olacağını Söyledi.
Özel İdarenin Yatırım Programı Netleşti
Özel İdarenin Yatırım Programı Netleşti
Geçtiğimiz Hafta İl Genel Meclisi'nde Onaylanan Özel İdarenin 74 Milyon YTL'lik 2008 Bütçesindeki Yatırım Programı Netleşti.
Işık Dershanesi Anafen Şubesi tarafından 6 ve 7. sınıf öğrencilerine motivasyon semineri düzenledi
Işık Dershanesi Anafen Şubesi tarafından 6 ve 7. sınıf öğrencilerine motivasyon semineri düzenledi
Adana'nın Ceyhan ilçesinde, Işık Dershanesi Anafen Şubesi tarafından 6 ve 7. sınıf öğrencilerine motivasyon semineri düzenledi.
İran'ın Nükleer Programı İran Petrol Bakanı Gholam Hüseyin Nozari, ABD İstihbaratının İran'ın Nükleer Silah Elde Etme Düşüncesinde Olmadığını Açıklamasından Sonra ABD'nin İran'a Karşı Yaptırı..
Mersin'de akaryakıt operasyonunda gözaltı sayısı 7'ye yükseldi Mersin'de yapılan akaryakıt operasyonunda gözaltına alınanların sayısı 7'ye yükseldi.
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplantısı Sona Erdi Ankara - Terörle Mücadele Yüksek Kurulunun Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek Başkanlığında Yaptığı Toplantı Sona Erdi. başb..
Vodafone: Numara Taşınabilirliğinde Danıştay'ın Kararı, Memnuniyet Verici İstanbul - Vodafone Türkiye, Danıştay 13. Dairesi'nin, Numara Taşınabilirliği Yönetmeliğinin Yürütmesinin Durdurulmas..
TBMM'de Bütçe Görüşmeleri: AKP'li İncekara ile MHP'li Şandır'ın, "Terbiyesiz" Tartışması TBMM Genel Kurulu AKP İstanbul Milletvekili Halide İncekara'nın, CHP ve MHP'ye Yönelik Sözleri Nedeniy..
Tmyk'da "Suçluların İadesi" Görüşüldü Terörle Mücadele Yüksek Kurulu toplantısında, yurt dışındaki terör suçlularının Türkiye'ye iadesi konusunda karşılaşılan sorunların masaya yatırıldığı bi..
Cenk Akyol: "Büyük camiaya geldiğim için mutluyum" Galatasaray Cafe Crown takımının yeni transferi Cenk Akyol, büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu söyledi.
Hatay'daki Teknenin Alabora Olması Hatay'ın Dörtyol İlçesinde Kaybolan Balıkçılardan Cesedine Ulaşılan 2 Kişinin Emekli Bankacı Yılmaz Eraldemir ve Emekli Mühendis Hayri Tüzün Olduğu Anlaşıld..
Dışişleri Bakanı Babacan, Batı Trakyalı Türklerle bir araya geldi Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Yunanistan'ın başkenti Atina'daki temaslarının ardından Batı Trakya'ya geçti. Babacan, burada s..
Rusya'da Seçimlerin Ardından Rusya Liberal Demokrat Patisi'nin Lideri Vladimir Jirinovski, 2 Aralık'ta Yapılan Duma Seçimlerini Rus Seçmenlere Karşı Siyasi Tecavüz Olarak Değerlendirirken, Pu..
"Terörle Mücadele Kararlılıkla Devam Ediyor" Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Toplantısında, Terörle Mücadelede, Devletin Tüm Kurumlarının Çalışmalarını İş Birliği Anlayışı İçerisinde ve Kararl..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, İlave Önlemleri Görüştü Hükümetin Sınır Ötesi Operasyon Konusunda Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) Yetki Vermesinin Ardından İlk Kez Toplanan Terörle Mücadele ..
Milletvekili Tunçtan Baykala: 'Yargı üzerinden siyaset yapma'
Milletvekili Tunç'tan Baykal'a: "Yargı üzerinden siyaset yapma"
Hakimler ve Savcılar Kanunu'nda değişiklik yapan teklifin sahibi AK Parti Bartın Milletvekili Avukat Yılmaz Tunç, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın yargı üzerinden siyaset yaparak, yargıyı yıprattığını ve bu siyasetin...
