22 Aralık 2007 Cumartesi Günü Haberleri

22 Aralık 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkler Dünya Devlerini Satın Alıyor
Türkler Dünya Devlerini Satın Alıyor
Türkiye Ekonomisinde Yaşanan Gelişme, Şirketleri de Yeni Arayışlara İtiyor.
Şehit Kubilay'ı Anma Günü TBMM Başkanı Köksal Toptan, Şehit Kubilay'ın, Cumhuriyetin Temel Değerleri Uğruna Canını Feda Etmekten Çekinmeyen Binlerce Vatan Evladından Birisi Olduğunu Belirtere..
Ankara'da Barajlara Gelen Su Miktarı Günlük İnternet'te Ankara Büyükşehir Belediyesi Aski Genel Müdürlüğü Ankara'daki Barajların Günlük Doluluk Oranlarını İnternette Vermeye Başladı. Ankaralı..
Polisler Oyuncak Silahları Topladı, Kitap Dağıttı
Polisler Oyuncak Silahları Topladı, Kitap Dağıttı
Mardin Emniyet Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler, Bayramın Üçüncü Gününde Oyuncak Silahlı Çocuk Aradı.
Kıyma Makinasına Elini Kaptıran Kasap 5 Parmağını Kaybetti Malatya'da Elini Kıyla Makinasına Kaptıran Kasap 5 Parmağını da Kaybetti.
Başbakan Erdoğan'dan Kubilay Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Eşsiz bir zafer üzerinde yükselen Türkiye Cumhuriyeti, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olarak ebediyen yaşayac..
Eski CHP Milletvekili Tandoğdu: "Davayı Ben Değil Fındık Köylüsü Kazandı" Hükümetin, geçen yıl fındık fiyatına verdiği 4 YTL fiyatı protesto edip, Başbakanlık merkez binası önünde fındıkları ..
"Kara Kartal" Bobo ile Uçuyor Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor ile Oynadığı ve 2-1 Kazandığı Karşılaşmada Takımının 2 Golünü Atan Deivson Rogerio da Silva "Bobo", Bu Sezon Hem Ligde, Hem de Avru..
Astım Hastası Cami Tuvaletinde Ölü Bulundu
Astım Hastası Cami Tuvaletinde Ölü Bulundu
Kahramanmaraş'ta Astım Hastası Bir Kişi, Cami Tuvaletinde Ölü Bulundu.
Bala'da Hayat Normale Döndü Ankara'nın Bala İlçesinde Ramazan Bayramı'nın Birinci Günü Öğle Saatlerinde Meydana Gelen 5.7 Büyüklüğündeki Depremin Ardından Bala Belediye Başkanı İbrahim Gürbüz..
Fenerbahçe'de bayramlaşma.. Fenerbahçe Kulübü'nde, Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma bugün Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapıldı.
Kaz Dağları'nda Arama için 13 İşletmeye Ruhsat Ankara - Kaz Dağlarında Altın ve Gümüş İçin, 13 İşletme ve 24 Arama Ruhsatı Verildi. enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, DTP Diyarbak..
Independent Araştırmasına Göre 'Londra' Dünyanın Ekonomi ve Kültür Başkenti/ İstanbul, 24'üncü Londra - İngiltere'de Yayımlanan The Independent Gazetesinin Yaptığı ve Londra'nın Dünyanın Eko..
Bakan Tüzmen: 2007, Dış Ticaret Açısından Son Derece Başarılı Bir Yıl Oldu Ankara ? İhracatçı ve Sanayicilerin Gösterdiği Yüksek Performansla İhracatın, İthalatı Karşılama Oranının Yüzde 62,9..
Erdoğan, Hristiyan Vatandaşların Noel'ni Kutladı Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hristiyan Vatandaşların Noel'ni Kutlayarak, "Aynı Günlerde İdrak Ettiğimiz Mübarek Kurban Bayramı ile ..
Fitch Ratings Türkiye Gm Berker: Enflasyonun Yükseliş, Büyümenin Düşüş Trendine Girmesi Rahatsız Edici İstanbul - Fitch Ratings Türkiye Genel Müdürü Ayşe, Üçüncü Çeyrek Büyüme Oranlarıyla İlg..
İşçi ve Memur Emeklilerin Aylık Farkı Arttı Ankara - Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (Tied) Tarafından Yapılan Araştırmaya Göre, İşçi ve Memur Emeklilerinin Aylıkları Arasında 2003 Yılı Ocak ..
HÖClülerden terör örgütü PKK operasyonlarına protesto
HÖC'lülerden terör örgütü PKK operasyonlarına protesto
Beyoğlu'nda, Halklar ve Özgürlükler Cephesi (HÖC) üyesi bir grup, terör örgütü PKK'ya düzenlenen askeri operasyonları protesto etti. Taksim Meydanı'nda toplanan grup yaptıkları açıklamada, operasyonların "çözümsüzlükten...
