13 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

13 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Gib, E-Fatura için Çalışma Grubu Oluşturacak Ankara - Gelir İdaresi Başkanlığı, Türkiye'ye En Uygun Elektronik Fatura Modelinin Ortaya Konulması için Çalışma Grupları Oluşturuyor. gelir İdar..
Sosyal Güvenlik Reformu Yaza Kaldı
Sosyal Güvenlik Reformu Yaza Kaldı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasası'nın Yürürlük Tarihinin 1 Haziran 2008 Tarihine Ertelendiğini Bildirdi.
Rus ve Türk inşaat firmaları Moldovalı işçileri tercih ediyor Rusya ve Türkiye'deki firmaların inşaat işlerinde çalıştırılmak üzere Moldova vatandaşlarını daha çok tercih ettikleri ortaya çık..
Özbekistan termik santrallerini satıyor Özbekistan, iki termik santralinin toplam hisselerinin yarısına yakınını ihale usulüyle satacak.
Neydi Ne Oldu
Neydi Ne Oldu
İntihara Kalkıştı, Köpeği Yüzünü Parçaladı. Dünyada İlk Kısmi Yüz Nakli Ona Yapıldı. Şimdi Gülebiliyor.
Altın Rengine Boyandı! Paris Hilton, Rich Prosecco'nun Kutu Şampanya Lansmanı İçin Baştan Aşağı Altın Rengine Boyandı.Paris Hilton, Rich Prosecco'nun Kutu Şampanya Lansmanı İçin Baştan Aşağı Altın Rengine Boyandı.
Bir Fotoğrafa 1160 Kırbaç Kadın Fotoğrafını Gösterdiği Gerekçesiyle Şikayetçi Oldu; Adama 13 Yıl Hapis ve 1160 Kırbaç Cezası Verildi.
Müsiad Başkanı Bolat: Kamuda Kıyafet Yasağını Sona Erdirecek Düzenleme Zorunlu İstanbul - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Başkanı Ömer Bolat, Genel Ahlaka Aykırı Olmamak Kayd..
Saldırıyla Gülşen'in İlgisi Yok! Bu İddiayı, İnternet Dünyasında Yeni Yayına Başlayan Elektrikliposta.com Sitesi Ortaya Atmış ve Aynen Şöyle Yazmış.Bu İddiayı, İnternet Dünyasında Yeni Yayına Başlayan Elektrikliposta.com Sitesi Ortaya Atmış ve Aynen Şöyle Yazmış.
Al Gore: "İklim Konferansını Başta ABD Baltalıyor" ABD'nin Eski Başkan Yardımcısı Al Gore, George Bush Yönetimini Kastederek, 'ABD, BM İklim Konferansında İlerleme Kaydedilmesini Baltalayan B..
Uşakta karbonmonoksitten zehirlenenlerin sayısı artarak devam ediyor
Uşak'ta karbonmonoksitten zehirlenenlerin sayısı artarak devam ediyor
Uşak'ta karbonmonoksit gazından zehirlenenlerin sayısı giderek artıyor. İl Sağlık Müdürlüğü'nün verdiği bilgilere göre son üç yılda 191 kişi bu sebeple hastanelere başvurdu.
Lizbon Anlaşması İmzalandı AB Devlet ve Hükümet Başkanları, AB Anayasasının Boşluğunu Dolduracak Lizbon Anlaşması'nı İmzaladı.
Sağlık Bakanı Akdağ: "Bizim iktidarımızda ilaçlar, eczaneler dışında başka yerde satılmayacak" Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ilaçların eczaneler dışında bir yerde satılmasına karşı olduklarını b..
Liza Minelli Konseri Sırasında Bayıldı Oscar Ödüllü Oyuncu ve Şarkıcı Liza Minelli'nin, İsveç'teki Konseri Sırasında Bayıldığı ve Tedavi Görmek Üzere Apar Topar ABD'ye Gönderildiği Bildirildi..
Dikmen Caddesi'nde Geçici Trafik Düzenlemesi Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Dikmen Caddesi'nin Dikmen'den İniş Yönünde TBMM Önünde Yapılacak Olan Kanalizasyon Çalışması Nedeniyle, Yo..
Turizm Bakanı Ertuğrul Günay: ' 2012 yılına kadar turizm gelirlerinde ilk beş ülke arasına girmeyi hedefliyoruz'
Turizm Bakanı Ertuğrul Günay: " 2012 yılına kadar turizm gelirlerinde ilk beş ülke arasına girmeyi hedefliyoruz"
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'nin turizm gelirinde 2012 yılına kadar ilk beş ülke arasına girmesini hedeflediklerini söyledi.
Çankayalı Belediyeden Memnun Değil Devletin En Önemli Kurumlarına Ev Sahipliği Yapan Ankara'nın Çankaya Belediyesi, "Vatandaş Memnuniyeti" Sıralamasında Sonuncu Oldu.
