10 Aralık 2007 Pazartesi Günü Haberleri

10 Aralık 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hükümet Sözcüsü Çiçek: "Bayramda Otoyol, Boğaz Geçişi ve Toplu Taşıma Hizmetleri Ücretsiz Olacak" (2) Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Kurban Bayram Süresince, Otoyolların, Boğaz Geçişlerinin ve ..
Hükümet Sözcüsü Çiçek: "Gündemimizde pişmanlık yasası benzeri bir yasal düzenleme hazırlığı yok" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, "eve dönüş" veya "pişmanlık yasası" benzeri ..
Hayvan ilaçları üreten fabrikada İngiliz asprini üretildiği ortaya çıktı
Hayvan ilaçları üreten fabrikada İngiliz asprini üretildiği ortaya çıktı
Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Özsan Sanayi Sitesi'nde hayvansal ilaç üretimi yapan bir fabrikada halk arasında ''İngiliz Aspirini'' olarak nitelendirilen 2 ton ilaç ele geçirildi. 1 ton paketlenmemiş, 200 bin adedi de...
Van'da film sahnesi için kamyonlarla kar taşınıyor Bazı bölümlerinin çekimleri Van'da devam eden '120' filminin Eski Van Şehri'ndeki sahneleri için kar bulunmayınca Çaldıran ilçesinden kamyon..
Bağımsız yargı mitingine Sivas Barosu'ndan tepki Ankara Tandoğan Meydanı'nda Türkiye Barolar Birliği tarafından gerçekleştirilen "Bağımsız Yargı" mitingine Sivaslı avukatlar tepki gösterdi. S..
Yanan canların yerinde çiçekler açacak Madımak, müze olacak mı olmayacak mı tartışmaları sürerken olaya Sivas Valisi Veysel Dalmaz el koydu. Müze olması için bir kaç kez inceleme başlatılan M..
SSK ve Bağ-kur Emeklilerine Bayram Öncesi Maaş Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Kurban Bayram Süresince, Vatandaşların Otoyol, Boğaz Geçişi ve Toplu Taşıma H..
Modacı Osman Özdemir, Yeni Kreasyonunu Londrada Beğeniye Sundu
Modacı Osman Özdemir, Yeni Kreasyonunu Londra'da Beğeniye Sundu
Genç Türk Modacı Osman Özdemir, Türk El Sanatları ve Çini Motiflerinden Esinlenerek Oluşturduğu Kreasyonunu, Silent Moon Adlı Defile ile Moda Çevrelerinin Beğenisine Sundu.
Brad Pitt'in Yatakta Özelliği Yok! Ünlü Aktörün Eski Sevgilisi, Bir Barda Verdiği Konser Sırasında Hayranlarının 'Özel' Sorusuna Ne Cevap Verdi?Ünlü Aktörün Eski Sevgilisi, Bir Barda Verdiği Konser Sırasında Hayranlarının 'Özel' Sorusuna Ne Cevap Verdi?
Seray Bu Laflara Çok Kızacak! Sivri Diliyle Her Zaman Sert Çıkışlar Yapan Sacit Aslan Şimdi de Seray Sever'i Diline Doladı.Sivri Diliyle Her Zaman Sert Çıkışlar Yapan Sacit Aslan Şimdi de Seray Sever'i Diline Doladı.
Özbudun: Değerlendirmeler Safsatadan İbaret
Özbudun: Değerlendirmeler Safsatadan İbaret
Yeni Anayasa Taslağını Hazırlayan Bilim Kurulunun Başkanı Özbudun, Taslağın, 'Laikliği Zayıflattığı, Atatürk İlkelerini Tasfiye Ettiği' Şeklindeki Değerlendirmelerin Safsatadan İbaret Olduğunu Söyledi
Motorinin Litre Fiyatında İndirim Motorinin Litre Fiyatında 5 Ykr İndirim Yapıldı.
Eski Milletvekili Uluç Gürkan, Baü'de Konferans Verdi Eski TBMM Başkan Vekili ve Eski DSP Ankara Milletvekili Uluç Gürkan, Balıkesir Üniversitesi'nde (Baü) Konferans Verdi. Gürkan, Avrupa ve ..
17 Aylık Bebeğe Tecavüz Davasında Sanıklara Aynı Ceza İzmir'de 17 Aylık Bebeğe Tecavüz Edildiği İddiasıyla İzmir 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Verdiği Mahkumiyet Kararının, Yargıtay 5. Ceza Dai..
Madde Bağımlısı Gençler Trende Dehşet Saçtı: 3 Yaralı Adapazarı-istanbul Seferini Yapan Trende, Madde Bağımlısı Olduğu İleri Sürülen Kişiler, Döner ve Rambo Bıçaklarıyla İkisi Güvenlik Görevl..
