6 Ağustos 2007 Pazartesi Günü Haberleri

6 Ağustos 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cep Dostu Otomobiller
Cep Dostu Otomobiller
Küresel Isınma ve Yükselen Petrol Fiyatları ile Birlikte, Yakıt Tasarrufu Araç Tercihlerinde Öne Çıkmaya Başladı.
Moreno Güvenliğe Takıldı Ayyıldız 2007 Yaz Kataloğunda Birbirinden Seksi Pozlarıyla Dikkat ÇekenAyyıldız 2007 Yaz Kataloğunda Birbirinden Seksi Pozlarıyla Dikkat Çeken
Prof. Dr. Tamer, yeniden FISU yönetim kuruluna seçildi
Prof. Dr. Tamer, yeniden FISU yönetim kuruluna seçildi
Uluslararası Spor Federasyonu'nun (FISU) 2 gündür Tayland'da devam eden genel kurulundan Türkiye'yi sevindiren sonuç çıktı. FISU Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kemal Tamer tekrar aynı göreve seçildi.
İrandan Şok Savaş Uçağı Açıklaması
İran'dan Şok Savaş Uçağı Açıklaması
İran'ın Tamamen Kendi Olanaklarıyla Savaş Uçağı Ürettiği Açıklandı. İran Bölgede En Büyük Güç Olma Yolunda İlerlerken, Açıklama ABD'nin Suudi'lere Milyar Dolarlık Silah Satışına Misillime Özelliğinde.
Köşk Düğümünü Bu Toplantı Çözebilir
Köşk Düğümünü Bu Toplantı Çözebilir
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu, Genel Başkan Erdoğan Başkanlığında Toplandı. Sözkonusu Toplantıda, Köşk'ün Düğümü de Çözülebilir.
Harry Potter'ın Arkadaşları Gs'yi İzleyecek Joanne Rowling'in Dünya Çapında Satış Rekorları Kıran Kitabı Harry Potter Serisinden Sinemaya Uyarlanan Harry Potter ve Zümrüdüanka Kardeşliği Film..
Nene Hatunun hayatını konu alan Oy Nene adlı dizi için kollar sıvandı
Nene Hatun'un hayatını konu alan 'Oy Nene' adlı dizi için kollar sıvandı
Milyonları ekran başına toplayan ve reyting rekorları kırarak bir döneme damgasını vuran 'Kınalı Kuzular' dizisinin ekibi bu kez de '93 Harbi' olarak bilinen 1877- 1878 Osmanlı- Rus Savaşı'nda gösterdiği kahramanlıklarla...
Yarsav, Hakim ve Savcı Adaylığı Sınav Yönetmeliğinin İptalini İstedi Yarsav, "Adli ve İdari Yargıda Hakim ve Savcı Adaylığı Yazılı Sınav, Mülakat ve Atama Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasın..
Ferrari, net satış gelirini yüzde 14 artırdı Fiat Group bünyesinde bulunan Ferrari Maserati Grubu, 2. çeyrek finansal sonuçlarını İtalya'da açıkladı. İtalyan zarafetinin sembolü Maserati, 1 m..
Teknosa’dan alışveriş yapan 230 kişi milli maçların coşkusunu tribünlerde yaşayacak
Teknosa’dan alışveriş yapan 230 kişi milli maçların coşkusunu tribünlerde yaşayacak
Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi Teknosa, 18 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirdiği kampanya ile 5 çifti Norveç - Türkiye ve 220 kişiyi Türkiye - Yunanistan maçlarında ağırlıyor.
Myanmar'da dang humması salgını: 98 ölü Myanmar'da yıl başından bu yana dang humması hastalığı nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 98'e yükseldi. Sağlık Bakanlığından bir yetkili, Ocak ay..
FT'den Türkiye yorumu "Cumhurbaşkanlığı belirsizliği yatırımcıları kızdırıyor" İngiliz Financial Times gazetesi, Türkiye'de seçim sonrası süreci değerlendirdiği yazısında Dışişleri Bakanı Abd..
Alparslan Koleji, pilav gününde mezunlarıyla hasret giderdi
Alparslan Koleji, pilav gününde mezunlarıyla hasret giderdi
Özel Alparslan Koleji'nin mezun öğrencileri, geleneksel hale getirdikleri pilav gününde buluşarak hasret giderdi.
Avcılar, kuraklık nedeniyle haftada sadece üç gün avlanabilecek Kuraklığın yaban hayatını da etkileyeceği düşüncesiyle Türkiye genelindeki av günleri üç günle sınırlı tutuldu.
Yenişehir'de bireysel spor yapma imkanı sağlayacak salon açılıyor Yenişehir Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil, bireysel sporların yapılacağı bir salonu ilçe halkının kullanımına açıyor. Ya..