Avrupa Komisyonu Kıbrıslı Türklere Burs Veriyor Avrupa Komisyonu, 2008-2009 Akademik Yılı İçin Kıbrıslı Türklere Toplam 145 Burs Sağlayacak. Bursu Alanlara 15 Bin Euro Konaklama, 2 Bin Euro d..
Antalya bir yıl sonra metroya kavuşuyor
Antalya bir yıl sonra metroya kavuşuyor
Hafif raylı sistem olarak tanımlanan metro, 31 Aralık 2008'de turizmin başkenti Antalya'da hizmete girecek. 31 Aralık 2008'de 2 vagonla deneme seferlerinin başlayacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes...
Mardinde okullara Çanakkale Savaşını ve kahramanlıkları konu alan CD dağıtıldı
Mardin'de okullara Çanakkale Savaşı'nı ve kahramanlıkları konu alan CD dağıtıldı
Mardin Valisi Mehmet Kılıçlar, Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla okullara Çanakkale Savaşı'nı ve kahramanlıklarını konu alan CD dağıttırdı.
Türk Eğitim-Senden Eğitim Bir-Sene tepki
Türk Eğitim-Sen'den Eğitim Bir-Sen'e tepki
Türk Eğitim-Sen Adana Şube başkanları, Eğitim Bir-Sen'in Güneydoğu Bölgesi'ndeki illerdeki şube başkanlarının Şanlıurfa'da yaptıkları toplantının adından yayımladıkları sonuç bildirisine tepki gösterdi.
Kurttepe Caddesi, bayramdan önce tamamlanacak
Kurttepe Caddesi, bayramdan önce tamamlanacak
Adana'nın kuzeyinde yer alan ve mahalle statüsüne kavuşan Kurttepe'nin uzun süredir yapılmadığı için çamur deryasına dönen yolu Kurban Bayramı'na kadar tamamlanacak.
Kocaeli'de sahte çek operasyonu Kocaeli Jandarma Komutanlığı, piyasaya sahte çek süren bir şebekeyi çökertti. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alınırken, sanıkların boş çek yapraklarını sattığı..
Başkent'te kar maskeli soygun Ankara Keçiören'de bir PTT şubesine gelen kar maskeli soyguncu, çalışanları etkisiz hale getirdikten sonra PTT şubesindeki 30 bin YTL'yi alarak kaçtı.
Yazın Kuruyan Büyük Menderes Nehri Taştı
Yazın Kuruyan Büyük Menderes Nehri Taştı
Geçen Yıl Son Yarım Asrın En Kurak Mevsimini Yaşayan Aydın'da Şimdi de Ovalar Göle Döndü. Yaklaşık 5 Gündür Devam Eden Sağnak Yağış Nedeniyle Ege Bölgesindeki Tarım Arazilerine Hayat Veren Büyük Menderes Nehri Taştı,...
CHPli Başkan: 'Başka ülkelerde Türk bayrağının dalgalanması ve İstiklal Marşının okunması bizi gururlandırıyor'
CHP'li Başkan: "Başka ülkelerde Türk bayrağının dalgalanması ve İstiklal Marşı'nın okunması bizi gururlandırıyor"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Bingöl İl Başkanı Mesut Kayaoğlu, yurt dışındaki Türk okullarından rahatsız olmalarının söz konusu olmadığını belirterek, "Başka ülkelerde Türk bayrağının dalgalanması ve İstiklal Marşı'nın...
Sarıkamış Şehitleri bu sene daha kapsamlı bir şekilde anılacak
Sarıkamış Şehitleri bu sene daha kapsamlı bir şekilde anılacak
Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, Sarıkamış Şehitleri'nin 93. yıl dönümünde daha canlı bir şekilde anılacağını belirtti. 80 ilden katılımın sağlanacağı anma törenleri birçok programla yaklaşık 3 gün sürecek.
Büyübaş havyan ırkının ıslahı için Erzurumda üç yılda 110 bin suni tohumlama yapıldı
Büyübaş havyan ırkının ıslahı için Erzurum'da üç yılda 110 bin suni tohumlama yapıldı
Erzurum İli Büyükbaş Hayvan Islahı Projesi kapsamında Erzurum'da üç yılda 110 bine yakın hayvana suni tohumlama yapıldı.
Nuri Albayrak, Kongre Erteleme Kararını Değerlendirdi Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Yönetim Kurulunun Genel Kurulun Ertelenmesine Yönelik Aldığı Kararın Tamamen Kulüp Menfaatlerin..
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig 5. Grup'ta Mücadele Eden Adanaspor, Kahramanmaraşspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Trabzonspon Divan Başkanı Nizamettin Algan'ın Açıklamaları Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Nizamettin Algan, Trabzonspor Yönetim Kurulunun Yapılması Gereken Kongreyi Erteleme Yetkisinin Olma..
