20 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

20 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hüsnü ile Kavga Ettiler! Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendici, Bu Kez Transparan Kavgası ile Gündemde.Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendici, Bu Kez Transparan Kavgası ile Gündemde.
Sertap Erener'in Büyük Heycanı! Sertab Erener, Mayıs Ayında Çıkardığı 'Sertab Goes To The Club With Murat Uncuoğlu&aytekin Kurt' Albümünün 3'üncü Klibini; 'Sevdam Ağlıyor' Şarkısının Yeni Ver..Sertab Erener, Mayıs Ayında Çıkardığı 'Sertab Goes To The Club With Murat Uncuoğlu&aytekin Kurt' Albümünün 3'üncü Klibini; 'Sevdam Ağlıyor' Şarkısının Yeni Versiyonuna Çekti.
Kimse Yok mu Derneği Konya Şubesi ilde 300, Güneydoğuda 500 kurban kesti
Kimse Yok mu Derneği Konya Şubesi ilde 300, Güneydoğu'da 500 kurban kesti
Kimse Yok mu Derneği Konya Şubesi ilde 300, Güneydoğu'da ise 500 kurban kesti. Derneğin Konya Şubesi'nin kurbanlık olarak kestiği deve vatandaşların ilgi odağı oldu.
Kütahyada kurban keserken yaralanan acemi kasaplar hastaneye başvurdu
Kütahya'da kurban keserken yaralanan acemi kasaplar hastaneye başvurdu
Kütahya'da kurban keserken çeşitli yerlerinden yaralanan acemi kasaplar hastanelere başvurdu.
Hollanda'da Kurban Kesimi Kurban Bayramı Vesilesiyle Hollanda'nın Değişik Merkezlerinde Kesimi Yapılan Kurbanlıklar Sahiplerine Teslim Edildi.
Bakan Güler Ordudan Ayrıldı
Bakan Güler Ordu'dan Ayrıldı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı M. Hilmi Güler, Kurban Bayramı Nedeniyle Geldiği Memleketi Ordu'dan Ünye'ye Geçti. Bakan Güler, Ünye Çakırtepe'de Akşam Çayı İçtikten Sonra Ankara'ya Hareket Etti.
İşte Dünya'nın En Güçlü Bebeği! Yayınladığı Listelerle Gündem Yaratan Dünyaca Ünlü Ekonomi Dergisi Forbes, 'Dünyanın En Güçlü Bebeği' Seçti. Dünya Gündeminde En Çok Yer Alan 0-5 Yaş Grubu Beb..Yayınladığı Listelerle Gündem Yaratan Dünyaca Ünlü Ekonomi Dergisi Forbes, 'Dünyanın En Güçlü Bebeği' Seçti. Dünya Gündeminde En Çok Yer Alan 0-5 Yaş Grubu Bebekler Arasında Yapılan Seçimde Birinciliği Angelina Jolie ve Brad Pitt'in Kızları Shiloh Elde Etti.
TIR sürücüleri Kapıkule sınır kapısında bayramlaştı
TIR sürücüleri Kapıkule sınır kapısında bayramlaştı
Türkiye'den yurtdışına çıkmak üzere yola çıkan TIR sürücüleri Kapıkule sınır kapısında bayramlaştı.
DSP Lideri Sezer Deprem Bölgesinde DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, 5.7 şiddetindeki depremle sarsılan Ankara'nın Bala ilçesinde incelemelerde bulundu. Zeki Sezer, beraberinde DSP Ankara Millet..
Kaçan kurbanlıklar vatandaşlara zor anlar yaşattı
Kaçan kurbanlıklar vatandaşlara zor anlar yaşattı
Kurban Bayramı'nın birinci gününde Erzincan'da kaçan kurbanlıklar vatandaşlara zor anlar yaşattı. Kaçan kurbanları Erzincan Belediyesi 'Alo Kurbanım Kaçtı' ekipleri, uyuşturucu iğne kullanarak yakaladı.
