3 Aralık 2007 Pazartesi Günü Haberleri

3 Aralık 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkentte 'Retina' Operasyonu Ankara'da Yeşil Kartları, Sahiplerinin Bilgileri Dışında Kullanarak Haksız Kazanç Sağladıkları Gerekçesiyle Yakalananlardan 18'i, Çıkarıldıkları Nöbetçi Mahkeme ..
İşte Hamile Jeniffer Lopez! Hamileliğinin Son Aylarını Yaşayan Jennifer Lopez'i Görenler Hayrete Düşüyor.Hamileliğinin Son Aylarını Yaşayan Jennifer Lopez'i Görenler Hayrete Düşüyor.
Hıncal Uluc'un Tercihleri Seçildi! Hıncal Uluç'un Köşesinde Yazdığı ve En Beğendiği Şarkılar 'Hıncal'ın Seçtikleri' Adı ile Bir Müzik Tarafından Yayınlandı. Geçen Hafta Sonu Kanyon Alışveriş ..Hıncal Uluç'un Köşesinde Yazdığı ve En Beğendiği Şarkılar 'Hıncal'ın Seçtikleri' Adı ile Bir Müzik Tarafından Yayınlandı. Geçen Hafta Sonu Kanyon Alışveriş Merkezinde Gerçekleştirilen İmza Gününde Cd'leri İmzalayan Uluç, Okurları ile de Bol Bol Sohbet Etme İmkanı Buldu.
Akşehirde Trafik Kazası: 1 Yaralı
Akşehir'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Konya'nın Akşehir İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı.
İran'ın Nükleer Programı ABD Ulusal İstihbarat Dairesi, İran'ın Geçtiğimiz Birkaç Yıla Göre Nükleer Bomba Geliştirme Konusunda Daha Az Kararlı Olduğu Yönünde Bir Açıklama Yaptı.
İran'ın Nükleer Programı İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, İran'ın Nükleer Programıyla İlgili Konunun Kapandığını ve Ülkesinin Her Türlü Olasılığa Hazır Olduğunu Söyledi.
Cumhurbaşkanı Gül Pakistan'dan Ayrıldı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Resmi Temaslarda Bulunduğu Pakistan'dan Ayrıldı.
Devlet Bakanı Çubukçu: "Özürlü ailelerinin kaygılarını omuzlarından aldık" Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, özürlü ailelerin "ben öldüğüm zaman çocuğuma kim bakacak" kaygısını omuzlarından aldıkl..
Çamurlu ayakkabıları iz bırakınca ev sahibi tarafından yakalandı
Çamurlu ayakkabıları iz bırakınca ev sahibi tarafından yakalandı
Muğla'nın Fethiye ilçesinde 3 katlı bir binanın ikinci katında bulunan daireye giren hırsızlık zanlısı bir kişi, ayağındaki çamurlar nedeniyle ev sahibi tarafından yakalandı. Balkondan tırmanarak girdiği evde, halıya...
Başbakan Erdoğan, Başarılı Engelli Sporculara Ödül Verdi
Başbakan Erdoğan, Başarılı Engelli Sporculara Ödül Verdi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Engellilere Yönelik Eğitim Veren Merkezlerin Özel Eğitim Okulları Haline Dönüşmesini Teşvik Edeceklerini Belirterek, Şu Anda Bununla İlgili Çalışmaların Yapıldığını Söyledi.
Rıcardınho 6 Hafta Sahalarda Yok Beşiktaş'ta, Sol El Bileğinde Kırık Tespit Edilen Brezilyalı Futbolcu Ricardinho, Ameliyat Oldu.
Garanti Bankası, Torbalılı çiftçilere uygun faiz ve geri ödemeli kredi verecek Garanti Bankası, Tire Ziraat Odası ve Torbalı Ziraat Odası'yla yaptığı kredi anlaşmasıyla, odaya üye çiftçilere ..
Engelli öğrencilerden pastalı kutlama
Engelli öğrencilerden pastalı kutlama
Dünya Engelliler Günü'nü zihinsel engelli öğrenciler, pasta keserek kutladı.
Canikte kent konseyi oluşturuluyor
Canik'te kent konseyi oluşturuluyor
Samsun'un alt kademe belediyelerinden Canik Belediyesi, beldenin geleceğini ilgilendiren ve belediye meclisinde alınan kararlara halkın da katılımını sağlamak amacıyla kent konseyi oluşturuyor. 5393 sayılı Belediyeler...
