27 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

27 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmir'deki Operasyonlarda 12 Tutuklama İzmir'de Araç Kundaklama, Ses Bombası Atılması, Molotofkokteyli Atma, Korsan Gösteri Yapma Eylemlerini Gerçekleştirdikleri İddiasıyla Yakalanarak Adliye..
Navaz Şerif: Seçimlere Katılmayacağız
Navaz Şerif: Seçimlere Katılmayacağız
Pakistan Muhalefet Lideri Navaz Şerif, Benazir Butto'nun Öldürülmesinin Ardından, Partisinin 8 Ocak'taki Genel Seçimleri Boykot Edeceğini Söyledi.
Kuşadası'nda Öğrencileri Bayıltan Koşu Kuşadası'nda Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Atatürk Koşusu'nda 18 Öğrenci Baygınlık Geçirdi. Fenalaşan Bir İlköğretim Okulu Öğrencisi İse ..
Pakistan’da 3 gün yas ilan edildi Benazir Butto'nu öldürülmesinden sonra ilk görüşlerini Pakistan devlet televizyonunda halka seslenerek veren Pakistan Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref, Butto'nu..
CHP Korkuteli İlçe Başkanlığını Ahmet Daloğlu kazandı
CHP Korkuteli İlçe Başkanlığı'nı Ahmet Daloğlu kazandı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Korkuteli İlçe Başkanlığı'nı, kongrede, 118 delegenin tamamının oyunu alan Ziraat Mühendisi Ahmet Daloğlu kazandı.
Edirnede mükelleflerin mal stokları sayılacak
Edirne'de mükelleflerin mal stokları sayılacak
Edirne Vergi Dairesi, mükelleflerin doğru vergi beyanında bulunmadığını tespit etmek için malların stok sayımını yapacak. İl merkezi ve ilçelerde yapılacak sayımlarda mükelleflerin dönem sonundaki mevcutları ile...
Trabzon'un yeni Emniyet Müdürü Feridun Boz görevine başladı Trabzon'un yeni Emniyet Müdürü Feridun Boz, Trabzon'a gelerek göreve başladı. Niğde Emniyet Müdürlüğü görevinden Trabzon Emniyet Mü..
Gazide Park ve Yol Çalışmaları
Gazi'de Park ve Yol Çalışmaları
Gazi Belediyesi, "Daha Yeşil Bir Gazi" Sloganıyla Beldeye Yeni Parklar Kazandırıyor. Belediye, Derebahçe Mahallesi'nde Bulunan Tekel Depoları Yanındaki Boş Alanda Yaptığı Park ve Çocuk Bahçesinin Yapımı Büyük Ölçüde...
-20 Derecede pkk Operasyonu Tunceli Kırsalında Kışı Geçirmek Üzere Bölgeye Geldikleri Tespit Edilen 80 Terörist Kıstırıldı
Özcan Deniz'i Mevlevi Olacak! Oyunculuğa İyice Isınan Özcan Deniz, Bu Kez Mevlevi Olarak Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor.Oyunculuğa İyice Isınan Özcan Deniz, Bu Kez Mevlevi Olarak Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor.
Kastamonu Valisi'nden Yeni Yıl Mesajı Kastamonu Valisi Nurullah Çakır, Yeni Yılda Kastamonu İçin Öncelikli ve Önemli Görülen Yeni Projelerin Başlatılacağını Söyledi.
Validen Tüberküloz Açıklaması
Vali'den Tüberküloz Açıklaması
Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Susuz İlçesi 100. Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (Yibo) Yemekhanesinde Çalışan Aşçı Nariz Parlak'ın Tüberküloz Çıkması Haberleriyle İlgili Olarak Bir Açıklama Yaptı.
Hayat Boyu Eğitim Projesi
'Hayat Boyu Eğitim' Projesi
Avrupa Birliği'nin (AB) Hibe Projeleri Çerçevesinde 100. Yıl İlköğretim Okulu Müdürü Cengiz Çelik ve Öğretmenler Tarafından Hazırlanan "Hayat Boyu Eğitim" Konulu Projesi Nedeniyle 12-16 Ocak Tarihleri Arsasında...
Kırıkkalede kaza: 2 ölü, 3 yaralı
Kırıkkale'de kaza: 2 ölü, 3 yaralı
Kırıkkale'de meydana gelen trafik kazasında 1 doktor ile 1 sağlık memuru yaşamını yitirirken, 3 kişi yaralandı.
