21 Aralık 2007 Cuma Günü Haberleri

21 Aralık 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Küçük Asfalt Kovboyu Trafikte Ekmek Parası İçin Trafiğin En Yoğun Olduğu Saatte At Koşturan Küçük Jokey ve Dayısı Adeta Ölüme At Sürdü. Sürücülerin Şaşkın Bakışları Altında Dört Nala At Koştu..
Kangal, Kediye Dadılık Yapıyor Bursa'da Kangal Cinsi Bir Köpek, Trafik Kazasında Annesi Ölen Kediyle Birlikte Yaşamını Sürdürüyor. Ezeli Düşmanıyla Aynı Tastan Yemek Yiyerek Oyunlar Oylayan P..
Özbekistanda cumhurbaşkanlığın 4 adayı seçim gününü bekliyor
Özbekistan'da cumhurbaşkanlığın 4 adayı seçim gününü bekliyor
Özbekistan'da 23 Aralık'ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri için haftalardır süren propaganda çalışmalarının bugün sona ermesiyle dört aday beklemeye çekildi.
Amerikada Kurban Bayramı
Amerika'da Kurban Bayramı
Kurban Bayramı, tüm İslam dünyasında olduğu gibi Amerika'da yaşayan vatandaşlar tarafından da kutlandı. New York'ta yaşayan Müslümanlar, bayram sabahı camilere akın etti. Her yaştan insanın sabah namazını müteakip...
Türklerin Yardım Eli Hollandalı Yoksullara Uzandı
Türklerin Yardım Eli Hollandalı Yoksullara Uzandı
Türkler, kurban etlerini Hollandalı yoksullara ve gıda bankalarına vermek için yarıştı. Türklerin bu jestine Hollanda basını geniş yer verdi. Bu gelişmeleri muhabirleri aracılığı yerinde takip etti.
Bob Kerrey, Obama ile ilgili "Müslümanlık" yorumu için özür diledi Amerika'da Nebraska eski Valisi ve senatörü Bob Kerrey, Barack Obama'nın "Müslüman" olduğu iddialarının yayılmaya çalıştığı ..
Midyat'ta 150 Karton Kaçak Sigara Ele Geçirildi Mardin'in Midyat İlçesinde, Şüpheli Bir Otomobilde Yapılan Aramada 150 Karton Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 6 Yaralı Konya'da İki Ailenin Bulunduğu Otomobilin Yoldan Çıkarak Takla Atması Sonucu Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 6 Kişi de Yaralandı.
Depremin Sırrı Yılantaşında
Depremin Sırrı Yılantaşında
Bilim Adamları Yılantaşını Yüksek Isıya Tabi Tutunca Deprem Oluşumunda Kilit Rol Oynadığını Ortaya Çıkardı.
Havaalanında Güvenlikte Ayakkabı Çıkarmaya Son Clear Firması, Havaalanlarında Güvenlikte Hızlı ve Ayakkabı Çıkarmadan Geçişin Sağlanması İçin Üretilen Makineleri ABD'deki Büyük Havaalanlarına..
Rusya Halkı, Putin'in Yılın Adamı Seçilmesinden Memnun Dünyanın En Prestijli Dergilerinden Time'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i Yılın Adamı Seçmesi Rus Halkı Tarafından Memnuniyetle ..
Darphanede Kuruş Mesaisi Darphane ve Damga Matbaası, 2008 ve 2009 Yıllarında Toplam 1 Milyar 866 Milyon 676 Bin Adet 1, 5, 10, 25 ve 50 Yeni Kuruş ile Madeni 1 YTL Basacak.
Bala'da 13 Artçı Deprem Meydana Geldi Ankara'nın Bala ilçesinde meydana gelen 5.7'lik depremin ardından, gece 24.00 itibariyle hafif şiddette 13 ayrı deprem daha kaydedildi. Boğaziçi Ünivers..
Papayla Buluştu, Türkiyeyi Hedef Aldı
Papayla Buluştu, Türkiye'yi Hedef Aldı
Sarkozy, Roma Katolik Kilisesi'nin Ruhani Lideri Papa 16. Benediktus ile Görüşmesinden Sonra Yaptığı Açıklamalarda Yine Türkiye'yi Hedef Aldı.
Los Angeles7a Taşınıyor Yılmaz Erdoğan, Yılın 6 Ayını Los Angeles'ta Geçirmeye Karar Verdi.Yılmaz Erdoğan, Yılın 6 Ayını Los Angeles'ta Geçirmeye Karar Verdi.
Uludağ Manzarasıyla Büyülüyor
Uludağ Manzarasıyla Büyülüyor
Kayak Turizminin Önemli Tatil Merkezlerinden Uludağ, Pistlerinin Yanı Sıra Manzarasıyla da Tatilcilere Unutulmaz Anlar Yaşatıyor.
