26 Aralık 2007 Çarşamba Günü Haberleri

26 Aralık 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Özel Sanko Okulları, santranç turnuvasında dereceye girdi
Özel Sanko Okulları, santranç turnuvasında dereceye girdi
Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 86. yıldönümü dolayısıyla Özel Kolej Vakfı Okulları tarafından düzenlenen ''Satranç Turnuvası''nda Özel Sanko Okulları öğrencilerinden 11'i dereceye girdi.
Çin, Çelik Ürünlerinde İhracat Gümrük Vergilerini Arttırmayı Planlıyor Dünyanın En Büyük Çelik Üreticisi Çin, 1 Ocak 2008'den İtibaren Geçerli Olmak Üzere Bazı Çelik Ürünlerinde İhracat Gümrü..
Jandarmadan Tarihi Eser Kaçakçılarına Suçüstü Balıkesir'de Jandarmanın Gerçekleştirdiği Operasyonda, Tarihi Eser Kaçakçılığı Yaptığı Belirlenen 2 Kişi Suçüstü Yakalandı.
Polise Rüşvet Verdi Tutuklandı Karabük'te, Korsan Yolcu Taşımacılığı Yaptığı Tespit Edilen Bir Sürücü Kendisini Durduran Trafik Polisine Rüşvet Vermeye Kalkınca Tutuklandı.
Sefaköy'deki Patlamanın Ardından İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Sefaköy'deki Patlamanın Ardından Adli Tıp Kurumu'na Gelerek Yetkililerden Bilgi Aldı.
Ölen Annesinin Maaşını Anneannesiyle Birlikte Çekmekten Gözaltına Alındı Kocaeli'de Ölen Annesinin Maaşını, Teyzesinin Fotoğrafını Kullanarak Anneannesiyle Birlikte Çektiği İddia Edilen Şahıs..
Akademisyenler, ürettiklerini ve biriktirdiklerini görücüye çıkardı
Akademisyenler, ürettiklerini ve biriktirdiklerini görücüye çıkardı
Uludağ Üniversitesi (UÜ) Rektörlük Sanat Galerisi, her biri belli alanlarda uzmanlaşmış akademisyenlerin bugüne kadar ürettikleri veya biriktirdiklerinin ortaya konduğu rengarenk bir sergiye evsahipliği yapıyor.
Dp Genel Başkan Adayı Soylu, Manisa'da Demokrat Parti (Dp) Teşkilatları Büyük Kongreye Hazırlanırken, Genel Başkan Adaylarından Süleyman Soylu da Manisa'ya Gelerek Partililerden Destek İsted..
Petrol istasyonlarından bidonla benzin satışı yasaklandı Adana'da Onur Mahallesi'nde 3 aracın kundaklanmasının ardından petrol istasyonlarından bidonla benzin ve diğer petrol ürünlerinin satı..
CHP Genel Başkan Adayı Haluk Koç Edremit Körfezi'nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Adayı Haluk Koç, Parti İçi Demokratik Dengeleri Yeniden İşler Hale Getirmek İçin Aday Olduğunu ..
CHP'den, TBMM Başkanı Toptan'a 'Sansür' Tepkisi CHP Genel Sekreter Yardımcısı Bihlun Tamaylıgil, TBMM Başkanı Köksal Toptan ile YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın Görüşmesinde Basına Yansıyan Gö..
Horoz Dövüştüren Derneğe Para Cezası Horoz Dövüştüren Tüm Kümes Hayvanlarını Koruma Derneği'ne 3 Bin 290 YTL Para Cezası Verildi.
Trabzon'da 2007'de 2 bin 116 esnaf odadan kaydını sildirdi Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Kalfaoğlu, hükümetin 2007 yılını değerlend..
Elazığ Sağlık Alanında Yeni Tesislere Kavuşuyor Elazığ'ın Sağlık Sektöründeki Önemini Artıracak Merkezlerin Kurulması İçin Yapılan Çalışmalar Hızla Devam Ederken, 2008 Yılı İçinde Tamamlanaca..
Atlasjet, Tokat'a Seferlerini Durdurdu Atlasjet Havayolları Tarafından Tokat'a Yapılan Seferlerin Durdurulduğu Bildirildi.
Uludağ'da Bar, Disko ve Sucuk Evlerine Şok Baskın Bursa Tarım İl Müdürlüğü Gıda ve Kontrol Şubesi'ne Bağlı Ekipler, Uludağ'da Faaliyet Gösteren Bar, Disko ve Sucuk Evlerine Gece Yarısı Şok Ba..
Hizmet Kalitesini İyileştirme ve KOBİleri AB Sürecine Hazırlama Projesi yerinde incelendi
Hizmet Kalitesini İyileştirme ve KOBİ'leri AB Sürecine Hazırlama Projesi yerinde incelendi
Avrupa Birliği (AB) Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'nın 'Hayatboyu Öğrenme Programı' kapsamında yürüttüğü Leonardo da Vinci alanında mesleki eğitim projesi tamamlandı.