ÖSYM Başkanı Yarımağan: "MEB, Lise Bitirme Sınavı dışında bir şey düşünmemeli" ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, lise bitirme sınavına sıcak baktıklarını, ancak üç seneye yayılmış bir si..
Antalya denetimde, kamu personeli tatilde Valilik başta olmak üzere Antalya'daki kamu kurum ve kuruluşları denetimden geçiyor. Antalya'ya gelen onlarca müfettiş aralarında İl Emniyet Müdürlüğ..
DTP, Köşk Tutumunu Belirliyor
DTP, Köşk Tutumunu Belirliyor
Demokratik Toplum Partisisinn, Yarın toplanacak Olan Parti Meclisi, Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İzleyeceği Politikaları Belirleyecek.
Engelli kızını zincirle bağayan baba: 'Onu korumak için bağlamak zorundayım'
Engelli kızını zincirle bağayan baba: "Onu korumak için bağlamak zorundayım"
Batman'da, zincire bağlı olarak hayatını sürdüren 26 yaşındaki Emine Erinal'ın durumu yürekleri dağlıyor. Kızını bağlamanın kendisine acı verdiğini belirten baba Şükrü Erinal, "Kızım serbest olunca kaçıyor. Gidebildiği...
Karatay Belediyesi Adalet Parkı Açıldı...
Karatay Belediyesi Adalet Parkı Açıldı...
Konya'nın Merkez Karatay İlçe Belediyesi Tarafından Yapılan Adalet Parkı Düzenlenen Törenle Açıldı.
Rize'de Çay İçme Yarışması Düzenlenecek Rize'de, Çaykur Tarafından 21 Ağustos Tarihinde Çay İçme Yarışması Düzenleneceği Bildirildi.
Sivaslı İlçesi'nden Eğitime Destek Uşak'ın Sivaslı İlçesi'nde Kaymakamlık, Belediye ve Vatandaşların Ortak Çalışmaları Sonucu Yeni Bir Üniversite Binasının Yapılacağı Açıklandı. Sivaslı Beled..
Bafra İmam-hatip Lisesinden Pilav Günü
Bafra İmam-hatip Lisesi'nden Pilav Günü
Samsun'un Bafra İlçesinde, Bafra İmam-hatip Lisesi ve Anadolu İmam-hatip Lisesi Mezunları, Düzenlenen Pilav Gününde Bir Araya Geldi. Geleneksel Pilav Gününe Bafra Belediye Başkanı Şükrü Neiş, Okul Müdürleri, Öğretmenler...
Erdemlide Ekmeğin Gramajı da Fiyatı da Arttı
Erdemli'de Ekmeğin Gramajı da Fiyatı da Arttı
Mersin'in Erdemli İlçesinde 4 Yıldır 25 Ykr'den Satılan 150 Gramlık Ekmek, 200 Grama Çıkarılarak 40 Ykr'den Satılmaya Başlandı.
Vali Özyurtun Mutlu Günü
Vali Özyurt'un Mutlu Günü
Eski Afyonkarahisar Valisi Ahmet Özyurt'un Oğlu Mustafa Barış Özyurt, Düzenlenen Bir Törenle Dünya Evine Girdi.
THY Çalışanları Kritik Grev için Sandık Başına Gidiyor THY ile THY Teknik Personeli Grev Oylaması için Bugün Sandık Başına Gidiyor. 4 Gün Sürecek Oylamada THY"nin Kaderini 5 Bin 100 Kişinin V..
'Tüketici Ürktü, Büyüme Hızları Üçte Bire Düştü' P&g Türkiye Genel Müdürü Karpat, Geçen Yıl Mayısta Yaşanan "Mini Kriz"in Tüketici Güvenini Sarstığını Söyleyerek, Hızlı Tüketim Ürünlerinde Bü..
Piyasaları İkinci Kara Pazartesi Korkusu Sardı Amerikan Borsası"nın Cuma Günü Son Yarım Saatte Yüzde 2.1 Düşmesi Piyasalarda Yeniden Kara Pazartesi Beklentisi Yarattı. Piyasaların Güne Düşüşl..
Tasarruf Sahibi Mevduata ve Gayrimenkule Yöneldi 16 Şehirde Yapılan Araştırmaya Katılanların Yüzde 70"i Tasarrufu Olmadığını Söyledi. Katılımcılara Göre En Uygun Tasarruf Biçimi Mevduata ve G..
'AB ve IMF Zayıfladı Yerli Yeni Çıpa Bulalım' Ekonomide AB Çıpasının Giderek Zayıfladığını ve 2008"de Programın Sona Erecek Olması Nedeniyle de IMF Çıpasının Gücünü Kaybettiğini Söyleyen TOBB..
