5 Ağustos 2007 Pazar Günü Haberleri

5 Ağustos 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emniyet Kemeri Hayat Kurtarıyor Emniyet Kemeri Kullanılmayan Bir Otomobil Saatte 80 Kilometre Hızla Duvara Çarptığında Sürücü ve Yolcuların 200 Milisaniye İçerisinde Ağır Yaralandığı ya da Öl..
Türkiye'nin İlk Solucan Gübresi Üretim Tesisi Açıldı Antalyalı Fide Üreticisi İş Adamı Nazmi Acar, Sebze ve Meyve Üretiminde Verimliliği Artıracak Tamamen Doğal Gübre Elde Etmek Amacıyla, Tür..
Dicle'de Mayın Patladı: 3 Şehit, 1 Yaralı Dicle - Diyarbakır'ın Dicle İlçesinde, Meydana Gelen Mayın Patlamasında, 3 Asker Şehit Oldu, 1 Asker de Yaralandı. balaban Köyü Yakınlarında, Güvenli..
Tibette Dalay Lama Tabusu Devam Ediyor
Tibet'te Dalay Lama Tabusu Devam Ediyor
Tibetliler, yıllardır Tibet'e daha çok özerklik verilmesini savunan sürgündeki ruhani liderleri Dalay Lama'nın geri gelmesini isterken, Pekin yönetimi 'bölücü' faaliyetleri nedeniyle müsaade etmiyor.
Türkiye Doğuyu Yurt Dışında İlk Kez Tanıtacak Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tanıtımda Ağırlık Verdiği İstanbul, Antalya Şehirlerden Farklı Olarak İlk Kez Yurt Dışında Doğu Anadolu ve Güneydoğu ..
Rol Gereği Sevişti Cem Davran ve Karabiber İlknur Soydaş 'Avrupalı' Filmi İçin Yatta SeviştiCem Davran ve Karabiber İlknur Soydaş 'Avrupalı' Filmi İçin Yatta Sevişti
23. Dönem Yasama Yılı Yemin Töreni Tamamlandı/ TBMM Başkan Seçimi için Perşembe Günü Toplanılacak Ankara - TBMM 23. Dönem Yasama Yılı, Milletvekili Yemin Etme Töreni Tamamlandı. 10 Saat 15 Da..
Seçmen Listeleri Yarın Askıya Çıkacak
Seçmen Listeleri Yarın Askıya Çıkacak
Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesini Öngören Anayasa Değişikliği Paketinin 21 Ekimde Oylanacağı Referandum İçin Seçmen Listeleri Yarın Askıya Çıkarılacak.
Danıştay'dan Yapı-yol Sen'in İstemine Ret Kararı Danıştay 13. Dairesi, İstanbul Levent'teki 96 Bin 505 Metre Karelik Karayolları Genel Müdürlüğü Arazisinin Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yat..
Diyarbakır'da Şehitler İçin Tören Diyarbakır'ın Dicle İlçesinde Uzaktan Kumandalı Mayının Patlatılması Sonucu Şehit Olan Askerler İçin Tören Düzenlendi.
Diyarbakır'da Şehitler İçin Tören Diyarbakır'ın Dicle İlçesinde, Uzaktan Kumandalı
Kask takmadan motosiklete binmeyin Çin'den ithal edilen ucuz motosikletlerin trafikte bu araçların sayısını hızla artırdığını, vatandaşların ulaşım kolaylığı nedeniyle motosiklete yöneldikler..
Çin'de Tünel İnşaatı Çöktü: 22 İşçi Enkazda Çin'in Orta Kesimlerindeki Hubei'de İnşaatı Devam Eden Bir Tünelin Çöktüğü ve 22 İşçinin Enkaz Arasında Sıkıştığı Bildirildi.
Karayollarında Durum Karayollarının Bazı Kesimlerinde Sürdürülen Yol Yapım Çalışmaları Nedeniyle Sürücülerin Trafik İşaret ve İşaretçilerine Dikkat Etmeleri İstendi.