Dünya Özürlüler Günü Kutlamaları
Dünya Özürlüler Günü Kutlamaları
Dünya Özürlüler Günü Sebebiyle Iğdırlı Engellileri Valilik Önünden Halk Eğitim Merkezi'ne Kadar Bir Yürüyüş Düzenledi.
Sudan'da Tutuklu Bulunan İngiliz Öğretmen Serbest Bırakıldı N'da Tutuklu Bulunan İngiliz Öğretmen Serbest Bırakıldı
4. Ulusal Kürt Kongresi Avrupa Parlamentosu'nda (AP) Düzenlenen 4. Ulusal Kürt Kongresi'nde Konuşan AP Yeşiller Partisi Milletvekili ve Türkiye-ab Karma Parlamento Eş Başkanı Joost Lagendijk,..
Milletvekili Yılmazdan Terör Açıklaması
Milletvekili Yılmaz'dan Terör Açıklaması
Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Yapılan "Avrupa Akdeniz Parlamenterler Asamblesi'nin Siyasi Komite Toplantısı"ndan Dönen AK Parti Bolu Milletvekili Metin Yılmaz, "Dünyada Şu Ana Kadar Terör Tanımı Resmen Yapılamadı. Biz...
Örnek Birliktelik! Podyumun Dünyasının Örnek Çifti Sema Şimşek ile Burak Hakkı, İki Ay Sonra Bebek Sahibi Olacak.Podyumun Dünyasının Örnek Çifti Sema Şimşek ile Burak Hakkı, İki Ay Sonra Bebek Sahibi Olacak.
O Bir Klasik:asmalımescit Balıkçısı Bir Restoran Düşünün; Sanatın ve Eğlencenin Buluşma Noktası Olsun. Bir Restoran Düşünün; Sahibinin Mekanın Duvarlarını Sanatçılara Emanet Ettiği.Bir Restoran Düşünün; Sanatın ve Eğlencenin Buluşma Noktası Olsun. Bir Restoran Düşünün; Sahibinin Mekanın Duvarlarını Sanatçılara Emanet Ettiği.
Samsun tarımında ihracata en uygun ürün sebze
Samsun tarımında ihracata en uygun ürün sebze
Samsun'da tarım sektöründe ihracata en uygun yazlık ve kışlık ürünün belirlenmesi amacıyla yapılan araştırma sebze ön plana çıktığı eğrenildi. Tarım İl Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi tarafından yapılan...
36 ton kaçak çay ele geçirildi Trabzon Gümrük ve Muhafaza Baş Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen operasyonda, 36 ton kaçak çay ele geçirildi.
Rize Valisi Esen: 'Kızın başörtüsünün zorla açıldığı iddiası gerçeği yansıtmıyor'
Rize Valisi Esen: "Kızın başörtüsünün zorla açıldığı iddiası gerçeği yansıtmıyor"
Rize Valisi Kasım Esen, kızın başörtüsünün zor açıldığı iddiası gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Erzincanda Mevlana Yılı Etkinlikleri
Erzincan'da Mevlana Yılı Etkinlikleri
2007 "Mevlana Yılı" Etkinlikleri Kapsamında Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Tarafından Düzenlenen "Ölümünün 800. Yılında Mevlana" Konulu Panel Büyük İlgi Gördü. Etkinliğe Öğretim Görevlisi ve Üyesinin Yanı Sıra...
Kemer'de Motorize Polis Timleri İşbaşında 'Toplum Destekli Polislik Projesi' Kapsamında Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü Bünyesinde 3 Motorize Polis Ekibi Oluşturuldu. Motorize Ekipler, Törenle G..
Özürlülere Yönelik Politikamız Hak Eksenli
'Özürlülere Yönelik Politikamız Hak Eksenli'
Başbakan Erdoğan, özürlülerle ilgili konunun kendileri için siyasi olmaktan öte insani ve ahlaki bir konu olduğunu belirtti, 'Özürlülere yönelik politikamız yardım eksenli değil, hak eksenlidir.' dedi
Denizli'de Trafik Kazası: 23 Yaralı Denizli'de Orman İşçilerini Taşıyan Minibüsle Kamyonun Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 23 Kişi Yaralandı.
Vali Erden 'Dondurucu Tören' Haberiyle İlgili Bir Açıklama Yaptı
Vali Erden "Dondurucu Tören" Haberiyle İlgili Bir Açıklama Yaptı
Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Esenyazı İlköğretim Okulu Açılışında Öğrencilerin Soğukta Bekletildikleri Yönündeki Haberlerle İlgili Bir Açıklama Yaptı.
Kars Valiliği, Okul Açılışında Yaşananlarla İlgili Soruşturma Başlattı Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Esenyazı Köyü'ndeki Okulun Açılış Programında Yaşananlarla İlgili Görevli Personel Hakkın..
