16 Aralık 2007 Pazar Günü Haberleri

16 Aralık 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anayasa Mahkemesi, CHP ve DSP'nin 'Nükleer' İtirazını Salı Günü Görüşecek Ankara - Anayasa Mahkemesi, 5710 Sayılı Nükleer Güç Santrallerinin Kurulması ve İşletilmesi ile Enerji Satışına İlişk..
Eğitim-Sen'li Öğretmenler, Salı Günü 'Sevk' Alıp Derslere Girmeyecek İstanbul - Eğitim Sen Genel Başkanı Alaaddin Dinçer, "Ek Ders Ücretlerinin Kesilmesini Protesto Etmek Amacıyla" 18 Aralık ..
Bakan Çelik'in Kardeşinin Aracı Kurşunlandı Van - Van'da, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in Kardeşinin Aracı Kimliği Öğrenilemeyen Bir Kişi Tarafından Kurşunlandı. alınan Bilgilere Göre, ..
THY, Muş-İstanbul Uçak Seferlerini İptal Etti İstanbul - Türk Hava Yolları'nın (THY) Bugün Başlatmayı Planladığı Muş-İstanbul Uçak Seferleri İptal Edildi. alınan Bilgiye Göre, 15 Nisan 2007 ..
Bakan Şimşek, Batmanlı işadamlarının sorularını cevapladı
Bakan Şimşek, Batmanlı işadamlarının sorularını cevapladı
Batman Genç İşadamları Derneği'nin(BAGİAD) davetlisi olarak Batman'a gelen Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, işadamlarının sorularını cevapladı.
Mamak'ta "Kan Bağışı Kampanyasına" Bem-bir-sen Desteği Mamak Belediyesi ve Kızılay'ın İşbirliğiyle Düzenlenen Kan Bağışı Kampanyasına Memur Sendikası Bem-bir-sen de Destek Verdi.
Tacizle suçlanan Marco, ülkesi Almanya'da "kahraman" gibi karşılandı Antalya'da 13 yaşındaki Charlotte M. isimli bir İngiliz kıza taciz suçlamasıyla yargılanan ve sekiz aydır tutuklu bulunan ..
Hollanda Meclisi, Başbakan Balkenendeyi 'yılın politikacısı' seçti
Hollanda Meclisi, Başbakan Balkenende'yi "yılın politikacısı" seçti
Hollanda Meclisi, yıllardır bazı politikacıların yabancıları dışlayıcı söylemlerini dikkate almadı ve Hollanda Başbakanı Jan Peter Balkenende'yi yılın politikacısı seçti. Her yıl milletvekilleri arasında yapılan yıllık...
Muhsin Yazıcıoğlu: "Gecikmiş, ancak kararlı bir operasyon" BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Kuzey Irak'taki PKK kamplarına yapılan hava operasyonuyla ilgili olarak, ''Biraz gecikmiş olduğ..
THY uçağı 4 saat sonra Erzincana indi
THY uçağı 4 saat sonra Erzincan'a indi
Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul- Erzincan seferini yapan TK 654 sefer sayılı uçağı, elverişsiz hava şartları sebebiyle 4 saat sonra Erzincan'a inebildi. Uçak kötü hava şartları nedeniyle Samsun Çarşamba Havaalanı'na...
Şırnak sınır bölgelerinde askeri hareketlilik arttı
Şırnak sınır bölgelerinde askeri hareketlilik arttı
Terör örgütüne ait hedeflerin vurulduğu hava harekatının ardından Şırnak'ta sınır bölgelerinde askeri hareketlilik arttı.
Rahip Kilisede Bıçaklandı Rahip Adriano Tranchini, İzmir'in Bayraklı Semtindeki Kilisede Ayin Sırasında Bıçaklandı
Falcılar, 10 bin YTL tutarındaki bileziği alarak kayıplara karıştı
Falcılar, 10 bin YTL tutarındaki bileziği alarak kayıplara karıştı
Adana'da kendilerini falcı olarak tanıtan iki kadın dolandırıcı 'sen de büyü var' dedikleri genç kadının 10 bin YTL'yi bulan altınlarını çalarak kayıplara karıştı.
Kandil Dağı Bombalandı PKK'nın Zap, Avaşin ve Hakurk Kampları 3 Saatte Yerle Bir Edildi
Siirtte fidan dikme seferberliği başlatılıyor
Siirt'te fidan dikme seferberliği başlatılıyor
Siirt'te 'Milli Ağaçlandırma Seferberliği' kapsamında, yapılacak çalışmaları ele almak üzere Vali Necati Şentürk başkanlığında bir hazırlık toplantısı yapılacağı açıklandı.
