5 Ağustos 2007 Pazar Günü Haberleri

5 Ağustos 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzonspor Yönetimi Aleyhine İmza Kampanyası
Trabzonspor Yönetimi Aleyhine İmza Kampanyası
Trabzon'un Beşikdüzü İlçesi'nde Taraftarlar Başlattıkları İmza Kampanyasıyla Trabzonspor Yönetimini İstifaya Davet Ederken, Eski Başkanlardan Mehmet Ali Yılmaz'ın Takımın Başına Gelmesini İstediler.
Suriye'den Türkiye'ye Yasa Dışı Yolla Geçmek İsteyen 20 Kaçak Yakalandı Suriye'den Türkiye'ye Kaçak Yolla Girmek İsteyen 20 Kaçak Yakalandı. Genelkurmay Başkanlığı'nın İnternet Sitesinden Der..
KESK Başkanı Tombul: "Hükümeti toplu sözleşmeye davet ediyoruz" KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, toplu sözleşme ve grev hakkının bugüne kadar engellendiğini belirterek, "Hükümeti uyarı..
Kahramanmaraş'ta Trafik Kazası: 5 Yaralı Kahramanmaraş'ta Meydana Gelen Trafik Kazasında 5 Kişi Yaralandı.
Lübnanda Ara Seçimler
Lübnan'da Ara Seçimler
Lübnan Başbakanının İlan Ettiği Üzere, Beyrut ve Metn Bölgelerinde Uğradıkları Suikastlar Sonucu Hayatlarını Kaybeden Milletvekillerinin Yerine Yenilerinin Seçilmesi İçin Halk Sandık Başına Gitti.
CHPyi Demirel Bile Ayağa Kaldıramaz
'CHP'yi Demirel Bile Ayağa Kaldıramaz'
Sarıgül, Baykal'a Destek Mesajları Veren Demirel'e de Göndermede Bulunarak, 'Sevgili Demirel Yerde Sürünenlere Acımış Olmalı. Ama Onları Demirel Bile Ayağa Kaldıramaz.' Diye Konuştu.
İran'dan "Nükleer Faaliyetler Devam Ediyor" Açıklaması İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Ali Hüseyni, İran'a Yeni Yaptırımlar Uygulatmak İsteyen ABD'ye, Avrupa Ülkelerinin Karşı Çıkma..
Gap Bölgenin Refah Düzeyini Yükseltiyor
Gap Bölgenin Refah Düzeyini Yükseltiyor
Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Projesi'yle (Gap) Refah Düzeyi Yüksek Bir Bölge Haline Geldi.
Yanlış Diyet Yarardan Çok Zarar Veriyor
Yanlış Diyet Yarardan Çok Zarar Veriyor
Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Sefer Usta, Her 3 Erişkinden Birinin Yaz Aylarında Diyet Yaptığını Hatırlatarak Yanlış Diyetin Sağlık Problemlerini de Beraberinde Getirdiğine Dikkat Çekti.
Yenimahallede Muhteşem Sünnet Şöleni
Yenimahalle'de Muhteşem Sünnet Şöleni
Yenimahalle Belediyesi, Muhteşem Bir Şölenle "4. Geleneksel Sünnet Şöleni"ne Ev Sahipliği Yaptı.
Kiliste Gölet ve Barajlarda Yüzmek Yasak
Kilis'te Gölet ve Barajlarda Yüzmek Yasak
Kilis'te, Sıcak Havalardan Bulunan Vatandaşların Serinlemek İçin Gölet ve Barajlara Girmesi Yasaklandı.
Kesikköprü Barajı, Klimalara Çalışıyor
Kesikköprü Barajı, Klimalara Çalışıyor
Elektrik Mühendisleri Odası, Türkiye'nin Bir Günlük Elektrik Üretiminin Yüzde 7-8'lik Bölümünün Klimalarda Kullanıldığını, Bu Miktarın Kesikköprü Barajı Yıllık Üretimine Denk Olduğunu Bildirdi.
