11 Aralık 2007 Salı Günü Haberleri

11 Aralık 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hisarcıklıoğlu: "Sanayiciler biraraya gelip güç ve söz sahibi olmalı" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, KOBİ Bilgi ve Eğitim Fuarı (KOBİF) açılışının ard..
MÜSİAD Mersin Şube Başkanı Salt: "Merkez Bankası büyüme rakamlarının düşük çıkmasından ders almalı" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şube Başkanı Merter Salt, düşük çık..
HÜRSİAD üyeleri, Güney Afrika'dan döndü Gaziantep Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği (HÜRSİAD) üyeleri Güney Afrika gezisinden döndü.
Ali Sabancı: 'Pegasus yüzde 64 büyüdü, yıl sonuna kadar 2,4 milyon yolcu taşıyacağız'
Ali Sabancı: "Pegasus yüzde 64 büyüdü, yıl sonuna kadar 2,4 milyon yolcu taşıyacağız"
Türkiye'nin ikinci en büyük havayolu şirketi Pegasus, yüzde 64 büyüme gerçekleştirdi.
Ünlü Alman yönetmen Schlöndorff, 41 yıl aradan sonra Rusya'da Almanların dünyaca tanınan yönetmeni Volker Schlöndorff, 41 yıl aradan sonra ilk kez Rusya'ya giderek, bu yıl çektiği filmi tanı..
Timoşenko, seçilemedi Ukrayna Parlamentosu, Yuliya Timoşenko'nun yeniden başbakanlık koltuğuna oturmasına onay vermedi. Toplam 450 üyeli parlamentoda yapılan oylamada, Timoşenko için 225" ..
Rusya Başbakanı Viktor Zubkov ve birinci yardımcısı da Putin'in kararından memnun Rusya'nın Başbakan Birinci Yardımcısı Sergey İvanov, Başbakan Birinci Yardımcısı Dimitri Medvedev'in 2008 ..
Almanya, Putin'in Medvedev'i aday göstermesinden memnun Almanya, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yerine Başbakan Birinci Yardımcısı Dimitri Medvedev'i aday göstermesinnden memnun.
Fransa'da banliyölerde yaşayan 4 kişiden biri yoksulluk sınırı altında Fransa'da yoksulluk sınırı altında yaşayan göçmenlerin oranı hızlı bir şekilde artıyor. Fransa Ulusal İstatistik Enstitü..
Rusya'da sapık bir grup Putin'e tapıyor: "Putin seçilmiş" Ülkeyi 1990'lı yıllarda oluşan ekonomik kriz ve kaos ortamından çıkaran Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in arkasında büyük bir ha..
Çin-ABD ilişkileri yumuşadı: 14 işbirliği anlaşması imzalandı Siyasî ve ticarî sorunlardan dolayı büyük sorunlar yaşayan ABD ve Çin arasında 14 işbirliği anlaşması imzalandı. Çin'e karşı dev ..
Kırgızistan'da etkili olan sis hava ulaşımını olumsuz etkiliyor Kırgızistan'da son günlerde etkili olan elverişsiz hava şartlarının, hava ulaşımını olumsuz etkilediği bildirildi.
Paris Eskiye Döndü! Hilton Otellerinin Varisi Paris Hilton, Bir Dönem Büyük Aşk Yaşadığı Yunanlı Varis Stavros Niarchos'la Yeniden Görüşmeye Başladı.Hilton Otellerinin Varisi Paris Hilton, Bir Dönem Büyük Aşk Yaşadığı Yunanlı Varis Stavros Niarchos'la Yeniden Görüşmeye Başladı.
Muşta TEDAŞa borcu bulunan 28 belediyenin elektriği kesildi
Muş'ta TEDAŞ'a borcu bulunan 28 belediyenin elektriği kesildi
Muş TEDAŞ Müdürlüğü belediyelerden alacağını tahsil edemeyince elektriklerini kesti. Muş'ta bulunan 28 belde ve ilçe belediye başkanlıklarının hizmet binalarının elektriği kesildi.
Polis DTP Şanlıurfa il binasında arama yaptı Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Güvenlik Şube ekipleri, Demokratik Toplum Partisi (DTP) il binasında arama yaptı.
Üç kişi mantardan zehirlendi Denizli'de topladıkları mantarı yiyen üç kişi zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.
Hitit güneş kursunun tescillenmesine itirazlar sürüyor Anadolu'da yaşayan en eski uygarlıklardan Hitit'lerin simgesi olan 'Hitit Güneş Kursu'nun Ankara Üniversitesi tarafından tescillenmesine..
Avukatlık bürosunda vurulan şahıs hayatını kaybetti (2) Kütahya'da bir avukatlık bürosunda meydana gelen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan şahıs hayatını kaybetti.