Trabzonspor Genel Kurulu'nun Ertelenmesi Trabzonspor Başkan Adaylarından Sadri Şener'in Listesinde Yer Alan Etkili İsimlerden Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzonspor Genel Kurulu'nun Ertelenmesi..
Seferihisar'da Tekne Faciası Seferihisar'da Meydana Gelen Tekne Faciasının Ardından Önceki Gün Kıyıya Vuran Türk Vatandaşı Hüseyin G.'ye Ait Olduğu Belirlenen Ceset, Adli Tıp Kurumu'nda Yapıl..
Kocaeli'de Trafik Kazası: 1 Ölü Kocaeli'nin Karamürsel İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Şanlıurfa'da 7.5 Kilo Esrar Ele Geçirildi Şanlıurfa'da, Yol Uygulaması Yapan Jandarma Ekipleri 4 Ayrı Araçta Yaptığı Aramada 7.5 Kilogram Esrar Ele Geçirdi.
Osmaniye'de Rehine Kurtarma Tatbikatı Osmaniye Emniyet Müdürlüğü'nce Gerçekleştirilen Rehine Kurtarma Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı.
Cumhurbaşkanı Gül'ün Kazakistan Temasları Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev ile Bir Araya Geldi.
CHP'li Öymen ve Elekdağ'dan AB'ye Tepki CHP'nin Dış Politika Uzmanı Milletvekilleri Onur Öymen ve Şükrü Elekdağ, "AB Bu Defa Çok Açık Bir Şekilde Türkiye'nin Üyeliği Hakkında Geri Adım Atmışt..
Kültür ve Turizm Bakanı Günay'ın İzmir Gezisi Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Kenan Evren Sanatçı mı? Kendisinin Böyle Bir İddiası mı Var" Dedi.
Tgc'nin Gazetecilik Ödülü, Burak Kara'nın Fotoğrafına İstanbul - Türkiye Gazeteciler Cemiyetince (Tgc) Bu Yıl 31'incisi Düzenlenen "Sedat Simavi Ödülleri", Sabancı Center'daki Törenle Sahiple..
Sosyal Güvenlik Haziran'da Devrede Ankara - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasası'nın Yürürlük Tarihinin 1 Haziran 2008 Tarihine Er..
Ciner'in Taksim'deki Mühürlü Binasına 'Tadilat' İzni Çıktı İstanbul - Ciner Grubunun Park Enerji Ekipmanları Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine Ait Olan ve İmar Planına Aykırı Katl..
Şırnaklılar Termik Santral İçin Ayaklandı
Şırnaklılar Termik Santral İçin Ayaklandı
Şırnaklı Vatandaşlar Silopi İlçesinde Faaliyet Gösteren Termik Santralin Kapatılması İçin 15 Bin İmza Topladı.
Siirt'te Öğrenciler Polis ve Üniversite Yönetimini Protesto Etti Siirt Üniversitesi'nde Eğitim Gören Bir Grup Öğrenci, Polis ve Üniversite Yönetimi Tarafından Psikolojik Baskı Gördüklerini İd..
Mesudiye Zırhlısı'nda Şehit Olan 35 Asker, Su Altında Anıldı Çanakkale Savaşları'nda Sabit Batarya Gemisi Olarak Kullanılan ve İngiliz Denizaltısı B-11 Tarafından Batırılan Mesudiye Zırhlısı'..
Başkan Sarıgül, Yargıtay'ın İhraç Kararını Değerlendirdi Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Yargıtay Hukuk Genel Kurulu'nun CHP'den İhraç Kararını Değerlendirdi. Yerel Mahkemenin Verdiği ..
Türkiye Mavi Bayrak ile Donatılacak Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İzmir'de "Türkiye Temizdir Türk İnsanı Dürüsttür" Kampanyasını Başlattı. Tülov Halil Rıfat Paşa Köşkü Kültür ve Eği..
YÖK Atamasının Perde Arkası Cumhurbaşkanı Gül?ün, YÖK Başkanlığı için Çankaya Köşkü?nde Üç Adayı Mülakata Aldığı Ortaya Çıktı.
Çaykur Rizespor Kulübü futbolcuları çocuk yuvasını ziyaret etti
Çaykur Rizespor Kulübü futbolcuları çocuk yuvasını ziyaret etti
Çaykur Rizespor Kulübü futbolcuları ve teknik heyeti, Çocuk Yuvası'nı ziyaret ederek çocuklara hediye verdi.
Güvenlik Kameralarını Dikkate Almayan Yankesiciler Son İşlerinde Yakalandı
Güvenlik Kameralarını Dikkate Almayan Yankesiciler Son İşlerinde Yakalandı
Aydın'ın Nazilli İlçesinde Bir Gurup Yankesici Nazilli Devlet Hastanesi'nde Hasta ve Hasta Yakınlarını9n Ceplerini Boşaltırken Suçüstü Yakalandı. Aynı Zamanda Sabıkalı Olan ve 3'ü Bayanlardan Oluşan 4 Kişilik Ekibin Aynı...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10