20 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

20 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bayram namazı, Burdur protokolünü Ulu Camide buluşturdu
Bayram namazı, Burdur protokolünü Ulu Cami'de buluşturdu
Kurban Bayramı namazı, Burdur'da protokol üyelerini Ulu Cami'de buluşturdu. İlk bayramlaşmayı burada yapan şehrin önde gelen isimleri, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.
Bursada vatandaşlar bayrama mezarlık ziyareti ile başladı
Bursa'da vatandaşlar bayrama mezarlık ziyareti ile başladı
Bursa'da Kurban Bayramı'na vatandaşlar mezarlık ziyaretleri ile başladı.
Türkiye'nin Çalışma Standartı Karnesi Uluslararası Sendikalar Konfederasyonu (Ituc) Tarafından Hazırlanan Raporda, Türkiye'de Kayıt Dışı İstihdamın Yüksek Oluşu ve Sendikal Korumanın Olmayışı..
Rektör Hilmioğlu, Fazıl Sayın ülkeyi terk etme düşüncesine karşı çıkıyor
Rektör Hilmioğlu, Fazıl Say'ın ülkeyi terk etme düşüncesine karşı çıkıyor
Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu, Fazıl Say'ın tespitlerine katıldığını, ancak ülkeyi terk etme konusunda farklı düşündüğünü söyledi.
Türk milletinin bağımsızlığını haykırdığı yer: Dumlupınar
Türk milletinin bağımsızlığını haykırdığı yer: Dumlupınar
Türk tarihinin en büyük zaferlerinden birinin kazanıldığı ve 137 bin şehidi sinesinde barındıran Kütahya'nın Dumlupınar ilçesindeki şehitlik ve anıtlar, he geçen gün daha fazla ziyaretçiyi ağırlamaya başladı.
Çift Cinsiyetlilikte 2 Yaş Sınırına Dikkat Akdeniz Üniversitesi (Aü) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güngör Karagüzel, Çift Cinsiyetle Dünyaya Gelen Bebeğin İlk İki Yaş İçinde Tedavi Ed..
Bjk ile V.manisaspor Ligde Yarın 5. Kez Karşı Karşıya Beşiktaş ile Vestel Manisaspor, Yarın Yapacakları Maçla Birlikte Lig Tarihinde 5. Kez Birbirlerine Rakip Olacak.
Askerlerin Tecavüzünü Anlattı
Askerlerin Tecavüzünü Anlattı
Irak'ta Göreve Yaptığı Sırada Arkadaşları Tarafından Toplu Tecavüze Uğradığını İleri Süren 23 Yaşındaki ABD'li Kadın Asker Jamie Leigh Jones, Kongrede Başından Geçenleri Anlattı.
Bakan Çiçek ve Gönül, Bayram namazını termal otelde hazırlanan mescitte kıldı
Bakan Çiçek ve Gönül, Bayram namazını termal otelde hazırlanan mescitte kıldı
Kurban Bayramı'nda tatil için Afyonkarahisar'da bir termal tesisi tercih eden Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu, Sanayi ve Ticaret...
Hidayet 13 Sayıyla Oynadı Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba), Bu Sabaha Karşı Oynanan 13 Maçla Devam Edildi.
Toptan: "Operasyonlar Gerektiğinde Devam Edecek" TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'taki PKK Kamplarına Yönelik Operasyonların Çok Başarılı Olduğunu İfade Eder..
Bakan Şahinden Teslim Olun Çağrısı
Bakan Şahin'den 'Teslim Olun' Çağrısı
Adalet Bakanı Şahin, En Son Çıkan Topluma Kazandırma Yasası'ndan Bin 685 Terör Örgütü Mensubunun Yararlandığını Açıkladı ve Teröristlere Çağrıda Bulundu.
ABD, Sınır Dışı Edilmek İstenen Türk İmamını Konuşuyor 1988 Yılından Beri ABD'de Yaşayan ve Hepsi ABD Vatandaşı Olan Üç Çocuk Babası Türk İmam Kadir Gündüz'ün Türkiye'ye Sınır Dışı Edilmek İs..
Cumhurbaşkanı Gül, Bayram Namazını Süleymaniye'de Kıldı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül bayram namazını Süleymaniye Camisi'nde kıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bayram namazının ardından vatanda..
AB Dönem Başkanı: "Önemli Olan Kelimeler Değil, Katılım Sürecinin Devam Etmesidir" AB Dönem Başkanı Portekiz'in Dışişleri Bakanı Amado, "Önemli Olan Kelimeler Değildir. Önemli Olan Türkiye'ni..
Euro 2008, Avrupa Ekonomisine 1.4 Milyar Euro Katkı Sağlayacak Mastercard'ın Spor Ekonomisi Uzmanı Prof.dr Simon Chadwick'e Yaptırdığı Araştırmaya Göre, UEFA Euro 2008, Avrupa Ekonomisine 1.4..