Çiçekçiler, Madımak Oteli altındaki lokantanın çiçekçi olması fikrini destekliyor
Çiçekçiler, Madımak Oteli altındaki lokantanın çiçekçi olması fikrini destekliyor
Türkiye İnterflora Çiçekçileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gedik, Madımak Oteli altındaki lokantanın çiçekçi olması gerektiği fikrini ortaya atan Sivas Valisi Veysel Dalmaz'a destek mektubu gönderdi.
Cumhurbaşkanı Gül, 'Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkındaki Kanun'u onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 5718 sayılı "Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkındaki Kanun"u o..
CHP'de "Kadrolaşma" İstifası Muğla'nın Fethiye İlçesi Çiftlik Beldesinin CHP'li Belde Belediye Başkanı Halil Doğan, Kadrolaşma Yapıldığı Gerekçesiyle Partisinden İstifa Etti.
PKK'ya Yönelik İdeolojik ve Ekonomik Desteğin Kesilmesi Sempozyumu (3) Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, "Terör Hem Siyasallaştı, Hem de Legalleşti. Legalleşmeyen, Onun Silahlı T..
Amacımız, Gerginlik Çoğaltacak Beyandan Kaçınmak
'Amacımız, Gerginlik Çoğaltacak Beyandan Kaçınmak'
DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, Gerginlikleri Artıracak Beyanlardan Kaçınılması Gerektiğini Söyledi.
Fenerbahçe, Cska Moskova Maçının Hazırlıklarını Tamamladı Fenerbahçe, Avrupa Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndaki Son Maçında Yarın Cska Moskova ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Tamamlayarak Kam..
Arap ve Türkmenler, Kerküki'nin Açıklamalarına Tepki Gösterdi Kuzey Irak'ta Yaşayan Arap ve Türkmenler, Kürt Bölgesi Parlamento Başkan Yardımcısı Kemal Kerküki'nin, "140. Maddenin Ertelenmesi..
DTPli Türkten Orgeneral Büyükanıta Cevap
DTP'li Türk'ten Orgeneral Büyükanıt'a Cevap
DTP Mardin Milletvekili Ahmet Türk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Sözlerine Verdiği Cevapta, Gerginliği Artırıcı Beyanatlardan Kaçınılmasını İstedi.
PKK'ya Yönelik İdeolojik ve Ekonomik Desteğin Kesilmesi Sempozyumu (2) Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Terör Örgütünün İnsan Hakları, Demokrasi, Özgürlük Gibi Kavramları Kullan..
Denizli'nin hayvancılık ve sütçülük problemleri tartışıldı Süt üretici birlikleri ve hayvancılık kooperatifleri üst birliklerinin problemleri, Denizli İl Tarım Müdürlüğü'nde düzenlenen toplan..
Vanda Elektrik Kesintisi
Van'da Elektrik Kesintisi
Van'da Akşam Saatlerinde Yüksek Gerilim Hattında Meydana Gelen Kopmadan Dolayı Şehir Merkezinin Büyük Bir Bölümüne Yaklaşık 2 Saat Enerji Verilemedi.
Yenice Belediyesi'nin Cenaze Aracı Alımı Kampanyası Karabük'ün Yenice Belediyesi Tarafından Organizasyonu Yürütülen Cenaze Nakil Aracı Alımı Kampanyasına Vatandaşların Katkıları Sürüyor.
MU Rektörü Oktik, AB Bologna sürecinde Türkiyeyi temsil edecek
MU Rektörü Oktik, AB Bologna sürecinde Türkiye'yi temsil edecek
AB Bologna Süreci 2007-2009 dönemi çalışma gruplarından "Bologna Yeterlilikler Çerçeveleri Koordinasyon Grubu" ve "Bologna Süreci Durum Değerlendirmesi Çalışma Grubu"na üye olarak seçilen Türkiye'yi Muğla Üniversitesi...
2008'de Kanal 1'de! Uzun Süredir Ekranlarda Göremediğimiz Mehmet Ali Erbil, Bugün Kanal 1'le Anlaşma İmzaladı..Uzun Süredir Ekranlarda Göremediğimiz Mehmet Ali Erbil, Bugün Kanal 1'le Anlaşma İmzaladı..
5 Bin Arkadaşı Var Avrupa Yakası'nda Rol Alan Oyuncu Didem Erol, Tam Bir Facebook Tutkunu Çıktı.Avrupa Yakası'nda Rol Alan Oyuncu Didem Erol, Tam Bir Facebook Tutkunu Çıktı.
