26 Aralık 2007 Çarşamba Günü Haberleri

26 Aralık 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Erdoğan: "Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Böyle Bir İşbirliğine Girecek Kadar Şerefsiz Değildir" Başbakan Erdoğan, ABD Başkanı Bush ile 5 Kasım'da yaptığı görüşmede, Türkiye'nin sınır ..
Başbakan Erdoğan: Operasyonlar Devam Edecek
Başbakan Erdoğan: Operasyonlar Devam Edecek
Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Kuzey Irak'a Yönelik Sınır Ötesi Operasyonların Başarılı Olduğunu ve Operasyonların Devam Edeceğini Söyledi.
Diyarbakır Sağlık Müdürü Dr. Namık Kemal Kubat:
Diyarbakır Sağlık Müdürü Dr. Namık Kemal Kubat:
Diyarbakır Sağlık Müdürü Dr. Namık Kemal Kubat, 2007 Yılında Yapılan Çalışmalarla Yakalanan Başarının 2008 Yılında da Devam Etmesi İçin Çalışmalara Hız Verilmesini İstedi.
Yasadışı Yollarla İtalya'ya Giren 17 Kürt Yakalandı İtalyan Polisleri, Ülkeye Kaçak Olarak Giren 17 Kürt'ün Yakalandığını Açıkladı.
Çocuklarda Soğuk Algınlığına Dikkat
Çocuklarda Soğuk Algınlığına Dikkat
Denizli Devlet Hastanesi Başhekimi ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Ramazan Canural, Çocuklarda, Özellikle de Bebeklerde Görülen Soğuk Algınlığının Ciddiye Alınması Gerektiğini Söyledi.
Samsunda 2. Bulvar Yolu Çalışması
Samsun'da 2. Bulvar Yolu Çalışması
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Yılbaşına Kadar 2. Bulvar Yolunun Bin 400 Metrelik Bölümünün Tamamlanacağını Belirterek, 2. Bulvar Yolunun Sadece Ulaşımı Rahatlatmakla Kalmadığını, Aynı Zamanda...
Sahte Belgelerle Kredi Kartı Almaya Çalışan Bir Kişi Tutuklandı Van'da Başka Şahıslar Adına Düzenlediği Sahte Belgelerle Kredi Kartı Almaya Çalışken Yakalanan Bir Kişi, Çıkarıldığı Mahkeme Ta..
86 Fahri Trafik Müfettişi Açığı İçin Müracaatlar Başladı Van Emniyet Müdürlüğü, Fahri Trafik Müfettişi Görevini Üstlenmek İsteyen Vatandaşlardan Şartları Uygun Olanların Müracaatta Bulunabile..
Erdekteki Eski Kamp ve Dinlenme Tesisi Harabeye Döndü
Erdek'teki Eski Kamp ve Dinlenme Tesisi Harabeye Döndü
Balıkesir'in Erdek İlçesinde Yıllarca Vakıfbank'ın Dinlenme ve Kamp Tesisi Olarak Hizmet Verdikten Sonra Boşaltılan Binalar Adeta Harabeye Döndü.
19 Mayıs Kent Konseyi Toplantısı
19 Mayıs Kent Konseyi Toplantısı
Samsun'un 19 Mayıs Kent Konseyi Toplantısında Yürütme Kurulu ve Komisyon Üyeleri Belirlendi. 19 Mayıs Belediyesi Toplantı Salonu'nda Yapılan Toplantıya 19 Mayıs Belediye Başkanı Yılmaz Erel, İl Genel Meclis Üyeleri...
Van Devlet Tiyatrosu 10. Yılını Çeşitli Etkinliklerle Kutluyor Van Devlet Tiyatrosu 10'uncu Yılını Düzenlediği Çeşitli Etkinliklerle Kutluyor.
Fenni Kovandan Kara Kovana Dönüş Başladı
Fenni Kovandan Kara Kovana Dönüş Başladı
Van Arıcılar Birliği Başkanı Halil Tandoğan, Kentte Bulunan 30 Bin Kovandan Bu Yıl Elde Edilen 600 Ton Balın Talebi Karşılayamadığını, Üretimin Arttırılması Gerektiğini Söyledi.
Gül'ün Türkmenistan'a Sözünü Verdiği Camiyi Ahmet Çalık İnşa Edecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül"ün Türkmenistan Ziyaretinde, Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov"a Sözünü Verdiği Camiyi Ga..
Bakan Şimşek'ten Plan ve Bütçe Komisyonu'na 'Kamu Borç Yönetimi' Sunumu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Yapısal Reformlara Kararlılıkla Devam Edileceğini Belirterek, Öncelikler Arasında Rekabeti..
Bandırma'da Yoğun Sis Hayatı Felç Etti Marmara Denizi ve Bandırma Körfezi'nde Üç Gündür Süren Yoğun Sis, Kara ve Deniz Ulaşımını Felç Etti.
TBMM Genel Kurulu Tanık Koruma Kanunu Tasarısı'nın 16 Maddesi Kabul Edildi.