Otomobilin çarptığı ağacı kökünden söktüğü kazada, hava yastıkları can kaybını önledi
Otomobilin çarptığı ağacı kökünden söktüğü kazada, hava yastıkları can kaybını önledi
Bakırköy sahil yolunda aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu yoldan çıkan otomobil orta refüjde bulanan ağaca çarptı. Kazada otomobil içinde bulunan iki kişi yaralandı. Ağacın kökünden söküldüğü kazada, otomobilin açılan...
Uşakta ilköğretim okulları arasında tiyatro festivali düzenlenecek
Uşak'ta ilköğretim okulları arasında tiyatro festivali düzenlenecek
Uşak Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Özel Üftade Eğitim Kurumları işbirliğiyle Uşak'ta tüm ilköğretim okullarını kapsayan ve her sene geliştirilerek sürdürülmesi planlanan tiyatro festivali başlatılacak....
Emniyetten Çocuklara Tarihi Gezi
Emniyetten Çocuklara Tarihi Gezi
Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Projesi Kapsamında Doğu İllerinden Antalya'ya Gelen ve Ailelerinin Maddi Durumu İyi Olmayan Çocuklara Yönelik Antik Kentleri Kapsayan Bir Gezi Düzenledi.
Başkan Duyar'dan Kurban Kesim Alanında İnceleme Yenimahalle Belediye Başkanı Ahmet Duyar, Kurban Kesim Alanında İncelemelerde Bulundu.
Başkan Haşlak'tan Mahalle Statüsüne Kavuşan Köylere Ziyaret Gölbaşı Belediye Başkanı Nasır Haşlak, Sorunlarını Yerinde Tespit Etmek Amacıyla Mahalle Statüsüne Kavuşan Köyleri Ziyaret Etti.
THY'nin Erzincan Uçağı Samsun'a İndi Samsun - İstanbul-Erzincan Seferini Yapan Türk Hava Yollarına Ait (THY) Uçağı, Hava Koşullarının Elverişsizliği Nedeniyle Samsun'a İndi. samsun Çarşamba ..
Zonguldak'ta Kurban Alarmı Zonguldak'ta, Tarım İl ve İlçe Müdürlükleri Ekipleri, Polis ve Jandarma ile Birlikte Kurbanlık Hayvan Taşıyan Kamyonları Tek Tek Durdurarak Hayvanları Sağlık Kontro..
Bayram Harçlığı İçin Horoz ve Tavuklarını Satışa Çıkardı Beytüşşebap İlçesinde Yaşayan İlköğretim 8. Sınıf Öğrencisi 15 Yaşındaki Mahmut Ataman, Kurban Bayramı Öncesi Kendisine ve Kardeşlerin..
THY Uçağı Erzincan'a 3 Saat Rötarlı İndi İstanbul-erzincan Seferini Yaparken Erzincan'daki Hava Muhalefeti Nedeniyle Samsun Çarşamba Havaalanı'na Zorunlu İniş Yapan THY Uçağı, 3 Saat Sonra Er..
Veteriner Fakültesinde Kurbanlık Koyun Satışı Başladı Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi Eğitim ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü (Füvem)'nde, Kurban Bayramı Nedeniyle Kurbanlık Koyun Satışı..
Maç Başladı... Cska Yorgunluğu, Gündüz Maçı Olması Zico'nun Endişeleri. F.bahçe'de Cezalı Deivid'in Yerine Kazım 11'de. Yunus Yıldırım'ın Yöneteceği Karşılaşmayı Lig Tv Naklen Yayınlanıyor.Cska Yorgunluğu, Gündüz Maçı Olması Zico'nun Endişeleri. F.bahçe'de Cezalı Deivid'in Yerine Kazım 11'de. Yunus Yıldırım'ın Yöneteceği Karşılaşmayı Lig Tv Naklen Yayınlanıyor.
Yeşim Salkım Cahide Cabaret'te Ah Ne Varsa Bende Var.. Eğlence İstediğin Kadar.. Gel Sararsan Beni Cahide de Sar.. Ah İstediğin Kadar.Ah Ne Varsa Bende Var.. Eğlence İstediğin Kadar.. Gel Sararsan Beni Cahide de Sar.. Ah İstediğin Kadar.
İzmir'de Rahip Bıçakla Yaralandı İzmir'de Bir Kilisenin Rahibi, Uğradığı Bıçaklı Saldırı Sonucu Yaralandı.