Cani Anne ! 2002 Yılında Doğan Bebeğini Bavula Kilitleyip Arabaya Koydu, Ceset Ortaya Çıkınca Yatakta Ölmüştü Sakladım Dedi
Şempanze Üniversitelileri Solladı Şempanzelerin Hafızası İnsanlardan Daha İyi Olduğu Kanıtlandı. Nasıl mı?
Yunanlıların Türkiye Korkusu Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın Yarınki Atina Ziyareti Öncesi Eleftheros Tipos Gazetesinde Çıkan Yorum Dikkat Çekti.
İşte Enflasyon Oranları Türkiye İstatistik Kurumu Kasım Ayı Enflasyon Rakamlarını Açıkladı
'Soyadımdan Hiç rahatsız Olmadım' DTP'li Ahmet Türk,soyadı Konusunda Yapılan Yorumlara Ne Dedi?
Uçak Kazasına "Soykırım" Muamelesi! Isparta'da Düşen Uçakta Ölenler için Toplu Mezar Kazıldı! Belediyenin Neden Böyle Bir Uygulama Yaptığı İse Merak Konusu...
"Motorlar Çarpma Anına Kadar Faaldi" Isparta'da Düşen Uçakla İlgili İlk İncelemeler Tamamlandı. İşte Sis Perdesini Aralayan O Açıklama...
Dehşetin Fotoğrafları İstanbul- Isparta Seferini Yapan Atlas Jet'e Ait Md83 Tipi Yolcu Uçağında 57 Kişi Can Vermişti. Yolcu Yakını Bu Fotoğrafları Kazadan 5 Saat Sonra Çekti
İstanbul'da Tehlikeli Tahrik İstanbul'da Bugünlerde Dağıtılan Bir Rozet Tehlikeli Bir Tahriğe İmza Atıyor...
Almanya'da Camilere yükseklik Sınırlaması! Angela Merkel: 'Kilise Kulelerinden Daha Yüksek Yapılmasın'
Daha Çok PKK'lı Öldürmek Başarı Değil! Usak Başkanı Sedat Laçiner'den Sınırötesi Operasyondan Beklentiler ve Olası Sonuçlar...
Avrupa'da Evlerin Yarısında İnternet Bağlantısı Var Avrupa Ülkelerindeki Evlerin Yarısından Fazlasında İnternet Bağlantısı Olduğu Bildirildi.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Daha Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Trafolarda Bakım, Onarım ve Kablo Bağlantısı Çalışmaları Nedeniyle 6 Aralık Perşembe Günü A..
Trabzon Havalimanında Yangın: 1 Yaralı
Trabzon Havalimanı'nda Yangın: 1 Yaralı
Trabzon Havalimanı Yeni Terminal Binasının İnşaatında Kullanılan Malzemelerin Bulunduğu Çadırda Çıkan Yangın Paniğe Neden Olurken, Yangını Söndürmeye Çalışan 1 İşçi Yaralandı.
DTP Genel Başkanı Demirtaş: "Saçma bir iddia" (2) Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkanı Nurettin Demirtaş, askerlik sorunu yüzünden Türkiye'ye dönmediğine yönelik iddiaları "saçma" ol..
TMSF, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde Yer Alan Fabrikayı Satışa Çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde Yer Alan, 5 Milyon 695 Bin YTL Muhammen Bedel..
Kosova'da Kasım Seçimlerinin Kesin Sonuçları Açıklandı Kosova'da Duyurulmasının Gecikmesi Tartışmalara Neden Olan Kasım Genel ve Yerel Seçimlerinin Sonuçları, İki Hafta Sonra Nihayet Açıkland..
Mehmetçik Irakta Yığınak Yapmaya Başladı
Mehmetçik Irak'ta Yığınak Yapmaya Başladı
Hakkari'nin Çukurca İlçesi Sınır Jandarma Taktik Alay Komutanlığı'ndan Kalkan Helikopterlerin Irak Sınırları İçine Yığınak Yapmaya Başladığı Bildirildi.
Sivil Toplum Örgütleri, Sosyal Güvenlik Reformunu Tartıştı
Sivil Toplum Örgütleri, Sosyal Güvenlik Reformu'nu Tartıştı
Toplam 14 Sendika ve Meslek Örgütü Tarafından, 'Sağlığımızdan ve Geleceğimizden Vazgeçmeyeceğiz' Başlığıyla Düzenlenen Toplantıda, 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Taslağı'nın Yasalaşmaması...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10