17 Aralık 2007 Pazartesi Günü Haberleri

17 Aralık 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Dışişleri: "Türkiye, Rusya'nın, AKKA anlaşmasına uymama kararını üzüntüyle karşılamıştır" Dışişleri Bakanlığı, ''Türk Hükümeti, Rusya Federasyonu'nun, Avrupa Konvansiyonel Kuvvetler Antlaşmas..
Bursa'da tüm kurumlar Kurban Bayramı'na hazır Bursa'da valilik başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları vatandaşların Kurban Bayramı'nı huzur içinde geçirmesi için gerekli tedbirleri aldı.
Adıyaman Kab Camii restore ediliyor
Adıyaman Kab Camii restore ediliyor
Adıyaman'ın tarihi camilerinden Kab Camii, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak restorasyon nedeniyle ibadete kapatıldı.
Kaymakam Mangaloğlu: "Camideki bayramlaşmayı resmi olarak iptal etim, ama ben orada bayramlaşacağım" Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi Kaymakamı Ramazan Mangaloğu, Kurban Bayramı bayramlaşmasının..
Aziziyeli öğrenciler, Bilim Olimpiyatları Milli Takımı için yarışacak
Aziziyeli öğrenciler, Bilim Olimpiyatları Milli Takımı için yarışacak
Erzurum Özel Aziziye Lisesi öğrencileri, Ankara'da yapılan 15. Ulusal TÜBİTAK Matematik Bilim Olimpiyatları II. aşaması sınavını geçerek Bilim Olimpiyatları Milli Takımı'na girme şansını yakaladı.
Güvenlik Kamerasına Baka Baka Çaldılar Elektronik Eşya Mağazasına Müşteri Gibi Giren 3 Kişinin Hırsızlık Anı...
TSK: "Hedeflerin hepsine isabet sağlandı" Genelkurmay Başkanlığı, PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ait hedeflerin hepsine isabet sağlandığını duyurdu.
Ankara Valiliği'nden Kurban Bayramı tedbirleri Ankara Valisi Kemal Önal, vatandaşların Kurban Bayramı'nı rahat ve huzur ortamı içerisinde geçirebilmesi için, tedbirlerin uygulanmasına 19 Aral..
Medyada 2. özdenetim konseyi olan "Medya Etik Konseyi" kuruldu Medyada ikinci özdenetim konseyi olan "Medya Etik Konseyi" kuruldu. Konseyin Yönetim Kurulu Başkanlığı'na gazeteci-yazar Halit E..
Malatyanın trafik sorunu masaya yatırıldı
Malatya'nın trafik sorunu masaya yatırıldı
Malatya'nın trafik sorunu Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı.
Iraka götürülmek istenen araçlara Habur Sınır Kapısında el konuldu
Irak'a götürülmek istenen araçlara Habur Sınır Kapısı'nda el konuldu
Irak'ın başkenti Bağdat'ta 'Olive Group' isimli güvenlik şirketine teslim edileceği belirtilen 18 zırhlı personel taşıyıcı araca Habur Sınır Kapısı'nda el konuldu.
Çocuklar Perişan Eda ve Oğuz Uyuşturucu Baskınından Son Anda Kaçan Efe ve Arda'yı Ararken Kader İkisinin de Karşısına Hiç Ummadıkları Birini Çıkartıyor.eda ve Oğuz Boşanmak Üzere Hakim Karşıs..Eda ve Oğuz Uyuşturucu Baskınından Son Anda Kaçan Efe ve Arda'yı Ararken Kader İkisinin de Karşısına Hiç Ummadıkları Birini Çıkartıyor.eda ve Oğuz Boşanmak Üzere Hakim Karşısında
Domuzların Saldırısına Uğrayan Şahıs Yaralandı
Domuzların Saldırısına Uğrayan Şahıs Yaralandı
Sivas'ın Gemerek İlçesine Bağlı Tatlıpınar Köyünde Domuzların Saldırısına Uğrayan Bir Kişi Yaralandı.
TMSF'den Hazine'ye 100 Milyon Dolarlık Yeni Ödeme TMSF'nin İkrazlardan Kaynaklanan Borcuna Yönelik Olarak Hazine'ye Bugün Ödediği 100 Milyon Dolarla Bugüne Kadar Yaptığı Toplam Geri Ödeme Tut..
Flaş... Flaş... Flaş...- Genelkurmay Başkanlığı: Hedeflerin Hepsinde Tam İsabet Kaydedildi Genelkurmay Başkanlığı, Irak'ın kuzeyinde ve Kandil Dağı bölgesindeki PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ..
