13 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

13 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Müsiaddan Teşvik Haberi
Müsiad'dan Teşvik Haberi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Gaziantep Şube Başkanı Sadullah Tayşi, Gaziantep'in Teşvik Yasası Uygulamasında Karşılaştığı Problemler ve Çözüm Yolları Konusunda Hazırladıkları Raporu Sanayi ve Ticaret...
Sağlık Bakanı Akdağ: "Hastanın ambulanstan düşürülmesi ile ilgili soruşturma başlattık" Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ankara'da Mehmet Ali Kocaman isimli şahsın, konulduğu ambulanstan sedye ile ..
Bursalı öğrenciler, Batmanın Durucak köyü öğrencilerine yardım gönderdi
Bursalı öğrenciler, Batman'ın Durucak köyü öğrencilerine yardım gönderdi
Bursa Özel Nilüfer Liseleri, kardeş okulu Batman Beşiri İlçesi Durucak Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine bir kamyon dolusu yardım gönderdi.
Konya'da ekmeğin fiyatı ucuzlayacak Konya Ekmek Sanayi İşverenler Sendikası ve Tüketiciler Birliği arasında varılan mutabakatla Konya'da ekmeğin fiyatında yüzde 4 indirim yapılacak.
Üniversite öğrencileri, kaptan, hostes ve işletmeleri denetleyecek
Üniversite öğrencileri, kaptan, hostes ve işletmeleri denetleyecek
Sektörün eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik kurulan, 'Otobüs İşletmeciliği, Otobüs Kaptanlığı ve Host-Hosteslik' bölümlerinin öğrencileri, sektörün sorunlarını araştıracak.
Isparta Belediyesi hizmetlerini gezici otobüsle anlatıyor
Isparta Belediyesi hizmetlerini gezici otobüsle anlatıyor
Isparta Belediyesi hizmetlerini ve projelerini vatandaşlara anlatmak için 'Ak Gezi' isimli bir çalışma başlattı.
Doğudaki özel okulların başarıları yöre halkının geleceğe güvenle bakmasına neden oluyor
Doğudaki özel okulların başarıları yöre halkının geleceğe güvenle bakmasına neden oluyor
Erzurum'daki Özel Aziziye Eğitim Kurumları'nın fizik, kimya, matematik gibi birçok alanda ulusal ve uluslararası dereceler elde edip başarılara imza atması yöre halkının da eğitim alanında geleceğe güven ve umutla...
TCG Turgutreis gemisi Giresun'a geliyor TCG Turgutreis (F-242) gemisinin yarın Giresun'a geleceği bildirildi.
Polonya Konsolosu Wilezekten Büyükşehir Belediyesine Ziyaret
Polonya Konsolosu Wilezek'ten Büyükşehir Belediyesine Ziyaret
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Eden Polonya'nın İstanbul Başkonsolosu Marcin Wilezek, Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yaptırılan Seka Park Alanına Olan Hayranlığını Dile Getirdi.
Bakan Eroğlu, bayramda Afyonkarahisara 5 müjde verecek
Bakan Eroğlu, bayramda Afyonkarahisar'a 5 müjde verecek
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'a Kurban Bayramı'nda 5 büyük müjde vereceğini söyledi.
Sofulu çöplüğü atık tesis ihalesi iptal edildi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Sofulu çöplüğüne Katı Atık Bertaraf Tesisi yapılmasına ilişkin yapılan ihaleyi gereken rekabeti s..
Başkan Aygün kahvehanelerde halkla sohbet etti
Başkan Aygün kahvehanelerde halkla sohbet etti
Tekirdağ Belediye Başkanı Ahmet Aygün 100. Yıl Mahallesi'nde kahvehaneleri gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Belediye çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendiren Belediye Başkanı Ahmet Aygün, mahalle sakinlerinin de...
Küçük çevreciler 6 bin meşe tohumu toplayarak küresel ısınmayı biz durduracağız dediler
Küçük çevreciler 6 bin meşe tohumu toplayarak 'küresel ısınmayı biz durduracağız' dediler
Samsun Vezirköprü Akören İlköğretim Okulu öğrencileri, "Küresel Isınmayı biz durduracağız" dedi. Küçük çevreciler 6 bin adet meşe tohumu topladılar. Akören İlköğretim Okul Müdürü Uğur İnce, çevreye duyarlılığı ile...