İran: ABD Yaptırımları Bir Kenara Bırakmalı İran Petrol Bakanı Gulam Hüseyin Nozari, Amerikan İstihbaratının Yeni Yayımladığı Raporundan Sonra İran'a Yönelik Yaptırımları Bir Kenara Bırakması..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu’nda terörle mücadele kararlılığı vurgulandı Terörle Mücadele Yüksek Kurulu (TMYK), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Bakanlar Kurulu tarafından sınır ötesi harekat ko..
Sri Lanka'da Yolcu Otobüsüne Saldırı: 15 Ölü Sri Lanka'da Bir Yolcu Otobüsüne Düzenlenen Bombalı Saldırıda 15 Kişinin Öldüğü, 40'ının Yaralandığı Bildirildi.
Sibel'den Sürpriz Nikah Müzisyen Sibel Bilgiç, Az Sonra Ekonomi Doktoru Ulvi Süvarioğlu ile Hayatını Birleştiriyor..Müzisyen Sibel Bilgiç, Az Sonra Ekonomi Doktoru Ulvi Süvarioğlu ile Hayatını Birleştiriyor..
Kamu-sen İl Temsilciliği Kadın Komisyonu Kadına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilmesinin 73. Yılını Değerlendirdi
Kamu-sen İl Temsilciliği Kadın Komisyonu Kadına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilmesinin 73. Yılını Değerlendirdi
Türkiye Kamu-sen Aydın İl Temsilciliği Kadın Kolları Komisyonu Düzenlediği Basın Toplantısı ile 5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Tanınmasının 73. Yılını Değerlendirdi. Kamu-sen Aydın İl Temsilciliği Kadın...
Karabükte Esnafın Yeni Umudu TOKİ Binaları
Karabük'te Esnafın Yeni Umudu TOKİ Binaları
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Karabük Belediyesi İş Birliğinde Yaptırılan TOKİ Konutları, Esnafın Yeni Umudu Oldu.
Polonya Büyükelçiliği Müsteşarı Mıerwa Ktso'nı Ziyaret Etti Polonya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Michal Mierwa, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası'nı Ziyaret Etti.
PTT Çalışanlarına 6 Saatlik Eğitim Semineri Karabük Merkez ve İlçelerinde Görevli Yaklaşık 152 PTT Çalışanına Safranbolu Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Abdullah Karakaya Tarafında..
Başkan Erer'in Talebi Kabul Gördü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a Nezaket Ziyaretinde Bulunarak 100.yıl Mahallesine Spor Parkı İsteyen Belediye Başkanı Hüseyin Erer'in Bu ..
Çelik - İş Şube Başkanları Kardemiri Gezdi
Çelik - İş Şube Başkanları Kardemir'i Gezdi
Çelik İş Sendikası Eski Genel Başkanı Merhum Metin Türker'in Ölümünün 10. Yıldönümü ve Çelik İş Sendikası Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı İçin Çelik İş Sendikası Genel Merkez Yöneticileri ve Şube Başkanları...
Dayağı Görünce Kaçtı
Dayağı Görünce Kaçtı
Muğla'nın Fethiye İlçesi Tuzla Mahallesi'nde Önceki Gün Bir Evde Hırsızlık Yaparken Yakalanan ve Ev Sahibi Tarafından Dövülen S.u'nun Gözcülük Yapan Arkadaşı da Bugün Polis Tarafından Yakalandı.
Türk Hava Kurumu Karabük Şubesi'nden Vali Can Direkçi'ye Ziyaret Türk Hava Kurumu Karabük Şubesi Başkanı Cihan Saraç, Vali Can Direkçi'yi Makamında Ziyaret Etti.
Samsunspor Kulübü Eski Başkanı Başoğlu, Hakkındaki İddialara Cevap Verdi Samsunspor Kulübü Eski Başkanlarından Mazhar Başoğlu, Hakkındaki İddialara Cevap Vererek, "Samsunspor Kulübü'ne Büyükş..
Çim Hokeyi Balkan Şampiyonası, Kuşadası'nda Başlıyor Çim Hokeyi Balkan Şampiyonası, 7 Aralık'ta Kuşadası'nda Yapılacak. 3 Gün Sürecek Şampiyonaya Türkiye'nin Yanı Sıra Bulgaristan, Yunanistan..
İlköğretim Okulunun Çatısı Yandı Muş'ta Bir İlköğretim Okulunun Çatısı Yandı. Okulda Meydana Gelen Hasar Nedeniyle Eğitime İki Gün Ara Verildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10