İstiklal Marşı'nı En Güzel Okuma Yarışması'nda Coşkulu Final Yenimahalle Belediyesi'nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğiyle Düzenlediği, "İstiklal Marşı'nı Ezberden En Güzel Okuma Yarışmas..
Balıkesir Emniyet Müdürü Uzunkaya'dan Duygusal Veda Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı'na Atanan Celal Uzunkaya, İl Emniyet Müdürlüğü Görevini Coşkun Hayal'e Teslim Etti. Devir-teslim Töreninde..
Prizren Belediye Başkanı, Muya oldu Prizren'de belediye başkanlık seçimini kazanan PDK adayı Ramadan Muya, görevi bugün resmi olarak Eski Başkan Eçren Krüeziu'dan devraldı. Prizren Belediyesi..
Pakistan Devlet Başkanı Müşerref: "Terör, bizi ve Afganistan'ı yok ediyor" Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai ile bir araya gelen Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref, terörün iki ülke..
Özel Sanko Okullarının Satranç Başarısı
Özel Sanko Okulları'nın Satranç Başarısı
Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 86. Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Tarafından Düzenlenen "Satranç Turnuvası"nda Özel Sanko Okulları Öğrencilerinden 11'i Dereceye Girdi.
Adana Emniyet Müdürü Arif Akkale görevine başladı
Adana Emniyet Müdürü Arif Akkale görevine başladı
Yaklaşık 9 aydır vekaletle yürütülen Adana Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Trabzon Emniyet Müdürü Arif Akkale görevi devraldı.
RODER Yönetim Kurulu Üyesi Yüksekgönül: 'İskenderun ekonomisinin hareketlenmesi için limanın harekete geçirilmesi şart'
RODER Yönetim Kurulu Üyesi Yüksekgönül: "İskenderun ekonomisinin hareketlenmesi için limanın harekete geçirilmesi şart"
Ro-Ro İşletmecileri ve Kombine Taşımacıları Derneği (RODER) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yüksekgönül, İskenderun ekonomisinin hareketlenmesi için limanın harekete geçirilmesi gerektiğine dikkat çekerek, hükümetin bu...
Kültür ve Turizm Bakanı Günay : 'Yaratılmışa karşı her davranış Yaradana karşı yapılmıştır'
Kültür ve Turizm Bakanı Günay : "Yaratılmışa karşı her davranış Yaradan'a karşı yapılmıştır"
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, dünyada sevgi ve kardeşliği yaymak için Mevlana'nın 'Yaratılmışa karşı her eylem Yaradan'a karşı yapılmış eylemdir' düsturunun hakim kılınması gerektiğini söyledi.
Afyonkarahisar Kentsel Dönüşüm Projesinin ihalesi 21 Ocakta
Afyonkarahisar Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ihalesi 21 Ocak'ta
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, 148 milyon dolara mal olacak Kentsel Dönüşüm Projesi'nin kentin çehresini değiştireceğini söyledi.
CHP Genel Başkan adayı Koç Çanakkalede gövde gösterisi yaptı
CHP Genel Başkan adayı Koç Çanakkale'de gövde gösterisi yaptı
CHP Genel Başkan adayı ve Samsun milletvekili Haluk Koç, Çanakkale gezisi sırasında gövde gösterisi yaptı. Koç'u, belediye sosyal tesislerinde alkışlarla karşılayan birçok parti üyesi, ön seçimlerin hakim huzurunda...
Bakan Günay : "Halkın bildiği geleneksek isimlerin değiştirilmesinden yana değilim" Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Trabzon'da bir cami isminin değiştirilmesi ile ilgili, "Ben tarihse..
Havran badem ağaçlarıyla isim yapamaya hazırlanıyor
Havran badem ağaçlarıyla isim yapamaya hazırlanıyor
Köyleri Eğitim, Sosyal Yaşamı Geliştirme ve Kalkındırma Projesi kapsamında Havran'ın Taşarası, Karalar, Hüseyinbeşeler ve Çakırdere gibi köylerinde başlatılan alternatif ürün bademcilik teşvik projesinin ilk etabı...
Akdağda Bin 350 Metrelik Telesiyej Yapımı 2008de Başlayacak
Akdağ'da Bin 350 Metrelik Telesiyej Yapımı 2008'de Başlayacak
Samsun'un Ladik İlçesinde Bulunan Akdağ'da, Kış Sporları ve Kayak Merkezi Projesi Çerçevesinde 2008 Yılı İçinde Bin 350 Metrelik Telesiyej Yapımı Gerçekleştirileceği Bildirildi.