Emekli Org.tolon: 'Terör Örgütü Palazlanıyor' Emekli Orgeneral Hurşit Tolon, 'Terör Örgütü, Kiralık Köşe Tutucularından Dolayı Palazlanıyor' Dedi.
ABD Büyükelçisi Wilson: Türkiye'de Düşman Etnik Gruplar Değil PKK Ankara - ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Çeşitlilikler Ülkesi Türkiye'de Düşmanın Etnik Kürtler veya Başka Bir Etnik ..
Arslanköy 8 gündür elektriksiz, öğrenciler sınıflarında donuyor.
Arslanköy 8 gündür elektriksiz, öğrenciler sınıflarında donuyor.
Mersin'in Arslanköy beldesinde elektrik trafosuna yıldırım düşmesi sonucunda 2 bin kişinin evine 8 gündür elektrik verilemiyor. Beldede elektrik olmaması nedeni ile okullarda kaloriferler çalışmadığı için öğrenciler...
Seferihisar'da kaçakları arama çalışmalarına havanın kararması nedeniyle ara verildi İzmir'in Seferihasar ilçesi Sığacık sahili açıklarında yasadışı yollardan Yunanistan'a gitmek isterken tek..
Sabancı: Pegasus, Yılı Sonunda İki Haneli Kara Ulaşacak Antalya - Pegasus Hava Taşımacılığı Aş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Şirketin 2007 Yılı Sonunda İki Haneli Kar Hedefine Ulaşacağı..
Terör örgütünün kullandığı bomba düzenekleri ve patlayıcılar sergilendi Genelkurmay Başkanlığı'na bağlı Stratejik Araştırma ve Etüd Merkezi'nin (SAREM) düzenlediği sergi çerçevesinde PKK'nın ..
Türkiye ve Ürdün, 'Güvenlik, Ekonomi, Turizm ve Enerji'de İşbirliği Yapacak Ankara - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Ürdün Kralı Abdullah Bin El Hüseyin'in Görüşmeleri Sırasında Türkiye ile Ür..
Büyükanıt: "PKK, siyasallaşmaya, legalleşmeye yönelik adımlar içerisinde" Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt, teröre dönük iç ve dış desteğin birbirini tetiklediğini, terör örgütü PKK'nın da..
Branda düzeltmek isterken hayatından oldu
Branda düzeltmek isterken hayatından oldu
Bursa'da, yol kenarına park ettiği kamyonun brandasını çektiğı sırada, arkadan gelen aracın altında kalan kamyon şoförü olay yerinde hayatını kaybetti.
Eski Ege Ordu Komutanı Tolon, Eve Dönüş Yasasına Karşı Çıktı
Eski Ege Ordu Komutanı Tolon, 'Eve Dönüş Yasası'na Karşı Çıktı
Eski Ege Ordu Komutanı Orgeneral Hurşit Tolon, Son Günlerde Gündeme Gelen 'Eve Dönüş Yasası'na Karşı Çıkarak, "Bunlarla Oynayamayız, Biz Bu Akla Bakamayız. Terörle Mücadele Ülkenin Bütünlüğüne, Birliğine ve Cumhuriyete...
'Kardak Kayalıklarında Olağan Dışı Bir Durum Yaşanmadı' Sahil Güvenlik Komutanlığı Yetkilileri, Kardak Kayalıklarında Olağan Dışı Bir Durum Yaşanmadığını Bildirdiler.
Okullar Arası Türkiye Boks Şampiyonası Zonguldakta Başladı
Okullar Arası Türkiye Boks Şampiyonası Zonguldak'ta Başladı
Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nün İşbirliğiyle Düzenlenen Türkiye Okullar Arası Boks Şampiyonası Başladı.
Edremit'te Üzerine Yıldırım Düşen Şahıs Öldü Balıkesir'in Edremit İlçesinde Zeytin Toplayan Bir Kişi, Üzerine Yıldırım Düşmesi Sonucu Hayatını Kaybetti.
Veteriner Hekimlerden Kurban Uyarıları Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Dr. Mehmet Alkan, Kurban Bayramı Öncesinde Vatandaşları Veteriner Sağlık Raporu Olmayan Hayvanla..
Ölen Göçmenlerin Cesetleri Adli Tıp Kurumuna Gönderildi İzmir'in Seferihisar İlçesinde Göçmen Teknesinin Batması Sonucu Boğularak Hayatını Kaybeden 47 Kişinin Cesedi, Cenaze Araçları ile İzmi..
Eski Ege Ordu Komutanı Tolon, 'Eve Dönüş Yasası'na Karşı Çıktı Eski Ege Ordu Komutanı Orgeneral Hurşit Tolon, Son Günlerde Gündeme Gelen 'Eve Dönüş' Yasasına Karşı Çıkarak, "Bunlarla Oynayama..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10