Terör Örgütü Operasyonunda 18 Kişi Yakalandı Aksaray, Ankara, Adana ve İstanbul İllerinde Yapılan Eş Zamanlı Operasyonlarla Terör Örgütüne Mensup Oldukları Gerekçesiyle 18 Kişi Yakalandı.
Kozan'da Trafik Kazası: 14 Yaralı Adana'nın Kozan İlçesinde Tarım İşçilerini Taşıyan Traktörün Römorkunun Devrilmesi Sonucu Meydana Gelen Kazada 14 Kişi Yaralandı.
Benazir Buttonun Öldürülmesi
Benazir Butto'nun Öldürülmesi
Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai, Eski Pakistan Başbakanı Benazir Butto'nun, Katıldığı Parti Mitinginde Uğradığı Bombalı ve Silahlı Saldırı ile Öldürülmesinin Zalimce Olduğunu Söyledi.
Pakistanda 3 Günlük Yas İlan Edildi
Pakistan'da 3 Günlük Yas İlan Edildi
Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref, Benazir Butto'ya Düzenlenen Suikastı Kınadı ve Ülkede 3 Günlük Yas İlan Edildiğini Duyurdu.
Gül, Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin Yıldönümü Dolayısıyla Mesaj Yayınladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ankara'nın, Cumhuriyetin İlanından Sonra Gösterdiği Hızlı Gelişmeyle Bugün Dünyanın Öneml..
Cumhurbaşkanı Gül, Mehmet Akif Ersoy'un Ölüm Yıldönümü Dolayısıyla Mesaj Yayınladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mehmet Akif Gibi Değerleri Yaşatmanın, Hatıralarına Sahip Çıkmanın Geçmişe ve Ge..
Cumhurbaşkanı Gül'den Butto İçin Başsağlığı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Pakistan Başbakanı Benazir Butto'nun uğradığı suikast sonucu hayatını kaybetmesinden büyük üzüntü duyduğunu belirt..
Petkim'in Özelleştirilmesine Danıştay Vize Vermedi Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Petkim"in Özelleştirilmesine Karşı Petrol-İş Sendikası"nın Yaptığı "Yürütmenin Durdurulması ve İhale Ş..
Sivasspor'dan Transfer Atağı Sivasspor Bir Dönem Fenerbahçe Forması Giyen Mahmut Hanefi ve Bursasporlu Ömer Kaplan ile Anlaştı.
Berlin'de Aleviler Sokağa Döküldü Alman Birinci Radyo Televizyonu'nda (Ard) Yayınlanan Bir Dizide, Babasının Tecavüzüne Uğrayan Alevi Bir Kızın Canlandırılmasına Tepki Gösteren Almanya'daki A..
Benazir Butto'nun Öldürülmesi Eski Pakistan Başbakanı ve Muhalefet Lideri Benazir Butto'nun Öldürülmesini Kınayan Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki Moon, Suikastı 'İğrenç' ve Pa..
Pakistanda Kırmızı Alarm Durumuna Geçildi
Pakistan'da Kırmızı Alarm Durumuna Geçildi
Pakistan İçişleri Bakanlığı, Muhalefet Lideri ve Eski Başbakan Benazir Butto'nun Öldürülmesinin Ardından Ülkedeki Güvenlik Durumunun En Yüksek Seviye Olan Kırmızı Alarma Çıkarıldığını Duyurdu.
Başbakanlıktan Bala'da Meydana Gelen Depremle İlgili Açıklama Dün Gece Meydana Gelen Depremin Ardından Bala'ya 100 Bin YTL Nakdi Yardım ve 15 Adet Konteynır Gönderildiği Açıklandı.
Donan Şelale Ziyaretçi Akınına Uğradı Doğu Anadolu Bölgesi'nde Etkili Olan Soğuk Hava Nedeniyle Erzincan'daki Girlevik Şelalesi Dondu. 65 Metre Yüksekliğindeki Girlevik Şelalesi, Ziyaretçi Ak..
Gülden Müşerrefe Taziye Mesajı
Gül'den Müşerref'e Taziye Mesajı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin, Terörizm ve Aşırıcılığa Yönelik Mücadelesinde Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra da Pakistan'ın Yanında Yer Almaya Devam Edeceğini Söyledi.
Sergen Yine Bir Güzel ile Yakalandı Sergen Yalçın'ın Son Gözdesi Eski Manken Duygu Ulaş...Sergen Yalçın'ın Son Gözdesi Eski Manken Duygu Ulaş...