Genelkurmay Başkanı Büyükanıt, Kubilay'ın şehit edilişinin 77'nci yıldönümü ile ilgili mesaj yayınladı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, "Karanlık odaklar, Türkiye Cumhuriyeti ku..
Nazan Nefes Kesecek! Alman Televizyonlarının Türk Sunucusu Nazan Eckes, 'Stars İn Der Manege' Adlı Yardım Amaçlı Program İçin Nefes Kesen Bir Şov Hazırladı.Alman Televizyonlarının Türk Sunucusu Nazan Eckes, 'Stars İn Der Manege' Adlı Yardım Amaçlı Program İçin Nefes Kesen Bir Şov Hazırladı.
Karda Gün Batımı
Karda Gün Batımı
Van'da Gün Batımı Nedeniyle Kızılı Anımsatan Bulutların Altındaki Karlı Dağlar ve Mavi Göl, Seyrine Doyumsuz Manzaraların Oluşmasına Neden Oluyor.
Şehit Kubilay'ı Anma Günü Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Laikliğin, Cumhuriyetin Vazgeçilmez ve Geri Dönülmez İlkesi Olduğunu Vurgulayarak, "Laikliğin Yıpratılmasının, Cumhuri..
"Kuran: Dünyanın En Güçlü Kitabı" Almanya'nın Önde Gelen Siyasi Dergilerinden Der Spiegel, Kuran-ı Kerim'i Kapak Konusu Yaptı ve "Kuran: Dünyanın En Güçlü Kitabı" Başlığını Kullandı.
Dişli: Fark Memur Maaşlarına Zam Olarak Yansıyacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, 2008 Yılı İçin Belirlenen Yüzde 4'lük Enflasyon Hedefinden Sapma Olmas..
Kumlu: Türk-iş AKP'nin Arka Bahçesi Yapılamaz Türk-iş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, "Türk-iş'i AK Parti'nin Arka Bahçesi Yapmaya Kimsenin Gücü Yetmez" Dedi.
Kuşadasında Yanan Ormanlara Taş Ocağı Açılması Girişimine Tepki
Kuşadası'nda Yanan Ormanlara Taş Ocağı Açılması Girişimine Tepki
Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Önceki Yıl Meydana Gelen Yangında Kül Olan Ormanlık Alanların da Bulunduğu Yeniköy Mevkiinde Taş Ocağı Açmak İçin Yapılan Başvuruların Önüne Geçmek İçin Tema (Türkiye Erozyonla Mücadele...
Özbekistan halkı yarın cumhurbaşkanı seçimi için sandık başına gidiyor
Özbekistan halkı yarın cumhurbaşkanı seçimi için sandık başına gidiyor
Özbekistan halkı yarın yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başına gidecek. Cumhurbaşkanlığı koltuğu için aralarında şimdiki Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un da bulunduğu dört aday yarışıyor.
Beypazarlılar bayram sevincini Çinli işçilerle paylaştı
Beypazarlılar bayram sevincini Çinli işçilerle paylaştı
Ankara'nın Beypazarı ilçesinde bulunan Eti Soda Maden işletmesinde çalışan yaklaşık 300 Çinli işçiyi evlerinde ziyaret eden ilçe halkı, işçilerin kurban bayramını kutlayarak, kurban eti hediye etti.
Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı'na en fazla belediyeler şikayet edildi Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığı'na 2004-2007 yılları itibariyle en fazla şikayet belediyeler hakkında oldu. Be..
TBMM Başkanı Toptan'dan Kubilay'ın şehit edilişinin yıldönümü mesajı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan, Kubilay'ın şehit edilişinin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Nazilli'de Grizu Patlaması: 3 Yaralı Aydın'ın Nazilli İlçesinde Bir Maden Ocağında Meydana Gelen Grizu Patlamasında 3 Kişi Ağır Yaralandı.
Trenin Çarptığı Azeri Uyruklu Şahıs Öldü Kocaeli'nin Gebze İlçesinde, Rayların Üzerinde Yürüdüğü Sırada Trenin Altında Kalan Azeri Uyruklu Şahıs Hayatını Kaybetti.
Bağdat'ta Bakanlar Toplandı ABD'nin Bağdat'ta Kurmuş Olduğu ve "Yeşil Bölge" Adı Verilen Güvenli Bölgede Bu Sabah Düzenlenen Toplantıda, Irak'taki Güvenlik Güçlerinin Son Durumuyla İlgili Bil..
Türkiye, Yeniden 'Aşı Üretimi' İçin Kolları Sıvadı Türkiye'nin Dışa Bağımlı Olduğu Aşı Üretimi İçin Kolları Sıvayan Sağlık Bakanlığı, 'Stratejik' Bir Ürün Olan Aşıyı Kendi Tesislerinde Üreteb..