İntihara Sebeb Olmuş! Geçtiğimiz Aylarda Ünlü Aktör Owen Wilson'ı Terkederek Onun İntihara Teşebbüs Etmesine Neden Olan Kate Hudson, Wilson'ı Hâlâ Sevdiğini Açıkladı.Geçtiğimiz Aylarda Ünlü Aktör Owen Wilson'ı Terkederek Onun İntihara Teşebbüs Etmesine Neden Olan Kate Hudson, Wilson'ı Hâlâ Sevdiğini Açıkladı.
'Veri olmadan depremi değerlendirmek falcılık olur' Ankara'daki depremden sonra ekranlara çıkan deprem uzmanlarından kimi vatandaşı sakinleştirici açıklamalar yaparken kimi de tedirgin edici ..
Isparta Emniyeti 5 ayda kalite belgesi aldı, hizmetler daha etkin verilecek
Isparta Emniyeti 5 ayda kalite belgesi aldı, hizmetler daha etkin verilecek
Isparta Emniyet Müdürlüğü 5 ay önce başlattığı 'Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme' çalışmalarını tamamladı. Bir danışmanlık firmasından yardım almadan sadece, Türk Standartları Enstitüsü'nün (TSE) yardım ve...
Ankara Milletvekili Koca: "Depremde can kaybı ve yaralanma yok" Ankara'da meydana gelen 5.7 şiddetindeki depremin Merkez üssü olan Bala ilçesini ziyaret eden AK Parti Ankara Milletvekili Faru..
Ispartada,  30 acemi kasap kendini yaraladı
Isparta'da, 30 acemi kasap kendini yaraladı
Isparta'da, kurban kesimi sırasında kendilerini yaralayan 30 kadar acemi kasap hastanelere koştu. Kesim sırasında balta, bıçak ve satır darbeleri ile yaralanarak çeşitli hastanelere götürülen acemi kasaplar ilk...
Kesilen büyükbaş hayvanların kaydını düşürmeyi unutmayın Kurban olarak kesilen büyükbaş hayvanların kaydının, Tarım il ve ilçe müdürlüklerinden düşürülmesi gerektiği belirtildi. Bunun sebebi,..
Ankara'da meydana gelen depremler Afyonkarahisar'da da hissedildi. Ankara'da meydana gelen depremler Afyonkarahisar'da da hissedildi.
Kurban kesimi sırasında zarar gören vatandaşlar hastaneye başvurdu Ankara'da sabahın erken saatlerinden itibaren parmak kesiği, ayak kesiği ve hayvan tekmelemesi nedenleriyle çok sayıda kişi ..
Magna Carta 21.3 Milyon $'a Satıldı Üzerinde Demokrasinin Temeli Olarak Kabul Edilen Yasaların Yer Aldığı Ünlü Magna Carta Belgesinin Bir Kopyası Sotheby"s Müzayede Şirketi Tarafından 21.3 Mi..
İMKB, Tek Seansta Bayram Öncesi Avrupa'ya Uydu Avrupa Borsalarındaki Hafif Düşüşten Etkilenen İmkb100 Endeksi Yatırımcının Tatil Öncesinde Pozisyon Almak İstememesi Nedeniyle Tek Seanslık İşl..
Fransızlar Enka'ya 181 Milyon Euro Verdi, 14 Ramstore'u Kaptı Enka"nın Rusya"da Sahibi Olduğu 14 Ramstore Hipermarketinin İşletmesini 181 Milyon Euro Bedelle Fransız Süpermarket Grubu Auchan ..
Halk-Advantage İşbirliğini Bayram Acelesi Eksik Bıraktı Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, Halkpuanların Nakit Puana Dönüştürülmesinin Bir Zorunluluk Değil, Sunulan İlave Hizmet O..
Sınırda bayramlaşma coşkusu
Sınırda bayramlaşma coşkusu
Hatay'ın Reyhanlı ilçesi Cilvegözü Sınır Kapısı'nda bir bayramda daha kucaklaşmak için sınırlar kalktı. Binlerce kişi sevinç gözyaşları arasında akrabaları ile Kurban Bayramında hasret giderdi. Hatay Valisi Ahmet Kayhan...