60. Hükümet İçin Görevlendirme Yarın Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Yarın Kabul Edecek.
AB Raporu: DTP PKKya Bir Şekilde Bağlı
AB Raporu: DTP PKK'ya 'Bir Şekilde' Bağlı
Avrupa Birliği Güvenlik Çalışmaları Enstitüsü Tarafından Hazırlanan Raporda, DTP'nin PKK'ya 'Bir Şekilde' Bağlı Bulunduğu ve Bunun 'Açık Bir Sır' Olduğu İfadelerine Yer Verildi.
18 İslam Ülkesiyle Gümrük Duvarları Kaldırılıyor
18 İslam Ülkesiyle Gümrük Duvarları Kaldırılıyor
Türkiye, 18 İslam Ülkesi ile Tercihli Ticaret Sistemi Kurarak Gümrük Duvarlarını Kademeli Olarak Kaldırmaya Hazırlanıyor.
Afganistan Devlet Başkanı Karzai'nin ABD Temasları Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai, ABD Başkanı George W. Bush ile Görüşmek Üzere ABD'ye Gitti. İkili Arasındaki Görüşmelerde Taliban Ta..
Irak'ta Havan Topu Saldırısı: 11 Ölü Bağdat'ın Doğusunda Havan Topuyla Düzenlenen Saldırıda 11 Kişi Öldü.
Serdar'ın Yeni Çıtırı Pop Müziğin Çapkın İsmi Serdar Ortaç Bodrum'da Çıtır Güzellerle Gününü Gün EdiyorPop Müziğin Çapkın İsmi Serdar Ortaç Bodrum'da Çıtır Güzellerle Gününü Gün Ediyor
Sanayi Bakanlığı, İller ve Sektör Bazında Teşvik Yasası Çıkaracak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Yeni Dönemde Yapılacak Çalışmaların Listesini Çıkardı. Söz Konusu Çalışmalar Kapsamında, İller ve..
ABD Askerine 110 Yıl Hapis
ABD Askerine 110 Yıl Hapis
Irak'ta Görev Yaptığı Sırada 14 Yaşındaki Iraklı Bir Kıza Tecavüz Eden ve Daha Sonra Ailesiyle Birlikte Kızı Öldüren ABD Askerinin Yargılaması Sona Erdi.
ABD'de Telefonların Mahkeme Kararı Olmaksızın Dinlenmesine İlişkin Yasa Tasarısı Kabul Edildi ABD Kongresi'nin Üst Kanadı Senato'nun Terörle Mücadele Amacıyla, Telefon ve Elektronik Haberleşm..
ABD'de Kabul Edilen Tasarıya Sol Kanat Tepkili ABD'de Kongre'nin Üst Kanadı Senato'nun Ardından Alt Kanat Temsilciler Meclisinin de Terörizme Karışmasından Kuşkulanılan Dünyanın Her Yerindeki..
Mardin'de Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 Yaralı Mardin'in Dargeçit İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında, Aynı Aileden 2 Kişi Hayatını Kaybederken, 2 Kişi de Yaralandı.
İzmir'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı İzmir'in Karşıyaka İlçesi, Bayraklı Semtinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Volkan Vedat Akay Yönetimindeki Otomobil, Başka Bir Otomobil Sürücüsünün Sı..
Rehn: "Ekümenik Patriklik Gelişmelerini İzleyeceğiz" AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Avrupa Parlamentosu'nda Yanıtladığı Bir Soru Önergesinde "Ekümenik Patriklik'in Kar..
Irak'ta Görevli ABD'li Askere 110 Yıl Hapis Irak'ta 14 Yaşındaki Iraklı Bir Kıza Tecavüz Ettikten Sonra Kızı ve Ailesini Öldürmekten Suçlu Bulunan ABD'li Asker, 110 Yıl Hapis Cezasına Çarptır..
