20 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

20 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yeni Yılda Harç ve Cezalar da Zamlanacak/ Trafikte Alkolün Cezası 480 YTL Ankara - Maliye Bakanlığı'nın Yeniden Değerlendirme Oranı Çerçevesinde Trafik Cezaları, Pasaport, Sürücü Belgesi, Sil..
Adalet Bakanı Şahin: Terör Örgütünün Ulaşabileceği Bir Hedef Yok Antalya - Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Terör Örgütünün Ulaşabileceği Bir Hedef Bulunmadığını Bildirerek, "Türkiye Cumhuriye..
Türkiye'nin Sendika Karnesi 'Zayıf' Dolu/ Ituc: Kayıtdışı ve İş Kazası Yüksek, Keyfi İşten Çıkarmalar Var İstanbul - Uluslararası Sendikalar Konfederasyonu (Ituc) Tarafından Hazırlanan Rapord..
ABD ve Türkiye'nin PKK'ya Karşı Çalışmaları 'Koordineli' Devam Edecek İstanbul - ABD, PKK'ya Karşı Türkiye ile 'Ortak ve Koordineli Çalışmalar' Yapmak İstiyor. beyaz Saray Sözcüsü Dana Perino..
Babacan ve Rice, PKK'ya Operasyonu Telefonda Değerlendirdi Ankara - Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan'ın ABD Dışişleri Bakanı Condelezza Rice ile Telefon Görüşmesi Yaptığı ve Görü..
Şırnak'ta 1 Terörist Yakalandı Şırnak'ta Güvenlik Güçlerince 1 Teröristin Yakalandığı Bildirildi.
Şehitlikte Buruk Bayram Edirnekapı Şehitliği, Bayramın İlk Gününde Ziyaretçi Akınına Uğradı. Duaların Okunduğu Şehitlikte, Zaman Zaman Duygusal Anlar Yaşandı.
İkizlerden Şehit Babaya Bayram Ziyareti Şırnak'ın Küpeli Dağı Bölgesinde Teröristlerle Girilen Çatışmada Şehit Düşen Yüzbaşı Sinan Eroğlu'nun Eşi ve İkiz Çocukları, Kurban Bayramı Sabahını Ed..
Ankara'da Deprem Ankara'da Meydana Gelen Depremin Büyüklüğünün 5.7 Olduğu Bildirildi. İlk Belirlemelere Göre Depremde Can ve Mal Kaybı Olmadığı Belirtildi.
Başkent'te Deprem Paniği Başkent'te Sabah Saatlerinde 6 Ayrı Deprem Meydana Geldi.
Başbakanı bekleyen çocukların harçlıklarını korumalar dağıttı
Başbakanı bekleyen çocukların harçlıklarını korumalar dağıttı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını kıldıktan sonra evine geldi. Her bayram olduğu gibi kapısının önünde kendisini bekleyen çocuklarla karşılaştı. Erdoğan evine girerken çocuklara harçlıkları korumalar...
Evine dönen kadının çantasına kapkaç Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde evine dönen genç kadının çantasını kaçıran genç, kaçarken, buna mani olamayan kadın yere düşürdü. Polis, zanlının bulu..
Etimesgut Belediyesi'nin "Alo Kurban Kesim Hattı"na Yoğun İlgi Etimesgut Belediyesi Tarafından Hayata Geçirilen "Alo Kurban Kesim Hattı"na Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi.
Etimesgut Belediyesi'nin Hanım Faaliyetleri Binası Kadınların Uğrak Yeri Oldu Etimesgut Belediye Başkanı Serhat Kemal Yılmaz'ın İlçeye Kazandırdığı Hanım Faaliyetleri Binası, Hanımlara Son De..
Kars Belediyesi'nde 1000 Kişiye 2 Bin YTL'lik Bayram Yardımı Yapıldı Kars Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu, İşadamlarından Temin Ettiği 20 Bin YTL'lik Bayram Yardımını Yardıma Muhtaç 1000 Ail..
Engelli Öğrencilerin Görülmeye Değer Bayram Sevinçleri Engelli Öğrencileri Koruma Derneği Tarafından Vali ve Belediye Başkanının Eşlerinin de Katıldığı Bir Törenle 75. Yıl Eğitim ve Uygulama ..
Ankara'da Deprem Ankara'da, Saat 11.48'de 5,7 Şiddetinde Bir Deprem Meydana Geldi.