İSO meclis toplantısında üyeler Başkan Küçük'e eleştiri İstanbul Sanayi Odası(İSO) Aralık ayı Meclis Toplantısı'nda Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük, bazı meclis üyelerinin eleştirileriyle ..
Motosikletin çarptığı yaşlı kadın yaralandı
Motosikletin çarptığı yaşlı kadın yaralandı
Adıyaman'da motosikletin çarptığı Bedriye Gürbüzcan isimli yaşlı kadın yaralandı.
Gazi Müzesindeki Atatürk Eşyalarından Bazılarının Gerçek Olmadığı İddiası
Gazi Müzesi'ndeki Atatürk Eşyalarından Bazılarının Gerçek Olmadığı İddiası
Samsunlu Araştırmacı, Tarihçi ve Yazar Baki Sarısakal, 1919 Yılında Mıntıka Palas Oteli'nde Kalan Atatürk'ün Kullandığı ve Gazi Müzesi'nde Sergilenen Eşyaların Birçoğunun Gerçek Olmadığını İddia Etti.
Gökhan Özen'in Büyük Ayıbı! Yıllardır Kanser Tedavisi Gören Saadet Gürses, Çok Zor Durumda Olduğu Bir Dönemde Gökhan Özenden Yardım İstediğini Belirterek ' O Dönem Çok Annemin Tedavisiyle İlg..Yıllardır Kanser Tedavisi Gören Saadet Gürses, Çok Zor Durumda Olduğu Bir Dönemde Gökhan Özenden Yardım İstediğini Belirterek ' O Dönem Çok Annemin Tedavisiyle İlgilenirken Bende Bu Hastalığa Yakalandım.
Şimşek: Reformlar Kararlı Şekilde Uygulanmalı
Şimşek: Reformlar Kararlı Şekilde Uygulanmalı
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Gelir İdaresi ve Vergi Politikası Reformlarının Kararlı Bir Şekilde Uygulanması Gerektiğini Söyledi.
Yaşar Balcı CHP Ereğli İlçe Başkanlığına Adaylığını Resmen Açıkladı
Yaşar Balcı CHP Ereğli İlçe Başkanlığına Adaylığını Resmen Açıkladı
CHP Kdz. Ereğli İlçe Kongresi Öncesi CHP'li Yaşar Balcı İlçe Başkanlığına Resmen Aday Olduğunu Açıkladı.
Veremli okulla ilgili açıklama yapan Kars Valisi Erden: 'Sonuçlar yarın açıklanacak'
Verem'li okulla ilgili açıklama yapan Kars Valisi Erden: "Sonuçlar yarın açıklanacak"
Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Kars'ın Susuz ilçesi 100. Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) yemekhanesinde çalışan aşçı Nariz Parlak'ın tüberküloz (verem) çıkmasıyla ilgili olarak, öğrencilere yapılan testlerin...
Zonguldak Belediyesi İşçilerinde Kadro Sevinci
Zonguldak Belediyesi İşçilerinde Kadro Sevinci
Zonguldak Belediyesinde 145 İşçi Belediye Kadrosuna Geçti. İçişleri Bakanlığı Tarafından Gönderilen Genelge Doğrultusunda 23 Yıldır Zonguldak Belediyesi'nde Geçici İşçi Statüsünde Çalışan 145 Personel Belediye...
Şerife Bacı Hastanesi'nde Doktor Sıkıntısı Kastamonu Şerife Bacı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde Doktor Sayısının Az Olması Dikkat Çekiyor.
Pamukkale Üniversitesi'nde Üniversite ve Sanayiciler Çalıştayı Pamukkale Üniversitesi Konferans Salonu'nda Yapılan 'Üniversite-sanayiciler Çalıştayı'na Katılan Almanya Biberach Üniversitesi Ö..
Belediye Başkanının Babası 4 Gündür Kayıp
Belediye Başkanının Babası 4 Gündür Kayıp
Eskişehir'de, "Doktora Gidiyorum" Diyerek Evinden Ayrılan Günyüzü Belediye Başkanı Kadir Kılınçal'ın Babasından 4 Gündür Haber Alınamıyor.
PKK'ya şafak Baskını Genelkurmay, Irak'ın Kuzeyinde Uzun Süreden Beri İzlenen Büyük Bir Terörist Grubun Vurulduğunu Açıkladı.
Ormandan Kaçak Kestikleri Ağaçlarla Yakalandılar Kış Aylarının Gelmesiyle Birlikte Jandarma Timleri Ormanlardan Kaçak Ağaç Kesimlerine Karşı Göz Açtırmıyor.
Sabri: "Bazen Hırsımın Kurbanı Oluyorum" Galatasaraylı Futbolcu Sabri Sarıoğlu, Futbolcular Olarak Kimi Zaman Saha İçinde İster İstemez Sinirlerine Hakim Olamadıklarını Dile Getirerek, 'Bazen..
Köklüce Hes, Almus Barajının 3.5 Katı Daha Fazla Elektrik Üretiyor
Köklüce Hes, Almus Barajı'nın 3.5 Katı Daha Fazla Elektrik Üretiyor
Tokat'ın Niksar İlçesi Sınırlarında Bulunan Köklüce Hidroelektrik Santrali'nin (Hes), Almus Barajı'nın 3.5 Katı Daha Fazla Elektrik Üretimi Yaptığı Belirtildi. Tokat Valisi Dr. Recai Akyel, Yapımı 1988 Yılında...
