14 Aralık 2007 Cuma Günü Haberleri

14 Aralık 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tekmanlı bayan sproculara malzeme hediye edildi
Tekmanlı bayan sproculara malzeme hediye edildi
Erzurum'da okullararası kros yarışmasında takım halinde birinci olan Tekmanlı bayan sporculara malzeme hediye edildi. Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 12 Kasım 2007'de düzenlenen okullararası kros yarışmasında...
Yayıncıları  içerik monusunda uyaran RTÜK Başkanı Akman: 'Bu gidiş artık müsamaha edilemeyecek durumdadır'
Yayıncıları içerik monusunda uyaran RTÜK Başkanı Akman: "Bu gidiş artık müsamaha edilemeyecek durumdadır"
Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Zahid Akman, kurallarının kimin tarafından belirlendiği belli olmayan bir reyting ölçümünün Türkiye'yi yansıttığı iddiasının kendilerini rahatsız ettiğini söyledi.
TRT'nin Yılbaşı Gecesi Programı Meclis Gündeminde CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, 'Sanatçı Tarkan Tevetoğlu ile Yılbaşı Gecesinde TRT'de Programa Çıkması Karşılığı 750 Bin Dolar Bed..
Kuzey Buzulları Bu Yaz Rekor Miktarda Eridi ABD'de Düzenlenen Bir Bilimsel Konferansta, Kuzeydeki Buzulların, Geçmiş Yıllarla Mukayese Edildiğinde, Bu Yaz Çok Daha Fazla Eridiği Bildirildi.
Yetiştirme yurdundan kaçan kıza tecavüz ettiği ileri sürülen şahıs tutuklandı Sakarya'nın Hendek ilçesinde yetiştirme yurdundan kaçan 17 yaşındaki kıza, tecavüz ettiği ve başka erkeklere satt..
Kesk, Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısını Protesto Etti
Kesk, Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısını Protesto Etti
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (Kesk) Başkanı İsmail Hakkı Tombul, Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Yasası'nın Çalışanları Tutsak Edeceğini, Kazanımları Ortadan Kaldıracağını, Çalışanlar ve Kuşaklar...
Terör Örgütü Mensupları Mehmetçik'e 447 Kez Pusu Kurdu Genelkurmay Başkanlığı Tarafından Yapılan Yazılı Açıklamada, Bölücü Terör Örgütü Mensuplarının, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Ar..
Aynı Günde 8 Kişi İş Kazasında Yaralandı Malatya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Fabrikalarda Meydana Gelen İş Kazaları Sonucunda 8 İşçi Yaralandı.
Sakat Numarası Yapan Dilenci Zabıtaları Kandıramadı
Sakat Numarası Yapan Dilenci Zabıtaları Kandıramadı
Balıkesir'in Ayvalık İlçesine Bağlı Altınova Beldesinde, Sakat Numarası Yaparak Dilenirken Zabıta Ekiplerince Yakalanan Gencin Sakat Olmadığı Anlaşıldı.
Sağlık Ocağına Gitmeden Doğrudan Hastaneye Gidenlere 2 YTL Ceza Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Sosyal Güvenlik Reformu Kapsamında Sağlık Ocakları ve Aile Hekimlerine Gitmeden Doğrudan Hastaneye G..
Albaraka Türk Gm Büyükdeniz: Yabancı Payının Kısıtlanması Gerçekçi Çözüm Değil İstanbul - Albaraka Türk Genel Müdürü Adnan Büyükdeniz, Bankacılıkta Yabancı Payıyla İlgili Değerlendirmesinde ..
Yalovalı minikler hafta sonlarını tiyatroda geçirecek Yalova Şehir Tiyatrosu, hafta sonunda sunacağı iki oyunla, miniklere keyifli saatler yaşatacak. Yalovalı çocuklar, Uğur Mumcu Kültür Merk..
İstanbulda Taksi Ücretlerine Zam
İstanbul'da Taksi Ücretlerine Zam
İstanbul'da Saat 24.00'ten Sonra Taksi Acilis Ucreti 2 YTL'ye, Kilometre Ucreti 1,30 YTL'ye, Bekleme Ucreti de 0,26 YTL'ye Yukseldi.
Kırgızistan muhalefeti yeni bir 'Lale Devrimi'ne hazırlanıyor Kırgızistan'da yaklaşan parlamento seçimleri öncesinde, muhalefet partileri 2005'tekine benzer bir Lale devrimi yapabilecekleri u..
Müjde Bombayı Patlattı Haydi Gel Bizimle Ol Programına Konuk Olan Yalın, Müjde Ar'ın 'Yalın'ın Her Tarafı Maço Olsa Ne Olur' Sözüyle Gülme Krizine Girdi!Haydi Gel Bizimle Ol Programına Konuk Olan Yalın, Müjde Ar'ın 'Yalın'ın Her Tarafı Maço Olsa Ne Olur' Sözüyle Gülme Krizine Girdi!