Öğrenci anneleri, okula kütüphane açmak için kermes düzenledi
Öğrenci anneleri, okula kütüphane açmak için kermes düzenledi
Çorum'un İskilip ilçesindeki bir ilköğretim okulunda kütüphane eksiğinin giderilmesi için öğrenci anneleri tarafından kermes açıldı.
Türkiye-suriye Sınırında Bayramlaşma Hazırlıkları Tamamlandı
Türkiye-suriye Sınırında Bayramlaşma Hazırlıkları Tamamlandı
Türkiye ile Suriye Arasında İmzalanan Anlaşma Kapsamında Kurban Bayramı'nda 8 Bin 750 Türk Vatandaşın Suriye'ye Geçerek Akrabalarının Yanında Konaklayacağı Bildirildi.
Denizli'de 302 Fahri Trafik Müfettişi Alınacak Denizli'de 302 Fahri Trafik Müfettişi Alınacağı Belirtildi.
Öğrencileri bayramda harçlıksız bırakmamak için kermes açtılar
Öğrencileri bayramda harçlıksız bırakmamak için kermes açtılar
Yaklaşan kurban bayramı öncesi, üniversite öğrencilerini harçlıksız bırakmamak isteyen Bucak Feneri Derneği, gıda kermesi düzenledi. 2 gün boyunca açık kalan kermese Bucaklılar yoğun ilgi gösterdi.
Bartınlı işadamları TBMM Başkanı Toptanı ziyaret etti
Bartınlı işadamları TBMM Başkanı Toptan'ı ziyaret etti
Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD) Yönetim Kurulu, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan'ı makamında ziyaret etti.
Narman Meslek Yüksek Okulunda Müzikli  Tanışma Programı Düzenlendi
Narman Meslek Yüksek Okulunda Müzikli Tanışma Programı Düzenlendi
Erzurum'un Narman Meslek Yüksek Okulu'nda Öğretim Görevlileri Tarafından Öğrencilere Yönelik Okul Yemekhanesinde Müzikli Tanışma Programı Düzenlendi.
Gülün hedefi milli takıma girerek Türkiyeyi temsil etmek
Gül'ün hedefi milli takıma girerek Türkiye'yi temsil etmek
15. Ulusal Bilim Olimpiyatları'nda biyoloji dalında bronz madalya alan Rahime Batu Koleji öğrencisi Hacer Gözde Gül'ün hedefi milli takıma girerek Türkiye'yi temsil etmek.
Yurt İçi Kredi Hacminde 3.7 Milyar YTL'lik Büyüme Mevduat ve Kalkınma Yatırım Bankalarının Yurt İçinde Açtıkları Kredilerin Bakiyesi Kasım'ın Son Haftasında Kaydettiği 3 Milyar 717.5 Milyon Y..
Mevduatta Gerileme Sürüyor Bankalardaki Toplam Mevduat 23-30 Kasım Haftasında 1 Milyar 31 Milyon YTL Azalarak 312 Milyar 154.9 Milyon YTL'ye İndi. Yurt İçi Yerleşiklere Ait Mevduat Hacmi 865 ..
Büyükbaş kurbanlıklar araçlara bindirilirken çeşitli eziyetlere maruz kalıyor
Büyükbaş kurbanlıklar araçlara bindirilirken çeşitli eziyetlere maruz kalıyor
Kurban Bayramı öncesi Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da hayvan pazarında büyükbaş kurbanlıklar araçlara bindirilirken çeşitli eziyetlere maruz kalıyor.
Repo Hacmi 2.8 Milyar YTL'ye Düştü Banka ve Aracı Kurumların Müşterileriyle Gerçekleştirdiği Repo İşlemlerinin Bakiyesi, Aralık Ayının İlk Haftasında 141.5 Milyon YTL Azalarak 2 Milyar 829.1 ..
Asgari Ücret Tespit Komisyonu, çalışanlarca protesto edildi Yeni asgari ücretin belinlenmesi için ikinci defa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda toplanan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, ..
Maliye Bakanı Unakıtan : "Özel Sektöre Hazine Kefil Olmuyor" Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Özel Sektörde Hazine Kefaleti Olmadığını, Olmasının da Söz Konusu Olmayacağını Belirtti. Unakıtan, "..
Gülpembe Kolejinde Yerli Malı Haftası kutlandı
Gülpembe Koleji'nde Yerli Malı Haftası kutlandı
Gaziantep İslâhiye ilçesinde faaliyet gösteren Gülpembe Koleji'nde Yerli Malı Haftası kutlandı.
