20 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

20 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bala'da 2005 Depreminde Hasar Gören 15 Konut Yıkıldı Türkiye Acil Durum Yönetimi Genel Müdürlüğü, Ankara'nın Bala İlçesinde Bugün Saat 11.48'de Meydana Gelen Deprem Nedeniyle, Sırapınar Köyün..
Hakkari'de Bayramlaşma Hakkari'de Kar ve Soğuğa Rağmen Ev Ev Dolaşarak Şeker Toplayan Vatandaşlar Renkli Görüntüler Oluşturdu.
Vanda Bayram Ziyaretleri
Van'da Bayram Ziyaretleri
Van Valisi Özdemir Çakacak, Kurban Bayramı Dolayısıyla Çocuk Yuvasını ve Kız Yetiştirme Yurdunu Ziyaret Ederek, Çocuklara Oyuncak, Giyim Malzemesi ve Harçlık Dağıttı.
Konya'da Kurban Bayramı Kutlamaları Konya Protokolü Düzenlenen Bayramlaşma Programında Bir Araya Geldi.
ABD'den Büyümede Yine İyi Haber ABD Ticaret Bakanlığı 3. Çeyrek Büyüme Rakamlarını Revize Etmediğini Açıkladı.
Kurban Bayramı Ardahan'da, Kurban Bayramı Nedeniyle Kesilen Birçok İneğin Gebe Olduğu Ortaya Çıktı.
Avusturyada Kurban Bayramı
Avusturya'da Kurban Bayramı
Avusturya'nın Başkenti Viyana'da Yaşayan Gurbetçiler Kurban Bayramı'na Huşu İçinde Girdiler.
Devlet Bakanı Başesgioğlu Kastamonu'da Devlet Bakanı Murat Beşesgioğlu, Kurban Bayramı'nı Memleketi Kastamonu'da Geçiriyor.
TBMM Başkanı Toptan, Zonguldak'ta Protokolle Bayramlaştı Kurban Bayramı'nı Seçim Bölgesi Zonguldak'ta Geçiren TBMM Başkanı Köksal Toptan, Valilik Tarafından Düzenlenen Bayramlaşma Programına ..
Kimse Yok Mu şehit ailelerini unutmadı
Kimse Yok Mu şehit ailelerini unutmadı
Kimse Yok Mu Derneği Mersin Şubesi, Kurban Bayramı'nda şehit ailelerini unutmadı.
Kimse Yok Mu gönüllüleri Diyarbakır'da 2 bin 800 kurban kesti Kimse Yok Mu Derneği aracılığıyla Diyarbakır'a gelen bin 200 işadamı ve esnafın kestiği 2 bin 800 kurban yoksullara dağıtıyor.
Van İl Emniyet Müdürlüğü'nde Hazin Tören Van'da Şofbenden Zehirlenerek Hayatını Kaybeden Polis Memuru Nurettin Gücin'in Cenazesi, Düzenlenen Törenin Ardından Memleketi Elazığ'a Gönderildi.
Kimse Yok Mu Derneğinden şehit ailelerine bayram ziyareti
Kimse Yok Mu Derneği'nden şehit ailelerine bayram ziyareti
İzmir'de Kimse Yok Mu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Sahil Şubesi yöneticileri ve gönüllü üyeleri, şehit ailelerini ziyaret ederek Kurban Bayramı'nı kutladı.
14 Yaşında Kız Evlenir mi Seda Sayan İbrahim Tatlıses'e Çok Sert Çıktı. Seda Sayan'ı Kızdıran Şey İse Kızların Çok Küçük Evlendirilmesiydi.Seda Sayan İbrahim Tatlıses'e Çok Sert Çıktı. Seda Sayan'ı Kızdıran Şey İse Kızların Çok Küçük Evlendirilmesiydi.
Kocaelide kurbanlık kesen kasaplar kendilerini yaraladı
Kocaeli'de kurbanlık kesen kasaplar kendilerini yaraladı
Kocaeli'de kurban kesimi sırasında yaralanan yaklaşık 150 vatandaş hastanelerin acil servislerine müracaat etti.
Brezilya'da Picasso'nun Tablosu Çalındı Sao Paolo - Brezilya'da Hırsızlar, Güney Amerika'nın En Meşhur Müzesinden Picasso'ya Ait Bir Tablo ve Brezilyalı Bir Sanatçının 100 Milyon Dolar Değeri..
Avrupa Kupası, Kıtaya 1.4 Milyar Euro Kazandıracak/ Türkiye'nin Geliri Maç Başına 42 Milyon Euro İstanbul - Mastercard'ın, Spor Ekonomisi Uzmanı Profesör Simon Chadwick Yönetiminde Yaptırdığı..
