13 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

13 Aralık 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bu Bayramın En Karlı Sanatçısı! Antalya'daki Oteller, Müşteri Azlığı Nedeniyle Sanatçıların Ekstralarını İptal Ediyor. Seda Sayan, Gülben Ergen Gibi İsimlerin Programları İptal Olurken, Sadec..Antalya'daki Oteller, Müşteri Azlığı Nedeniyle Sanatçıların Ekstralarını İptal Ediyor. Seda Sayan, Gülben Ergen Gibi İsimlerin Programları İptal Olurken, Sadece Ebru Gündeş'in Yüzü Güldü.
İran: "Uaek ile Son Görüşme Olumlu Geçti" Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) ile Tahran Yönetimi Arasında, İran'ın Nükleer Sorununun Çözümüne İlişkin Yapılan Son Görüşmelerin Olumlu Geç..
ABD'de Kasım Ayında Üretici Fiyatları % 3,2 Arttı ABD'de Kasım Ayında Üretici Fiyatları Yüzde 3,2 Oranında Artarak, Son 34 Yılın En Hızlı Yükselişini Kaydetti.
Sahte Menşei Şahadetnamesi ile Kurbanlık Sevkıyatına Jandarma El Koydu Tokat'ta, Yaklaşan Kurban Bayramı Nedeniyle Meydana Gelebilecek Hayvan Hırsızlıklarını Önlemek İçin Alınan Etkili Tedbir..
Tokat'ta Sikke Oparasyonu Tokat'ın Turhal İlçesinde Yapılan Operasyonda Değişik Dönemlere Ait 480 Adet Sikke Ele Geçirildi.
Bandırma'da Cumhuriyet Savcısına Saldırı İddiası Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Cumhuriyet Savcısı Talip Demirezen'in Makamında Fiili Saldırıya Uğradığı İddia Edildi.
Nijerya'da Petrol Kuyusunda Patlama Lagos Yakınlarında Bir Petrol Poru Hattında Meydana Gelen Patlama Sonucu, Nijerya Milli Petrol Şirketi (Nnpc) Müdürü Öldü ve 3 İşçi Yaralandı.
Kültür ve Turizm Bakanı Günay Travel Turkey Fuarı'nın Açılışına Katıldı İzmir'de Travel Turkey İzmir 2007 Fuarı'nın Açılışına Katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Hedefimiz 2012'y..
Sabah Uyandığında Elindeki Yazıyla Şoke Oldu Tokat'ta Sabah Uyandığında Elindeki Siyah Renkli Şekilleri Fark Eden İlköğretim Öğrencisi, Cildiye Doktorunun Muayenesinin Ardından Üniversite Has..
ABD Büyükelçisi: PKK, Hiçbir Yerde Hoş Karşılanmadığını Anlamaya Başladı Eskişehir - ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, "PKK Uzun Süredir İlk Kez Şu Gerçeği Anlıyor ya da Anlamaya Başlad..
Makedonya Başbakanı Hafta Başında Ankara'ya Gelecek Ankara - Makedonya Başbakanı Nikola Gruevski Beraberindeki Heyetle Birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davetlisi Olarak, 17-18 Aralık..
Bakan Babacan, Paris'te 'Filistin Bağışçılar Konferansı'na Katılacak Ankara - Türkiye, Paris'te 17 Aralık'ta Düzenlenecek Filistin Bağışçılar Konferansı'na, Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci ..
Kars Valiliğinin Atatürk Sevdalısı 30 Yıllık Çaycısı Vefat Etti
Kars Valiliği'nin Atatürk Sevdalısı 30 Yıllık Çaycısı Vefat Etti
Kars Valiliği'nin 30 Yıllık Çaycısı Atatürk Sevdalısı Selahattin Daşdelen Vefat Etti. Atatürk'ün Resimleriyle Süslü Çay Ocağının İşletmeciliğini Bundan Böyle Daşdelen'in Oğulları Devam Ettirecek.
Kurban Plaza ve "5'i Bir Yerde" ile Kurbanda Sınırsız Hizmet Bayrampaşa Belediyesi, Modern Kurban Satış ve Kesimi İçin Kurban Plaza ve 5 Ayrı Fonksiyonu İçinde Barındıran "5'i Bir Yerde Hizme..
Türk Gence Aşık Olan 16 Yaşındaki Alman Kızı, Ülkesine Dönmemek İçin Almanya Büyükelçiliği'ne Başvurdu Antalya'da Tanıştığı Türk Gencine Aşık Olan 16 Yaşındaki Alman Kızı, 3 Ay Önce Geldiği S..
Gaziantepspor'da, teknik direktör arayışları sürüyor Gaziantepspor, Turkcell Süper Ligi'nin 16. haftasında oynayacağı Konyaspor maçının hazırlıklarını hocasız sürdürüyor. Teknik direktör bulu..
Trabzonspor Başkanı Albayrak: ''Kulübün menfaatleri doğrultusunda erteleme kararı alındı'' ıÜüTrabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, yönetim kurulunun kulübün menfaatleri doğrultusunda kon..