Ft: "İki Başlığın Açılması Mütevazı Ancak Kayda Değer Adım" Financial Times Gazetesi, "Türkiye'nin AB'ye Katılma Çabalarında Çarşamba Günü İki Başlığın Daha Müzakere Açılması ile Mütevazı Anc..
Üniversiteye Hazırlığın Maliyeti Bir Servet
Üniversiteye Hazırlığın Maliyeti Bir Servet
Üniversiteye Hazırlananların Sınav, Dershane ve Kırtasiye Harcamalarının, Ailelere Yıllık Maliyeti Küçük Bir Servet Değerinde. Kayıt Dışı Harcamaların Eklenmesi ile Bu Miktar Daha da Artıyor.
Metronun Yeni Vagonları Yolda
Metronun Yeni Vagonları Yolda
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Üçkuyular ve Bornova Merkez'e Yeni Metro Hatları İçin Yürüttüğü İnşaat Çalışmaları Hızla İlerlerken, Bu Hatlarda Kullanılacak 32 Yeni Vagon İçin 15 Ocak'ta İhaleye Çıkılıyor.
Ankara'da Deprem Ankara'da saat 11.53 sularında deperm meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü henüz depremin şiddetinin ve merkez üssünün belirlenemediğini kaydett..
Ankara'da 5.7 Şiddetinde Deprem Ankara'da saat 11.48 sularında 5.7 şiddetinde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre, depremin ..
Seda'dan Uyarılar 'Hayalin İçin Söyle' Adlı Şarkı Yarışmasının İlk Bölümü Geçtiğimiz Akşam Ekrana Geldi'Hayalin İçin Söyle' Adlı Şarkı Yarışmasının İlk Bölümü Geçtiğimiz Akşam Ekrana Geldi
Merkez Üssü Bala Ankara'nın Bala İlçesinde 5.7 Şiddetinde Bir Deprem Meydana Geldi. Ankara ve Çevre İllerden de Hissedilen Deprem Korkuttu...Ankara'nın Bala İlçesinde 5.7 Şiddetinde Bir Deprem Meydana Geldi. Ankara ve Çevre İllerden de Hissedilen Deprem Korkuttu...
İhmalden Dolayı Her Yıl 387 Anne Hayatını Kaybediyor
İhmalden Dolayı Her Yıl 387 Anne Hayatını Kaybediyor
Sağlık Bakanlığı Çocuk ve Aile Planlaması Genel Müdürü Dr. Rıfat Köse, İhmalden Dolayı Her Yıl 387 Annenin Hayatını Kaybettiğini Belirtti.
7. Bursa Yaş Grupları Satranç Şampiyonası Çekişmeli Geçti Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciliği ile Bir Alışveriş Merkezi Tarafından Organize Edilen "7. Bursa Yaş Grupları Şampiyo..
Sigaralı Gasba Çifte Beraat Bursa'da Yan Bakma Meselesi Yüzünden Tartıştıkları Şahsın Boynunda Sigara Söndürerek 80 YTL Parasını Gasp Ettikleri İddiasıyla Tutuklanan 2 Genç, Delil Yetersizliğ..
Yangın Nedeniyle Cami Cemaati Tahliye Edildi Tokat'ta, Bir Süpermarkette Çıkan Yangın Nedeniyle Cami Cemaati Tahliye Edildi.
Kayseri'den Kurban Bayramı Manzaraları Kayseri'de Bir Kurban Kesim Yerinde Traktör ve Vinç ile Yapılan Kurban Kesimleri Vatandaşların Tepkisine Neden Oldu.
Kosova'da Kurban Bayramı Kosova'da Kurban Bayramı Kutlamaları Başlarken, Barış, Dayanışma ve Birlik Mesajları Verildi.
Berberler, Kurban Bayramı'na uykusuz girdi Adıyaman'da vatandaş bayram tıraşını son güne bırakınca, berberler ek mesai yaptı.
Namaz sonrası vatandaşlar kurbanlarını kesmeye başladı Kurban bayramı sabahında İstanbullular namaz sonrası kurbanlarını kesmeye başladı. Soğuk havaya rağmen kurban kesim yerlerine koşan çok ..
Emirsultana Tüp Geçit
Emirsultan'a Tüp Geçit
Bursa'nın Tarihi Şahsiyetlerinden Seyyit Emir Buhari Hazretleri'nin Türbe ve Camisinin Bulunduğu Alanda Büyükşehir Belediyesi'nin Gerçekleştireceği Köklü Bir Çalışmayla Yeni Bir Meydan Ortaya Çıkartılacak. Bursa'nın En...