Edremitde Yangın Paniği
Edremit'de Yangın Paniği
Balıkesir'in Edremit İlçesinde Bir Apartmanın Zemin Katında Çıkan Yangında Üst Katlarda Mahsur Kalan Vatandaşlar, Camlara Çıkarak İtfaiyenin Müdahalesini Seyretti.
Kaçak Göçmenleri Taşıyan Teknenin Alabora Olması Bodrum İlçesinde Kaçak Göçmenleri Taşıyan Teknenin Batması Sonucu Hayatını Kaybeden 7 Kişinin Cesetlerine Ulaşılırken, Kayıp Bir Göçmeni Arama..
Otomobilin Altında Kalan Yaşlı Adam Yaralandı Kayseri'de, Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışırken Otomobilin Altında Kalan Yaşlı Adam Yaralandı.
Rahibin Bıçaklanması İzmir'de, Bir Rahibin Bıçaklanması Olayının Şüphelisi 19 Yaşındaki R.b.'nin Kasım 2008 Döneminde Askere Alınacağı Öğrenildi.
Putin, Başbakanlık Görevini Kabul Etmeye Hazır Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Mart Ayında Gerçekleştirilecek Başkanlık Seçimlerinde Dmitry Medvedev'in Başarılı Olması Halinde, Başbakanl..
Lübnan'daki Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin Ertelenmesi Lübnan Parlamentosu Başkanı Nebih Birri, İktidar ve Muhalefet Yetkilileriyle Görüşmesinin Ardından Bugün Yapılması Kararlaştırılan Cumhur..
Kerkük Referandumu Ertelendi Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi, Kerkük'ün Geleceğinin Belirleneceği Referandumu 6 Ay Ertelemeye Karar Verdi.
Gs'de 3 Eski Futbolcu İçin Daha 'Tarih Yazıcılar' Ürün Serisi Galatasaray Kulübü, 3 Eski Futbolcusu İçin Daha 'Tarih Yazıcılar' Ürün Serisi Çıkarttı.
Ürdün Gazze'ye Yardım Yollayacak Ürdün Kralı Iı. Abdullah, Yokluk Yaşanan Gazze'ye Yiyecek ve Tıbbi Malzeme Yollama Kararı Aldı.
Genelkurmay: Hedef Tam İsabet
Genelkurmay: Hedef Tam İsabet
Genelkurmay, Irak'ın Kuzeyinde ve Kandil Dağı Bölgesindeki Pkk/kongra-gel Terör Örgütüne Ait Hedeflerin Hepsinde Tam İsabet Kaydedildiğini Açıkladı. 'Siviller Vuruldu' İddiası da Geçersiz Kaldı.
Filistin'e Yardım Konferansı Başladı İsveç Hükümeti, Bu Sene Filistin'e 200 Milyon Dolardan Daha Fazla Yardım Yapılacağını Açıkladı.
Irak 27 Yıl Aradan Sonra İlk Petrol Tankerini Aldı Irak Petrol Tanker Şirketi, 27 Yıl Aradan Sonra İlk Petrol Tankerini Aldı.
Bankalar arası futbol turnuvasında Vakıfbank şampiyon oldu. Malatya Özel Yıldırım Han Eğitim kurumları tarafından düzenlenen 2. Geleneksel Bankalararası Halı saha futbol turnuvası Vakıflar ba..
Bakan Çelik, Yeni Türk-iş Genel Başkanı Kumlu'yu Ziyaret Etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bütçe Kanunu ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasası'nın Yürürlük T..
Genelkurmay'dan Açıklama Genelkurmay Başkanlığı, Planlanmış Hedeflerin Hepsine Tam İsabet Kaydedildiğini Belirterek, Söz Konusu Hedeflerin Tümünün Son Derece Titiz ve Ayrıntılı Analiz Sonucu ..
Osmanlı Para Koleksiyonunu Satışa Çıkardı Tarihi Sultanahmet Köftecisi'nin 3. Kuşak Temsilcisi Mehmet Tezçakın, Elinde Bulunan Dünyadaki En Kapsamlı Osmanlı Kağıt Paraları Koleksiyonunu Satış..
TOKİnin Giresundaki 25 konutu için çekiliş yapıldı
TOKİ'nin Giresun'daki 25 konutu için çekiliş yapıldı
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın Giresun'da yaptırdığı 25 konut düzenlenen çekilişle sahiplerini buldu.
Kurban Koordinasyon Merkezi, İstanbul'da 820 personel ile hizmet verecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, vatandaşların Kurban bayramını sorunsuz geçirmeleri için "Kurb..
Geleceğin solistlerini Canik Belediyesi yetiştiriyor Samsun'un alt kademe belediyerinden Canik Belediyesi, beldede öğrenciler arasında kültürel faaliyetleri artırmak amacıyla çalışmalarını sü..