Bakan Şimşek: 7. Gözden Geçirme Tamamlandı
Bakan Şimşek: 7. Gözden Geçirme Tamamlandı
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye ile IMF arasında yürütlen Stand-By anlaşmasının 7. gözden geçirme çalışmalarının tamamlandığını bildirdi.
Japonya ve Avustralya arasında 'balina' krizi Avustralya ve çevreci örgütler, Antartika kıyısında Kambur balina avlanmasına ilişkin planları iptal etmesi konusunda Japonya hükümeti üzerinde k..
Kimse Yok Mu, Alevi Bektaşi Derneği Başkanı ile Alevi mahallesinde kurban eti dağttı
Kimse Yok Mu, Alevi Bektaşi Derneği Başkanı ile Alevi mahallesinde kurban eti dağttı
Kimse Yok Mu Derneği, Elazığ'da Alevi vatandaşların ağırlıkta yaşadığı Esentepe ve Yeni Mahalle'de yaklaşık 50 aileye kurban eti dağıttı.
Wall Street Günü Yükselişle Kapattı New York Wall Street Borsası, Günü Yükselişle Kapattı.
Tokyo Borsası Kapanışta Değer Kazandı Tokyo Menkul Kıymetler Borsası, Yüzde 1.5 Artışla Kapandı.
Ülker, Premium Çikolata Markası Godiva'yı Satın Aldı Ülker, Premium Çikolata ve Çikolatalı Ürünler Markasına Sahip Godiva'yı 850 Milyon Dolara Bünyesine Kattı.
Karayollarında Durum Karayolları Genel Müdürlüğü'nden Yapılan Açıklamada, Sinop-ayancık Yolunun Heyelan, Şavşat-ardahan Yolunun İse Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapandığı Bildirildi.
Antalyada Atm Soygunu
Antalya'da Atm Soygunu
Antalya'da Bir Bankanın Atm'sine Giren Hırsızlar, Makinede Bulunan Paraları Çalarak Kayıplara Karıştı.
Yakarak Öldürmeye Teşebbüse 3 Yıl 4 Ay Hapis Bursa'da Birlikte Alkol Aldığı Cezaevi Arkadaşını Dövdükten Sonra Ateşle Yakmak İstediği İddia Edilen Sanık, 3 Yıl 4 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı..
Japonya, Kambur Balinaları Avlama Planlarını İptal Etti Japonya, Avustralya ve Çevre Örgütü Greenpeace'den Gelen Yoğun Protestolardan Sonra Kambur Balinaları Avlama Planından Vazgeçti.
Miss Tourism World Güzeli Moldovadan
Miss Tourism World Güzeli Moldova'dan
Antalya'da Düzenlenen Miss Tourism World 2007'de Moldovalı Ecaterina Sau, Bu Yılın Turizm Güzeli Seçildi.
Bele Sarılmak Taciz Değil, Cinsel Saldırı
Bele Sarılmak 'Taciz' Değil, 'Cinsel Saldırı'
Yargıtay 5. Ceza Dairesi, Evine Gelen Komşusunun Beline Sarılan Sanığın Cinsel Taciz Değil, Cinsel Saldırı Suçundan Mahkum Edilmesi Gerektiğine Karar Verdi.
Tariş, coğrafi işaretli yağlarını piyasaya sundu
Tariş, coğrafi işaretli yağlarını piyasaya sundu
Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği, Türk Patent Enstitüsü'nden aldığı coğrafi işaret tesciliyle Güney Ege ve Edremit Körfez Bölgesi zeytinyağlarında iki tescille piyasaya girdi.
İhracatçılar tanıtım grupları kurdu Cumhuriyetin 100. yıldönümünde 500 milyar dolar ihracat rakamına ulaşmayı hedefleyen ihracatçılar, kurdukları gruplarla dünyanın dört bir tarafında ürünler..
Ortadoğu, otel ve turizm altyapısına 3,63 trilyon dolar harcayacak
Ortadoğu, otel ve turizm altyapısına 3,63 trilyon dolar harcayacak
Ortadoğu'da, otel ve eğlence projeleri, havacılık yatırımları, turizm promosyonları ve destekleyici tesisler için 2020 yılına kadar 3,63 trilyon dolar harcanacağı bildirildi.
Kimse Yok Mu Derneği Bergamada kurban eti dağıttı
Kimse Yok Mu Derneği Bergama'da kurban eti dağıttı
Kimse Yok Mu Derneği, İzmir'in Bergama ilçesinde Kurban Bayramı'nda ihtiyaç sahibi 200 aileye et dağıttı.
Adana, 2007'de 238 milyon 355 bin YTL tarımsal destek aldı Adana, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve İl Özel İdaresi'nden 2007'de toplam 238 milyon 355 bin YTL tutarında tarımsal destek aldı.