Denizlili bayan boksör Fransadan altın kemerle döndü
Denizlili bayan boksör Fransa'dan altın kemerle döndü
Denizli Belediyespor'un milli boksörü Selma Yağcı, 3-10 Aralık arasında Fransa'nın başşehri Paris'te düzenlenen Avrupa Birliği (AB) Bayanlar Boks Şampiyonası'nda altın kemer kazandı. Yağcı, İstiklal Marşı'nı okutmanın ve...
TBMM Dilekçe Komisyonu'na 23. Dönemde 719 Başvuru Yapıldı Sorunlarını Çözmenin Yollarını Meclis'te Arayan Vatandaşlar, 23. Dönem Başından 7 Aralık 2007 Tarihine Kadar TBMM Dilekçe Komisyonu'n..
Mehmet Ali Yılmaz: "Ateşe körükle gitmenin anlamı yok" Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Bordo - mavili kulüpte yaşanan genel kurulun ertelenmesini değerlendirirken, camiayı saki..
"Artık Amerikan Bayrakları Bile Çin'de Üretiliyor" Amerikan Aıds Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Adıyla Anılan Ayakkabı ve Hazır Giyim Markasının Sahibi Kenneth Cole, Bir Ürünü, En Düşük Mali..
Osmaniyede aile hekimliğine büyük ilgi
Osmaniye'de aile hekimliğine büyük ilgi
Aile hekimliği uygulamasında pilot il kapsamına alınan Osmaniye'de doktorlar aile hekimliğine büyük ilgi gösterdi.
Asgari Ücret Toplantısı Sona Erdi/ 3. Tur 24 Aralık'ta Ankara - Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun, Gelecek Yıl Geçerli Olacak Asgari Ücreti Belirlemek Üzere Yaptığı 2. Toplantı Sona Erdi. Kom..
2007'de Gönderilen E-Postaların Yüzde 95'i Spam' San Francisco - Bu Yıl İçinde Gönderilen Elekronik Postaların Yaklaşık Yüzde 95'ini, 'Spam' Olarak Adlandırılan, Reklam Amacı Taşıyan ve İsten..
Kayseride 2050 yılına kadar su sorunu yaşanmayacak
Kayseri'de 2050 yılına kadar su sorunu yaşanmayacak
Dünya ve Türkiye'nin birçok bölümü küresel ısınma tehdidiyle boğuşurken Kayseri 42 yıl yetecek içme suyunun projesini hazırladı. Kentin içme su sorununa köklü çözüm getirebilmek amacıyla hazırlanan ortalama 33 milyon YTL...
Alman hükümeti bu kez 'e-uyum projesi' ile göçmenlere ulaşmak istiyor Alman Hükümeti'nin Göç ve Uyumdan sorumlu Devlet Bakanı Maria Böhmer, göçmen kökenlilerin uyumunun internet yolu ile de t..
Kayseri Valisi Mevlüt Bilici görevine başladı
Kayseri Valisi Mevlüt Bilici görevine başladı
Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü görevinden Kayseri Valiliği'ne atanan Mevlüt Bilici, şehre gelerek görevine başladı. Valilik binası önünde daire müdürleri ve valilik çalışanları tarafından karşılanan yeni vali Bilici,...
Dilekçe Komisyonu'na 719 başvuru yapıldı TBMM Dilekçe Komisyonu'na, 23. dönemin başından 7 Aralık tarihine kadar geçen sürede 719 başvuru yapıldı. Bu başvuruların tamamı Komisyon Başkanlık Di..
Yağmur altında yapılan tatbikat gerçeği aratmadı
Yağmur altında yapılan tatbikat gerçeği aratmadı
Osmaniye'de gün boyunca yağan yağmur Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılacak tatbikata engel olmadı.
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Kurban Bayramı öncesi esnafı ziyaret etmeye başladı
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Kurban Bayramı öncesi esnafı ziyaret etmeye başladı
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi esnafları ziyaret etmeye başladı.
Ermeni diasporasının 4 T planının biri gerçekleşti, sıra diğerine geldi
'Ermeni diasporasının 4 T planının biri gerçekleşti, sıra diğerine geldi'
Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMED) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Savaş Eğilmez, Ermeni diasporasının Türkiye'ye '4T' planını uygulamaya çalıştığını belirterek, "Bu 'T'lerden biri de toprak istemek. Diaspora...
Honazda kurban klavuzu dağıtıldı
Honaz'da kurban klavuzu dağıtıldı
Denizli'nin Honaz ilçesinde vatandaşlara Kurban Bayramı, kurban kesiminin önemi ve kurbanlıklarla ilgili klavuz kitapçık dağıtıldı. Honaz Belediyesi tarafından 3 bin adet bastırılarak ev ve işyerlerine tek tek dağıtılan...
Vali Canpolat kaymakam adaylarına konferans verecek
Vali Canpolat kaymakam adaylarına konferans verecek
Denizli Valisi Hasan Canpolat, yöneticilik bilgilerini kaymakam adaylarıyla paylaşacak.