Gökdelenlere Yer Açtık, İzmir'e Bu Projeyle 10 Milyar $ Çekeriz Kent Merkezinde Kalan 500 Hektarlık Liman Arkası"nı "Gökdelenler Bölgesi" Olarak Planlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bu Saye..
Fed'in Cazip Kredi Dönemini Bitirme Planı Can Simidi Oldu Piyasalarda 2007"nin Son İşlem Günlerine Girilirken, ABD Merkez Bankası Fed"in Kredi Pazarına Yönelik Planı ve AB Merkez Bankası"nın ..
Milli Tank 2013'te Geliyor Otokar Aş Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Türk Silahlı Kuvvetleri"nin (TSK) Tank İhtiyacının Yerli Üretimden Karşılanması Amacıyla Geliştirilen Milli Tank Proje..
Konya'da trafik kazası: 9 yaralı Beyşehir-Konya karayolunun 13. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 9 kişi yaralandı.
Yatırımcılara Yılbaşı Öncesi Tavsiyeler Kurban Bayramı ve Hz. İsa"nın Doğum Yortusu Nedeniyle Noel Arifesinde Kutlanan Christmas"ın Arka Arkaya Gelmesi, Yurt İçi Piyasalarda Bir Hafta Sürmesi..
Bala'daki deprem Kırıkkale'yi de etkiledi Ankara'nın Bala ilçesinde meydana gelen 5.7 şiddetindeki deprem Kırıkkale'de de hissedildi.
Kimse Yok Mu Derneği sayesinde evlerinde etli yemek pişecek
Kimse Yok Mu Derneği sayesinde evlerinde etli yemek pişecek
Kurban Bayramı nedeniyle tespit edilen evlere yardımda bulunan Kimse Yok Mu Derneği Elazığ Şubesi görevlileri sabahın erken saatlerinden itibaren kapı kapı dolaşıp yardım dağıttı.
Osmaniye'de 15 acemi kasap kendini yaraladı Türkiye'nin birçok yerinde bayram namazlarının kılınmasının ardından vatandaşlar kurbanlarını kestiler. Ancak her Kurban Bayramı'nda olduğu gibi Tü..
Bakan Yıldırım, kolu alçılı hastaya imza attı
Bakan Yıldırım, kolu alçılı hastaya imza attı
Kurban Bayramını geçirmek için geldiği memleketi Erzincan'da, çeşitli kurumlara ziyaretler gerçekleştiren Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Erzincan Devlet Hastanesi'nde yatmakta olan kolu kırık bir hastayı ziyaret etti...
Protez Kol Takılan Çocuk, Vali Karahisarlının Bayramını Kutladı
Protez Kol Takılan Çocuk, Vali Karahisarlı'nın Bayramını Kutladı
Iğdır'da Düzenlenen Resmi Bayramlaşma Törenine, El Bombası Patlaması Sonucu Kolunu Kaybeden ve Daha Sonra Valilik ve Kaymakamlık Yardımlarıyla Protez Kol Takılan 12 Yaşındaki Çocukta Katıldı.
Adalet Bakanı Şahin: 'Kuzey Irak ve Avrupada faaliyette bulunanlar, at gözlügü ile bakarak Türkiyeyi degerlendirmemeli'
Adalet Bakanı Şahin: "Kuzey Irak ve Avrupa'da faaliyette bulunanlar, at gözlügü ile bakarak Türkiye'yi degerlendirmemeli"
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Kuzey Irak ve Avrupa'da faaliyette bulunanların Türkiye gerçeklerini iyi görmesi gerektiğine dikkat çekerek, "At gözlüğü ile bakarak Türkiye değerlendirilmemeli. Yeniden bir değerlendirme...
İstanbul'da 547 Kişi Kurban Keserken Yaralandı İstanbul'da Kurban Bayramı'nın İlk Günü, Kurban Kesmek İsterken Kendini Yaralayan 547 Kişi Hastanelere Başvurdu.