TBMM Genel Kurulu'nda Bütçe Görüşmeleri Demokratik Toplum Partisi (DTP) Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Binici, Türkiye'deki 210 Milyon Metrekare Mayınlı Arazinin Çiftçilere Dağıtılmasını İste..
Sibel Can ile Bir Kez Daha! Günay Restaurant'da Üç Haftadır Sahne Alan Sibel Can, Yoğun İstek Üzerine Programını Bir Hafta Daha Uzattığını Söyledi.Günay Restaurant'da Üç Haftadır Sahne Alan Sibel Can, Yoğun İstek Üzerine Programını Bir Hafta Daha Uzattığını Söyledi.
Safranbolu Bayramdan Aylar Öncesinden Doldu
Safranbolu Bayramdan Aylar Öncesinden Doldu
Karabük'ün Tarihi İlçesi Safranbolu Belediye Başkanı Nihat Cebeci, Yaklaşan Kurban Bayramı ve Yeni Yıl Nedeni ile 2 Ay Öncesinden Otel, Konak ve Pansiyonlarımızda Yer Bulma Sıkıntıları Başladığını ve İlçesinin Nüfusunun...
Kilis'te Sağanak Yağış Etkili Oluyor Kilis'te Sabah Saatlerinden İtibaren Etkili Olan Sağanak Yağış Sebebiyle Bazı Binaların Giriş Katlarını Su Bastı.
Operasyonda Ölen Kadın, Kevser Mızrak Kurtuluş'ta Yapılan Operasyonda Ölü Olarak Ele Geçirilen Örgüt Mensubunun Kimliği Alınan Parmak İzinden Belirlendi. Alınan Parmak İzleri İzmir'de Kaydı A..
Çiçek: Önemli Bir Çalışma Yürütüyoruz
Çiçek: Önemli Bir Çalışma Yürütüyoruz
Başbakan Yardımcısı, Çiçek, Başbakan Erdoğan'ın açıklamalarından sonra gündeme gelen yeni bir pişmanlık yasası ile ilgili bir düzenlemenin Bakanlar Kurulu gündemine gelmediğini söyledi.
Başkentteki Hücre Evi Operasyonu Ankara'daki Hücre Evi Operasyonunda Ölü Olarak Ele Geçirilen Kadın Teröristin Kimliği Tespit Edildi.
Diktatör Fujimori'nin Yargılanmasına Başlandı Eski Peru Devlet Başkanı Alberto Fujimori'nin (69), 1990-2000 Yılları Arasındaki İktidarı Döneminde İnsan Haklarını İhlal Ettiği İddiasıyla Açıla..
Hücreevinde ikamet eden teröristler, mahalle sakinlerince tanınmıyormuş Cebeci'de meydana gelen çatışmaya konu olan hücreevinde ele geçirilen teröristlerin, takriben 1 aydır burada barındıkla..
Dövülerek komaya sokulan çocuk OMÜde yaşam mücedelesi veriyor
Dövülerek komaya sokulan çocuk OMÜ'de yaşam mücedelesi veriyor
Amasya'da, 'merdivenden düştü' denilenek hastaneye kaldırılan 4 yaşındaki çocuğun dövülerek komaya sokulduğu ortaya çıktı.
Kadın Haklarını Kanunlar Değil, Aile İçi Kurallar Belirliyor
'Kadın Haklarını Kanunlar Değil, Aile İçi Kurallar Belirliyor'
Ordu İnsan Hakları Kurulu Üyesi ve Ordu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Kürşat Korkmaz, Türkiye'de Kadın Haklarının Kanunlarla Değil Aile İçi Kurallarla Belirlendiğini Söyledi.
Dışişleri ile Sanayi ve Ticaret Bakanlıkları'nın Bütçeleri Kabul Edildi Ankara - Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Büyük Marketlere Yönelik Düzenleme İçin, "Hiç Kimse Bizden, Bu İşi Se..
Ge Energy ve Gama'dan 'Ortak Yatırım' İstanbul - Gama Enerji ile General Electric'in (Ge) İş Kollarından Ge Energy Financial Services Yüzde 50-50 Payla Ortaklığa Gitti. Ortaklık, Türkiye ve Ç..
İzmir Valiliğinden Tekne Faciasıyla İlgili Açıklama İzmir Valiliği'nden, Seferihisar'a Bağlı Sığacık Körfezi'nde Meydana Gelen Tekne Faciasıyla İlgili Açıklama Yapıldı.
Anadolubank, Kredi Kartında 'World'ü Seçti İstanbul - Anadolubank, Kredi Kartı Uygulamasında Yapı Kredi ile İşbirliği Yapma Kararı Aldı. anadolubank'tan Yapılan Yazılı Açıklamada, Anlaşmaya ..