Ekren: Bu Yılki Gelişmeler, Yeni İnisiyatif için Büyük Mesaj ve Sinyaller Veriyor Ankara - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Bu Yıl, Önceki Yıllarda Olmayan Çok Sayıda İç ve D..
Tüketicilerin Bankalara Borcu 89.4 Milyar YTL Oldu Bankaların Tüketici Kredisi Alacakları Aralık Ayının İlk Haftasında 408.6 Milyon YTL Artarak 63.9 Milyar YTL'ye, Kredi Kartı Alacakları da 2..
İşadamları kurbanlarını Doğulu ve Afrikalı kardeşleriyle kesecek İzmirli 110 hayırsever işadamı, Kurban Bayramı'nın ilk gününü Doğu ve Afrika'daki fakir kardeşleriyle geçirecek. Kimse Yok Mu ..
Büro-sen, Memurların Sorunlarını Araştırıyor
Büro-sen, Memurların Sorunlarını Araştırıyor
Büro-sen Samsun Şubesi, Kamu Kuruluşlarını Gezerek Çalışanların Sorunlarını Tespit Etmeye Çalışıyor.
Papadopoulos: "AB, Türkiye ile İlgili En İyi Kararı Aldı" Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Cumhurbaşkanı Tassos Papadopoulos, Rum Kesimi'nin, Tüm AB'ne Üye Devletlerin Sempatisi ve Desteğine Sahip O..
COMPOTEK Bilişim Fuarı açıldı
COMPOTEK Bilişim Fuarı açıldı
COMPOTEK Bilişim ve İletişim Teknolojileri Fuarı, bu yıl ilk defa düzenlenen Elektrik, Elektronik, Otomasyon ve Aydınlatma Teknolojileri (EBİTO) Fuarıyla birlikte İzmir Fuar Alanı'nda kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Anasınıfı Öğrencileri, Postaneyi Ziyaret Etti
Anasınıfı Öğrencileri, Postaneyi Ziyaret Etti
Balıkesir'in Burhaniye İlçesindeki Faruk Kızıklı İlköğretim Okulu'nun Anasınıfı Öğrencileri, Postane Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti.
Sosyal Güvenlik'te Haziran'da Devrede Ankara - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasası'nın Yürürlük Tarihinin 1 Haziran 2008 Tarihine..
Erzurum'da Eylem Erzurum'da Et Balık Kurumu'nun Et Alım Fiyatlarını Düşük Bulan Kurbanlık Hayvan Satıcıları, Bugün Yol Kapatarak Eylem Yaptı. Özel Güvenlik Görevlilerini Aşarak, Et Balık Kuru..
Turizmciler, Ayvalık İçin Bir Araya Geldi Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde Faaliyet Gösteren Turizm Destinasyon Çalıştayı, İlçenin Daha Güçlü Tanınması İçin Yapılacak Çalışmaların Değerlendirme..
Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'dan Önemli Açıklamalar Trabzonspor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Trabzonspor'un Bu Kaos ve Belirsizlik Ortamında Kongre Yapmaması Ger..
İMKB, Bayram Tatilindeki Çalışma Programını Açıkladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), Kurban Bayramı Tatilinde Uygulayacağı Çalışma Programını Açıkladı.
"Eurobarometer" Araştırmasında Ortaya Çıkan Sonuç: AB İçinde Diyalog Kopukluğu "Eurobarometer" İn (Avrupa Barometresi) Avrupa Birliği Nin (AB) 27 Ülkesinde Gerçekleştirdiği "Kültürler Arası D..
Forum Ankara Alışveriş ve Yaşam Merkezi Başkent'e Heyecan Getirmeye Hazırlanıyor Multi Turkmall'ın Tüm Türkiye'de Geliştirdiği Forum Alışveriş Merkezleri'nin Bir Yenisi 2008'de Ankaralılarla ..
Gabar'da Öldürülen Teröristlerden 2'si Şanlıurfalı Çıktı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Eli Kanlı Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Sürdürdüğü Operasyonlarda, Gabar..
Yıkımı Engellemek İsteyen Kadın, Kendini Kepçenin Önüne Attı Bursa'da Osmangazi ve Yıldırım Belediyesi Sınırlarında Aralarında Engelli Çocukların Rehabilite Edildiği Bir At Çiftliğinin de Bul..
Mersin'de Öğrenci Kavgası: 1 Yaralı Mersin'de Öğrenciler Arasında Çıkan Kavgada Bir Öğrenci Bıçaklanarak Yaralandı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10