Gümüşhanede Kurban Bayramı Kutlaması
Gümüşhane'de Kurban Bayramı Kutlaması
Gümüşhane'de Kurban Bayramı Kutlaması Polisevi'nde Yapıldı.
Toplanan Kurban Derileri Polisi Alarma Geçirdi Zonguldak'ta Kurban Derilerin İzinsiz Kişiler Tarafından Toplandığı İhbarı Polisi Alarma Geçirdi
New York'ta Bayram Namazı New York'ta Yaşayan Türkler, Bayram Namazını Brooklyn'deki Fatih Camii'nde Kıldı.
Türkiye'nin Sınır Ötesi Operasyonunu Protesto Eden Kürtler, Berlin'de Gösteri Düzenledi Berlin'de Yaşayan Bazı Kürtler, Türkiye'nin Kuzey Irak'a Düzenlediği Sınır Ötesi Operasyonu Protesto Et..
Bakan Şimşek ve IMF'den Giorgianni 7'nci Gözden Geçirmenin Sonuçlarını Yarın Açıklayacak Ankara - Devlet Bakanı Mehmet Şimşek ve IMF Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni Yarın Düzenleyecek..
Sahibinden kurtularak kaçan kurbanlık boğa E-5'i felç etti Kurban Bayramı'nın bildik görüntülerinden olan kaçak boğalar bugün de sahnedeydi. Sahibinin elinden kurtulan boğalardan biri giyim m..
Zonguldakta Kurban Bayramı Kutlamaları
Zonguldak'ta Kurban Bayramı Kutlamaları
Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, Bayramın İlk Gününde Resmi Kurumları Gezerek Bayram Çalışanlarla Bayramlaştı.
Beşiktaş Manisa'da Turkcell Süper Lig'in 17. Haftasında Deplasmanda Vestel Manisaspor ile Karşılaşacak Olan Beşiktaş, Manisa'da Bir Grup Taraftarı Tarafından Coşkuyla Karşılandı.
Öfkeli Boğa İstanbul'u Karıştırdı Fatih'te Sahibinin Elinden Kaçan Bir Boğa Ortalığı Birbirine Kattıktan Sonra, Tem ve E-5 Otoyollarına Girerek Trafiği Felç Etti. Polis, Gazeteci ve Vatandaşl..
Bakan Akdağ: Türkiye Cumhuriyeti devleti teröre büyük darbe vurdu
Bakan Akdağ: Türkiye Cumhuriyeti devleti teröre büyük darbe vurdu
Kurban Bayramı nedeniyle Erzurum'a gelen Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Öğretmenevi'nde düzenlenen resmi bayramlaşma törenine katıldı. Bakan Akdağ, teröre büyük darbe vurulduğunu belirterek, bu konuda uluslararası...
Bursa Büyükşehir camiası bayramlaşmada buluştu
Bursa Büyükşehir camiası bayramlaşmada buluştu
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Tarihi Belediye Binası'ndaki bayramlaşmasında Başkan Hikmet Şahin, hizmetlerinden ötürü çalışanlarına Bursa halkı adına teşekkür etti.
Kurban Kesiminde 1852 Kişi Kendini Yaraladı Antalya'nın Alanya İlçesinde Bir Kişi Kurban Kesmeye Hazırlanırken, Adıyaman'da Bir Kişi İse Kurban Keserken Kalp Krizi Geçirerek Yaşamını Yitirdi...
Brezilya'daki Müzeden Picasso Tablosu Çalındı Brezilya'nın Sao Paulo Kentindeki Sanat Müzesinden, Biri Pablo Picasso'ya Ait İki Yağlı Boya Tablo Çalındı.
Sierra Leone'de Mağazada Gaz Patlaması: 18 Ölü Sierra Leone'nin Başkenti Freetown'daki Bir Mağazada Gaz Patlaması Oldu, Noel Alışverişine Çıkan 18 Kişi Öldü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10