Rusya, Belarus'la hemen birleşmeyecek Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Belarus'la birleşecek ve kurulacak 'Birleşik Devlet'in başkanı olacak söylentileri ile başlayan Minsk ziyareti, "G..
TMMOB 16. Sanayi Kongresi Başladı TMMOB Makine Mühendisleri Odası Başkanı Emin Koramaz, Yabancı Sermayenin Karı Fazla Olan Alanlara Geldiğini, Var Olduğu Söylenen Ekonomik Büyümenin İse İthal..
İstanbula yılın ilk karı yağdı
İstanbul'a yılın ilk karı yağdı
İstanbul'da yılın ilk karı Beylikdüzü ve Hadımköy'ün yüksek noktalarına yağdı. Bugün öğleden sonra sulu şekilde yağan kar, daha sonra lapa lapa yağmaya başladı.
Fıtch İş Gyo'nun Notunu Yükseltti Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch Ratings, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.ş'nin Notunu İki Kademe Yükseltti.
DTP'nin pazar günü Mersin'de yapacağı mitinge valilik izin vermedi Diyarbakır, Batman ve Hakkari mitinglerinden sonra olaylar çıkan Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Mersin metropol miting ..
İran da Türkiye'yi Mahkum Ettirdi İran Gemicilik Şirketinin, Kiraladığı Rum Gemisinin El Konulduğu Şikayeti Üzerine AİHM'de Açılan Davada Türkiye Aleyhinde Sonuçlandı. Mahkeme, İran'a 35 Bin ..
Sapanca Gölü, TBMM gündemine girdi
Sapanca Gölü, TBMM gündemine girdi
TBMM Küresel Isınmanın Etkileri ve Su Kaynaklarının Sürdürülebilir Yönetimi Araştırma Komisyonu Ankara'da toplandı.
Pasaport polisleri, 'sahtecilik' eğitiminden geçti Türkiye'nin çeşitli illerinden aralarında kadın polislerin de olduğu 76 emniyet mensubu, Atatürk Havalimanı'nda pasaport, sahtecilik ve ilti..
RTÜK Başkanı Akman : "Reyting Sistemi"ne İsyan Etti: "Bu İş Böyle Gitmez" RTÜK Başkanı Zahid Akman, Türkiye'de Bugün İzleyici Oranlarının Kuralları Kimin Tarafından Konulduğu Belli Olmayan Bi..
Uluborlu Kaymakamı rehabilitasyon merkezinde incelemelerde bulundu
Uluborlu Kaymakamı rehabilitasyon merkezinde incelemelerde bulundu
Isparta Uluborlu Kaymakamı Hayati Taşdan, İbrahim Ethem Erbil Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kurban kesim kurallarına uygumayanlar hakkında 657 YTL para cezası uygulanacak Çevre ve Orman İl Müdürlüğü, kurban kesim kurallarına uymayanlar hakkında 657 YTL para cezası uygulanacağını bil..
Vergi dairesine fiş götüren öğrenci hediyeyle dönüyor
Vergi dairesine fiş götüren öğrenci hediyeyle dönüyor
Çalışanların fiş veya fatura toplama mecburiyetinin kaldırılmasının ardından başlatılan, "Ülkemi Seviyorum, Belgemi Alıyorum" kampanyası çerçevesinde vergi dairelerine fiş götüren öğrenciler, hediyeyle eve dönüyor.
Pazar günü Karşıyaka'nın bazı kesimlerine su verilemeyecek İzmir'in Karşıyaka ilçesinin bazı semtlerinde, önümüzdeki pazar günü su kesileceği bildirildi.
Hristiyan Belediye Başkanının annesinin cenaze törenine Türk vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi
Hristiyan Belediye Başkanı'nın annesinin cenaze törenine Türk vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi
Türkiye'nin tek Hristiyan Belediye Başkanı Fuat Süme'nin annesi Jaklin Süme (Sayek) (68) sabah saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Prof. Adam: 'Fark ücreti kaldırılırsa özel hastane devlet hastanesine dönüşür'
Prof. Adam: "Fark ücreti kaldırılırsa özel hastane devlet hastanesine dönüşür"
Türkiye Sağlık ve Tedavi Vakfı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bahattin Adam, hastaneler içerisinde sayıları yüzde 10'u bulan özel hastanelerden fark ücretinin kaldırılması halinde, özel hastanelerin devlet hastanesi gibi...
Poyraz sebebiyle Gökçeada'ya deniz ulaşımı sağlanamıyor Kuzey Ege'de etkili olan fırtına sebebiyle Gökçeada arabalı vapur seferleri yapılamıyor.