Eşcinsel Olacaklar mı? Ünlü Şarkıcı Robbıe Wıllıams ve Davıd Beckham'a 'Desperate Hosuevıves' Dizisinde Eşcinsel Çifti Oynamaları Teklif EdildiÜnlü Şarkıcı Robbıe Wıllıams ve Davıd Beckham'a 'Desperate Hosuevıves' Dizisinde Eşcinsel Çifti Oynamaları Teklif Edildi
FISU Başkanı Killian: 'Türk insanı misafirperverliğini Tayland’da da gösterdi'
FISU Başkanı Killian: "Türk insanı misafirperverliğini Tayland’da da gösterdi"
Uluslarası Üniversiteler Spor Federasyonu (FISU) Başkanı George Killian, Türk insanının misafirperverliğini Tayland'da da gösterdiğini söyledi.
Otomobil Cep Telefonu Satan Dükkana Girdi
Otomobil Cep Telefonu Satan Dükkana Girdi
Adapazarı'nda Bir Otomobil, Otomobille Çarpıştıktan Sonra Cep Telefonu Satılan Dükkana Girdi. Kazada 1 Kişi Yaralandı.
İzmir'de bir kişinin cep telefonunu gasp eden iki kişi, nöbetçi mehkeme tarafından tutuklandı İzmir'de, bir kişinin cep telefonunu bıçak tehdidiyle gasp ettikleri ileri sürülen üç kişiden iki..
Takla Atan Araçtan Yara Almadan Çıktılar Tekirdağ E-84 Karayolu'nda Meydana Gelen Trafik Kazasında, Önünde Kaza Yapan Başka Bir Otomobile Çarpmamak İçin Direksiyonu Kıran Sürücü, Aracıyla Kar..
YURT-SAV: Suskunlukları Devam Edecek mi?
YURT-SAV: Suskunlukları Devam Edecek mi?
Diyarbakır Şehit Aileleri ile İnsan Hakları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (YURT-SAV) Başkanı Ahmet Büyükburç, terör örgütü PKK tarafından yapılan saldırıları kınadı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi üç ayda 10 ilçede ve 33 beldede 14 milyon YTLlik asfalt dökümü yapacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi üç ayda 10 ilçede ve 33 beldede 14 milyon YTL'lik asfalt dökümü yapacak
İlçe, belde ve köylerdeki sathi kaplama işine hız veren İzmir Büyükşehir Belediyesi, üç aylık program sonunda 2 milyon 200 bin metrekarelik bir alanı elden geçirecek.
Fethiye'de Kelebek Operasyonu Muğla'nın Fethiye İlçesinde Jandarma Komutanlığı Ekipleri Tarafından Düzenlenen 'Kelebek' Operasyonunda, İhaleye Fesat Karıştırmak ve Rüşvet Vermek Suçlarından ..
Maliki, Sünni Bakanların İstifasını Kabul Etmedi
Maliki, Sünni Bakanların İstifasını Kabul Etmedi
Irak Başbakanı Nuri El Maliki, Hükümetindeki 6 Sünni Bakanın İstifasını Kabul Etmedi.
Anavatan Siverek İlçe Teşkilatı Başkanı Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Anavatan Partisi Siverek İlçe Teşkilatı Başkanı Abdussamet Tüysüz Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti.
Zabıta Komiseri Pazarcıyı Bıçakladı Samsun'da Bir Zabıta Komiseri, Pazaryerinde Tartıştığı Kavun Satıcısı Genci Kolundan Bıçakladı.
İzmir Büyükşehir Belediyesinin Yol Seferberliği İzmir Büyükşehir Belediyesi, Metropol Sınırlara Dahil Edilen İlçe ve Beldeler ile Merkezde Asfaltlama Programını Düzenli Bir Şekilde Sürdürüyor..
Kavşakkaya Barajı Hizmete Hazır Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Kendi Öz Kaynakları, Kendi İşçi ve Ekipmanlarıyla Yapımına Başladığı Kavşakkaya Barajı, 14 Ay Gibi Kısa Bir Zaman İçerisinde B..