Sermaye Piyasasında 'E-İmza' Dönemi Yeni Yılda Başlıyor İstanbul - Merkezi Kayıt Kuruluşu, "Bilgi Güvenliği ve Sertifika Hizmetleri Uygulama Projesi"ni 1 Ocak 2008 İtibarıyla Hayata Geçirecek..
Assessment Systems, Satış Çalışanlarının Yetkinlik Profilini Çıkardı
Assessment Systems, Satış Çalışanlarının Yetkinlik Profilini Çıkardı
Ölçme ve Değerlendirme Alanında Öncü Kurumlar Arasında Yer Alan Assessment Systems, 600 Satış Profesyoneli Üzerinde Yaptığı Araştırmayla 6 Farklı Sektördeki Satış Çalışanlarının Yetkinlik Profilini Çıkardı.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 28.05 Puan Yükselişle 56,518.62 Puandan Kapandı.
TMSF, 12 Aralık'ta 74 Araç Satacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Muhammen Bedelleri Toplamı 463 Bin 750 YTL Olan 74 Aracı, 12 Aralık 2007 Çarşamba Günü Satışa Çıkaracak.
İbradıda Umuma Açık Yerler Denetlendi
İbradı'da Umuma Açık Yerler Denetlendi
Antalya'nın İbradı İlçesinde, Jandarma Ekiplerince Umuma Açık Kahvehane ve Alkollü İşletmeler Denetlendi.
Eski Tekel Binasını Yakmakla Suçlanan Gençleri Zaman Aşımı Kurtardı Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda Bulunan Eski Tekel Binasını Yaktıkları İddiasıyla Yargılanan 4 Madde Bağımlısı Genç, Zaman Aş..
Çalık Holding’e Bimsa’dan SAP ERP Projesi Çalık Holding, geniş bir coğrafyaya yayılan farklı sektörlerdeki çok sayıda şirketi merkezi bir yapı altında toplamak amacıyla Türkiye'nin en büyük v..
Füze, Tank, Top Siyaseti
Füze, Tank, Top Siyaseti
Batıyla Rusya Arasında Tedirgin Verici Füze, Tank, Top, Tüfek Destekli Siyasete Geri Dönüş Yapıldığı Geçen Her Gün Alınan Haberlerle Biraz Daha Kesinlik Kazanıyor. Özellikle ABD ile Rusya Arasında Kızışan Silah...
Aşkabatta BM  Diploması Merkezi açıldı
Aşkabat'ta BM Diploması Merkezi açıldı
Birleşmiş Milletler'in ( BM) Orta Asya bölgesindeki ilk diplomasi merkezi bugün Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta resmi törenle açıldı. Törene; Devlet Başkanı Gurbangul Berdimuhamedov, Aşkabat'ta resmi temaslarda...
Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi. Toplantı yaklaşık 2 saat 50 dakika sürdü.
Milletvekili Tunç, AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanvekili Seçildi
Milletvekili Tunç, AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanvekili Seçildi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bartın Milletvekili Avukat Yılmaz Tunç, AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanvekilliği'ne Seçildi.
AESOB’da genel sekreterlik semineri yapıldı Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) tarafından 5362 Sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunu'ndaki yenilikler ve değişi..
Uludağ Üniversitesi'nden "Ameliyat Skandalı" ile İlgili Açıklama Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Bağırsak Ameliyatı ve Patoloji Raporu Düzenlenmesine Rağmen, Yapılan Otopside Ameliyat Y..
Ankara Valiliği: "Hücre ev baskınında 2 polis yaralandı, 1 kadın terörist etkisiz hale getirildi" Ankara Valiliği, Cebeci Bölgesinde yapılan hücre ev baskınında 2 polis memurunun yaralandığın..
Kaçakları taşıyan tekne kaptanı tutuklandı Kıbrıs'a kaçak götürürken Antalya'nın Gazipaşa ilçesi açıklarında batan teknenin kaptanı, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'ndan Hormonlu Kurbanlık Haberi ile İlgili Açıklama Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Kurbanlık Hayvanlara Hormonlu İlaçlar Verildiğine İlişkin Yayınlanan Haberlerle İ..
Adıyamanda  İnsan hakları konulu konferans düzenlendi.
Adıyaman'da 'İnsan hakları' konulu konferans düzenlendi.
Adıyaman'da 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü nedeniyle 'İnsan hakları' konulu bir konferans düzenlendi.
Afyonkarahisar'da fuhuş operasyonunda 11 kişi gözaltına alındı Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa ilçesinde, jandarmanın düzenlediği fuhuş operasyonunda 11 kişi gözaltına alındı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10