Mevlana Fotoğrafları ile Kuruluş Yıldönümünü Kutladılar
Mevlana Fotoğrafları ile Kuruluş Yıldönümünü Kutladılar
Doruk Sağlık Grubu, 9. Kuruluş Yıl Dönümünü Çalışanlarıyla Birlikte Anlamlı Bir Şekilde Kutladı.
Benzin Ücretini Ödemeyen Zanlılar, Polis Ekiplerini Peşine Taktı Başkent'te Bir Benzin İstasyonundan Benzin Alarak Ücretini Ödemeden Kaçan Zanlılar ve Polis Ekipleri Arasında Uzun Süren Koval..
3 YTL Gasp Eden Çocuklara 11 Yıl 10 Ay Hapis
3 YTL Gasp Eden Çocuklara 11 Yıl 10 Ay Hapis
İstanbul'daki Kaldıkları Yurttan Kaçıp, Bursa'da Bir Çocuğun Bıçak Zoruyla 3 YTL 25 Kuruşunu Gasp Ettikleri İddia Edilen 15 Yaşındaki 2 Çocuk, 11 Yıl 10 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı.
Kesimden Önce Kaçan Kurbanlık Boğa Ortalığı Birbirine Kattı Konya'nın Beyşehir İlçesinde Kesilmek İstenirken İpini Kopararak Kaçan Kurbanlık Boğa, Ortalığı Birbirine Kattı.
ABD Ordusu 100 Iraklı Mahkumu Daha Serbest Bıraktı Irak'taki ABD Askeri Hapishanesinde Bulunan 100 Tutuklunun Kurban Bayramı Münasebetiyle Serbest Bırakıldığı Bildirildi.
İran'da 7 Aylık Bebek, 20 Kilo Oldu İran'da 7 Aylık Bebeğin Ağırlığının 20 Kiloya Çıkması, Aileyi Zor Duruma Bıraktı.
İsrail'in Misket Bombaları Can Almaya Devam Ediyor Lübnan'da Üç Çocuk Babası Bir Adam, Geçtiğimiz Yıl İsrail Güçleri Tarafından Atılan Patlamamış Bir Misket Bombasının İnfilak Etmesi Sonucu H..
Yeni ve Eski Bakanların Afyonkarahisar Çıkarması Kurban Bayramı Tatilini Geçirmek İçin Afyonkarahisar'a Gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönü..
İshal, Çocukları Vuruyor Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Pof. Dr. Sabri Acar, Her Yıl Dünyada 1 Milyar, Türkiye'de İse 1-1.5 Milyon Çocukta İshal Görüldüğünü ve Y..
Dördüz Çocukların Babası Çifte Bayram Yaşadı Batman Merkeze Bağlı Binatlı Köyünde Mehmet ve Behiye Omğan Çiftinin Dördüz Çocukları Olması Onlara Kurban Bayramı'nda Çifte Bayram Yaşattı. Maddi..
İstanbul'da Tüm Yasaklara Rağmen Yol Ortasında Kurban Kesildi İstanbul'da, Getirilen Tüm Yasaklar ve Yapılan Tüm Uyarılara Rağmen Bazı Vatandaşlar Sokak Ortasında Kurban Kesti. Şişli'deki Bir..
Hindistan ve Rusya, Ay keşif uydusu projesi için görüşmelere başladı Çin'in Ay'a Chang'e-1 keşif uydusunu yollamasının ardından Asya'daki uzay yarışı daha da hızlandı. Hintli ve Rus yetkilile..
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov, Türk Büyükelçisi Akil'i kabul etti Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, Türkiye'nin Aşkabat Büyükelçisi Hakkı Akil'i makamında..
Sri Lanka'da sel felaketi: 30 bin kişi evlerini terk etti Sri Lanka'nın doğusundaki etkili yağışların yol açtığı sel felaketi nedeniyle 30 bin kişi evlerini terk etmek zorunda kaldı.
Adapazarında acemi kasaplar soluğu Acilde aldı
Adapazarı'nda acemi kasaplar soluğu 'Acil'de aldı
Adapazarı'nda kurban kesmeye kalkan acemi kasaplar, bu bayramda da acil servisleri mesken tuttu. Kesim sırasında çeşitli yerlerini kesen ve büyükbaş kurbanlıkların boynuz atması sonucu yaralanan 17 kişi çeşitli...
Bayramda Uludağda kayak keyfi
Bayramda Uludağ'da kayak keyfi
Kurban Bayramı'nda yüzde yüz doluluk oranı yakalayan Bursa Uludağ'da tatilciler bayrama kayak keyfiyle başladı. Kar kalınlığının yaklaşık 94 santimetre olduğu Uludağ'a akın eden kayakseverler, bayramı gündüz kayak...