Karla mücadele için bu yıl alınan 'Kar Kaplanları' göreve hazır
Karla mücadele için bu yıl alınan "Kar Kaplanları" göreve hazır
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, belediyeye alınan ve ilk defa bu yıl kullanılacak karla mücadele araçlarını tanıttı. Afet Koordinasyon Merkezi'nde (AKOM) mini bir tatbikatla yeni araçları tanıtan...
'Kefaret' Altın Küre'ye Uzanıyor 65. Altın Küre Ödülleri için Adayları Açıklandı. ABD'nin California Eyaletinin Beverly Hills Kentinde Adaylıkları İlk Açıklananlar Arasında "Charlie Wilson'..
[haftanın Filmleri] Sepetten Sincaplar Çıkarsa... Tim Hill'in Yönettiği 'Alvin ve Sincaplar/alvin And The Chipmunks', Ross Bagdasarian Tarafından Tasarlanan Alvin, Simon ve Theodore Adlı Üç S..
[haftanın Filmleri] Bal da Yaparım, Kariyer De... Üniversiteden Yeni Mezun Genç Arı Barry B. Benson'un Maceralarının Ele Alındığı 'Arı Filmi/bee Movie', Cem Yılmaz'ın Seslendirmesiyle Beyaz P..
Sanayi Sitesinde Yangın Paniği
Sanayi Sitesinde Yangın Paniği
Hatay'ın İskenderun İlçesinde Sanayi Sitesindeki Bir Atölyede Bakıma Alınan Lpg Tankerinin Alev Alması, Korkulu Anların Yaşanmasına Neden Oldu.
[haftanın Filmleri] 'O Kadın'ın Şarkıları Sezen'den Korhan Bozkurt'un Yönettiği, Tardu Flordun ile Selin Demiratar'ın Başrollerini Paylaştığı 'O Kadın', Bir Kadının Oldukça Karmaşık Aşk Hikay..
[haftanın Filmleri] Hicran Sokağı'nda Son Fasıl 'Hicran Sokağı' Safa Önal'ın 1953 Yılında 'Kanlı Para' ile Başladığı Sinema Serüvenini Noktalayacağı Son Filmi. Bir Nevi Jübile Diyebileceğimiz..
[haftanın Filmleri] Raconu Bileceksin Hatırlayın, 'Eşkıya', 90'lı Yıllarda Dibe Vuran Türk Sinemasına Tekrar İtibar Kazandırmıştı. Yavuz Turgul'un Yazıp Yönettiği, Şener Şen'in Başrol Oynadığ..
Kocaeli'de İntihara Teşebbüs Kocaeli'de Bunalıma Giren Bir Şahıs, İntihara Teşebbüs Etti.
Samsun'da İşyerinden Lcd Hırsızlığı Samsun'da Bir İşyerine Giren Hırsızlar, Lcd Ekran Televizyonu Çalarak Kayıplara Karıştı.
Fuhuş Baskınında Gözaltına Alınan Kadın Tutuklandı Malatya'da Fuhuşa Aracılık, Fuhuş İçin Yer Temin Etmek ve Bu Yolla Menfaat Sağlamak Suçları ile Gözaltına Alınan 3 Kişiden 1'i Tutuklanarak ..
Eski İspanya Başbakanı "Fikir Grubunu" Yönetecek Avrupa Birliği (AB) Liderleri, İspanya Eski Başbakanı Felipe Gonzalaz'i, Avrupa'nın Uzun Zamanlı Geleceğini Gözden Geçirmekle Görevlendirdi.
Pakistan Nükleer Silahların Güvende Olduğunu Bildirdi Pakistan, Nükleer Silahlarının Güvenliğiyle İlgili Endişeleri Reddetti ve Bugün Bir Kez Daha Nükleer Silahlarının Güvende Olduğunu Bildir..
İşçilerin Beyarmudu Gümrük Kapısı'ndaki Eylemi Sona Erdi Beyarmudu Gümrük Kapısı'nda, Güney Kıbrıs'ta İşçi Olarak Çalışan KKTC'lilerin Geçişlerde Yapılan Uygulamaları Protesto Etmek Amacıyla ..
Cumhurbaşkanı Gül'ün Kazakistan Temasları Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kazakistan'ın Bağımsızlık Günü Törenlerine Katıldı. Cumhurbaşkanı Gül, Ziyaretinin 2. Gününde Bağımsızlığının 16. Yıldönü..
AK Parti, 'Türkiye'yi Terk Edebilirim' Diyen Fazıl Say'a Tepki Gösterdi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, 'İslamcılar Güç Kazandı. Türkiye'yi Terk Edebilirim' Diyen Ün..
Malatyalı Öğrenci Biyolojide Türkiye Üçüncüsü
Malatyalı Öğrenci Biyolojide Türkiye Üçüncüsü
Malatyalı Lise Öğrencisi Hacer Gözde Gül, 15. Ulusal Bilim Olimpiyatları'nda Biyoloji Dalında Üçüncülük Alarak Doğu Bölgesinde Derece Alan Tek İsim Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10