PKK'dan Film Gibi Kaçış İskenderun'da Lise Eğitimini Yarıda Bırakarak 1995 Yılında Kandırılıp Terör Örgütüne Katılan PKK'lı Teröristin Örgütten Kaçışı, Filmlere Konu Olacak Nitelikte.
Sevgi Mağazası Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi aileleri sevindiriyor
Sevgi Mağazası Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi aileleri sevindiriyor
Bursa merkez Osmangazi Belediyesi Yerel Gündem 21'e bağlı olarak 2004 yılında hizmete giren 'Sevgi Mağazası' ihtiyaç sahibi ailelere birinci el kıyafet dağıtarak yüzlerini güldürüyor.
Küresel Çevre Kirliliği Google Earth'de Fransız Fotoğrafçı ve Çevreci Yann Arthus-bertrand'ın, Gezegeni Daha Önce Hiç Olmadığı Gibi Gösteren 500'e Yakın Fotoğrafı Google Earth'de Yayınlanmaya..
Yamanlar bilim olimpiyatlarında sekiz altın madalya aldı
Yamanlar bilim olimpiyatlarında sekiz altın madalya aldı
Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu'nun (TÜBİTAK) düzenlediği 15. Ulusal Bilim Olimpiyatları'nda sekizi altın 18 madalya kazanan Özel Yamanlar Eğitim Kurumları, yeni bir rekora imza attı. Yamanlar, dağıtılan 19...
Biyonik Top Japonya'da Beğenildi İlk Kez, Japonya'da Devam Eden 4. Dünya Kulüplerarası Futbol Şampiyonası'nda Denenen Biyonik Topun FIFA'nın Diğer Turnuvalarında da Kullanılabileceği Bildiril..
MHP Genel Başkanı Bahçelinin Açıklamaları
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Açıklamaları
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Pişmanlık Yasası Konusunda Düşüncelerinin Net Olmadığını Savundu. Başbakan ve Genelkurmay Başkanı'na Çelişkili İfadelerle Konuşmak Yerine İcraatın...
Türk Eczacıları Birliği 36. Büyük Kongresi Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Son Zamanlarda Çok Sıkça Tartışılan "Hastane Sınıflandırması Projesi" Konusunda Hükümete Yönelik Eleştirileri Cevaplayara..
Avrupa Birliği'nde Sosyo Kültürel Uçurum Türkiye Araştırmalar Merkezi (Tam) Vakfı Direktörü Prof.dr. Faruk Şen, Avrupa Birliği'nin Nabzını Tutan "Eurobarometer" (Avrupa Barometresi) Araştırma..
Aslantepe'de Mutlu Son Galatasaray Kulübü'nde Çalışmaları Yıllardır Süren Aslantepe Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin Temel Atma Töreni, Büyük Bir Katılımla Yapıldı.
Ölenlerin Mirasçılarından Vekaletname Toplaması
Ölenlerin Mirasçılarından Vekaletname Toplaması
TBB Isparta'daki Uçak Kazasında Ölenlerin Mirasçılarından Vekaletname Toplayan ABD'li Avukatlık Firmasının, Avukatlık Yasasında Suç Oluşturan Eylemleri Karşısında Gereğini Yapacağını Bildirdi.
Filistin Bağışçılar Konferansı Paris'te Düzenlenecek Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan Başkanlığındaki Türk Heyeti, 17 Aralık'ta Paris'te Düzenlenecek Filistin Bağışçılar Konferan..
Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde Flüt Resitali Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde Gerçekleşen Çarşamba Konserleri'nin Genç Yetenekler Serisi'nin Bu Ayki Konuğu, Flütist Filiz Karapınar..
İşte Son 16ya Kalan Takımlar
İşte Son 16'ya Kalan Takımlar
Şampiyonlar Ligi'nde Grup Maçları, Dün Gece Yapılan 8 Karşılaşmayla Tamamlandı.
Üniversiteli Gençlerden Ulaşım Zammına Protesto İstanbul'daki Çeşitli Üniversitelerde Eğitim Gören Öğrenciler, Saraçhane'de Toplanarak Ulaşım Zammını Protesto Etti.
Fenerbahçeye 7 Dev Rakip
Fenerbahçe'ye 7 Dev Rakip
F.Bahçe, 21 Aralık'ta 7 Devden Biriyle Eşleşecek. İşte Muhtemel Rakiplerimiz, Kadroları ve Yıldızları...
Fortis'in Birinci Fonuna, 30 Milyon YTL'lik Sermayesinin Üstünde Talep İstanbul - Fortis'in Yatırımcılara Sunduğu Ana Para Korumalı Fonlarından 6 Ay Vadeli Birinci Fonuna, 30 Milyon YTL'lik S..
Turkcell 'Univercell Projesi'yle Teknik Altyapısını Üniversite Öğrencilerine Açıyor İstanbul - Turkcell, Hayata Geçireceği Univercell Projesiyle, Teknik Altyapısını Üniversite Öğrencilerine A..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10