Gemi adamlığı kursları istismar ediliyor Miço, silici ve kamarot olmak isteyenlerin almak zorunda olduğu STCW kurslarında yaşanan düzeysizlik, denizci adaylarını hayal kırıklığına uğratıyor. ..
Lösemili çocuklara Bayram müjdeyle geldi
Lösemili çocuklara Bayram müjdeyle geldi
Bursa Merkez Nilüfer ilçesine bağlı Görükle Belediyesi, lösemili hastalar ve yakınlarının konaklayabileceği bir misafirhane yapılması için Lösemili Çocuklara Yardım Derneği'ne arsa tahsisinde bulundu.
Bush'un Kaygısı Kara Harekatı Türkiye'nin Sınır Ötesi Operasyon Öncesi ABD'ye Yaptığı Bilgilendirmeye İlişkin Tartışmalar Sürüyor. New York Times Gazetesi, Üst Düzey Bir Bush Yönetimi Yetkili..
Bilecikte Bayram Tedbirleri
Bilecik'te Bayram Tedbirleri
Bilecik Polisi, Bayramda Kazaları Önlemek İçin Seferber Oldu.
Erdoğan: "Terörle Mücadelenin Önemli Safhasındayız" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bu Bayrama Çok Farklı Bir Zeminde ve Zamanda Girmiş Bulunuyoruz. Terörle Mücadelenin Önemli Bir Safhasınday..
Mastercard'a Göre Avrupa Ekonomisi UEFA Euro 2008 ile 1.4 Milyar Euro Kazanacak Mastercard'ın Spor Ekonomisi Uzmanı Profesör Simon Chadwick Yönetiminde Yaptırdığı Araştırmaya Göre Türkiye Her..
Cumhurbaşkanı Gül'den Bayram Mesajı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kurban Bayramı'nın Türk Milletine ve Tüm İnsanlığa Hayırlar Getirmesini Diledi.
Kars'ta Vatandaşlar Fırınlara Akın Etti Kars'ta Bayramın Birinci ve İkinci Günü Ekmek Çıkmayacak Olması Nedeniyle Vatandaşlar Fırınlara Akın Etti.
Beşiktaş Kulübü'nden bayram mesajı.. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulubün resmi internet sitesi aracılığıyla bayram mesajı yayımladı.
Derik Kaymakamından şehit ailelerine bayram ziyareti
Derik Kaymakamı'ndan şehit ailelerine bayram ziyareti
Mardin'in Derik Kaymakamı Rıza Gençoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle ilçedeki şehit ailelerini ve gazileri ziyaret etti.
Acemi Kasaplar Kendilerini Kesti
Acemi Kasaplar Kendilerini Kesti
Acemi Kasaplar Yine Bu Kurban Bayramı'nda da Kendilerini Yaraladı. Balta, Bıçak ve Satır Darbeleri ile El ve Ayaklarından Yaralanan Acemi Kasaplar Hastanelerin Acil Servisine Akın Etti.
Farklı ülkelerden gelen öğrenciler yöresel kıyafetleriyle Kayseride bayram namazı kıldı
Farklı ülkelerden gelen öğrenciler yöresel kıyafetleriyle Kayseri'de bayram namazı kıldı
Kayseri'de Kurban Bayramı, sabah camilerde bayram namazının kılınmasıyla başladı. Hunat Camii'nde kılınan bayram namazında farklı ülkelerden 380 öğrenci vardı.
Van'da Şofben Faciası Van'da Şofbenden Zehirlenen Polis Memuru Hayatını Kaybetti.
İsrail Güçlerinin Gazze Operasyonda 1 Filistinli Öldü İsrail Ordusu'nun, Hamas'ın Kontrolü Altındaki Gazze'de Düzenlediği Operasyonda 1 Filistinli Öldü.
Adalet Bakanı Şahin Bayramda Alanya'da Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, "Terör Örgütünün Herhangi Bir Hedefi Yok, Gelsinler Devletin Şefkatli Ellerine Teslim Olsunlar" Dedi.
Türk Kızılayı, Dünyaya Örnek Oldu Güneydoğu Asya'da Meydana Gelen Tsunami Felaketinin Üzerinden 3 Yıl Geçerken, Türk Kızılayı'nın Bölgeye Din, Dil, Irk Ayrımı Gözetmeksizin Yaptığı Yardımlar ..
Papaz ve Cemaati, Camide Bayram Vaazını Dinledi Amerikalı Katolik Papaz Brother Robert ve 12 Kişilik Cemaati, İzmir'deki Hisar Camii'nde Bayram Namazına Katılarak Vaaz Dinledi.
Erciş'te Komutanlar Şehidi Unutmadı Erciş İlçesinde Kurban Bayramı Nedeniyle Komutanlar Bir Şehidin Mezarını Ziyaret Ederek Karanfil Bıraktı Sonra Fatiha Okudu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10