Add Diyarbakır Şubesi'nden "Amed" İsmine Tepki Son Günlerde Basın Yayın Organlarında Yer Alan ve Bazı Kesimler Tarafından Diyarbakır İsminin, Eski Adı Olan "Amed"le Değiştirilmesi Gerektiği ..
En Güvenli Siteye Polisten Ödül Antalya Emniyet Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Toplum Destekli Polislik Projesi Kapsamında Komşu Kollama Sistemi'ni En İyi Uygulayan Siteye İl Emniyet Müdürü ..
Başkentte Elektrik Kesintisi Ankara'da, Bazı Yerleşim Birimlerine 29 Aralık Cumartesi Günü Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle Elektrik Verilemeyecek.
Borsa, Yerinde Saydı/ Faiz ve Dolar Dünün Altında Kaldı İstanbul - İMKB Hisse Senetleri Piyasası, Düşük İşlem Hacimli, Durgun Seyrini Bugün de Devam Ettirdi. Endeks, Günü 7 Puan Düşüşle 55373..
Trabzonspor, İbrahim Akın ile İlgilenmiyor Trabzonspor Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli, Adı Bordo-mavili Kulüple Anılmaya Başlayan Beşiktaşlı İbrahim Akın'la İlgili Olarak Herhangi Bi..
Tff 3. Lig Tff 3. Lig 1. Grup'ta İlk Yarıyı Lider Kapatan Malatya Belediyespor'da Futbolculara Verilen İzinlerin Sona Ermesinin Ardından Topbaşı Yapıldı.
Turizmcilerin Kur Feryadı Zmcilerin Kur Feryadı
Temsa'nın Hedefi: Global Marka Olmak Temsa Genel Müdürü Mehmet Buldurgan, İç Piyasadan İhracata Yöneldiklerini Belirterek, Dünya Standartlarında Global Marka Olmak İstediklerini Söyledi.
TMSF, Satışa Çıkardığı Ev Tekstil Ürünlerinden 29 Bin YTL Elde Etti Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Muhammen Bedelleri Toplamı 172 Bin 370 YTL Olan Muhtelif Ev Tekstil Ürünlerini Bugün..
Amazon.com 10 Aralık Günü Saniyede 62 Ürün Sipariş Aldı İnternet Üzerinden Dünya Çapında Satış Hizmeti Sunan Amazon.com Şirketi 10 Aralık Günü 5.4 Milyondan Fazla Ürün,yaklaşık Saniye 62 Ürün..
ABD'de Konut Fiyatları Ekim Ayında da Düşmeye Devam Etti Standart & Poor's Case-shiller Tarafından Hazırlanan Konut Fiyat Endeksine Göre, ABD'de Konut Fiyatlarındaki Düşüş Ekim Ayında da Deva..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 0.01 Puan Düşüşle 55,373.17 Puandan Kapandı.
Marmaris'te İki Hafta İçerisinde 17 Köpek Tarım İlacıyla Zehirlendi Marmaris İlçesi İçmeler Beldesinde Bugün 7 Köpek Zehirlendi. Zehirlenen Köpeklerin Kimler Tarafından Zehirlendiği Henüz Bil..
Terhis Olduktan 3 Gün Sonra Yanarak Hastanelik Oldu Vatani Görevini Şırnak'ta Jandarma Komando Olarak Yapan ve Terhis Olduktan 3 Gün Sonra Memleketi Artvin'de Evinde Sobayı Yakmak İçin Döktüğ..
Başkent'te Canlı Bomba Alarmı Başkent'te Bir Banka Şubesinde Canlı Bomba Olduğu Yönündeki İhbar Üzerine Polis Alarma Geçti.
Turgutlu Sanayi Sitesinde Silahla Yaralama Turgutlu İlçesi Fatih Sanayi Sitesi'nde Bir Kişi, Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişiler Tarafından Tabancayla Vuruldu.
Mobilya Atölyesinde Yangın Siirt'in Baykan İlçesinde Elektrik Kontağından Çıkan Yangın Sonucu Bir Mobilya Atölyesi Tamamen Yandı.
Yangında Balkonda Mahsur Kaldılar Konya'nın Seydişehir İlçesinde Bir Apartmanda Çıkan Yangında Aşırı Duman Nedeniyle Balkonlarda Mahsur Kalan 5 Kişi, İtfaiye Ekipleri Tarafından Kurtarıldı.
'2 Yıldır Tanıyorum Ama' Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Üyesi Alican Ulusoy, Didem Uzel'le Birlikte Olduğu Haberini Sitemiz Aracılığı ile Yalanladı.Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Üyesi Alican Ulusoy, Didem Uzel'le Birlikte Olduğu Haberini Sitemiz Aracılığı ile Yalanladı.
4 İranlı 'Tırnakçı' Sınır Dışı Edildi Tunceli'de, "Tırnakçılık" Tabir Edilen Yöntemle Para Çalan İran Uyruklu 4 Şahıs Yakalanarak Sınır Dışı Edildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10