Bu Film Beni Hasta Etti! Mahsun Kırmızıgül: '12 Ay Bu Filmle Yatıp Kalktım. Uykumda Bile Film Çektim, Kurguladım, Müzik Yaptım. İnanın Çok Yoruldum. Panikatak Oldum.'Mahsun Kırmızıgül: '12 Ay Bu Filmle Yatıp Kalktım. Uykumda Bile Film Çektim, Kurguladım, Müzik Yaptım. İnanın Çok Yoruldum. Panikatak Oldum.'
Erozyon Toprakları Yok Ediyor
Erozyon Toprakları Yok Ediyor
Türkiye'de Her Gün 400 Bin Kamyon Dolusu, Her Yıl da 1 Milyar 400 Milyon Ton Civarında Verimli Toprak Erozyonla Kaybediliyor.
Dişli: "2008'de yüzde 4'lük enflasyon hedefinden sapma olursa aradaki fark memur maaşlarına zam olarak yansıyacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, 2008 yılı için belirlenen yüzd..
EMEP üyeleri terör örgütü PKKya düzenlenen askeri operasyonları protesto etti
EMEP üyeleri terör örgütü PKK'ya düzenlenen askeri operasyonları protesto etti
Emek Partisi'ne (EMEP) üye bir grup, terör örgütü PKK'ya karşı yürütülen askeri operasyonları protesto etti. Galatasaray Meydanı'nda toplanan grup, operasyonların durdurulmasını istedi. Polisin geniş güvenlik önlemi...
Yılın Şoförleri ödüllerini bayramlaşma töreninde aldı
Yılın Şoförleri ödüllerini bayramlaşma töreninde aldı
Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu ve şoför esnaflar, Şoförler Odası'nın eğitim binasında gerçekleştirilen bayramlaşma programında biraraya geldiler.
Resmi bayramlaşmaya katılmayan DTPli vekiller, ev ziyaretlerini tercih ediyor
Resmi bayramlaşmaya katılmayan DTP'li vekiller, ev ziyaretlerini tercih ediyor
Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) milletvekilleri ile belediye başkanları resmi bayramlaşma programına katılmak yerine ev ziyaretleri yapmayı tercih ediyorlar.
Beşiktaş'ta Gözler Transfere Çevrildi Turkcell Süper Lig'in İlk Yarısını 34 Puanla Tamamlayan Beşiktaş'ta Gözler Devre Arasında Yapılacak Transferlere Çevrildi.
Soğuk Hava Cildin Düşmanı
Soğuk Hava Cildin Düşmanı
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.dr. Ahmet Karacalar, Yurt Genelinde Etkisini Sürdüren Aşırı Soğuk Havaların İnsan Cildinde Bir Çok Olumsuzluklara Neden Olduğunu Söyledi.
100 Yıl Garantili Halı…
100 Yıl Garantili Halı…
Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Köylerde Doğal Boya Yöntemi Kullanılarak El ile Dokunan Halılar, Solmama Konusunda 100 Yıl Garantili Olarak Satılıyor.
Emniyet Müdürü Uzunkayadan Basına Veda
Emniyet Müdürü Uzunkaya'dan Basına Veda
Balıkesir Emniyet Müdürü İken Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Tayin Edilen Celal Uzunkaya, Balıkesir Gazeteciler Derneği ve Balıkesir İli Gazeteciler Cemiyeti'ni Ziyaret Ederek, Gazetecilerle Vedalaştı.
Peres Kasem'deki Katliam İçin Özür Diledi İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, İsrail'in Arap Köyü Kfar Kasem'de 1956'da Meydana Gelen ve İsrailli Sınır Polislerinin Köyden 47 Kişiyi Öldürdüğü K..
"Londra Dünyanın Ekonomi ve Kültür Başkenti" İngiltere'de Yayımlanan The Independent Gazetesinin Yaptığı ve Londra'nın Dünyanın Ekonomi ve Kültür Başkenti Seçildiği Araştırmada, İstanbul 24. ..
Tacikistan'da Çığ Düştü: 15 Ölü Tacikistan'da Çığ Düşmesi Sonucu 15 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Dekan Yardımcısının En Anlamlı Eseri Çukurova Üniversitesi (Çü) Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Gözde Ramazanoğlu, Adana'nın 4 Bin Yılık Tarihinin ve Mimari Yapısının ..
Dersimiz Leylekler Aydın'ın Söke İlçesi'ne Bağlı Leylekleriyle Ünlü Avşar Köyü'nde, İlköğretim Çocuklarına Leylekler Tanıtıldı. Kuşadası Eko Sistemi Koruma ve Doğasevenler Derneği (Ekodost) Ü..
Obeziteye Ayraçlı Çözüm
Obeziteye Ayraçlı Çözüm
Sağlık Bakanlığı, İlköğretim Öğrencilerinin Beslenme ve Sağlık Durumlarının Geliştirilmesine Yönelik Uyarıların Bulunduğu Kitap Ayraçları Hazırladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10