Tiyatrocu Hadi Çaman Yoğun Bakımda Ünlü Tiyatrocu Hadi Çaman, Geçtiğimiz Hafta Tedavi Gördüğü Şişli Etfal Hastanesi'nden Kocaeli Üniversitesi (Koü) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastane..
Sevr Dağı, bütün dünya hacılarını ağırlıyor Peygamber Efendimizin Mekke'den Medine'ye hicreti sırasında kendilerini takip edenlerden saklandığı Sevr dağına çıkan hacı adayları hayretler içeri..
Hükümlü, ilköğretim okulunda temizlik yaparak cezasını çekecek
Hükümlü, ilköğretim okulunda temizlik yaparak cezasını çekecek
Ağrı'da elektrik hırsızlığı ve mühür bozma suçlarından hükümlü vatandaş, cezasının bir kısmını bir ilköğretim okulunda temizlik yaparak çekecek.
CHPnin Keşan ilçe kongresi yapıldı
CHP'nin Keşan ilçe kongresi yapıldı
Edirne'nin Keşan ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ilçe kongresi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde ilçe başkanlığına yeniden A.Baki Topal seçildi.
TOKİ konutlarının kanalizasyon hattı ihale edildi
TOKİ konutlarının kanalizasyon hattı ihale edildi
Toplu Konut İdaresi (TOKİ ) tarafından Iğdır'da yaptırılan 288 konutluk proje bitme aşamasına geldi. TOKİ konutlarının kanalizasyon yapım işine Iğdır Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından...
Toros Akdeniz Koleji İlköğretim Okulu, kahvaltıdan elde ettiği gelirle kardeş okula klima alacak
Toros Akdeniz Koleji İlköğretim Okulu, kahvaltıdan elde ettiği gelirle kardeş okula klima alacak
Toros Akdeniz Koleji İlköğretim Okulu, kardeş olarak seçtiği okulun ihtiyaçlarını karşılamak için kahvaltı düzenledi. Kahvaltıdan elde edilen gelir tamamıyla Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu'nun ihtiyaçları için...
Bayramda Ankara'da Belediye Otobüsleri 'Ücretsiz' Ankara - Kurban Bayramı Süresince Belediye Otobüslerinin Ücretsiz Olacağı Başkent Ankara'da Vatandaşların Mezarlık Ziyaretleri için Otobüs Se..
Turkcell Süper Lig Turkcell Süper Ligi'nin 16. Haftasında Kayserispor ile Bursaspor, Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadı'nda Karşı Karşıya Geldi. Karşılaşmanın İlk Yarısı Ev Sahibi Ekip Kayse..
Barda Silahlı Kavga: 11 Gözaltı Eskişehir'de, Bir Barda İki Grup Arasında Meydana Gelen Silahlı Kavgada 11 Kişi Gözaltına Alındı.
Trabzon'da Silah Ruhsatı Alma Sayısında Düşüş Trabzon'da, 2007 Yılında Silah Ruhsatı Sayısında Bir Önceki Yıla Göre Üçte Bir Oranında Düşüş Yaşandı.
Slovenya Başbakanı'nın Fransa Ziyareti Slovenya Başbakanı Janez Jansa, İşbirliği Konularını Tartışmak İçin Gelecek Sene Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanlığını Dönüşümlü Olarak Yürüteceği Fran..
Cumhurbaşkanı Gül, Yarın Konya'da Şeb-i Aruz Törenlerine Katılacak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Şeb-i Aruz Törenlerine Katılmak Üzere Yarın Konya'ya Gidecek.
Saadet Partili Gençler, YÖK Başkanı Özcan'ın, Başörtü Yasağını Kaldırmasını İstedi Saadet Partisi Bursa Gençlik Kolları, Yeni YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan'ın Uygulanan Başörtüsü Yas..
Fiziksel Engelli Bebeği Terk Ettiler Muğla'nın Fethiye İlçesinde, Metruk Bir Pansiyonun Banyosuna Terk Edilmiş 10 Günlük Fiziksel Engelli Bir Bebek Bulundu.
Adalet Bakanlığı'ndan Tahliye Açıklaması Adalet Bakanlığı, Tahliye Hakkı Elde Ettiği Halde Cezaevinde Bulunan 327 Kişinin Listesini Yargıtay'a Gönderdi.
Mermer ve Porselen Sigorta Panoları Tehlike Saçıyor Evlerde Kullanılan Elektrikli Aletlerin Gün Geçtikçe Artması Sonucu Elektrik Akımını Kaldıramayan Porselen ve Mermer Sigortaların Tehlike S..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10