17 Aralık 2007 Pazartesi Günü Haberleri

17 Aralık 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM, Stk'lardan Sosyal Güvenlik'i Dinledi Yürürlüğü 1 Haziran 2008 Tarihine Ertelenen Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasasında Değişiklik Öngören Tasarıyla İlgili Oluşturulan TB..
Diyarbakır Hava Üssünde Hareketlilik Sınırda Önlem
Diyarbakır Hava Üssünde Hareketlilik Sınırda Önlem
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin PKK'lı Teröristlere Yönelik Sınır Ötesi Hava Operasyonun Ardından Uçakların Havalandığı Diyarbakır Ana Jet Üssü'nde Sabah Saatlerinde Hareketlilik Yaşandı.
İhracatçıdan üreticiye kalıntı uyarısı Antalya Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Rusya'ya yapılan ihracatta zirai ilaç kalıntısına rastlandığını bildirdi. Satıcı, ..
Zehirli variller alınmayınca esnaf isyan etti
Zehirli variller alınmayınca esnaf isyan etti
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde faaliyet gösteren Demirhanlar Sanayii Sitesi'nde dün gece bir dükkan önüne bırakılan 4 adet varil bugün akşama kadar alınmayınca esnaf isyan etti.
Nurettin Demirtaş Hakkında Yakalama Emri
Nurettin Demirtaş Hakkında Yakalama Emri
DTP Genel Başkanı Nurettin Demirtaş hakkında sahte-çürük raporu nedeniyle yakalama emri çıkartıldı. Demirtaş'ın yurda giriş yaptığı sırada gözaltına alınması bekleniyor.
Gaziantepte Kuyruk Çilesi
Gaziantep'te Kuyruk Çilesi
Gaziantep'te Vakıflar Bankası Şubesinde Emekliler Maaş Almak, Öğrenciler de Açık Öğretim Fakültesi'nin Harç Parasını Yatırmak İçin Uzun Kuyruklar Oluşturdu.
Maliyeden mükellefe envanter denetimine başlıyoruz mesajı
Maliyeden mükellefe 'envanter denetimine başlıyoruz' mesajı
Adana Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy, bu ay itibarıyla envanter denetimine başlayacaklarını söyledi. Aksoy, envanter denetiminden amaçlarının, mükellefin yanlış beyan vermesinin önüne geçmek olduğunu kaydetti.
Adriano Franciniyi milletvekilleri ziyaret etti
Adriano Francini'yi milletvekilleri ziyaret etti
AK Parti ve CHP İzmir milletvekilleri, dün bıçaklı saldırıda yaralanan rahip Adriano Francini'yi tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Konya'da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrunnisa Gül ile birlikte özel uçak ATA ile saat 18.02'de Konya'ya geldi.
İstanbul'da Kurban Bayramı Önlemleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığınca Vatandaşların Kurban Bayramını Sorunsuz Geçirmeleri Amacıyla Kurban Koordinasyon Merkezi Kuruldu..
Turizm Güzelleri Beypazarı'nda Dünya Turizm Güzellik Yarışması (Miss Tourizm World 2007) Finalistleri, Ankara'nın Beypazarı İlçesini Ziyaret Etti.
Nişantaşı'na Geniş Yer Ayırdı Le Figaro, İstanbul'un Avrupa'nın En Sıcak Alışveriş Adresi Haline Geldiğini Yazdı.Le Figaro, İstanbul'un Avrupa'nın En Sıcak Alışveriş Adresi Haline Geldiğini Yazdı.
Kahramanmaraş'ta Sokak Çocuklarına İlk Adım İstasyonu Kahramanmaraş'ta Sokak Çocuklarına Hizmet Verecek Olan "İlk Adım İstasyonu", Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.
Kahta Stadyumu İçin Ödenek Çıkartıldı
Kahta Stadyumu İçin Ödenek Çıkartıldı
AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta İlçe Stadyumu İçin 100 Bin YTL Ödenek Ayrıldığını Açıkladı.
Malatya ile Adıyaman Nemrutta Birleşecek
Malatya ile Adıyaman Nemrut'ta Birleşecek
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Nemrut Dağı'nda Malatya ile Adıyaman Arasındaki Yolların Bir Birine Bağlanacağını ve Bu Çalışmanın da Kendi Dönemlerinde Bitirileceğini Söyledi.
Aksarayda Çatıdan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti
Aksaray'da Çatıdan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti
Aksaray'da 5 Katlı İnşaatın Çatısında Soba Bacalarını Boyarken Dengesini Kaybederek Aşapıya Düşen İşçi Hayatını Kaybetti.
Belediye Başkanından Esnafa Ziyaret
Belediye Başkanından Esnafa Ziyaret
Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün, Yaklaşan Kurban Bayramı Nedeniyle Esnafları Ziyaret Ederek Bayramlarını Kutladı.