Eşcinsel Yürüyüşüne Taraftar Engeli
Eşcinsel Yürüyüşüne Taraftar Engeli
Bursalı Eşcinseller, Bursasporlu Taraftarların Tepkisinden Çekinerek Bu Yılki Yürüyüşlerini İptal Etme Kararı Aldıklarını Açıkladı.
Atatürk Barajını Yılda 40 Bin Kişi Geziyor Güneydoğu Anadolu Projesi'nin (Gap) Temelini Oluşturan Atatürk Barajı, Şanlıurfa'yı Gezmeye Gelen Yerli ve Yabancı Turistlerin Uğradıkları Bir Yer O..
Tarım Kredi Kooperatiflerinden Hediye Kampanyası Tarımsal Üretimi Teşvik Etmek Amacı ile Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Bağlı İştiraki Gübretaş Aracılığı ile Yeni Bir Uygulama Baş..
KYB, Türk Ordusu Sınırı Geçti İddiası
KYB, 'Türk Ordusu Sınırı Geçti' İddiası
Kyb'nin İnternet Sitesi, TSK'nın, Çeşitli Sınır Bölgelerini Bombaladığını Öne Sürerken '350 Kişilik Türk Jandarma Komando Birliği'nin Sere Seve Kürt Bölgesinde Mevzilendiği' İddiasına da Yer Verdi.
Elektrik Kesilince Dönme Dolapta Mahsur Kaldılar
Elektrik Kesilince Dönme Dolapta Mahsur Kaldılar
Hatay'ın İskenderun İlçesinde Lunaparkta Eğlenen Bir Grup Vatandaş, Elektrik Kesilince Dönme Dolapta Mahsur Kaldı. Metrelerce Yükseklikte Yaklaşık 1 Saat Kurtarılmayı Bekleyen Vatandaşlar, Elektriğin Gelmesiyle Aşağıya...
Travestiler basın açıklaması yaptılar, vatandaş çerez yiyerek izledi
Travestiler basın açıklaması yaptılar, vatandaş çerez yiyerek izledi
Bursa'da geçtiğimiz yıl sorunlarını gündeme getirmek gerekçesiyle yürümeye kalkan ve gerginliğe sebep olan Gökkuşağı üyesi travestiler dernek önünde basın açıklaması yaptı. Travestilerin açıklamasını vatandaşlar ayakta...
Düzcede kaza,1 kişi öldü
Düzce'de kaza,1 kişi öldü
Düzce'de meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti.
Otomobil cep telefonu bayisine girdi; 1 yaralı
Otomobil cep telefonu bayisine girdi; 1 yaralı
Adapazarı'nda, kaza sonrası kontrolden çıkan otomobil cep telefonu bayisine girdi. Kazada 1 kişi yaralandı.
Plajlar Tıklım Tıklım
Plajlar Tıklım Tıklım
Kuşadası'nda Ağustos Ayı ile Birlikte Otel ve Tatil Köylerindeki Doluluk Oranları Artmasıyla Su Parkları ve Plajlarda Adım Atacak Yer Kalmadı. Özellikle Kuşadası Kadınlar Deniz Plajı'nı Tercih Eden Yerli ve Yabancı...
Diyarbakırlılar İçtikleri Suda Yüzüyor Güneydoğu'nun En Büyük Kentlerinden Biri Olan Diyarbakır'da İçme Suyu Problemi Halen Devam Ederken, Vatandaşlar Yaklaşık 2 Bin 500 Ailenin Su İhtiyacını..
Samsun'daki Mobil Santrallerin Korkutan Bacaları Elektrik Üretim Anonim Şirketi'nin (Eüaş) "Elektrik Üretin" Talimatıyla Tekrar Üretime Başlayan Samsun'daki İki Mobil Santralin Bacalarından Ç..