Pakistan'da 3 Gün Yas İlan Edildi Pakistan'ın Eski Başbakanı Benazir Butto'nun Bugün Suikasta Kurban Gitmesinin Ardından Ülkede 3 Gün Yas İlan Edildi.
Uygun: 'Mehmet Yıldız'ı Artık Satmıyorum" Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, 'Mehmet Yıldız'ı Artık Satmıyorum. Artık Mehmet Yıldız Satılık Değil. Bundan Sonra Şampiyonlukta Ben de Varı..
BM Genel Sekreteri Ban'dan Kınama BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun, Pakistan'da Muhalefet Lideri ve Eski Başbakanlardan Benazir Butto'ya Yönelik Suikastı Şiddetle Kınadı.
Dışişleri Bakanlığı, Buttoya Saldırıyı Kınadı
Dışişleri Bakanlığı, Butto'ya Saldırıyı Kınadı
Dışişleri Bakanlığı Pakistan Eski Başbakanı Benazir Butto'nun Hayatını Kaybetmesine Neden Olan Saldırıyı Kınayarak, Bu Tür Saldırıların Pakistan'ı Kargaşaya Sürükleme Amacına Yönelik Olduğunu Kaydetti
Gümüşhane Değerlerini Tanıyor adlı proje başlatıldı
'Gümüşhane Değerlerini Tanıyor' adlı proje başlatıldı
Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 'Gümüşhane Değerlerini Tanıyor' adlı bir proje başlatıldı.
Sakarya Emniyet Müdürlüğüne atanan Faruk Ünsal görevine başladı
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Faruk Ünsal görevine başladı
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Faruk Ünsal, görevine başladı. Emniyet Müdürlüğünde Şube ve birim amirleri tarafından resmi törenle karşılanan Ünsal, bugün resmi olarak görevine başladı.
Havaya ateş açarak bir kişinin ölümüne yol açan muhtara 6 yıl 6 ay hapis
Havaya ateş açarak bir kişinin ölümüne yol açan muhtara 6 yıl 6 ay hapis
Antalya'nın Alanya ilçesinde tabancasıyla gelişi güzel havaya ateş açarak bir kişinin ölümüne neden olan köy muhtarı 6 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Muhtar, Alanya Mahmutlar L Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.
Benazir Butto'nun Öldürülmesi İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Ali Hüseyni, Muhalefet Lideri ve Eski Pakistan Başbakanı Benazir Butto'nun Suikast Sonucu Öldürülmesini Şiddetle Kınadı..
Sırada 'Kondom' Var 'O Şimdi Asker' ve 'Boynuz' Şarkılarıyla Dikkatleri Çeken Tuğba Ekinci'nin Yeni Şarkısı İse 'Kondom'...
Sürprizi Var! Uzun Zamandır Sessiz Sedasız Albüm Çalışmalarını Yürüten Ayşe Hatun Önal'ın Sürprizi Ne?
Gelin Olan Kızını Kaçırdı Kızının Evlenmesini İstemiyordu. Ama O Dinlemedi Nikah Masasına Oturdu Ancak Sonuç Pek de Öyle Umulduğu Gibi Olmadı!
Meclis'te Fezleke kavgası! DTP'li Kaplan: 'Mehmet Ağar?ın Bile Fezlekesi Okunmadı! Niye Sadece DTP'lilerinki Okunuyor? ?
Leman'da gül Sarhoşluğu! Mizah Dergisi Leman'ın, Son Abdullah Gül Karikatürü Yine Çok Konuşulacak !
10 Yeni Casus Uçak Geliyor Türkiye Terörle Mücadele için İsrail'den Heron Adlı 10 Pilotsuz Uçak Daha Alıyor.
'seçmenlerimi Ziyarete Geldim' DTP'li Vekilden Terörist Ailesine Başsağlığı
İşte Butto'nun Ölüm Anı Pakistan'da, Ravalpindi Kentinde Yapılan Mitingde Düzenlenen İntihar Saldırısı Sırasında Ağır Yaralanan Benazir Butto Hayatını Kaybetti.
Fotomontaj Mı; Gerçek mi 'Facebook'ta Dolaşan Mahsun Kırmızıgül'e Ait Bu Fotoğraf, Görenleri Şaşırttı. İşte Şok Eden Fotoğraf...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10