Palandökende Bayram
Palandöken'de Bayram
Kurban Bayramı Tatili İçin Palandöken Kayak Merkezi'ne Gelen Çok Sayıda Kayaksever, Tatilin ve Kayağın Keyfini Çıkarıyor.
'Önemli Bir Safhadayız' Bayram Mesajında Terörle Mücedele Vurgusu
Ankara'da Deprem Ankara'da Hafif Şiddette Bir Deprem Meydana Geldiği Bildirildi.
Manisalı çiftçiler bilinçli üretim için eğitiliyor
Manisalı çiftçiler bilinçli üretim için eğitiliyor
Manisa Tarım İl Müdürlüğü görevlileri, kurs düzenleyerek çiftçilerin bilinçli üretim yapmasını sağlıyor. Çiftçiler, son olarak bağ budama ve yetiştiriciliğiyle arı hastalıkları kursları aldı.
Konyada Kurban Bayramı
Konya'da Kurban Bayramı
Yurdun Dört Bir Yanında Olduğu Gibi Konya'da da Vatandaşlar Bayram Namazını Kıldıktan Sonra Mezarlık Ziyaretinde Bulundu.
Acemi Kasaplar Kendini Yaraladı
Acemi Kasaplar Kendini Yaraladı
Erzurum'da Kurbanlık Yerine Kendilerini Kesen Vatandaşlar Acil Müdahale İçin Hastanelere Getirildi.
Cimbom Farkı Zayıf Hollanda Temsilcisine Ders Veren Galatasaray Cafe Crown, Hite'la Coştu, Uleb Cup'ta 5. Galibiyetini Aldı, Gruptan Çıkma Yolunda Avantaj Yakaladı.
Kanaryayı Nevriye Coşturdu: 78-61
Kanarya'yı Nevriye Coşturdu: 78-61
Fıba Bayanlar Avrupa Ligi A Grubu'nda Fenerbahçe, Macar Mkb Euroleasing Sopron'u 78-61 Yendi.
Ayıların Gözünü Uyku Tutmuyor Ayıların Gözünü Uyku Tutmuyor. Küresel Isınma Sebebiyle Bursa'nın Karacabey İlçesi'nde Bulunan Ovakorusu Ayı Barınağı'ndaki 60 Ayı ile Burza Zoopark'taki 6 Ayı B..
Acemi Kasaplar İş Başında Adana'da, Kurban Bayramı'nın İlk Günü Kurbanlık Kesimi Sırasında Yaralanan Acemi Kasaplar Hastanelere Başvurdu.
Acemi Kasaplar İş Başında Adana'da, Kurban Bayramı'nın İlk Günü Kurbanlık Kesimi Sırasında Yaralanan Acemi Kasaplar, Hastanelere Başvurdu.
Güroymaklılar önce askerlerle bayramlaşıyor
Güroymaklılar önce askerlerle bayramlaşıyor
Bitlis'in Güroymak ilçesine bağlı Gölbaşı Beldesi'nde vatandaşlar 15 yıldır Bayram Namazı'ndan sonra ilk olarak Jandarma Karakol Komutanlığı'nda görev yapan askerlerin bayramını kutluyor.
Kocaeli'de Acil Servisler Acemi Kasaplarla Dolup Taştı Kurban Bayramı'nın İlk Gününde Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi, Acemi Kasaplarla Doldu Taştı.
Dedektör Köpek Bak 2 Ton Eroin Yakalattı
Dedektör Köpek 'Bak' 2 Ton Eroin Yakalattı
Kapıkule'de Görev Yapan Dedektör Köpek 'Bak', 11 Olayda Yaklaşık 2 Ton Eroinin Ele Geçirilmesini Sağladı. Uyuşturucu Maddelerin Gelirinin Büyük Bir Bölümü PKK'ya Gidiyor.
Mangaloğlu camide halkla bayramlaştı Kurban Bayramı öncesinde, Karamürsel ilçe protokolü ve siyasi parti temsilcilerine resmi yazı ile bayramlaşmanın camide yapılacağını bildirmesiyle dikkatl..
Cumhurbaşkanı Gül, Üniversite Günlerine Döndü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bayram Namazını Kıldıktan Sonra Eğitim Gördüğü İstanbul Üniversitesi'ne Bakarak Bayramı Anlayabilmek İçin Yahya Kemal..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10