Yozgat Rehabilitasyon Merkezinde Barınan Özürlüler, Vakitlerini Kilim Dokuyup Örgü Örerek Değerlendiriyor
Yozgat Rehabilitasyon Merkezinde Barınan Özürlüler, Vakitlerini Kilim Dokuyup Örgü Örerek Değerlendiriyor
Yozgat Yaşlılar ve Özürlüler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde Barınan 150 Özürlüden 15'i Vakitlerini Kilim Dokuyup, Örgü Örerek Geçiriyor.
TOKİ Kocaelinin Çehresini Değiştiriyor
TOKİ Kocaeli'nin Çehresini Değiştiriyor
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kocaeli'de Yaptığı Konutlarla Adeta Şehrin Çehresini Değiştiriyor.
Tepebaşı Belediyesi, 15 Çifte Resmi Nikah Kıydı
Tepebaşı Belediyesi, 15 Çifte Resmi Nikah Kıydı
Eskişehir'in Tepebaşı Belediyesi, Dini Nikahla Yaşayan 15 Çifte Resmi Nikah Kıydı.
Polise Yapılan İhbar Dizi Çekimi Çıktı Eskişehir'de Çekimleri Süren "Köprü" Dizisinde Senaryo Gereği Bir Askeri Aracın Yakılmak İstenmesini Gerçek Sanan Vatandaşlar, Polisi Aradı.
Sahte Altın Uyarısı
Sahte Altın Uyarısı
Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Tevfik Sönmez, Ülke Genelinde Kolay Para Kazanmak İsteyen Bazı Kişilerin Sahte Altın Piyasaya Sürmeye Çalıştığını İddia Ederek, Bu Kişilere Karşı Vatandaşları ve Kuyumcuları Uyardı.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Çarşamba İlçesinde 12 Yaşındaki Bir Çocuk, Çöp Dökmek İçin Evinden Çıkan Kadının Evine Girerek Fındık Çaldı. Edinilen Bilgiye Göre, Sungurlu Mahallesi'nde Meyda..
Kurbanlık Pazar Denetimi Ankara Tarım İl Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler, Kurban Pazarlarına Yönelik Denetimlerini Sıklaştırdı.
Kızlardan Kamyon Şoförü
Kızlardan Kamyon Şoförü
"Yolların Ustasıyım,röflenin Hastasıyım", "Sen Batan Güneş, Ben Yollarda Kremşanti"...işte Çok Güldüren Sözler.
Türkiye İhracatının Yüzde 32'sini İmmib Gerçekleştiriyor Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın Bağlı Kuruluşları Olarak Faaliyetlerini Sürdüren ve İhracatçıları Bünyesinde Toplayan Meslek..
Minik ve Yıldızlar Türkiye Wushu Şampiyonası Adapazarında başladı
Minik ve Yıldızlar Türkiye Wushu Şampiyonası Adapazarı'nda başladı
Minik ve Yıldızlar Türkiye Wushu Şampiyonası, 21 ilden 300 sporcunun katılımıyla Adapazarı'nda başladı
Haytap Sözcüsünden TBMM'ye Mektup Hayvan Hakları Türkiye Aktif Güç Birliği (Haytap) Sözcüsü Nesrin Çıtırık, TBMM'ye Hayvan Haklarına İlişkin Bir Mektup Yolladı. Mektubunda, Belediyelerin 5199..
"Yenilikçi ve Yaratıcılık Büyük Ödülü" Tübitak'ın Türk Elektronik Sanayicileri ve İmalatçıları Derneği (TESİD) tarafından bu yıl sekizincisi verilen "Yenilikçilik ve Yaratıcılık Büyük Ödülü"n..
Irak Parlamentosu: "Operasyon Egemenliğimize Saldırı" Irak Parlamentosu, TSK Tarafından Kuzey Irak'a Gerçekleştiren Operasyonun "Irak'ın Egemenliğine Karşı Şiddetli Saldırı" Olduğunu Öne Sürd..
Hacettepe'ye Uluslararası Onay Hacettepe Üniversitesi Hastanesi, Amerika Birleşik Devletleri Dışında Sayılı Üniversite Hastanesinin Ulaşabildiği Bir Başarıya Ulaşarak, Joint Commission Intern..
AB Dönem Başkanlığından Operasyon Yorumu AB Dönem Başkanı Portekiz, 'Türkiye'nin Irak'ın Kuzeyinde Yaptığı Askeri Eylemlerden Endişelendiğini' Duyurdu.
Kırıkkale Emniyeti 20 bin cd ele geçirdi Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir operasyon sonucunda 20 bin adet kaçak ve korsan CD ele geçirildi.
Çsmde 'Atatürk İlkeleri ve Anayasal Düzen' Paneli
Çsm'de "Atatürk İlkeleri ve Anayasal Düzen" Paneli
Çankaya Belediyesi'nin Destek Verdiği ve Müdafaa-i Hukuk Vakfı ve Dernekleri'nin Düzenlediği 'Atatürk İlkeleri ve Anayasal Düzen' Konulu Panelde Gündemdeki Yeni Anayasa, Konukların Katılımıyla Masaya Yatırıldı.