Denizli Belediyesi kurban broşürü dağıttı
Denizli Belediyesi kurban broşürü dağıttı
Denizli Belediyesi, kurbanlık alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, kurbanlıkların ne zaman kesileceği ve atıklarının ne yapılması gerektiğiyle ilgili bir broşür hazırladı. Denizli Ticaret Borsası Canlı Hayvan...
Erzurum Valiliği: "Huzurlu bir bayram için tedbirler alınmıştır" Erzurum Valiliği, Kurban Bayramı nedeniyle havaalanı, terminal, üniversite, eğlence yerlerinde ve doğal afetlere karşı her tür..
Kazım Karabekir Belediyesi kurban kesim ve satış noktalarını belirledi
Kazım Karabekir Belediyesi kurban kesim ve satış noktalarını belirledi
Erzurum Kazım Karabekir Belediyesi kurbanlık hayvanların satış yerleri ile kurban kesim yerlerini belirledi.
UOSB'nin kablolarını keserken yakalandılar Uşak Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (UOSB) sokak lambalarının kablolarını kesen iki kişi suçüstü yakalandı.
Çorumda deprem olmazsa yıkılmaz raporlu hastanenin yenisi yapılıyor
Çorum'da 'deprem olmazsa yıkılmaz' raporlu hastanenin yenisi yapılıyor
Çorum'un Sungurlu ilçesinde zemin kayması nedeniyle hasar görerek 'deprem olmazsa yıkılmaz' raporu verilen İlçe Devlet Hastanesi yeniden yapılıyor. 40 milyon YTL'ye mâl olacak 150 yataklı hastanenin temeli düzenlenen...
Van İl Sağlık Müdürlüğü, vatandaşları karbon monoksit zehirlenmelerine karşı uyardı Van İl Sağlık Müdürlüğü, kış aylarında artan karbon monoksit zehirlenmeleri ile ilgili vatandaşları uyardı.
Kar altında ve çamur içerisinde alıcısını bekleyen kurbanlıklar ve sahipleri, ilginç manzaralar oluşturdu
Kar altında ve çamur içerisinde alıcısını bekleyen kurbanlıklar ve sahipleri, ilginç manzaralar oluşturdu
Hakkari'de yoğun kar yağışı ve çamur deryası içerisinde satışa sunulan kurbanlıklar, satıcılarının yüzünü güldürmüyor.
Mersinde köylerin su hatları yenileniyor
Mersin'de köylerin su hatları yenileniyor
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Korucular Köyü'nün 2 bin 250 metre içme suyu hattını yeniledi.
Yalovalı gençlere yeni iş fırsatı Yalova'da uluslararası ISO belgelendirme kuruluşu olan MEYER, Yalova'da açacağı "Yönetim Danışmanlığı" kursu ile işsiz gençlere yeni bir iş bulma fırsatı sağ..
Fitch, Akbank'ın Yerel Para Cinsinden Notunu Yükseltti İstanbul - Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Akbank'ın Uzun ve Kısa Vadeli Yerel Para Cinsinden Notunu Yükseltti. akban..
TMSF'den Hazine'ye 100 Milyon Dolar Ödeme İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Hazine'ye 100 Milyon Dolarlık Ödeme Yaptı. tmsf'den Yapılan Açıklamada, Bugün Yapılan Ödemeyle, Fon..
İşitme Engellilerin Eğitilmesi İçin Avrupa Birliği 90 Bin Euroluk Hibe Kredisi Verdi
İşitme Engellilerin Eğitilmesi İçin Avrupa Birliği 90 Bin Euroluk Hibe Kredisi Verdi
Mardin'de İkamet Eden İşitme Engelli Vatandaşlar, Avrupa Birliği'nin Onay Verdiği "İki Elin Sesi" Projesi Sayesinde İşaret Dilini Öğrenerek, İletişim Kurabilecek.
Erzurum İl Genel Meclisi, 1 milyon 173 bin YTL fazladan faiz geliri elde etti Erzurum İl Genel Meclisi, 2007 yılı faiz gelirlerinde 1 milyon 173 bin YTL beklenmeyen artış oldu.
İlk Adım İstasyonu hizmete açıldı, sokak çocukları sıcak yuvaya kavuştu
İlk Adım İstasyonu hizmete açıldı, sokak çocukları sıcak yuvaya kavuştu
Kahramanmaraş'ta sokak çocuklarının daha iyi şartlarda hayata devam etmelerini amaçlayan ve dışarıdaki olumsuzluklardan etkilenmemesini öngören Çocuk ve Gençlik Merkezi İlk Adım İstasyonu hizmete açıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10