2. Ordu Komutanı Org. Iğsız: Operasyon Vatandaşın İçini Rahatlattı Malatya - 2. Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, Sınır Ötesi Operasyonun Vatandaşların İçini Büyük Ölçüde Rahatlattığını Sö..
Şehitlikte Gözyaşı
Şehitlikte Gözyaşı
Kurban Bayramı Nedeniyle Şehitliklere Akın Eden Vatandaşlar Şehitlerin Mezarlarını Ziyaret Ederek Fatiha Okudular.
Adıyaman'da Acemi Kasaplar Hastaneleri Doldurdu Adıyaman'da Acemi Kasaplar, Kurbanlık Yerine Kendilerini Kesince Hastaneler Doldu Taştı.
Çorum'da Kurban Bayramı Kutlamaları Çorum Valisi Mustafa Toprak, AK Parti Çorum Milletvekilleri Agah Kafkas, Cahit Bağcı, Garnizon Komutanı J. Alb. Ufuk Tuncer, Belediye Başkanı Turan Atlamaz..
Bakan Şimşek'in Gaziantep Ziyareti Kurban Bayramı'nın Birinci Gününü Gaziantep'te Geçiren Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, "Yapacağımız Reformlar, Türkiye'nin 30-40 Yıllık Perspektifi İçin Çok Ön..
Başkent'te Kurban Bayramı Manzaraları Belediyelerin Hazırladığı Kurban Kesim Yerlerinde Yer Bulamayan Vatandaşlar, Kesim Yerlerine Yakın Boş Arazilerde Kurbanlarını Kesti.
Boksumuzun Duayenlerini Karadeniz Kaleme Aldı
Boksumuzun Duayenlerini Karadeniz Kaleme Aldı
İstanbul Boks İl Temsilcisi Ömer Karadeniz, Türkiye'de Boksun Satır Başlarını "Türk Boksu'nun Duayenleri" Kitabında Topladı.
Ağrı Doğubayazıtta Bayram coşkuyla kutlandı
Ağrı Doğubayazıt'ta Bayram coşkuyla kutlandı
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde vatandaşlar, bayram namazını kılmak için soğuk havaya aldırış etmeden camileri doldurdu.
Denizli'de kurban yerine elini kesen vatandaşlar hastaneye koştu Denizli'de Kurban Bayramı'nın ilk gününde kurbanlarını kendileri kesmeye çalışan 32 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.
Milli Yüzücü Büyükuncu Tarihe Geçiyor
Milli Yüzücü Büyükuncu Tarihe Geçiyor
Türkiye'nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Yüzücüsü Olan Derya Büyükuncu, 2008 Yılında Çin'in Başkenti Pekin'de Yapılacak Olimpiyatlara Katılarak Bir İlke İmza Atacak.
Batıdan Hakkariye uzanan sevgi eliyle 6 bin 800 aileye et dağıtıldı
Batıdan Hakkari'ye uzanan sevgi eliyle 6 bin 800 aileye et dağıtıldı
Kurban Bayramı'nda Batı ile Doğu arasında sevgi bağı oluşturan 'Kimse Yok Mu Derneği, Hakkari'deki 6 bin 800 aileyi sevindirdi.
Devlet Bakan Mehmet Şimşeke, nazar değmesin diye tütsü tutuldu
Devlet Bakan Mehmet Şimşek'e, nazar değmesin diye tütsü tutuldu
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Gaziantep'te partilileri ile bayramlaştı. Kalender Plaza'da gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde partililer Bakan Şimşek'le konuşma fırsatı buldu.
Çim Hokeyinde Bir İlk
Çim Hokeyinde Bir İlk
Avrupa Hokey Federasyonu (Ehf) Yönetim Kurulu Toplantısı İstanbul'da Sona Ererken, Çim Hokeyi Federasyonu Başkanı Barbaros Tuzcuoğulları, Hakem Kurulu Üyeliğine Seçildi.
Bakan Ekerden şehit ailesine 500 YTLlik çek
Bakan Eker'den şehit ailesine 500 YTL'lik çek
Kurban Bayramı'nı memleketi Diyarbakır'da geçiren Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Gabar Dağı'nda şehit olan Fetullah Selçuk'un ailesine 500 YTL'lik çek verdi.
Triatlonda Pekin Yolumuz Açıldı
Triatlonda Pekin Yolumuz Açıldı
Son Dönemlerde Halil Kılıçoğlu'nun Federasyon Başkanlığı Döneminde Büyük Aşama Yapan Triatlon Sporu, Tarihinde İlk Kez Dünya Kupası'nda Bir Oyuncusunu Yarıştırıp, Olimpiyat Şansı Yakaladı.