Cep Telefonları Kimlik Olarak da Kullanılacak
Cep Telefonları Kimlik Olarak da Kullanılacak
Bugüne Kadar Müzik Dinlemek, Fotoğraf ve Video Çekmek, İnternette Gezmek Gibi Sayısız Alanda Kullanılan Cep Telefonları, Bir Kaç Yıl İçinde Kimlik Olarak Kullanılabilecek.
Bayramın yüzlere yansıyan ışıltısı
Bayramın yüzlere yansıyan ışıltısı
Bayramı'ı bahardan kalan güneşli bir havada karşılayan Adanalılar, kurbanlarını kestikten sonra soluğu parklarda aldı. Bayram sevinciyle gülümseyen yüzler, Türkiye'nin sayılı yeşil alanlarından Merkez Parkı'nda...
Fenerbahçe ile Trabzonspor Yarın 96. Randevuda Fenerbahçe ile Trabzonspor, Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 Sezonunun İlk Yarısının Son Haftasında Yarın Yapacakları Maçla Birlikte 96. Kez Karş..
Bayramın İlk Gününde 1,852 Acemi Kasap 'Kendini Kesti' İstanbul - İstanbul'da Kurban Bayramı'nın İlk Günü, Kurban Kesmek İsterken Kendini Yaralayan 547 Kişi Hastanelere Başvurdu. Türkiye Çapı..
Bala'da Dün 48 Deprem Meydana Geldi Ankara - Ankara'nın Bala İlçesinde Depremler Sürüyor. Bala'da, Dün, Toplam 48 Deprem Meydana Geldi. boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem A..
Beşiktaş'ta 3 Araç Kundaklandı İstanbul - İstanbul'da Park Halindeki Araçlar Kundaklanmaya Devam Ediyor. Son Olarak Beşiktaş'ta Meydana Gelen Olayda 3 Araç Alev Alev Yandı. istanbul'da Park ..
Beni Emral Avşar Keşfetti Özgür Aras'ın Hazırlayıp Sunduğu Türkmax'te Yayınlanan 'Özgür Aras'la Popluyorum'un Bu Haftaki Konuğu Son Yıllarda Herkesin Konuştuğu Demet Akalın.Özgür Aras'ın Hazırlayıp Sunduğu Türkmax'te Yayınlanan 'Özgür Aras'la Popluyorum'un Bu Haftaki Konuğu Son Yıllarda Herkesin Konuştuğu Demet Akalın.
Toplu Tecavüz Etmişler Paralı Asker Olarak Gittiği Irak'ta Meslektaşları Tarafından Toplu Tecavüze Uğradı..Paralı Asker Olarak Gittiği Irak'ta Meslektaşları Tarafından Toplu Tecavüze Uğradı..
Kitabı Okudu Ödülü Kazandı
Kitabı Okudu Ödülü Kazandı
Erzincan'ın Kemah İlçesi Kaymakamlığınca Öğrenciler Arasında Kitap Okumanın Yaygınlaştırılması ve Okuma Alışkanlığı Kazandırılması Amacıyla Bir Süre Önce Başlatılan "Kitap Okuyana Ödül Bizden" Kampanyası Tamamlandı....
Sibel Can, Bayramda Tatilcileri Coşturdu Kurban Bayramı'nın Birinci Günü Antalya'da Sahne Alan Ünlü Sanatçı Sibel Can, İzleyenlere Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.
Sarkozy: Türkiye Avrupa'da Değil, Küçük Asya'da Vatikan - Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, "Türkiye Avrupa'da Değil, Küçük Asya'dadır" Dedi. sarkozy, Roma Katolik Kilisesi'nin Ruhani Li..
Geçen hafta asayiş olaylarına karışan 24 kişi hayatını kaybetti Emniyet Genel Müdürlüğü, 12-18 Aralık tarihleri arasında meydana gelen 338 asayiş olayında 24 kişinin hayatını kaybettiğini, 17..
AB Schengen Genişlemesini Kutladı Doğu Avrupa'da Binlerce Kişi Dün Gece Yarısı Ülkelerinin Sınırlarının Schengen Olarak Bilinen Pasaportsuz Avrupa Alanına Açılmasını Kutladı. Bu Hamle ile 400..
İsviçreye Perinçek Tepkisi
İsviçre'ye Perinçek Tepkisi
Dışişleri Bakanlığı, İsviçre Federal Mahkemesi'nin 19 Aralık'ta İp Genel Başkanı Doğu Perinçek Aleyhine Aldığı Karara Tepki Gösterdi.
İzmir Girne Caddesi ile Çanakkale yolu birbirine bağlanıyor
İzmir Girne Caddesi ile Çanakkale yolu birbirine bağlanıyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi, hızla gelişen ve büyüyen Örnekköy'ü, en önemli ihtiyaçlarından biri olan yola kavuşturuyor. Karşıyaka ile Çanakkale bağlantısına ulaşacak yeni yol, yükselen toplu konut alanlarının da...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10