Bürokrasiye, Akıllı Kent Otomasyon sistemi anlatıldı
Bürokrasiye, Akıllı Kent Otomasyon sistemi anlatıldı
Seyhan Oteli'nde düzenlenen bir toplantıda kamu yönetiminin otomasyon sistemine geçilmesi halinde göreceği fayda ve tüm bilgilerin ortak bir havuzda oluşturulmasına dönük uygulamalar bürokrasiye anlatıldı.
Yurtta kış: Bitliste 19 köy yolu ulaşıma kapandı
Yurtta kış: Bitlis'te 19 köy yolu ulaşıma kapandı
Bitlis'te sabah saatlerinden itibaren devam eden kar yağışı nedeniyle 19 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi.
'Kınalı Melek Olmak İster miniz?' projesiyle toplanan kurbanlıkların parası Kimse Yok Mu Derneği’ne teslim edildi
"Kınalı Melek Olmak İster miniz?" projesiyle toplanan kurbanlıkların parası Kimse Yok Mu Derneği’ne teslim edildi
Adana'da öncülüğünü Semiha İpek'in yaptığı öğrenci grubunun hazırladığı "Kınalı Melek Olmak İster Misiniz?" adlı projeyle Afrika'daki yoksul insanlar için toplanan 9 kurbanlığın banka dekontu Kimse Yok Mu Derneği Adana...
Bayram'da yollara dikkat Aralık ayının 20'sinden itibaren başlayacak Kurban Bayramı süresince gerek kent içi gerekse şehirler arası yollarda yuğun bir bayramlaşma trafiği yaşanması bekleniyor..
İzmir Valiliği, sokakta kurban kesenlere müsamahalı davranılmayacağını açıkladı İzmir Valiliği, Kurban ibadeti yerine getirilirken dini hükümlere, sağlık şartlarına ve çevre temizliğine uygun..
Baca Kıvılcımı Evi Yaktı
Baca Kıvılcımı Evi Yaktı
Amasya'da Ahşap Bir Ev, Bacadaki Kıvılcımların Etrafa Sıçraması Sonucu Çıkan Yangında Kül Oldu.
Dilencinin Üzerinden Yarım Kilo Altın Çıktı
Dilencinin Üzerinden Yarım Kilo Altın Çıktı
Gaziantep'te Zabıta Ekiplerinin Bir Dilenci Üzerinde Yaptığı Aramada Yaklaşık Yarım Kilo Altın Bulundu.
Yazı Hukuksal Çerçeve İçerisinde Ünlü Şarkıcı Sezen Aksu'nun, Kendisi Hakkında 'Doktorlar İzin Vermediği Halde Yaptırdığı İğnelerle Dünyanın En Anlamlı Yüzünü Plastik Maskeye Çevirdi' Diye Ya..Ünlü Şarkıcı Sezen Aksu'nun, Kendisi Hakkında 'Doktorlar İzin Vermediği Halde Yaptırdığı İğnelerle Dünyanın En Anlamlı Yüzünü Plastik Maskeye Çevirdi' Diye Yazan Gazeteci- Yazar Hıncal Uluç'a Açtığı Tazminat Davası, Reddedildi.
Yangını Söndürmek İsteyen 3 Kişi Yaralandı Kastamonu'da Motorlu Testereden Çıkan Kıvılcım Sonucu Meydana Gelen Yangını Söndürmek İsteyen 3 Kişi Yaralandı.
Fare Zehri İçerek İntihara Kalkıştı Kastamonu'da, Fare Zehri İçerek İntihara Kalkışan Şahıs Tedavi Altına Alındı.
Eurovısıon'u İstemem Kızı Yağmur'a 2 Bin YTL'lik Nafakayı Vermeyi Reddeden Ferhat Göçer, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Genel Müdürlüğü (Shçek) Tarafından Düzenlenen 'Kimsesiz Minik Kalpler ..Kızı Yağmur'a 2 Bin YTL'lik Nafakayı Vermeyi Reddeden Ferhat Göçer, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Genel Müdürlüğü (Shçek) Tarafından Düzenlenen 'Kimsesiz Minik Kalpler İçin Elele' Adlı Proje Kapsamında Sahne Alacak.
Sobadan Zehirlenen Yaşlı Çifti Ölüm Ayırdı Kayseri'de, Sobadan Sızan Karbonmonoksit Gazından Zehirlenen Yaşlı Adam Hayatını Kaybetti, Eşi Yoğun Bakımda Tedavi Altına Alındı.
Putin, Başbakan Olmak İstiyor Rusya'da Önümüzdeki Yılın Mart Ayında Yapılacak Devlet Başkanlığı Seçimlerini Vladimir Putin'in Halefi Dmitriy Medvedev'in Kazanacağından Artık Kimse Kuşku Duyma..
Matsakis, Bir Türk ile Aşk Yaşadığı İddialarını Yalanladı Kıbrıs Rum AP Milletvekili Marios Matsakis, "Kıbrıslı Türk veya Türkiyeli Bir Bayanla İlişkisi Olduğuna" İlişkin Haberleri Yalanladı.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Cuma Günkü Kapanışa Göre 1308.28 Puan Düşüşle 53,603.43 Puandan Kapandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10