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Keşkek Günü
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Keşkek Günü
Tokat Gençlik ve Spor Müdürlüğü Personeli, Yapılan Keşkek Gününde Bir Araya Geldi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Yapılan Keşkek Gününe Gençlik ve Spor İl Müdürü Vejdi Ayça ile Personeli Katıldı. Geleneksel Hale...
İSO Başkanı Küçük: "Enerjide sıkıntılara çözüm olarak fiyat arttırımına başvurulması üzücüdür" İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tanıl Küçük, 2002 yılından bu yana elektrikte..
Beko Basketbol Ligi Beko Basketbol Ligi'nin 13. Haftasında Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi, Evinde Galatasaray Cafe Crown'a 68-87 Mağlup Oldu. Maçın En Skorer İsmi 24 Sayıyla Galatasaray Cafe C..
İsmet Badem Kayseri'de Efes Pilsen Kulübü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen 'Efes ile İlk Adım Ücretsiz Basketbol Okulları' Programı Kapsamında Kayseri Tekden K..
İzmir Büyükşehir Belediyesi Binasında Bomba İhbarı İzmir Büyükşehir Belediyesi Binasına Bomba Konulduğu Yönünde Yapılan İhbar, Binada Hareketli Dakikalar Yaşanmasına Sebep Oldu.
Pakistan'da 3 Hafta Önce Kaçırılan 7 Güvenlik Görevlisi Serbest Bırakıldı Pakistan'da, Taliban Militanlarının Kaçırdığından Şüphe Edilen 7 Pakistanlı Güvenlik Görevlisinin Serbest Bırakıldığı..
İran'da Küçük Bir Eğitim Uçağı Düştü İran'ın Başkenti Tahran Yakınlarında Bir Eğitim Uçağının Düştüğü Bildirildi.
Tyra Bank's Den Büyük Gurur! Bir Dönem Podyumlarda Fırtınalar Estiren Ünlü Top Model Tyra Banks, Angelina Jolie, Sharon Stone Gibi Çocuk Evlat Edinmek İstediğini Söyledi.Bir Dönem Podyumlarda Fırtınalar Estiren Ünlü Top Model Tyra Banks, Angelina Jolie, Sharon Stone Gibi Çocuk Evlat Edinmek İstediğini Söyledi.
Keban'da Kaymakamdan Öğrencilere Yardım Keban Kaymakamı Hüseyin Çakırtaş, Akçatepe İlköğretim Okulu Öğrencilerine Kırtasiye ve Giyim Yardımında Bulundu.
Adalet Bakanı Şahin: "Tanık Koruma Hem Terör Hem de Örgütlü Hem de Adi Suçlar İçin Uygulanacak" Meclis Genel Kurulu'nda Tanık Koruma Kanunu Tasarısının 1'nci Bölümü Üzerindeki Görüşmeleri Dev..
ABD Elçiliği'nde Verilen Yemekte CHP ve DTP Yoktu ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Yemek Davetlerine Yeniden Başladı. Wilson'un Ev Sahipliği Yaptığı Yemek Davetine ABD Temsilciler Mecl..
2007de Keneden 4, Traktör Kazasında İse 20 Kişi Hayatını Kaybetti
'2007'de Keneden 4, Traktör Kazasında İse 20 Kişi Hayatını Kaybetti'
Tokat Valisi Dr. Recai Akyel, "2007 Yılında İlimizde Keneden 4, Traktör Kazalarında İse 20 Kişi Hayatını Kaybetti" Dedi.
Keban'da 333 Aileye Kaymakamlıktan Kömür Yardımı Keban Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Ekonomik Durumu İyi Olmayan 333 Aileye 250 Ton Kömür Yardımı Yaptı.
Balıkesir Emniyetinden Başarılı Personele Ödül
Balıkesir Emniyetinden Başarılı Personele Ödül
Balıkesir Emniyet Teşkilatı'nda Başarılı Personeller Ödüllendirildi.
Silvan'da Yerel Yönetimler Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde Kilit Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Aralıksız Sürdürülüyor.
Safranbolu'ya Bayramda İlgi Büyük Oldu Karabük'ün Tarihi Konaklarıyla Ünlü Safranbolu İlçesinde Kurban Bayramında Otel ve Pansiyonlar Yüzde 100 Oranında Dolduğu Belirtildi.
19 Yaş Altı Futbol Milli Takımı, Mısır'ı 1-0 Mağlup Etti 19 Yaş Altı Futbol Milli Takımı, Özel Maçta Mısır'ı 1-0 Mağlup Etti.
Kürt Parlamentosu, Kerkük Referandumunu Erteledi
Kürt Parlamentosu, Kerkük Referandumunu Erteledi
Irak'ın kuzeyindeki bölgesel Kürt yönetimi parlamentosu, BM'nin Kerkük referandumunun ertelenmesine yönelik teklifini oy çokluğu ile kabul etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10