Zayıflıktan Çöpe Döndü Ünlü Solist Courtney Love'ın Son Halini Görenler Gözlerine İnanamadıÜnlü Solist Courtney Love'ın Son Halini Görenler Gözlerine İnanamadı
Bağdat'ta Havan Topu Saldırısı: 11 Ölü, 15 Yaralı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Sabah Saatlerinde Meydana Gelen Havan Topu Saldırısında İlk Belirlemelere Göre 11 Kişi Öldü, 15 Kişi de Yaralandı.
ABD Başkanı Bush'un İstediği Oldu ABD Senatosu'nun Ardından, ABD Temsilciler Meclisi de Şüpheli Yabancıların Mahkeme İzni Olmaksızın Dinlenilmesine Olanak Veren Yeni Yasa Teklifini Onayladı.
Hem Birlikteler Hem Değiller! İki Yıl Birlikte Olduktan Sonra Yollarını Ayıran Doğa Rutkay ve Şahan Gökbakar, Yeniden Barıştı
Yatta "Karabiber" Keyfi Cem Davran 'Avrupalı' Filminde 'Karabiber' İlknur Soydaş'la Yatta Böyle Sevişti
Dünyayı Sarsan 50 Gerçek 'Yokoluş'a Doğru Hızla Sürükleniyoruz. Kendi Hayatımız için Fır Dönerken, Bir de Dünyanın Nasıl Döndüğüne Bakalım...
Baykal'dan İkinci Yüzme Esprisi CHP Lideri Rodos'a Kadar Yüzme Esprisini Gündeme İlk Taşıyan Ruşen Çakır'a Ne Dedi?
TBMMdeki Andiçme Töreni 10 Saat 15 Dakika Sürdü
TBMM'deki Andiçme Töreni 10 Saat 15 Dakika Sürdü
23. Dönem Parlamentosu'nda Andiçme Töreni 10 Saat 15 Dakika Sürdü.
Azarbeycan Avrupa Federasyonu Başkanı oğlunu Payas Kalesinde evlendirdi
Azarbeycan Avrupa Federasyonu Başkanı oğlunu Payas Kalesi'nde evlendirdi
Azarbaycan Avrupa Federasyonu Başkanı Başar Türkmen Kömür, oğlu Alper Kömür'ün düğününü, tarihi Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi'ndeki Payas Kelsi'nde Türk örf ve adetlerine göre yaptı.
Gs-karşıyaka Maçı Sonrası Trafik Kazası: 1 Ölü İzmir'in Karşıyaka İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 4 Kişi de Yaralandı.
Direğe çarpan sürücü araç içinde sıkıştı
Direğe çarpan sürücü araç içinde sıkıştı
İzmir'in Bornova ilçesi Çamdibi semtinde sürücüsünün kontrolünden çıkan araç, orta refüjdeki elektrik direğine çarptı. Direk devrilerek yolu kapatırken, kazazede sürücü, karşı şeride geçen araç içerisinde sıkıştı. Olay...
Birinci Seda Oldu Bir Araştırma Şirketi Yerli Ünlü Yıldızlardan En Çok Kime Güveniyorsunuz ? Anketi YaptıBir Araştırma Şirketi Yerli Ünlü Yıldızlardan En Çok Kime Güveniyorsunuz ? Anketi Yaptı
Öz Ankara Toptancılar Sitesi'ni Su Bastı Macunköy'deki Öz Ankara Toptancılar Sitesi'ni, İçme Suyu Boru Hattının Patlaması Nedeniyle Su Bastı.
İzmir'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Çamdibi Semtinde Meydana Gelen Trafik Kazasında, Sürücü, Araç İçerisinde Sıkıştı.
Ezeli Rekabette 318. Randevu Ezeli Rakipler, Bugünkü Maçla Birlikte 318. Kez Karşı Karşı-Ya Gelecek. İki Ekip Arasında 28 Kasım 1924"te, Fenerbahçe"nin 4-0 Galibiyetiyle Başlayan 83 Yıllık ..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10