İbrahim Üzülmez: 8-0 Hafızamdan Silinmeyecek
İbrahim Üzülmez: 8-0 Hafızamdan Silinmeyecek
Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, Ligde Üst Sıralardan Kopmamak İçin Vestel Manisaspor Maçını Kazanmak İstediklerini Söyledi.
Manisada Kurban Bayramı
Manisa'da Kurban Bayramı
Manisa'da, Kurban Bayramı Öncesinde Alınan Onca Önlem ve Uyarılara Rağmen Yine Bildik Görüntüler Yaşandı.
ABde 9 Sınır Daha Kalkıyor
AB'de 9 Sınır Daha Kalkıyor
Schengen Alanı, Bu Geceden İtibaren 2004 Yılında AB'ye Giren Dokuz Avrupa Ülkesinin Katılımı ile 24 Ülkeyi Kapsayacak Biçimde Genişliyor.
Prof. Dr. Ercan: "5.7 Davranması Gerektiği Gibi Davranmıştır" Bala'da meydana gelen 5.7 şiddetindeki depremin son derece sağlıklı bir deprem olduğunu belirten Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, "A..
Bala'da 18 Artçı Deprem Meydana Geldi Ankara'nın Bala ilçesinde meydana gelen 5.7'lik depremin ardından, saat 17.00 itibariyle hafif şiddette 18 ayrı deprem daha kaydedildi. Boğaziçi Ünivers..
Başbakan Erdoğan'dan Savaş Dinçel İçin Başsağlığı Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün gece evinde geçirdiği iç kanama nedeniyle hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Savaş Dinçel için bir..
Mehmetçik Vakfından Anlamlı Yardım
Mehmetçik Vakfı'ndan Anlamlı Yardım
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı Tarafından Kesilen Kurbanların Etleri Malatya'da da Şehit Aileleri ve Gazilere Askerlerce Dağıtılıyor.
Hakkaride Utandıran Kurban Bayramı Manzaraları
Hakkari'de Utandıran Kurban Bayramı Manzaraları
Hakkari Hayvan Pazarında Vatandaşlara Satılan Kurbanlık Koyunların Bir Çoğunun Gebe Çıkması Vatandaşları Özdü.
İzmir'de Acemi Kasaplar Hastanelik Oldu İzmir'de Kurban Keserken Yaralanan Çok Sayıda Kişi, Hastanelerin Acil Servislerine Akın Etti.
Mehmetçik Vakfı'ndan Anlamlı Yardım Malatya'da, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı Tarafından Kesilen Kurbanların Etleri, Askerler Tarafından Şehit Aileleri ve Gazilere Dağıtılmaya..
Kdz.ereğlide Bayramlaşma Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Milletvekilleri ve Protokolün Katıldığı Bir Törenle Bayramlaşma Yapıldı.
Ankara'da Evi Depremden Hasar Görene Kira Yardımı Yapılacak Ankara - Ankara'nın Bala İlçesinde Bugün Meydana Gelen Depremde Evleri Hasar Gören Vatandaşlara Kira Yardımı Yapılacak. sırapınar K..
Beşiktaş Manisa'ya Gitti Beşiktaş, Vestel Manisaspor ile Yarın Oynayacağı Turkcell Süper Lig Maçı İçin Manisa'ya Gitti.
Atalay: Büyük Bir Hasar Yok İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Bugün 5.7 Büyüklüğündeki Depremin Meydana Geldiği Bala İlçesi ve Bütün Köylerine Ulaşıldığını Belirterek, 'Elimizdeki Bilgilere Göre ..
Fethiyede kurbanlıklar belediyenin belirlediği yerlerde kesildi
Fethiye'de kurbanlıklar belediyenin belirlediği yerlerde kesildi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde kurbanlıklar belediyenin belirlediği yerlerde kesilmeye başlandı. İlçede kurulan iki ayrı kesim yerinde kurban kesimleri yapıldı.
Milletvekili Yeni: 'Bafra adına verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz'
Milletvekili Yeni: "Bafra adına verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz"
AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, hükümet olarak tüm belediyelerle birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını belirterek, "Verilen sözleri yerine getireceğiz" dedi.
Kurbanlarını paylaşmak için Belçika'dan Van'a geldiler Kurban Bayramı'nın paylaşma güzelliğini yaşamak için bir grup işadamı Van'a gelerek topladıkları 300 hisse kurbanı burada kesip ihtiyaç ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10