Sarıgül: CHP Adına Bütün İmamlardan Özür Diliyorum İstanbul - Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Seçimde Hezimete Uğrayan Deniz Baykal'ın Suçluyu Bulduğunu İfade Ederek, "Tarikatlar, İki..
Erol Tezeren'in Gözü Hollywood'da Erdek İlçesindeki Yazlık Villasında Tatilini Geçiren Aktör Erol Tezeren, Hedefinin Hollywood'da Film Çevirmek Olduğunu Söyledi.
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diskispor, Bolu'da Sürdürdüğü 2. Etap Hazırlık Kampını Tamamladı. Teknik Heyet Tarafından Futbolculara 4 Gün İzin Verildi.
Tuba Ünsal Yine Formunda Uğruna Eşi Cem Cantaş'tan Boşandığı Popçu Yalın'la Yeniden Birlikte Olmaya Başlayan Tuba Ünsal Yine Kafaları Karıştırdı.Uğruna Eşi Cem Cantaş'tan Boşandığı Popçu Yalın'la Yeniden Birlikte Olmaya Başlayan Tuba Ünsal Yine Kafaları Karıştırdı.
Mersin'de Terör Örgütü PKK'ya Lojistik Destek Sağlayan 1 Kişi Yakalandı Mersin'de Polisin Düzenlediği Operasyonda, Avrupa Ülkelerinden Temin Ettiği Lojistik Destek Malzemelerini Kırsal Alanda..
Yurtdışından Seçilen İlk Kadın Milletvekili
Yurtdışından Seçilen İlk Kadın Milletvekili
Yurtdışında Yaşayan Türkler Arasından Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne Girebilen Tek İsim, Fazilet Dağcı Çığlık.
Hakkarili Türkücü Aydın, Koyun ve Keçilere Kola İçirdi
Hakkarili Türkücü Aydın, Koyun ve Keçilere Kola İçirdi
Hakkarili Türkücü Aydın Aydın, Ziyaret İçin Geldiği Memleketinde Koyun ve Keçilere Kola İçirdi. Yaptığı İlginç Çıkışlarla Gündemde Kalan Aydın, Müslüm Gürses'in Reklamda Söylediği 'Pırrrr' Sözünün Kendisine Ait Olduğunu...
Geliboluda Tarihi Ev Yıkılma Tehlikesiyle Karşı Karşıya
Gelibolu'da Tarihi Ev Yıkılma Tehlikesiyle Karşı Karşıya
Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde, Kaymakam Cezmi Özışık Caddesi'nde Tarihi Özelliği Bulunan Yapı Tehlike Sinyalleri Veriyor.
Türkiye'yi tanıtacak reklamda James Bond tekniği kullanılacak Türkiye'nin dünya genelinde tanıtım filmlerinde '007 James Bond' filmlerinde kullanılan teknik kullanılacak. Önümüzdeki yıl Türki..
'İstanbul Avrupanın En Güzel 3 Şehrinden Biri'
"İstanbul Avrupa'nın En Güzel 3 Şehrinden Biri"
Amerika'nın en çok satılan seyahat dergilerinden olan Travel Leisure, Ağustos sayısında İstanbul'u Avrupa'nın en iyi üçüncü şehri olarak tanıttı.
Avrupadan PKKya Gönderilen Telsizler
Avrupa'dan PKK'ya Gönderilen Telsizler
Mersin'de Avrupa'dan terör örgütünün dağ kadrosuna teknoloji harikası telsizler, vücut ısıtıcısı ve sağlık malzemesi götüren 1 kişi yakalandı.
Ordu'da trafo patlaması şehir merkezinin saatlerce karanlıkta kalmasına neden oldu Ordu'da şehir içi ana dağıtım şebekesindeki trafoda meydana gelen patlama sonucu şehrin tamamı karanlıkta ka..
Kelebek Operasyonu ile gözaltına alınan 21 kişi adliyeye çıkarıldı Muğla İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi'nin "Kelebek" operasyonu kapsamında gözaltına alınan 21 k..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10