Dört Otomobilden Üçünü AB'ye Sattık İhracatın Lokomotifi Olan Otomotiv Sektörü, Bu Yılın 7 Ayında, İhracatının Yüzde 79,2"sini Avrupa Birliği (AB) Ülkelerine Gerçekleştirdi. Uludağ İhracatçı ..
Maliki'nin Ziyareti Sırasında, Terörle Mücadelede İşbirliği Anlaşması İmzalanabilir Ankara - Irak Başbakanı Nuri El Maliki'nin Yarınki Ankara Ziyareti Sırasında, Taslak Üzerindeki Çalışmaları..
Japon Ev Kadınlarının YTL Tutkusu Türk Kadınları Altın Günüyle, Kek Günüyle Uğraşa Dursun, Japon Ev Kadınları Dalgalanan Türk Ekonomisinden Kendinlere Nasıl Bir Pay Çıkarır Onu Düşünüyor. Atv..
Piyasalarda Kritik Gün İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Cuma Günü İkinci Seans Kapanışına Göre 704,85 Puan Azalarak 50.011,59 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1,39 Değer K..
THY ve THY Teknik A.ş.'de Grev Oylaması Başladı Türkiye Sivil Havacılık Sendikası"nın (Hava-İş) Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Anlaşma Sağlanamaması Üzerine Grev Kararı Aldığı Türk Hava Y..
Sinop İl Genel Meclisi Toplantısı
Sinop İl Genel Meclisi Toplantısı
AK Parti Sinop Milletvekili Prof. Dr. Abdurrahman Dodurgalı, Köylerin Alt Yapısını Destekleme Projesi (Köydes) Kapsamında Köylerdeki Enerji Nakil Hatlarının Değiştirilerek Yenileneceğini Söyledi.
Dünya Rizeliler Günü 25 Ağustosta Kutlanacak
Dünya Rizeliler Günü 25 Ağustos'ta Kutlanacak
Rize Valiliği Tarafından İlan Edilen 25 Ağustos Dünya Rizeliler Günü İçin Hazırlık Çalışmaları Sürüyor.
Kemal Tamer, Yeniden Fısu Yönetimi'ne Seçildi Dünya Üniversite Oyunları Federasyonu Fısu'nun İki Gündür Devam Eden Genel Kurulunda Daha Önce Fısu Yönetim Kurulu Üyesi Olan Prof. Dr. Kemal Tam..
İnternette Rekor Kırdı; Sahipleri Çoğaldı! 'Kalbime Gömerim' Adlı Şarkı Şimdi de Mustafa Topaloğlu'nun Oğlu Tarafından Sahiplendi
Anayasadan 6 Ok Çıkmalı Birkaç Akademisyenle Sivil Anayasa Taslağı Hazırlayıp Ak Parti?ye Veren Prof. Özbudun, ?anayasada Atatürk ve Onun Çağdaşlaşma İdealine Atıfta Bulunulmalı, Ancak Altı O..
Yazar ve Çevirmen Samih Rifat Toprağa Verildi İstanbul'da Dün Hayatını Kaybeden Yazar ve Çevirmen Samih Rifat, Toprağa Verildi.
Maliki'nin Ziyaretinde Terörle Mücadele Anlaşması Gündemde Irak Başbakanı Nuri El Maliki'nin Yarınki Ankara Ziyareti Sırasında, Taslak Üzerindeki Çalışmaların Ziyaret Tarihine Kadar Tamamlana..
Kuzu ve Günay'dan Anayasa Paketine İlişkin Değerlendirme Anayasa Değişikliğine İlişkin 21 Ekimde Yapılacak Referandum Konusunda, Eski TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, 'Süreci Durdu..
Borsa 2. Seansın İlk Yarısında 261,29 Puan Arttı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 261,29 Puan Artarak 50.272,88 Puandan Geçti.
İett, "12 Dev Adam" İçin Özel Sefer Koyacak İett, (A) Milli Basketbol Takımı'nın Avustralya ile Yapacağı İki Özel Karşılaşmaya Basketbolseverlerin Gelebilmesi İçin Özel Seferler Koyacak.
Lenovo ekipmanları, Pekin 2008 Olimpiyat Oyunlarını donatıyor!
Lenovo ekipmanları, Pekin 2008 Olimpiyat Oyunları'nı donatıyor!
Pekin 2008 Olimpiyat Oyunları'nın ana sponsoru olan ve bu çok önemli organizasyona şu an 3500'ü aşkın bilgisayar ekipmanıyla destek sağlayan Lenovo, Entegrasyon Test Merkezi'ne üçüncü ve son parti donanım sevkıyatını...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10